HWSW Informatikai Kerekasztal: HWSW Informatikai Kerekasztal -> tjames' Blog

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Feliratkozás: tjames' Blog        RSS Feed

Solitary Man

Szólj hozzá!
Michael Douglas Nagyon öreg már....a hajfestéken át is látni, hogy szattyánkorban van erősen. Hozzáteszem nem is sihedert játszik a filmben :)...

Defendor

1 Komment
Nem is tudom mi akar lenni a műfaja....mert alapvetően komikus....de nem vígjáték. Leginkább tragikomédia lehet a pontos besorolás..(?).. Elöljáróban annyit, hogy jó film!
Image reduced in size...

Superman nap

Szólj hozzá!
Mai napon két szuperemberes filmet pótoltam. Az egyik a Superman Doomsday volt, ami nem is film valójában, hanem rajzfilm. A másik pedig a 2006-os Superman film, a Superman Returns.
Image reduced in size
Hááát hol is kezdjem.... az előbbi azért néztem meg, mert a Zöld lámpás...

Predators

Szólj hozzá!
Hát megnéztem végre én is, a megoszló kritikákat kapott Ragadozók c. filmet. Összességében jó véleménnyel vagyok róla, de nézzük kicsit kivesézve.
Image reduced in size...

Kemencében sült kenyér

2 Komment
Szóval... a menü fujtott hús bográcsban, köretnek pedig kemencében sült házi kenyér. A fujtott húst most nagyon nem részletezném, nagyon hasonlít a marhapörkölt elkészítéséhez, egy kis -ám ízvilágában teljesen mást hozó- különbséggel.

Hozzávalók: (4-5 személyre)
1,5 kg marhahús, 3-4 fej (nagyobb) vöröshagyma, 1 ek zsír, 1 ek pirospaprika, 1/2-1...

SLK 10, 9, 8 ...

Szólj hozzá!
Hát ennek is eljött az ideje vén fejjel. Színész Bob nyomdokába léptem :)...

3000 miles to Graceland

Szólj hozzá!
Magyarul azt hiszem "Milliókért a pokolba" a címe.
Image reduced in size
Ígéretes színészi felhozatala miatt azt reméltem hogy hűűűűde nagy film lesz ez....hát nem az sajnos. Nem mondanám kifejezetten rossznak sem, de csak középszerű. Jól indul, de belaposodik. Mindenképpen érdemes megnézni azonban Courtney Cox...

Frozen

Szólj hozzá!
Hát mit is mondhatnék róla....sokat nem, az biztos. Nem vártam tőle sokat, nem is kaptam. Egy fiatal trióról szól, akik nem akarnak síbérletet venni sok pénzért, hát megkenik az egyik felvonókezelőt, hogy engedje őket a pályára. Sikerül is, így felülnek a felvonóra és elindulnak felfele...
Image reduced in size...

Lilo története

1 Komment
Hát az eset nem most történt, csak mivel most kezdtem blogolni, hát gondoltam megemlékezem róla.
2010.07.15.-én este, a szokásos kutyasétáltatásunkra indultunk párommal, és két kutyánkkal, Willy-vel a yorkival és Liloval a Beagle-el. Már meg is tettük szokásos körünk 3/4-ét, amikor egy gumiabroncs hegyekhez érkeztünk. Egy gumiszerelő lakik...

American IQ

Szólj hozzá!
Hát felesleges is minden szó....
Persze a videót úgy kell nézni, hogy azért ez egy összeválogatott videó. Biztos minden országban van 15-20 ilyen alulinformált, bááár lehet hogy NY-ban könnyeben lehet beléjük futni. Mindenesetre a válaszok megdöbbentőek!
YouTube
BLOGOM

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2

Március 2024

H K S C P S V
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627 28 293031

Legutóbbi bejegyzések

Utolsó kommentek

Keresés a blogon

0 látogató épp most

0 vendég
0 tag
0 anonim tag

Címkék

    Kategóriák