HWSW Informatikai Kerekasztal: NETGEAR termékek - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (18 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

NETGEAR termékek Információk NETGEAR termékekről

#31 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 08:10

Idézet: RaidX - Dátum: 2007. júl. 19., csütörtök - 19:26

Még egy aranyos dolog, az MS sehol nem publikálja a https portszámát.

http://xxx.livenode.com/ címen keresztül lehetne egyébként elérni a szervert.

Az MS azért nem publikál ilyeneket, mert nem az ő dolga, nincs köze hozzá, nem ő találta ki, stb.

1-2 hagyományos szervízport.:

Webopedia:smoker:
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#32 Felhasználó inaktív   fdfrs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 05. 17:42

Idézet: fdfrs - Dátum: 2007. júl. 14., szombat - 19:15

Sziasztok!

Ezekbe a csodákba lehet valahogyan kliens üzemmódot belecsempészni??? (WFR614 v6)

Köszi előre is a segítséget! :respect:

Ez ennyire hülye kérdés volt?! :think:  :confused:  :omg:

:up:

#33 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 09. 19:41

Kb egy órája birtoklok egy netgear wpn824 wireless routert.
Hogy lehet ezt a kék borzalmat megszüntetni rajta?
A ledek diszkófényként villognak, még szekrény mögül is kivilágít.
Kép


Oké, megvan, csak a chello installátor valami "takaró sapkát" emlegetett.
Hátul, ami power gombnak látszik, az kezeli.

Szerkesztette: csozsi 2007. 08. 09. 19:49 -kor

"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#34 Felhasználó inaktív   A-Tom 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 10. 18:53

Hello!
Most vettem egy WGR614 V7 wlan routert. Üzembe helyeztem, gépem wlanon keresztül kapcsolódik hozzá. Na most azt tapasztaltam hogy elindítok egy letöltést, és kb fél percig jó is minden, teljes sávszéllel jön (1Mb), utána hirtelen a sebesség visszaesik 2-3kB/s-re. Nem csak a letöltésé, hanem a teljes interneté (sebességmérő oldal a 22 és 33 kbps modem közé rangsorol) illetve a router konfig felülete is ilyen sebességgel működik. Tegnapelőtt vettem a kütyüt, este jó volt, tegnap vettem ezt észre. Még nem tapasztaltam ki, de volt hogy windows restart után jó lett megint fél percig, volt hogy nem, illetve van hogy router ki-bekapcs is segít.
Viszont ha átdugom a gépet patch kábelre, akkor megy mint a kisangyal.
Ja és frissítettem rajta firmware-t legújabbra (2.0.20), még a hiba tapasztalása előtt.
A gépen WinXPSP2, ASUS wifi portos Wifi-b kártya (WL-127, P4P800E Deluxe alaplaphoz adták). Nem tudom windows baj lehet-e, mindenesetre gondoltam beírom ide, hátha valaki tud valamit mondani rá. Holnap lesz időm, kipróbálom linuxxal, sajnos másik wlan kártyám nincs, de ezzel se volt baj eddig, bár túl sokat nem használtam, néha rá volt kötve egy szintén netgear, de régebbi 802.11b-s routerre, azzal nem tapasztaltam ilyesmit.
Üdv!

#35 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 10. 20:27

Idézet: A-Tom - Dátum: 2007. aug. 10., péntek - 19:53

Hello!
Most vettem egy WGR614 V7 wlan routert. Üzembe helyeztem, gépem wlanon keresztül kapcsolódik hozzá. Na most azt tapasztaltam hogy...

A gépen WinXPSP2, ASUS wifi portos Wifi-b kártya (WL-127, P4P800E Deluxe alaplaphoz adták). Nem tudom windows baj lehet-e, mindenesetre gondoltam beírom ide, hátha valaki tud valamit mondani rá. Holnap lesz időm, kipróbálom linuxxal, sajnos másik wlan kártyám nincs, de ezzel se volt baj eddig, bár túl sokat nem használtam, néha rá volt kötve egy szintén netgear, de régebbi 802.11b-s routerre, azzal nem tapasztaltam ilyesmit.
Üdv!

Vegyél egy új wifi-kártyát, ha van még szabad pci helyed. Az ismeri a nagyobb sebességet (802.11g), az Asus csak a régit tudja.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#36 Felhasználó inaktív   A-Tom 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 11. 13:41

Idézet: csozsi - Dátum: 2007. aug. 10., péntek - 21:27

Vegyél egy új wifi-kártyát, ha van még szabad pci helyed. Az ismeri a nagyobb sebességet (802.11g), az Asus csak a régit tudja.

Routernek ismernie kell a b protokollt is, be is van rajta kapcsolva hogy b/g módban menjen.
És mivel a b protokoll 11 Mb, az internetem meg csak 1, így ez nem lehet a hiba oka.

Ennek ellenére valószínű hogy az asus kártya vagy a windows a hunyó, elhoztam a többi cuccot, a régi routerrel (mr814 v2) jó, illetve egy kölcsön laptop (intel a/b/g) is jó, még úgy is hogy b üzemmódra korlátozom.
Még kipróbálom linuxxal, ha azzal megy akkor nekiesek windóznak :doom:

#37 Felhasználó inaktív   Sineb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 08. 14. 12:20

Hello nekem lenne egy nagyon amatör kérdésem. :D
Nekem van 1 NetGear wpn824 RangeMAX-om ás az a gondom vele , hogy 2 gépen szeretném használni a netet ami müködik is de az 1 az 1 server gép és nem tudnak rá csatlakozni még én se. :think:
Nem tudtok ebbe segíteni mert nem tudom hogy kell beállítani  :confused:

Elöre is köszi. :respect:

#38 Felhasználó inaktív   Realacus 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 18. 16:54

Sziasztok
Van egy WGR614v7 routerem. Feltelepítése óta a gépem nem tud csatlakozni a freemail - hez.  :think:
Ha valaki tud kérem segítsen.
Előre is köszi :respect:

#39 Felhasználó inaktív   fdfrs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 21. 23:15

Idézet: fdfrs - Dátum: 2007. aug. 5., vasárnap - 18:42

Ez ennyire hülye kérdés volt?! :think:  :confused:  :omg:

:up:

Úgy látom, igen! :(

#40 Felhasználó inaktív   A-Tom 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 25. 17:30

nah, linux alatt megy az asus wifi kártya, egy másik b-s kártyával is megy a router. RALink oldaláról szedtem új drivert, azzal már nem esik le a sebesség, viszont weboldalak néha hiányosan jönnek be :D
Úgyhogy a router tökéletes, ASUS kártya meg a windóz már nem annyira. De legalább megnyugodtam. Kösz a helpet  :cool:

#41 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 27. 18:45

Szerintetek akkor érdemes venni Netgear WGR614-es Wireless routert vagy sem?  A hétvégén kellene beüzemelnem egyet ismerősnél. Notebook és egy asztali gép menne róla (mindkettő wirelessen)

Most a T-Com-nál 11.111 Ft a router + egy USB-s Wlan adapter (az is Netgear - ez az asztali gépbe kéne).

Azt tudja valaki melyik verziót adják? v6 v7? Vagy ez igazából tökmindegy.

Szerkesztette: Kory 2007. 08. 27. 18:46 -kor


#42 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 08. 29. 06:53

Miután nem válaszolt senki, rendeltem a T-Comnál egy fenti csomagot (WGR614 router + USB-s WLAN adapter), szombaton beüzemelés, ha valakit érdekel, majd leírom milyen. Annyi módosulás, hogy 1 PC UTP-n, 2 másik PC pedig Wirelessen menne róla, a router a pincében lesz, remélem 1 emeletet (földszintig) még elmegy a jele (Linksys és SMC hasonló routerekkel ilyen szinten nem volt gond)

Szerkesztette: Kory 2007. 08. 29. 06:56 -kor


#43 Felhasználó inaktív   Arrius 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 14. 11:12

Sziasztok!

Sokszor próbáltam hívni a megadott számot, de sosem sikerült elérnem senkit, ezért itt kérdezném meg...
Van egy WGR 614-es routerem, amin eddig egy laptop kapta a jelet, minden gond nélkül. A napokban szerettem volna egy másikat is csatlakoztatni (ACER), amin broadcom-os hálódriver van, de annak ellenére, hogy megjelenítette az elérhető hálózatokat, a WEP-es jelszó megadása után meg sem mozdult..A Windows "vezeték nélküli hálózatok" ikonja csak állt bambán, mutatva a piros X-et:)
A routeren átállítottam, hogy ne legyen levédve a hálózat, és így mindkét gép vidáman csatlakozik a hálózathoz, WEP nélkül..
Mit kell ahhoz tennem, hogy ugyanígy mindkét gép csatlakozzon automatikusan, de védett hálózathoz..
Ha visszaírom a WEP-es kódot, akkor már egyik gép sem akarja az igazságot..
Hogy van ez?

Előre is köszönöm

#44 Felhasználó inaktív   tomie 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 19. 09:22

Idézet: Arrius - Dátum: 2007. szept. 14., péntek - 11:12

Sziasztok!

Sokszor próbáltam hívni a megadott számot, de sosem sikerült elérnem senkit, ezért itt kérdezném meg...
Van egy WGR 614-es routerem, amin eddig egy laptop kapta a jelet, minden gond nélkül. A napokban szerettem volna egy másikat is csatlakoztatni (ACER), amin broadcom-os hálódriver van, de annak ellenére, hogy megjelenítette az elérhető hálózatokat, a WEP-es jelszó megadása után meg sem mozdult..A Windows "vezeték nélküli hálózatok" ikonja csak állt bambán, mutatva a piros X-et:)
A routeren átállítottam, hogy ne legyen levédve a hálózat, és így mindkét gép vidáman csatlakozik a hálózathoz, WEP nélkül..
Mit kell ahhoz tennem, hogy ugyanígy mindkét gép csatlakozzon automatikusan, de védett hálózathoz..
Ha visszaírom a WEP-es kódot, akkor már egyik gép sem akarja az igazságot..
Hogy van ez?

Előre is köszönöm

Üdv Arrius!

Ne haragudj hogy nem tudtuk fogadni a hívásodat, kérjük próbáld meg mégegyszer.

Munkaidőnk:

H-Cs  9:00 - 18:00
P    9:00 - 13:00

Várjuk hívásod,
NETGEAR Technikai Tanácsadás

#45 Felhasználó inaktív   KiFe 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 25. 14:23

Köszönöm a korrekt és türelmes segítséget

#46 Felhasználó inaktív   tomie 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 26. 12:35

Idézet: KiFe - Dátum: 2007. szept. 25., kedd - 14:23

Köszönöm a korrekt és türelmes segítséget

Kedves KiFe,

Nagyon örülünk, hogy segithettünk. Ha a jövőben is bármilyen jellegü kérdése, problémája adódik termékeinkkel kapcsolatban, várjuk hívását!

Üdvözlettel,
NETGEAR Technikai Tanácsadás

#47 Felhasználó inaktív   Sunyi Nyufi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 02. 11:27

Üdv!

Egy Netgear RP614v4-es router többnyire boldog tulajdonosa vagyok :) A router maga remekül feltelepült Vista alatt, és az internet működik is rajta rendesen, csak a Windows Live Messengerrel vannak gondok, az ugyanis néha elkezd 5-10 percenként ki-be jelentkezni. Portforwarding-ot csináltam, és az MTU értékét is levettem 1400, mégis néha kijelentkezik magától. Az a fura benne, hogy van, amikor órákon keresztül csinálja, ráadásul minkét gépen működik az msn-en, de aztán egyszer csak elkezd kijelentkezni mindekét gépen egyszerre. Általában ilyenkor egy modem és router újraindítás megoldja a problémát, de gondoltam hátha tudtok valami hatékonyabb megoldást :)

#48 Felhasználó inaktív   kosian 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 16. 16:35

Nekem is ez a bajom az RP614v4-es routerrel... Nemrég beszéltem a helpdesk kollégával, csináltam port forwardot és most kíváncsian várom, hogy jó-e. A torrentnél is visszavettem az egyidejű kapcsolatok maximális számát, állítólag az is probléma lehet.

#49 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2007. 10. 16. 16:40

Idézet: kosian - Dátum: 2007. okt. 16., kedd - 17:35

Nekem is ez a bajom az RP614v4-es routerrel... Nemrég beszéltem a helpdesk kollégával, csináltam port forwardot és most kíváncsian várom, hogy jó-e.

Érdekes, mert MSNnek soha sehol nem csináltam forwwardot, szóval érdekes lenne, ha ettől javulna meg.
Make love not Wor.

#50 Felhasználó inaktív   kosian 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 16. 20:22

Idézet: Jahno - Dátum: 2007. okt. 16., kedd - 16:40

Érdekes, mert MSNnek soha sehol nem csináltam forwwardot, szóval érdekes lenne, ha ettől javulna meg.

Sajna úgy néz ki, nem is javult meg :confused:
Nem tudna valaki segíteni? Akik hasonló problémával küzdöttek, azoknak megoldódott?

Téma megosztása:


  • (18 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó