HWSW Informatikai Kerekasztal: Mellékesen egérmozi... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mellékesen egérmozi... A cikkel kapcsolatos hozzászólásokat ide

#1 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2007. 07. 09. 15:16

Idézet

Se szeri, se száma azoknak a hordozható médialejátszóknak, amelyek kifejezetten arra készültek, hogy képeket, MP3-állományokat, vagy akár mozifilmeket élvezhessük, elütve ezzel az unalmas perceket, vagy az utazás fárasztó, hosszú óráit. A cikkünkből kiderül, hogy bizony más termékcsoport is alkalmas lehet filmek lejátszására, így a mobiltelefonok, a digitális fényképezőgépek, az ezekhez kapcsolódó digitális fotótárolók, a hordozható játékkonzolok, vagy akár a tenyérszámítógépek között is érdemes körülnézni.


https://www.hwsw.hu/...id=1021&oldal=1

#2 Felhasználó inaktív   FTeR 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 532
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 15:57

és a Zune és a Zune???
:p

#3 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 16:40

most komolyan, ki az aki 5-10 centi képátlón fog filmet nézni?
volt pda-m,  próbáltam, muszájból lehet használni, vagy menőzésre, de élvezni esélytelen. 
ha filmet akarok nézni megvárom amíg hazaérek és 2 méteres képátlón nézem, és tényleg élvezem :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#4 Felhasználó inaktív   CorsairS 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 444
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 17:46

Idézet: WiZARD - Dátum: 2007. júl. 9., hétfő - 17:40

most komolyan, ki az aki 5-10 centi képátlón fog filmet nézni?
volt pda-m,  próbáltam, muszájból lehet használni, vagy menőzésre, de élvezni esélytelen. 
ha filmet akarok nézni megvárom amíg hazaérek és 2 méteres képátlón nézem, és tényleg élvezem :)

Én vagyok olyan állat :) 2-3 orás vonatuton jol tud jönni szorakoztatásnak, ha egyedül kell utaznod. (tapasztalat :p )

#5 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 18:02

regebben en is utaztam vonaton 4-5 orakat es tenyleg jol jott volna valami hasonlo. bar filmet nem valoszinu hogy igy neznek. (esetleg valami sorozatot. pl tom&jerry, rocko, simpsons. :D szoval valami konnyed rajzfilmet vagy hasonlot) de filmet azt inkabb monitor + hangfallal.

de a game/mp3 az meg mindig johet utazashoz. szoval akkor mar mindenkeppen olyan ami tobbet tud, nem csak filmet/kepet.
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#6 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 18:52

Idézet: des - Dátum: 2007. júl. 9., hétfő - 19:02

de filmet azt inkabb monitor + hangfallal.

Na az se kevésbé egérmozi...  :p  :Đ
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#7 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 19:46

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. Jul. 9., Monday - 19:52

Na az se kevésbé egérmozi...  :p  :Đ

lehet, de nekem 17" monitor tokeletes filmre es tvre is. nincs TVm sem, csak tunerem.

elhiszem hogy sokkal jobb nagyban nezni a dolgokat es szuper dolby hangokkal, de valahogy engem nem hoz lazba. persze ha hozzam vagjak, azert elfogadnek egy ilyen rendszert. :D

na de most az egermozirol beszelunk.  :D
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#8 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 09. 20:18

pedig egy rendes mozi tizmeterekben merheto vasznahoz kepest meg az is egermozi, amirol "ha hozzamvagnak" beszelsz! ;)

szoval remeljuk egy valodi mozivasznat nem vagnak hozzad, mert az kisse fajna.. :p
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#9 Felhasználó inaktív   TEST11 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 786
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 11. 08:05

http://www.on2.com/products/truemobile/Tru...er%20Downloads/

VP7 Player mobilra.
csak, hogy ne ragadjunk le a xvid, divx és 3GP anyagoknál. :)
Flash 8 is támogatja...

#10 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 17. 19:37

Idézet: WiZARD - Dátum: 2007. júl. 9., hétfő - 17:40

most komolyan, ki az aki 5-10 centi képátlón fog filmet nézni?

A Lifedrive-m teljes képernyőn, kényelmesen az ölemből nézve (busz leghátsó ülése, felhúzott térd) nagyobb képet ad, mint az 55 centis tévém az ágyamból. :)

#11 Felhasználó inaktív   olzoli 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 31. 12:21

Szerintem nagyon is van jelentösége az "egérmozi"-nak. Mindig, mindenki rohan. Reggel, hogy beérj melozni. Napközben hajtás. Este meg a család. Sokszor nehéz az egyedi izlésednek megfelelő müsort  beilleszteni a napba. De mindig van naponta 1-2 félóra tétlenség. Akár utazáskor, akár ha ritkán is de melo közben. Ilyenkor unalom üzésnek nagyon jol jön egy kis kizökkentés. (én a jóbarátok mind a 220-on valahány részét PDA-n néztem meg már töbedszer is). Nem számit, hogy kicsi. Egyszerüen nem az a célja hogy vizuális élményt nyujtson. Vagy egyszerüen egy MP3 lejátszó helyett egy Zenei DVD-t DivX-ben nézve is sokkal több infó, + ott még a füled is kényeztetheted (persze csak amennyire azt egy MP3-tol elvárható).
Szóval a lényeg, nem a 2m-es házimozinak a konkurense, hanem egy önálló, teljesértékű szórakoztató eszköz. Mint ahogy az MP3 lejátszó is elterjedt, és senki nem gondolja hogy ki kellene váltani az otthoni HiFi cuccot vele.

#12 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2007. 07. 31. 12:45

Idézet: debaj - Dátum: 2007. júl. 17., kedd - 20:37

A Lifedrive-m teljes képernyőn, kényelmesen az ölemből nézve (busz leghátsó ülése, felhúzott térd) nagyobb képet ad, mint az 55 centis tévém az ágyamból. :)

És mekkora felbontással, milyen stínhűséggel, kontraszttal, fényerővel?
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó