HWSW Informatikai Kerekasztal: Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! Értékeld a témát: -----

#91 Felhasználó inaktív   Friczy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.362
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 15. 14:08

Idézet: --== SzaboZE ==-- - Dátum: 2004. április 14, szerda - 11:37

:) Olvasgatom itt a hozzászólásokat. Mi nyerünk kb 2 havonta egy utazást vagy autót, sőt a readers digest is rendszeresen feltesz a nyerteslistára :) Amint meghallom, hogy xy cég kagyló le. Nem tudom, miért nem lehet tenni ezek ellen már valamit  :think:
SzaboZE

Én nem szoktam ennyire durva lenni. Az első mondat után kikapcsolom a mikrofont, és melléteszem a telefont. A világért sem szakítanám félbe, biztos lelki megrázkódtatást okozna neki, ha nem mondhatná végig a betanult szöveget. Aztán ha már fél percig nem kapott választ, úgyis leteszi  :D  :kakukk:
Friczy
Death is not a bug, it's a feature
Hogyan kérdezzünk okosan?

#92 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 10:19

Kicsit felhozom.

Úgy tűnik megint nekilódultak, most megint a Nakatomi***kezdetű cég, hiába mondtam már az elején, hogy nem igazán érdekel minket a vásárlásnak ezen formája, de ő bizonygatta hogy 20-30 számítógépnél már milyen jól ki lehet ezt használni, mert idézem "nagyon sok termék van ám benne", "rengeteg jó dolog", és "most akciósak vagyunk 100+áfa helyett csak 50 ezer + áfa", mondom még szerencse lehet kapni, és hogy egy 900 ft-os monitortisztót használok és megvan 1,5 éve és még félig van :).

Ő pedig már mennyire megörült, hogy egy ilyen jó hangú pasival tud beszélni mint én.....

:o  Nem jött létre az üzlet..  :)

#93 Felhasználó inaktív   Richardka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 490
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 10:29

:lol:

ezt a topikot még nem láttam :)

nem semmi, hogy mik vannak???

Engem miért nem hivnak ilyenek???? Istenem olyan jol eltudnék beszélgetni velük :)
Már van nettem :)

#94 Felhasználó inaktív   sityak 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 16. 18:09

Idézet: Richardka - Dátum: 2005. febr. 15., kedd - 10:29

:lol:

ezt a topikot még nem láttam :)

nem semmi, hogy mik vannak???

Engem miért nem hivnak ilyenek???? Istenem olyan jol eltudnék beszélgetni velük :)

Na add a számod, minnyá rádúszítom őket! :D
..és a nyolcadik napon isten megteremté a TV-t!
egyszerű internet tesztelő
Panorámák


#95 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 16. 19:05

a halálom amikor felveszem a telefont és zene szól bele, viszont ha engem hivnak akkor ne zenéljenek --> telefon cseng, zene, qnadam telefon letesz, evvan.

múltkor viszont: felveszem, túloldalt csend ,de hallatszik a háttérben, hogy ez is valami callcenterféleség, úgyhogy szép csendben vártam az eseményeket, úgyse én fizetem alapon :) nemsokára meg is szólalt egy középkorú női hang, mely szerint őt úgy hívják, hogy és xy káeftétől vanik, majd pedig tanítónéni stílusban elkezdett felolvasni valami olyasmit, hogy cégünk referenciaadatábzisa alapján önt kiválasztottuk (höhö, a nevemet nem kérdezte és nem az én nevemen van a telefon, szóval engem biztos nem) és nagy értékű nyeremény vár rám. belőlem viszont előbújt a kisördög és nekiálltam folytatni a mondókáját, hogyha megjelenünk egy remek kis termékbemutatón, ahol vásárolunk is valamit, természetesen kedvezményesen.
túloldalt hatászünet: ...öö igen. najó, akkor köszönöm viszhall...
de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#96 Felhasználó inaktív   Richardka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 490
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 17. 07:27

Idézet: sityak - Dátum: 2005. febr. 16., szerda - 19:09

Na add a számod, minnyá rádúszítom őket! :D

tudnék lelkendezni az biztos :)

Ugyis van egy két ellenségem, berendelném nekik :):)
Már van nettem :)

#97 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 17. 08:28

Idézet: Richardka - Dátum: 2005. febr. 17., csütörtök - 7:27

tudnék lelkendezni az biztos :)

Ugyis van egy két ellenségem, berendelném nekik :):)

Rubachem Kft.
1052 Budapest
Váci u. 16/b.
Telefon: 267-0727
Telefax: 302-7647

-------

Nakatomi Digital Kft (1052 Budapest, Váci u. 16./b. sz)  :D

--------
http://forum.origo.hu/forum?act=arch&fid=6...order=&hiview=0

:respect:

#98 Felhasználó inaktív   Blackman790817 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.515
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 17. 08:37

Idézet: Kory - Dátum: 2005. febr. 17., csütörtök - 8:28

Rubachem Kft.
1052 Budapest
Váci u. 16/b.
Telefon: 267-0727
Telefax: 302-7647

-------

Nakatomi Digital Kft (1052 Budapest, Váci u. 16./b. sz)  :D

--------
http://forum.origo.hu/forum?act=arch&fid=6...order=&hiview=0

:respect:

:lol:

vagy inkább szánalmas?
Mit ér az erő, ha nincs Uralod?

#99 Felhasználó inaktív   Richardka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 490
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 18. 13:17

már én is rábuktam :)

ohh hogy mik vannak :)
azt hiszem pályát választok :)

Szerkesztette: Richardka 2005. 02. 18. 13:30 -kor

Már van nettem :)

#100 Felhasználó inaktív   Alapember 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 23. 17:50

olvastam a topik elejét...és megdöbbentő hohy ilyen van egyáltalán...

#101 Felhasználó inaktív   Alapember 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 23. 17:51

nem tudom mit képzelnek egyes cégek magukról...nem félnek h megtapossák őket?

Szerkesztette: Alapember 2005. 02. 23. 17:51 -kor


#102 Felhasználó inaktív   bolic system 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.466
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 13:41

Mindenféle fórumot olvastam, felháborító! :mad: :mad: :mad:

Most mi a jelenlegi cégnév? Miért nem fogták össze az elégedetlen népek? Le kell tartóztatni időben, vagy csak kimaradtam?

Szerkesztette: bolic77 system 2005. 03. 25. 14:23 -kor

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

#103 Felhasználó inaktív   Thoty 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.234
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 22:21

Pár éve (talán 3éve, már nem emléxem) minket is megtaláltak (rubachem), főnök szólt hogy menjek, jött valami tisztítócsomag, kipróba,  ha nemteccik majd jönnek elviszik, csak akkor kell fizetni, ha kell is, ára ~100pénz.
amik benne voltak: 2 sűrített levegő, 1 felülettisztító, 1 képernyőtisztító, miniorszívó (elem nékül  :reklamacio: ) 5-10db lézernyomi takarito papir.
Levitem magamhoz, mondtam hogy ennyiért nem kell, de használom, aztán majd szólnak ha jönnek érte.
Azóta se szólt senki, értesüléseim szerint ki se fizettük (bár bármi megeshet) Mai napig használok belőle néhány terméket. Pl. olyan tartós és jól működő sűrítettlevegőt azóta se kaptam :)
Ettől függetlenül ezzel a stílussal nem vagyok én sem kibékülve, vesszen e cég!!! Nem értem hogy lehet létjogosultsága egy ilyennek, és miért nem f*ngatta már meg valamelyik nagyobb cég. Az ilyen telefonálós cégeket nem lehet egyébiránt zaklatásért feljelenteni?

Szerkesztette: Thoty 2005. 03. 25. 22:22 -kor


#104 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 30. 14:42

Ide tartozó dolog:

múlt héten felhívtak a "Microsoft megbízásából" női hangok és egy rövid kérdőívet szeretnének kitölteni, mert a kitöltők "kedvezményesen" juthatnak Microsoft termékekhez.

Mondom OK. Pár kérdés, hányan dolgoznak a cégnél, hány sz.gép, stb. milyen operációs rendszer van (80%-ban win98 vagy 2000), office van-e (2000) stb.

Megköszönte hogy válaszoltam, és már sorolta is hogy hát akkor Windows XP 29.999 ft, Office 2003 "valamilyen" 67.990 Ft, kérdésem: ezek milyen licenszelésűek, OEM vagy dobozos vagy mi? ("hááát doooobooozos").

Mondom, hogy szerintem most ez nálunk nem aktuális, meg hogy ehhez a gépek nagy részét bővíteni kellene most és ez is plusz pénz, stb. blabla, erre :
"mit is mondott, win98, de háááááááát azooooon elmegy ááááááám az ikszpéééééé is jól, szóóóóóval ez jóóó ajánlat ááááááááám, mindenkééépppeeeeen goondooolják ám meeeeeg jóóó?".

Na itt megköszöntem a tájékoztatást, és elbúcsúztunk, de még megkérdezte, hogy kb. 3-4 hónap múlva felhívhat-e mert akkor is lesz biztos jó ajánlatuk....

Szerkesztette: Kory 2005. 03. 30. 14:43 -kor


#105 Felhasználó inaktív   czbe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 18:54

Sziasztok!

Segítségeteket kérem! Remélem még jár erre Valaki. Régen írtatok.

Nyomozgatok a N.D. céggel kapcsolatban, mivel sajnos nálunk elpihengetett a csomagocskájuk és a számlánál tartunk. Jutott még valaki megbontott dobozokkal eddig?  Mit lehet tenni?
Körülnéztem más helyeken is de konkrét dolgot nem találtam csak hivatkozást ügyvédre.
Azt már közöltük hogy nem fizetünk de ez megoldható?
Blöfföltünk és egyenlőre várjuk a hatást.       
Nem tudom, hogy a módszer új- e, de jelenleg telefonos megkereséssel kezdődik, jön a próba csomag.
A szállítólevélen mm-es betükkel szöveg a 8 napról és, hogy a száll.levél aláírásával elismertem és tudomásul vettem a szerződés létrejöttét. 

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni. :confused:  :confused:  :(

#106 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2005. 11. 22. 19:08

Idézet: Kory - Dátum: 2005. márc. 30., szerda - 14:42

Na itt megköszöntem a tájékoztatást, és elbúcsúztunk, de még megkérdezte, hogy kb. 3-4 hónap múlva felhívhat-e mert akkor is lesz biztos jó ajánlatuk....

Pfff, az valami sarki kisker megbízásából lehetett, mert ha tényleg MStől hívnak, akkor vágják is a témát, vagy mondanak személyreszóló ajánlatot. Vagy úgy lesz, mint velem disztribként, hogy egyből sorolja, hogy hol szoktam vindózt venni, meg mennyit :-)
Make love not Wor.

#107 Felhasználó inaktív   Jazzos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 978
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 19:28

Idézet: czbe - Dátum: 2005. nov. 22., kedd - 18:54

...

Hány napja vettétek át a csomagot? Küldjétek vissza a megadott címre, ha visszapattan, akkor rakjátok el a papírokat. Ezzel tudjátok bizonyítani, hogy vissza akartátok küldeni. Sztem az a 8 nap az legalább 30, amig elálhatsz az üzlettől. Ha fontos, holnap megnézem, mert én sem vagyok benne biztos.
"Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag viszont van!"

#108 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 20:28

Idézet: Jahno - Dátum: 2005. nov. 22., kedd - 19:08

Pfff, az valami sarki kisker megbízásából lehetett, mert ha tényleg MStől hívnak, akkor vágják is a témát, vagy mondanak személyreszóló ajánlatot. Vagy úgy lesz, mint velem disztribként, hogy egyből sorolja, hogy hol szoktam vindózt venni, meg mennyit :-)

Hát biztos, de mindenestre március óta nem hívtak :) Csak az Oréköltől kétszer is :D
Mondom elnézést, alig ~40 fős cég, what do you want?

Meg a hetente mobil és vezetékes kommunikációs felméréssel kapcsolatban - bár ez már nem ide tartozik :)

#109 Felhasználó inaktív   czbe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 25. 18:42

Sziasztok!

Fejlemény van!!!
Hívtak ND-től! Megint fizettetni akartak. Ismét nem voltunk hajlandók. Miután közöltük, hogy csomag megy vissza,  gyors hangnem váltás.  Ne küldjük engedményt adnak.  Jött új számla faxon. - 50 % + -19.990.- Ft. :D Most kb. 40.000.- körül tartunk. ;) Érdekes.  Hétfőn hívnak újra. Lesz ebből még 10.000.- is ? Mit gondoltok???

#110 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 10:38

Ma kaptunk egy viszonylag nagy méretű kb. 1,5-2 kilós csomagot, a Magyar Posta hozta ki. Dobozon semmi, csak mi mint címzett (kft neve, cím).

Annyi van rajta: Redda Kft Városmajor u., annyit kiderítettem ez egy futárszolgálat http://www.redda.hu/

Tehát valószínű ők vehették át, (valakitől?), s Posta hozta ki (ez is fura ?...). MIndenesetre nem kellett volna érte fizetni semmit, de a cégnél senki nem rendelt semmi ilyesmit, főleg ilyen futártól. Nem is hallottak róla.
Így nem vettük át, ment vissza a postással..

Szerintetek?

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó