HWSW Informatikai Kerekasztal: weblap letöltő progi - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

weblap letöltő progi php-s

#1 Felhasználó inaktív   [EARTHQUAKE] 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 14. 08:14

Szükségem lenne egy olyan progira ami kompletten letud tölteni egy adatbázisos oldalt ( www.ebike.hu)

Php alapú aloldalakkal.

Egy bringásboltban dolgozom, ahol nincs net, gyakran nemtalálom meg egy termékünk árát, illetve ezzel a webshoppal versenyképes árra van szükség, és jó lenne offline böngészni
ABIT NF7-S 2.0 # AMD ATHLON XP 2800+ @ ~ 2500 MHz # GeCube Radeon 9550 Extreme # Elixir 512 DDR 400 MHz # Chieftec 360W PFC Dual Fan # Western Digital Caviar SE 250GB/8MB/7200RPM/SATA # PIONEER DVR-110D# 19" Samsung SyncMaster 997MB # A házam

#2 Felhasználó inaktív   negyvenketto 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 14. 08:37

Idézet: [EARTHQUAKE] - Dátum: 2007. aug. 14., kedd - 9:14

Szükségem lenne egy olyan progira ami kompletten letud tölteni egy adatbázisos oldalt ( www.ebike.hu)

Php alapú aloldalakkal.

Egy bringásboltban dolgozom, ahol nincs net, gyakran nemtalálom meg egy termékünk árát, illetve ezzel a webshoppal versenyképes árra van szükség, és jó lenne offline böngészni

Szerintem ilyen progi nincs, de max majd megcáfolnak.
Gyakorlatilag a tárhelyhez szükséges jelszó ismerete nélkül, csak html oldalakat, képeket, css fájlokat, ilyesmiket tudsz letölteni.

Olyasmit el tudok esetleg képzelni, hogy valahogy kvázi 'végigkattintgatva' minden szükséges aloldalt lementhető a tartalom, de az meg hogy hogy is lesz majd hatékonyan elérhető és kereshető, az rejtély.

Arra, hogy nem találod meg egy terméketek árát ez elég fura megoldás :) Írjátok fel például, hogy mi mennyi :)

42
Az élet a világmindenség meg minden...

Hivatásos topicsüllyesztő...

#3 Felhasználó inaktív   [EARTHQUAKE] 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 14. 08:43

Idézet: negyvenketto - Dátum: 2007. aug. 14., kedd - 8:37

Szerintem ilyen progi nincs, de max majd megcáfolnak.
Gyakorlatilag a tárhelyhez szükséges jelszó ismerete nélkül, csak html oldalakat, képeket, css fájlokat, ilyesmiket tudsz letölteni.

Olyasmit el tudok esetleg képzelni, hogy valahogy kvázi 'végigkattintgatva' minden szükséges aloldalt lementhető a tartalom, de az meg hogy hogy is lesz majd hatékonyan elérhető és kereshető, az rejtély.

Arra, hogy nem találod meg egy terméketek árát ez elég fura megoldás :) Írjátok fel például, hogy mi mennyi :)

42

Köszi a tippet, de hátha sikerül azért.

Termék árai meg külön történet, kicsit komolytalan a bolt. Hiába beszélek a főnökkel mintha a falnak beszélnék. Ha viszont egyedül vagyok bent, én égek hogy nemtalálom valami szarnak az árát.
ABIT NF7-S 2.0 # AMD ATHLON XP 2800+ @ ~ 2500 MHz # GeCube Radeon 9550 Extreme # Elixir 512 DDR 400 MHz # Chieftec 360W PFC Dual Fan # Western Digital Caviar SE 250GB/8MB/7200RPM/SATA # PIONEER DVR-110D# 19" Samsung SyncMaster 997MB # A házam

#4 Felhasználó inaktív   [EARTHQUAKE] 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 08:23

Senkinek semmi?
ABIT NF7-S 2.0 # AMD ATHLON XP 2800+ @ ~ 2500 MHz # GeCube Radeon 9550 Extreme # Elixir 512 DDR 400 MHz # Chieftec 360W PFC Dual Fan # Western Digital Caviar SE 250GB/8MB/7200RPM/SATA # PIONEER DVR-110D# 19" Samsung SyncMaster 997MB # A házam

#5 Felhasználó inaktív   Jerome 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 20:15

van ilyen, wget-nek hívják és parancssoros:
wget -r -np -m -k http://bolt.cime/utvonal/

mondjuk van hozzá grafikus kliens is, de azt nem ismerem. google: "wget gui"

#6 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 21:19

Attól függ, hogy a weblap használ-e MySQL adatbázist. Ahogy elnézem igen, ezesetben a lementés reménytelen. Esetleg megpróbálhatod a WinHTTrack nevezetű progival, nátha. :D

#7 Felhasználó inaktív   [EARTHQUAKE] 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 11:14

Nemmegy vele :( Kezdem feladni
ABIT NF7-S 2.0 # AMD ATHLON XP 2800+ @ ~ 2500 MHz # GeCube Radeon 9550 Extreme # Elixir 512 DDR 400 MHz # Chieftec 360W PFC Dual Fan # Western Digital Caviar SE 250GB/8MB/7200RPM/SATA # PIONEER DVR-110D# 19" Samsung SyncMaster 997MB # A házam

#8 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2007. 08. 16. 11:37

Idézet: [EARTHQUAKE] - Dátum: 2007. aug. 14., kedd - 9:14

Szükségem lenne egy olyan progira ami kompletten letud tölteni egy adatbázisos oldalt ( www.ebike.hu)

Nem fog menni.
Make love not Wor.

#9 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 11:47

Olyan szinten megy, hogy végig megy a linkeken a HTTrack és minden php-t statikusba lement, a linkeket is átírja. De a kereső nem fog működni, se belépés, meg egyéb nyalánkságok.

#10 Felhasználó inaktív   [EARTHQUAKE] 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 11:50

Idézet: e-lias - Dátum: 2007. aug. 16., csütörtök - 11:47

Olyan szinten megy, hogy végig megy a linkeken a HTTrack és minden php-t statikusba lement, a linkeket is átírja. De a kereső nem fog működni, se belépés, meg egyéb nyalánkságok.

Milyen beállításokkal?
ABIT NF7-S 2.0 # AMD ATHLON XP 2800+ @ ~ 2500 MHz # GeCube Radeon 9550 Extreme # Elixir 512 DDR 400 MHz # Chieftec 360W PFC Dual Fan # Western Digital Caviar SE 250GB/8MB/7200RPM/SATA # PIONEER DVR-110D# 19" Samsung SyncMaster 997MB # A házam

#11 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 12:58

Idézet: [EARTHQUAKE] - Dátum: 2007. aug. 16., csütörtök - 11:50

Milyen beállításokkal?

Én szinte csak azt szoktam állítani, hogy milyen mélségig menjen  a linkekkel. Így szedtem le a php.net -etis anno.

#12 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 13:08

Idézet: Warton - Dátum: 2007. aug. 15., szerda - 22:19

Attól függ, hogy a weblap használ-e MySQL adatbázist. Ahogy elnézem igen, ezesetben a lementés reménytelen. Esetleg megpróbálhatod a WinHTTrack nevezetű progival, nátha. :D

Szerveroldali alkalmazásokat aligha fogsz tudni így letölteni, ugyanis nem érhetőek el az URL-en keresztül. Létre lehet hozni hasonló PHP-eredmény-oldalakat lokálisan (ez történik, ahogy írták fentebb), de ha elég sok variáció van, akkor meglehetősen hosszú és fájdalmas lesz az eredmény. Másképp nem lehet megközelíteni a problémát?  :smoker:
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#13 Felhasználó inaktív   Zoi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 28. 16:40

Weblap letőltésre eddig én is a Winhttrack-et használtam. Beállítom a mélységet, de php-s oldalak esetén szinte soha sem működik. Mi erre a tipp? Ahogy látom van akinek megy. Vagy milyen más progit tudtok esetleg ajánlani helyette? Jellemzően bizonyos típusú file-ok kellenek egy web lap rendszerről, pl. PDF, meg ilyenek.

Szerkesztette: Zoi 2007. 08. 28. 16:41 -kor


#14 Felhasználó inaktív   Zoi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 07. 06:30

Az előzőre senki sem tud megoldást?

#15 Felhasználó inaktív   PetruZ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 07. 07:09

Szerintem a Teleport Pro, én, ha nagyritkán szükségem van rá, ezt használom. Bár dinamikus (php, asp, akármi) oldalakkal egyik sem tud igazán jól megbírkózni, pont azért, mert egy adott oldal tartalma általában sohasem lesz ugyanaz, egy kérés után mindig más és más. Az ilyen oldal közvetlenül a szerveren generálódik, a böngészőbe már csak a végeredmény érkezik, tehát az eredeti scriptek leszedésére - ilyen módon - nincs lehetőség. A kliensoldali futtatáshoz egyébként is kellene egy lokál webszerver + a szükséges script-motor.
/ Gigabyte H67M-UDH2-B3, Core2 i5-2300@2.8, 2x2GB A-Data DDR3/PC1333 Gaming, Asus HD6870/1GB, Samsung 1TB/SATA2 + HD200HJ, LG SATA dvd-rw, Asus TA-B71 + FSP Saga II 500W, Samsung 215TW, Sweex optikai/USB, noname bill.

#16 Felhasználó inaktív   Zoi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 07. 15:31

Idézet: PetruZ - Dátum: 2007. szept. 7., péntek - 6:09

Szerintem a Teleport Pro, én, ha nagyritkán szükségem van rá, ezt használom. Bár dinamikus (php, asp, akármi) oldalakkal egyik sem tud igazán jól megbírkózni, pont azért, mert egy adott oldal tartalma általában sohasem lesz ugyanaz, egy kérés után mindig más és más. Az ilyen oldal közvetlenül a szerveren generálódik, a böngészőbe már csak a végeredmény érkezik, tehát az eredeti scriptek leszedésére - ilyen módon - nincs lehetőség. A kliensoldali futtatáshoz egyébként is kellene egy lokál webszerver + a szükséges script-motor.

Köszi a válasuzt. Igazából nekem csak az eredmény kellene, illetve abból is csak bizonyos típúsú fileok, tehát maga a szerkezet nem kell. Jellemzően PDF-ek, de azok sajna PHP-s oldalakon vannak. Mivel egyesével le tudom tőlteni így végső soron le lehet szedni őket, de több 100 (illetve több ezer) ilyen PDF van és jobb lenne, ha ez autómatikus lenne.
Ahol sima html van onnan nagyon könnyű leszedni szinte bármivel, csak a PHP akasztott meg.

#17 Felhasználó inaktív   maxelfrom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 10. 11:48

köszi

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó