HWSW Informatikai Kerekasztal: Torrent vagy gép hiba ? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Torrent vagy gép hiba ? I/Q eszközhiba Értékeld a témát: -----

#31 Felhasználó inaktív   Drini 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 01:41

Először "hiba: a hozzáférés megtagadva" volt, ekkor leszedtem egy újabb verziót (utorrent), amivel: "invalid download state, try resuming". Kódot egyszer sem írt ki. Külön mappája van a nagy vinyómon (nem kedvelem a "pakoljunk mindent a windows alá" stílust)

Amúgy gépen csak én vagyok, nincsen felhasználókra se bontva. Nem szoktam bütykölni, nem értek annyira hozzá, örülök, hogy átlagon felüli a programokkal való viszonyom és ha hardware dolgokról beszélnek, nem rohanok ki a világból. Próbálom felhasználóbarát stílusban nyomni.

Jaj, az ucsó részed kicsit nem értem, bocsi. De én az olvas-ír dolgon azt értettem, hogy a régi config alatt úgy nyomtam, hogy míg a nagyvinyóra töltöttem vagy zenét hallgattam róla, addig a kicsiről játszottam. Mert még a régi időkben, mikor csak egy vinyóm volt, kvázi darált a vinyó, hallottam, ahogy kapkodja a fejet. És mivel egyszer már szállt el vinyónk, azóta a "jobb megelőzni a bajt" stratégiát követem.

#32 Felhasználó inaktív   Signal 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.599
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 09:25

Idézet: Drini - Dátum: 2010. jan. 18., hétfő - 2:04

...Csakhogy, az új konfiggal a fájlokat pár percenként kidobja hibára, miszerint nincs jogom módosítani, nem én vagyok a rendszergazda, stb stb. Ilyenkor leáll. Újraellenőriztetéssel "jé!", megtalálja, majd pár perc múlva megint hibára fut, különböző időben, az összes hozzáadott torrent...

Jelek eléggé arra utalnak, mintha a uTorrentnek csak olvasási joga lenne a könyvtárra, írás nem. A netről letöltött adatokat ugyanis egy ideig memóriában tárolja, csak később kezdi felírni, egy adott mennyiség elérése után (cache-méret) nyilván a vinyó kímélése miatt.

#33 Felhasználó inaktív   novak92 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 27. 17:30

Hahó ! megint én ...
Szóval még mindig I/O eszközhiba ...
Rátettem az XP-t, 2 napig minden rendben volt, már megörültem.. erre : Windows : késleltetett írás nem sikerült .A windows nem tudta menteni a fájlt C: ( Microsoft/WLSetup/wlt15B2.tmp) A hibát hardverhiba vagy hálózati kapcsolat hibája okozhatja ...
húúh de nem akartam szervízbe vinni, de nincs más választásom ugye  ?  :rolleyes:

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó