HWSW Informatikai Kerekasztal: Qtek 9000, a 3G-s szupertelefon - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Qtek 9000, a 3G-s szupertelefon a bemutató hozzászólásai

#1 Felhasználó inaktív   Enolagay 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.106
  • Csatlakozott: 2000. okt. 27.

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 03. 09. 00:14

A bemutatóval ( https://www.hwsw.hu/...30920&count14=1 ) kapcsolatos hozzászólásokat ide várjuk.

HWSW Team
free élettér service for addicts

#2 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 09. 01:47

Jo cucc. Eltekintve az nvram-on futo WM5 lassusaga miatt, es az egyes embereknel felmerulo bluetooth problemak okozhatnak problemat. Mielott barki ilyet venne ajanlom az XDA-Developers forum Universal Thread-jenek attanulmanyozasat.

En az MDA3-asnak vagyok tulaja (ez vegre ma ugyahogy kiforrottnak nevezheto sw ugyileg), ilyen nalam csak tesztre volt 3 hetig, bar nem nyerte el a tetszesemet, avval egyutt marha jo ketyere, csak nem 230-ert. (rakas bughalmaz)  :up:
My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#3 Felhasználó inaktív   Avicularia 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 09. 18:50

Idézet: Senator - Dátum: 2006. márc. 9., csütörtök - 1:47

Jo cucc. Eltekintve az nvram-on futo WM5 lassusaga miatt, es az egyes embereknel felmerulo bluetooth problemak okozhatnak problemat. Mielott barki ilyet venne ajanlom az XDA-Developers forum Universal Thread-jenek attanulmanyozasat.

En az MDA3-asnak vagyok tulaja (ez vegre ma ugyahogy kiforrottnak nevezheto sw ugyileg), ilyen nalam csak tesztre volt 3 hetig, bar nem nyerte el a tetszesemet, avval egyutt marha jo ketyere, csak nem 230-ert. (rakas bughalmaz)  :up:

szóval azt mondod várjak még a 3as lecserélésével erre?
HP Pavilion DV-5 1160eh

#4 Felhasználó inaktív   c0ke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 09. 20:25

en azonnal felretettem 910i-t, nem tudtam kivarni 990-et. bar az enyem mda pro lesz, dehat ez ugye nem sok mindenen valtoztat. mostmar egyebkent van hozza normalis rom.
what the fuck is WTF?

#5 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 09. 23:57

Idézet: Avicularia - Dátum: 2006. márc. 9., csütörtök - 17:50

szóval azt mondod várjak még a 3as lecserélésével erre?

Ma vett egyet a batyam. Meglepoen gyorsnak tunt, ahhoz kepest amit en teszteltem regebben. Most szombaton vagy vasarnap vegignyomkodom a temat. Lehet en is veszek egyet, mert most elsore tetszett a sebesseg nagyon kellemes volt, ennel tobbet egyelore nem tudok rola mondani, terjunk vissza ra hetfon :)
Legjobban a bluetooth headset temara vagyok kivancsi, foleg a hatotavolsagra es arra, hogy nem dobja -e el a kapcsolatot. A bt hatotavolsag headset eseten ugyanis sztem komoly kivannivalot hagy maga utan az mda3 eseteben. Mievl ugye a pro meg nagyobb mint a 3-as, igy ezt tenyleg csak bt fulessel lehet kenyelmesen hasznalni. Legfokepp erre vagyok kivancsi, mivel kulfoldi forumokon 8-10m -res hatotavolsagokat emlitenek..

Szerkesztette: Senator 2006. 03. 10. 00:01 -kor

My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#6 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 00:38

Idézet: c0ke - Dátum: 2006. márc. 9., csütörtök - 19:25

en azonnal felretettem 910i-t, nem tudtam kivarni 990-et. bar az enyem mda pro lesz, dehat ez ugye nem sok mindenen valtoztat. mostmar egyebkent van hozza normalis rom.

Azert ez talan kicsit tulzasnak tunik az altalam olvasottak alapjan (xda-dev), viszont sokat javult. Bar inkabb szeretnek ezugyben tapasztalatbol beszelni hetfon.
My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#7 Felhasználó inaktív   c0ke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 08:02

Idézet: Senator - Dátum: 2006. márc. 10., péntek - 0:38

Azert ez talan kicsit tulzasnak tunik az altalam olvasottak alapjan (xda-dev), viszont sokat javult. Bar inkabb szeretnek ezugyben tapasztalatbol beszelni hetfon.

enis ott nezelodtem, azert 3-4 honap alatt sokkal jobban allunk, mint az elejen (vagy pl mint nokia a gyari softwarekkel). ugylattam amit viszont meg nem tudtak megoldani, az az un**ck.

szerk: viszont kezdemenyezem a tema atnevezeset HTC Univesalra  :cool:

Szerkesztette: c0ke 2006. 03. 10. 08:08 -kor

what the fuck is WTF?

#8 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 10:33

Idézet: c0ke - Dátum: 2006. márc. 10., péntek - 7:02

enis ott nezelodtem, azert 3-4 honap alatt sokkal jobban allunk, mint az elejen (vagy pl mint nokia a gyari softwarekkel). ugylattam amit viszont meg nem tudtak megoldani, az az un**ck.

szerk: viszont kezdemenyezem a tema atnevezeset HTC Univesalra  :cool:

Ha megnezed, az IMEI-CHECK oldalat, latni fogod, hogy 20k -ert (74.00 EUR) unlockoljak az mda prot hivatalasan. Csupan az a bibi, hogy kell a keszulek hozza nekik, igy ki kell postazni ami hat khm... ujabb 10k ha fedexel kuldod ki mondjuk Angliaba. Ugy fest, hogy HTC-ek tanultak a BlueAngel esetebol amihez ugye kikerult az unlock software, valamint meg visszalockolni is lehet azzal a progival az a komoly :) :)  :Đ
Tehat ha ezt vesszuk alapul, akkor feltetelezheto, hogy az Universal nem unlockolhato unlock code-dal. Viszont... Ha azt nezzuk, hogy peldaul a holland tmobile szinten 75 euroert, a nemet tmobile 100 euroert adja ki a kedves vasarlonak az unlock code-ot - melyet sokak altal egy hatalmas excel tablaban oriznek az osszes legyartott teflon imei kodjahoz parositva - akkor viszont van remeny. En csupan azt tartom mocskossagnak, hogy megveszem mondjuk a tmobile-nal itthon a szerkot, majd fel ev mulva japanba kell utaznom es nem rakhatok bele japan szolgaltatonak a kartyajat, igy roamingolasra vagyok kotelezve... Ami hat valljuk be... Egy csucskategorias keszuleknel nem a legetikusabb dolog. Ha azt mondanak, h szurkoljak le 20khuf-t es unlockoljak nekem a helyszinen, akkor aztmondom h na ez korrekt. Ennek utana kene jarni, mi a helyzet evvel kishazankban, bar feltetelezem ugyanaz lesz a helyzet mint mas teruleten. "Penzt ide, szolgaltatast nem kapsz..." :down:  :think:

Szerkesztette: Senator 2006. 03. 10. 10:34 -kor

My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#9 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 12:11

Beszeltem a T-Mobile supporttal, szerencsere sikerult kifogni egy normalis embert, aki rettentoen segitokesz volt. Tehat, ha mondjuk husegnyilatkozattal vasarolod a keszuleket, akkor a 2 ev huseg lejarta utan, 9600 ft egyszer dij elleneben unlockoljak neked a keszuleket, vagy kenytelen vagy megvasarolni full aron 240k korul (266k a t-nel). Kis orszagunkban meg mindig itt tartunk sajnos :omg:  :think: Mondjuk a semminel ez is jobb  :smoker:
My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#10 Felhasználó inaktív   c0ke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 17:33

Idézet: Senator - Dátum: 2006. márc. 10., péntek - 12:11

Beszeltem a T-Mobile supporttal, szerencsere sikerult kifogni egy normalis embert, aki rettentoen segitokesz volt. Tehat, ha mondjuk husegnyilatkozattal vasarolod a keszuleket, akkor a 2 ev huseg lejarta utan, 9600 ft egyszer dij elleneben unlockoljak neked a keszuleket, vagy kenytelen vagy megvasarolni full aron 240k korul (266k a t-nel). Kis orszagunkban meg mindig itt tartunk sajnos :omg:  :think: Mondjuk a semminel ez is jobb  :smoker:

inkabb azon szakadtam szet, hogy platinakartyas ugyfeleknek fillerre ugyanannyiba kerul, mint a 9300as nokia. es baratnom bent ma eladott egy 9300ast vmi hulye pi***nak, mert nem tudta radumalni azonos aron az mda pro-ra :omg:

egyebkent ultraszanalmasnak tartom, hogy 6 honap kesessel vezettek be az mda pro-t, mindezt azert, mert nem tudtak kiszorni az fennmaradt mda3-as keszletet. pedig ultra szanalmas modon meg osztogattak is oket, nyeremenyjatek kereteben az alkalmazottaknak :D :D :D nalunk meg mar 3 honapja 9000-eseket lattam otosevel, a felsovezetesnek hoztak oket.. nemtom mit akar igy a tmobile :(
what the fuck is WTF?

#11 Felhasználó inaktív   Avicularia 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 18:18

akciós listaáron most a t-nél 185.430 ft

T-Mobile MDA PRO
HP Pavilion DV-5 1160eh

#12 Felhasználó inaktív   Avicularia 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 19:40

ja és dögöljön meg a trémobile a gyarmatra a parasztoknak jó lesz ennyié is hozzáállásával  :mad:  :(

német ár 24 hónapos előfizetéssel 229.95€ kb 59.000 forint
T-Mobile MDA Pro

magyar ár 24 hónappal  149.970 ft
link egy hsz.-al feljebb

Szerkesztette: Avicularia 2006. 03. 10. 19:40 -kor

HP Pavilion DV-5 1160eh

#13 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 19:58

Nagyjábol ugyanennyi késéssel jött ki az mda3 is annó... Már régen megvolt nekem németországból, mikor itthon még csak az mda2-est árulták nagyban.
Érdekes a magyar T-Mobile hozzáállása az biztos... Talán egyszer megérjük azt is, hogy az ügyfél szent szó lesz....

Szerkesztette: Senator 2006. 03. 10. 19:58 -kor

My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#14 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 20:01

Idézet: c0ke - Dátum: 2006. márc. 10., péntek - 16:33

inkabb azon szakadtam szet, hogy platinakartyas ugyfeleknek fillerre ugyanannyiba kerul, mint a 9300as nokia. es baratnom bent ma eladott egy 9300ast vmi hulye pi***nak, mert nem tudta radumalni azonos aron az mda pro-ra :omg:

egyebkent ultraszanalmasnak tartom, hogy 6 honap kesessel vezettek be az mda pro-t, mindezt azert, mert nem tudtak kiszorni az fennmaradt mda3-as keszletet. pedig ultra szanalmas modon meg osztogattak is oket, nyeremenyjatek kereteben az alkalmazottaknak :D :D :D nalunk meg mar 3 honapja 9000-eseket lattam otosevel, a felsovezetesnek hoztak oket.. nemtom mit akar igy a tmobile :(

Az MDA Pro egy nőnek elég bumszlinak hathat, látjátok mégis csak a méret a lényeg  :Đ
My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#15 Felhasználó inaktív   Avicularia 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 10. 23:28

Idézet: Senator - Dátum: 2006. márc. 10., péntek - 19:58

Nagyjábol ugyanennyi késéssel jött ki az mda3 is annó... Már régen megvolt nekem németországból, mikor itthon még csak az mda2-est árulták nagyban.
Érdekes a magyar T-Mobile hozzáállása az biztos... Talán egyszer megérjük azt is, hogy az ügyfél szent szó lesz....

enyém is németből van ,még 94 októberéből
HP Pavilion DV-5 1160eh

#16 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 11. 17:29

Hat sracok, en nem latom az ertelmet, hogy lecsereljem az mda3-at erre. Mert:

- 1620 mAh -es akkumlator -> rovid mukodesi ido
- 640x480 meg mindig nem jo semmire (webre pl)
- Ugyanazokat a belassulasokat produkalja mint a 3-mas neha... (Biztos hasonlo a lelkuk)

Viszont:

- A bluetooth fulesemmel eleg durvan nagyobb a hatotavolsag
- erosebb a wifije

Mindenesetre nagyon kellemes darab, ha nem lenne 3-asom tuti ilyet vennek most. :)
My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#17 Felhasználó inaktív   c0ke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 11. 18:01

Idézet: Senator - Dátum: 2006. márc. 11., szombat - 17:29

Hat sracok, en nem latom az ertelmet, hogy lecsereljem az mda3-at erre. Mert:

- 1620 mAh -es akkumlator -> rovid mukodesi ido
- 640x480 meg mindig nem jo semmire (webre pl)
- Ugyanazokat a belassulasokat produkalja mint a 3-mas neha... (Biztos hasonlo a lelkuk)

Viszont:

- A bluetooth fulesemmel eleg durvan nagyobb a hatotavolsag
- erosebb a wifije

Mindenesetre nagyon kellemes darab, ha nem lenne 3-asom tuti ilyet vennek most. :)

varjuk a tovabbi eszreveteleket ;)

az 1.2-es class2-es bluetooth engem speciel nagyon zavar, pedig mar szemezgettem is egy jokis stereo plantronics fulessel. ellenben ha aszondod nagyobb a hatotav... hmm :)

a mukodesi ido mennyire rovid? ah, meg akar 2 het is lehet, mire megerkezik :(
what the fuck is WTF?

#18 Felhasználó inaktív   c0ke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 11. 18:04

Idézet: Avicularia - Dátum: 2006. márc. 10., péntek - 23:28

enyém is németből van ,még 94 októberéből

eleg draga lehetett 94-ben  :Đ
what the fuck is WTF?

#19 Felhasználó inaktív   Avicularia 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 11. 20:26

Idézet: c0ke - Dátum: 2006. márc. 11., szombat - 18:04

eleg draga lehetett 94-ben  :Đ

jóvanna ,most látom ,hogy 94-et irtam  :D
04 akart az lenni  :)
HP Pavilion DV-5 1160eh

#20 Felhasználó inaktív   Avicularia 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 981
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 11. 20:30

Idézet: Senator - Dátum: 2006. márc. 11., szombat - 17:29

- A bluetooth fulesemmel eleg durvan nagyobb a hatotavolsag
- erosebb a wifije


igen sajna a 3nak nagyon tré  bluetoothon keresztül a fülese,recseg ropog nekem
pedig a PC-ről ugyanazzal a fülessel 2 falon keresztül is megy még a telefonálás
HP Pavilion DV-5 1160eh

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó