HWSW Informatikai Kerekasztal: HWSW Informatikai Kerekasztal -> gazdi ir

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Feliratkozás: gazdi ir        RSS Feed

rádió

Szólj hozzá!
Tegnap hazafelé felhúztam a kocsi ablakait és bezárkóztam a zenébe.
Általában MR2-t hallgatok hazafelé. Reggel Balázs-féle morningshow-hülyeséget Rákóczi Feri miatt, a házigazda idiotizmusa és a kis kedvencének unásig hangoztatott mintaszerű életstílusa ellenére. A Class a reggeli sávon kívül számomra értéktelen. Reggel sem egy szellemi...

bordó

Szólj hozzá!
külterületi körforgalom
agglomeráció
tíz éven belül belterület

körforgalom
biztonságos kereszteződés
gyors áthaladás

út szélén bordó Astra
csillog, frissen mosva
régi, nincs pénz újra
megbecsült, családtag

út mentén árok
elvezeti az esővizet

deresedő házaspár
tisztogatják az árkot
nyírják a bokrokat
vágják a füvet

virágot...

filmek

7 Komment
Van valami megmagyarázhatatlan vonzalmam az olyan filmek felé, ahol a főhős hátrányos helyzetű, vagy épp beteg. Inkább beteg. Nem a Hamupipőke-történetekre gondolok, a happyend nem mindig illik ezek végére, inkább a többé-kevésbé életrajzi indíttatásúak tetszenek. A kapcsolatok alakulása az talán, ami megfog. A kisgyerek a...

parasztromantika

13 Komment
Zsíroskenyér hagymával....

a parton nem még látszik

Szólj hozzá!
Akartam ide egy olyat, hogy mennyi mindent nem lát az ember, amikor kint van a parton. De még inkább arról, hogy mennyi minden csapja homlokon, amikor már nincs a parton. Aztán addig-addig érlelgettem a gondolatot, hogy nem lett belőle semmi. Most pótolni fogom, és szerintem olyan is lesz.

A történet ott kezdődik, hogy elmentünk...

kocka

1 Komment
Informatikus vagyok, kocka, annak minden ismervevel.
Kotott puloverem is van.
Bar nem hordom.

Talan a legfontosabb dolog, amit nehezen viselek, az a kovetkezetlenseg, a logikus gondolkodas es cselekves hianya vagy epp kerulese. Sirba lehet kergetni azzal, ha valaki onmaganak ellentmondoan viselkedik. Nem valtozatossagra vagy meglepo aprosagokra...

egyső

Szólj hozzá!
gazdi ir
idonkent eszembe jutnak dolgok...
Ezzel kezdtem, ezeket irtam eloszor.

Szoval idonkent eszembe jutnak dolgok, amik feszbukra hosszuak is, meg nem is annyira pillanatnyi hangulatnyomok. Olyasmik ezek, amik atsuhannak az ember agyan, aztan visszajonnek, megragadnak, aztan azt veszed eszre, hogy eltelt fel ora, tul vagy a dugon, kanyarodsz...
Oldal 1 / 1

Március 2024

H K S C P S V
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627 28 293031

Legutóbbi bejegyzések

  • Ikon  rádió

    2011. szeptember 20. 09:28

  • Ikon  bordó

    2011. augusztus 17. 08:04

  • Ikon  filmek

    2011. augusztus 08. 13:45

Utolsó kommentek

Keresés a blogon