HWSW Informatikai Kerekasztal: Kínai klón telefonok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Kínai klón telefonok copyphone-ok kínából

#1 Felhasználó inaktív   peba0706 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 499
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 26. 20:18

Üdv srácok! ;) Szóval, kezdem megunni a régi telefonomat és azon gondolkodom, hogy eg chinaphone-ra ruházok be. Vannak egész jól eltalált modellek. Akit érdekel, az nézzen szét a DealExtreme.com-on.

Van valakinek esetleg ismerőse, aki ilyesmi készüléket használ? Az olyan rémhírekről, mint akku-robbanás, meg egészségkárosító hatások, miket lehet tudni?

Várom az építő hsz-eket! ;)
[ changemydesk.net ] - oszt' nézzedmánmeg!

#2 Felhasználó inaktív   PLacc 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.410
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 08:34

Idézet: peba0706 - Dátum: 2008. aug. 26., kedd - 21:18

Üdv srácok! ;) Szóval, kezdem megunni a régi telefonomat és azon gondolkodom, hogy eg chinaphone-ra ruházok be. Vannak egész jól eltalált modellek. Akit érdekel, az nézzen szét a DealExtreme.com-on.

Van valakinek esetleg ismerőse, aki ilyesmi készüléket használ? Az olyan rémhírekről, mint akku-robbanás, meg egészségkárosító hatások, miket lehet tudni?

Várom az építő hsz-eket! ;)

Mit csinálsz vele, ha betojik? Visszaküldöd Kínába?

Másrészt azért elgondolkoznék rajta, hogy lehet, hogy működik egy darabig, de hogy EMC-ileg nem lett megtervezve az 100%, lehet, hogy pöttyet zavarni fogja a TV-t vagy épp az agyadat. :)
--Powered by IBM

#3 Felhasználó inaktív   BBalázs 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.531
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 09:35

Egy francia kollegam vett iphone klont 130 euroert 2 gigas kartyaval, nem tunik rossznak (szep kepeket es videot csinal, 2 sim kartyat kezel, jo a hangja telefonalas kozben), viszont en magamak nem vennek a garancia hianya miatt, valamint jo par dologban elter az eredetitol. Az az nem minden, egyebkent meg ugy tunik elsz arcsokkenes apple fronton.
Noti: Gateway P6860FX,  Desktop: MSI K8N SLI Platinum, AMD Opteron 170, 2*512 TCCD, EVGA 8800GT, Raptor 74 + Maxtor 160 Gbyte Hdd, Fujitsu Siemens 17" TFT, Corsair HX520W táp, Chieftec ház+ full vízhűtés

EREPUBLIK, csatlakozz Te is, eMagyarországnak szüksége van rád!

#4 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 09:59

Idézet: BBalázs - Dátum: 2008. aug. 27., szerda - 10:35

Egy francia kollegam vett iphone klont 130 euroert 2 gigas kartyaval, nem tunik rossznak (szep kepeket es videot csinal, 2 sim kartyat kezel, jo a hangja telefonalas kozben), viszont en magamak nem vennek a garancia hianya miatt, valamint jo par dologban elter az eredetitol. Az az nem minden, egyebkent meg ugy tunik elsz arcsokkenes apple fronton.

meg tudnad mondani a tipust? ennyi pénzért nem rosz, ha lehet vele telefonálni, és két sim kártyát tud (bár azt hogy, egyszerre, vagy csak váltogatni lehet  a kártyákat?)
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#5 Felhasználó inaktív   BBalázs 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.531
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 15:15

Sajna a tipusat nem tudom, a srac meg mar elhuzott haza Franciaorszagba. A ket kartyat egyszerre kezelte, Te valaszthattal, hogy melyikrol inditasz hivast. A gyartot nem tudom, ha jol emlekszem nem volt ra feltuntetve semmi, no-name volt.
Noti: Gateway P6860FX,  Desktop: MSI K8N SLI Platinum, AMD Opteron 170, 2*512 TCCD, EVGA 8800GT, Raptor 74 + Maxtor 160 Gbyte Hdd, Fujitsu Siemens 17" TFT, Corsair HX520W táp, Chieftec ház+ full vízhűtés

EREPUBLIK, csatlakozz Te is, eMagyarországnak szüksége van rád!

#6 Felhasználó inaktív   Tiga 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.276
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 15:32

Valszeg ilyesmi lesz az: http://www.dealextre...ls.dx/sku.13241

Innen válogathatsz, van dögivel :Đ :http://www.dealextreme.com/products.dx/category.511

Szerkesztette: Tiga 2008. 08. 27. 15:36 -kor


#7 Felhasználó inaktív   PLacc 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.410
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 15:46

Idézet: charlie - Dátum: 2008. aug. 27., szerda - 10:59

meg tudnad mondani a tipust? ennyi pénzért nem rosz, ha lehet vele telefonálni, és két sim kártyát tud (bár azt hogy, egyszerre, vagy csak váltogatni lehet  a kártyákat?)

vagy ez: http://cgi.ebay.com/New-i9-Quadband-Unlock...1QQcmdZViewItem
--Powered by IBM

#8 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 16:08

Idézet: PLacc - Dátum: 2008. aug. 27., szerda - 16:46


áá, suzper, én ezt a tipust eddig csak 50e forint korulért találtam (mondjuk, utána kell számolni, hogy mennyi lesz szállítással)
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#9 Felhasználó inaktív   Tiga 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.276
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 27. 16:23

Nézz körbe a dealextreme.com -on, mert ilyen amit Placc linkelt van olcsóbban és szállítási díj nélkül.

#10 Felhasználó inaktív   peba0706 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 499
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 11:06

A garancia miatt nem aggódok, ha betojik, veszek egy másikat, annyira nem drágák. Mindesetre rendeltem egyet, majd beszámolok mik a tapasztalataim, csak érkezzen meg! Jah, egy 5310 klónról van szó. Szóval 13 ezer forintos telefon... nem vág földhöz. Amennyit meg én telefonálok... havi 2 óra hossza alatt van...
[ changemydesk.net ] - oszt' nézzedmánmeg!

#11 Felhasználó inaktív   inter15 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.022
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 17:22

Egész király ez az oldal , ha ezt hamarabb tudom én sem veszek 1xxxxx -ért HTC -t 
Hanem ebből 5 -öt  :D  :D  :D
<b><span style='font-size:8pt;line-height:100%'><span style='color:#FF8C00'>Gigabyte P35-DS3 , C2D E8200  475x8, Gigabyte 9600 GT  , 2 X DDR2 2048MB 1066Mhz Kingmax , 2X 750 GB Samsung Sata II hdd , FSP 500W , Samsung 223BW" Wide TFT LCD monitor </span></span></b>

#12 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 18:21

Ket hete latogattam el en is erre az oldalra, a vasarlok hozzaszolasaibol itelve megbizhatonak tunik. Rendeltem is ket Onestationt hiszen mashonnan nem nagyon lehet beszerezni a masinat de nem erkezett meg (ez egy hete volt) bar az is igaz hogy back order-en van. Jokor fogytak ki. Namindegy, turelmesen varok.

Telefonokkal vigyazzatok, foleg a kulsovel probaljak eladni oket de tudasban messze elmaradnak az eredetitol. Garancia nincs (vagyis van, de sok szerencset a gyartoval valo levelezgeteshez). A csomagkuldes viszont ingyenes.

Egyebkent rengeteg mas hasznos cucc is van (ami tenyleg megeri) de azok nem ebbe a topicba tartoznak.
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#13 Felhasználó inaktív   peba0706 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 499
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 30. 20:28

Esetleg aki telefonvásárláson gondolkodik, akkor szerintem vágjon bele nyugodtan. Én tesztként egy USB-s játék kontrollert rendeltem, kicsit várni kellett rá, de megjött. Ez azért van, mert te leadod a rendelést és utánad rendelnek, ergo ezért olcsó. Egy külföldi ismerősöm Szlovákiából is nagyon dícséri, mindig megérkezett, amit rendelt. Türelem. :)

Jah, és végezetül pár link!

kensgadget (itt más készülékek is tesztelve vannak)
my mpx player
mp4nation
TindyDeal (DX jellegű!!!)

Szerkesztette: peba0706 2008. 08. 30. 20:28 -kor

[ changemydesk.net ] - oszt' nézzedmánmeg!

#14 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 08. 30. 20:31

Idézet: N.M.I. - Dátum: 2008. aug. 29., péntek - 19:21

Ket hete latogattam el en is erre az oldalra, a vasarlok hozzaszolasaibol itelve megbizhatonak tunik.

Dealextreme? Az működik, ismerős túl van az 50. rendelésen, lámpa, hálóteszter, bigyó.
Make love not Wor.

#15 Felhasználó inaktív   Root_Kiskacsa 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 30. 20:52

Idézet: PLacc - Dátum: 2008. aug. 27., szerda - 9:34

Mit csinálsz vele, ha betojik? Visszaküldöd Kínába?

Még csak azt sem, keresd a gyártót:

Idézet

How are warranties handled?
Repairs on defective merchandise are handled by the manufacturers and not by DealExtreme, unless otherwise indicated.
If any item arrives damaged due to shipping, immediately contact the carrier. Keep all shipping materials and contact us immediately.

Pen-drive-on, notebookon, PDA-n kizárólag máshonnan reprodukálható/visszamásolható adat legyen!
Ami hordozható, az nem megbízható!

#16 Felhasználó inaktív   Degeczi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.976
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 08:43

de az szintén Kína, tehát korrekt volt a megállapítás...

egyébként van az oldalon, aki azt írja, h 3 rendelt készülékből 2 eleve rossz volt telefonként - szerintem helyből felejtős cucc

#17 Felhasználó inaktív   peba0706 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 499
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 10:44

Annyira nem drágák, hogy ha neadjisten hibásan érkezik, anyagi csődbe jutnál. Max bosszankodsz egy kicsit.
[ changemydesk.net ] - oszt' nézzedmánmeg!

#18 Felhasználó inaktív   Degeczi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.976
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 22:22

felhasználói tapasztalatokat olvastad? 

nem csak akkor bosszankodsz, ha elromlik, hanem már akkor is, ha "jó": pl az 5310 utánzatról azt írják, gagyi, törékeny műanyagból készült, az akku kb. 1 órán át képes MP3-at lejátszani - ingyen se kéne, nemhogy 13e-ért...  :omg:

#19 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 08. 31. 22:27

Idézet: Degeczi - Dátum: 2008. aug. 31., vasárnap - 23:22

felhasználói tapasztalatokat olvastad?

Nevenincs felhasználó azt mond, amit akar, általam jónak tartott cumókról is vannak anyázások a neten, de általam fosnak tartott cuccokat is égig magasztalnak a teszteken  :think:
Make love not Wor.

#20 Felhasználó inaktív   Degeczi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.976
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 23:21

lehet, de
- egy noname kínai utánzat esetén jó eséllyel igaz, amit írnak
- a DealExtreme aligha moderálná ki az elégedett tapasztalatokat - mégsincs olyan...

Téma megosztása:


  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó