HWSW Informatikai Kerekasztal: Anarchy Online IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Anarchy Online IV.

#151 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 27. 16:13

Idézet: Zoley - Dátum: 2007. nov. 27., kedd - 13:44

Latom kapisgaljatok, hogy az engi alapjaiban van elcseszve.... Nem veletlen, hogy Csavar bar barmit osszerak nektek prompt, de az elso oszi szello a fel hp-jat elviszi.... (Ladyengy meg ugye pont az ellenkezoje (volt amig jatszott), a dd listak elen volt, eleg sokmindent solozott, de ha ossze kellett rakni vmi nehezebbet.... atoltozes, large hq, egyeb segedeszkozok....)

Igazad van Z, nem is sírok tovább. Felviszem lvl 200-ra, addig amit össze lehet rakni összerakom, utána meg átimplantozom tradeskill rabszolgává. Egyetlen szerencse, hogy ha az ability-k maxon lesznek (lvl 158) akkor a nanobuff ill. tradeskill páncélokat szabadon fogom tudni cserélgetni.
Szólózni ott van az advy.

És igenis büszke vagyok rá, hogy az org elnöke az első szóra bármit összerak!!!

Bl.

#152 Felhasználó inaktív   macske 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 518
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 28. 08:20

Nekem is kicsit leült az engi projektem.
Összeszedtem neki két armor setet, egy 214es arith tradeskillre és egy 224es CC set nagy része dd-re .. a probléma hogy most még twinkelgetni kéne a cseréhez, amihez persze lusta vagyok. Ergo marad a kék és a kevés damage.
Psychology és BE nekem is nehéz, csak 180ig mennek AI armorok (az én és Rya nagy bánatára is, bár az armor baset 224ig összeraktam HQban, de a psychology rész kifog rajtam is)
Team meg .. nos eddigi összes karakteremmel könnyebb volt teamet szedni komolyan (ok, NT még macera volt 220 fast easy missionok előtt nem kicsit). Az hogy szólózgassak 180-200 közötti RK misseket meg vicc.
Evadere nemtom mért tettél, én egy grammot se eddig (nem is fogok). Valaki vagy tankol nekem (pet, vagy enf, akármi) vagy halok cocoon után, ez ilyen egyszerű.

Szerkesztette: macske 2007. 11. 28. 08:21 -kor

If you judge people, you have no time to love them - Mother Teresa

#153 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 28. 10:08

Idézet: macske - Dátum: 2007. nov. 28., szerda - 7:20

Evadere nemtom mért tettél, én egy grammot se eddig (nem is fogok). Valaki vagy tankol nekem (pet, vagy enf, akármi) vagy halok cocoon után, ez ilyen egyszerű.

Eloszor en is kiprobaltam az evade-et.... Azota mondjuk ki van resetelve a kari, mert semmit sem ert. Viszont neki nincs cocoon...

#154 Felhasználó inaktív   macske 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 518
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 30. 08:03

Nah cc felrakva 4 db, most sincs team de legalább jobban néz ki .. ez azt jelenti hogy a nagyobb kutya persze nem megy self, csak CIvel úgyhogy most resetelek champ nanora,, Engi nem egy egyszerú darab, az hogy most nem megy tradeskill az OK de hogy mi lesz 205 felett ..?
If you judge people, you have no time to love them - Mother Teresa

#155 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 30. 14:25

Megjárattam kicsit a skill emulátort, mit is lehet kihozni egy froob engiből!

Lvl 200, solitus, maxolt abilityk és skillek, ésszerű implantozás (nanoskillek maradnak, fegyverskillt beáldozva B&E és tradeskillek oltárán), minden generic buff, Crowbar Subtlety, Philosopher's Stone, ql 200 ICC Engineer headchip, ql 200 Handy Steelribbed Gloves, Bioplast back, Breastplate of Technical Ceremonies, 3 db focus-funneling helper, Bow tie, OT Hurler Factotum (ezt egyenlőre WTB):

Mechanical Engineering 985,
Electrical Engineering 1080,
Quantum Field Technology 947,
Weapon Smithing 1077,
Pharma Tech 834,
Computer Literacy 844 -- 1032,
Nano Programming 907 -- 1195,
Chemistry 935,
Breaking & Entering 966.

CL és NP esetén a Bow Tie -- Cyborg Board váltás miatt van 2 érték.
Nincs ebben benne az egyéb, ability-buffot adó páncélok hatása, OT Technical Library (+15 EE, ME, WS, QFT, NP), 2xRing of Presence (+8 NP, CL), tradertől Maestro, ill. fixertől Karma Harvest. Végül is, nem rossz! Rya majd kiszámolja, mekkora combined armorra lesz ez elég :D

Bl.

#156 Felhasználó inaktív   Viktorhun 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 10. 10:34

Bump  :D
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA.
Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

#157 Felhasználó inaktív   macske 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 518
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 13. 08:04

Dilinek nagy mákja volt .. akkor jött vissza amikor még Deko/Moxy kiteolható volt így kapott pisztolyokat.
Köszi a 17.7 patchért FC most már ezt nem lehet ... még a rangemen kívül van Deko de már level 2 ütésből .. Még jó hogy magamnak anno nagyjából beszereztem mindent.
A nagyobb baj az hogy elcseszték a RS/evade stacking ordert sztem megint .. mi a halálért nem lehet parrotot castolni akkor ha megy rajtam a free movement ezt magyarázza meg valaki  :down:
Az hogy az új questhez meg sorba kell állni, mert 1 szem mobot kell mindenkinek kinyírni igencsak vicc kategória ..

/whinning off ..

Na megyek melózni, bár az sem jobb mint az AO
If you judge people, you have no time to love them - Mother Teresa

#158 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 15. 17:59

17.7 patch, új küldetésekről pár szó. Holes in the Wall-ban, azaz Borealistól nem messze, a cspmap-on guard post-ként említett helyen lehet őket felvenni. Többnyire csak xp/credit a jutalom, de van 3, aminek tárgyjutalma van.

Az első: embervadászat Milky Way-ben, 'Smoking out the gophers' címmel. Emlékeim szerint Sergeant Marion Sweet adja. A pontos feladat: Milky Way jobb felső sarkában, a Cyborg Valley legészakabbi részén át kell menni az alagúton, és ott lesznek szép mobok, amikből 5-5-5 darabot el kell tenni láb alól. Elég dimbes-dombos vidék, a robotom többször elakadt, ill. szép traint is húzott. Az ellenfeleknek AI/Azure kinézetű páncélja és Dreadloch kinézetű fegyvereik vannak, lvl 160 körüliek.
Jutalom:
Prototype Cyborg Token Board, NODROP UNIQUE, Quality level: 100
Requirements:
Wear:
TitleLevel from 4
Sense from 250

Location: Neck
Modifier:
Max Nano 100
Max Health 100
Run Speed 100
Comp. Liter 100
Add All Def. 12
Treatment 12
Intelligence 5

A második: Engineer Heath Bridges adja, többlépcsős. Bemelegítésként 3 alkatrészt kell szereznünk neki. Sorrendben:
Pleasant Meadows, Village: a 7-es notummezőtől nyugatra. Fekete Piercer/Hatchet Slayerdroid, lvl 120. A processzora kell.
Broken Shores, a sivatag mélye. Probelet, lvl 120, vadul taboljatok, mert felszín alatti. A farka kell.
Street East Bank, legészakibb része, a Rhinoman Village-től is északabbra, a világtérkép sávozott részén, vmi 5.3 verziójú robotok. Szintén lvl 120 körüli, social. A fehér színű üvegcse (hűtőfolyadék?) kell.
Ha ez megvolt, adjuk neki, erre elküld letesztelni a kész robotot. Oda kell menni a wayponthoz, dumálni a droiddal, activate, majd kapunk egy szép snare-t, öljük le a robotot... vissza, válaszoljuk pont jó volt. XP/credit, és megnyitja a lényeget: weapon upgrade questek.
A Basic Upgrade Kit-hez Street West Bank Hell's Courtyard részén kell Buckethead robotokat ölni, lvl 150, 6 db-ot. Ha megvolt, vissza 400k xp-ért és 1 db kitért, listából választhatunk milyen legyen. A kit ql 180-as, azaz ql 200 alapfegyverre is rámegy.
Az Advanced Upgrade Kit-hez Mort-ban, Hope városától nyugatra lévő Terraformerhez menjünk, itt a láncfűrészes droidokból kell 6-ot leölni, lvl 160, majd vissza, ugyanúgy 400k xp és listából választhatunk 1 db kitet.
Az upgrade kit küldetések tetszőleges mennyiségben újrajátszhatóak.

A harmadik: Corporal Ashley Winstead adja. Milky Way, Cyborg Valley-ben kell meghatározott sorrendben borgokat ölni. A völgy kicsi, a respawn túl lassú ahhoz képest hogy hányan nyüzsögtek ott, és pont nem olyan jött, ami épp kellett volna... Az utolsó borgból csak 1 van, ez a völgy legnyugatabbi pontján jelenik meg, érdemes csapatban ölni, a taktika a már ismert borgtánc. Ne csodálkozzunk ha leesnek a buffjaink: Hellfury-ja van, annak speckójával együtt!
Jutalom: 1 db top nano, NODROP verzióban (advynak az új +350 adventuring, enginek a legnagyobb bot heal). Elég sovány ahhoz képest, amennyi ideig szenvedtem vele.

Szerkesztette: Blindant 2007. 12. 15. 18:01 -kor


Bl.

#159 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 15. 18:25

17.7 patch, új fegyverek, avagy RK shopfood új köntösben! Link: KATT!!!

Lényeg: Régi, gyakorlatilag használhatatlan/max. buffoló fegyverre rá lehet tenni upgrade kit-et (Borealis börtön melletti fickónál kapható ql 150-ig méregdrágán, vagy a fentebb leírt questben beszerezhető), amitől a fegyver elveszíti régi tulajdonságait és új, egységes jellemzőket kap.

A skillkövetelmény megegyezik az azonos ql-ű Kyr'Ozch fegyvervonal képviselőjével, sebzése annak 70%-a lesz. További upgrade kit-tel lehet rá spec. támadást/nagyobb tárat rakni, mintha csak typed bio-material kerülne rá. Attack/recharge speed, spec. recharge megegyezik az AI fegyverével. Az upgrade kit használatához fegyver ql*5 Weapon Smithing kell.
Az utolsó upgrade, ami rárakható, a melee/ranged adjustment --> skillt nem kér, a fegyver nodrop lesz, sebzése nő, így a Kyr'Ozch alap 80%-a lesz.

Jól hangzik? Eljött a Kánaán??? Froobként korántsem!
1.) A szükséges skill kieges szintű, 1335 egy ql 200 fegyverhez, 2001 lenne ql 300-hoz.
2.) Fontos spec attack hiányzik a fegyverről (pisztolyon CSAK fling), vagy horribilis a recharge (pl. assault rifle).
3.) A fentiekből is adódóan: bár a min sebzés jó, a max sebzés gyenge, crit szintén. Bár a fegyverek az adatbázisban ql 300-ig skálázódnak, a kiindulási RK-s fegyverekből ql 200 a max. Borostyán lvl 200-on, refined implantokkal megerősítve, minden buffot felhasználva rakta be a ql 200 pisztolyt - éppen hogy - és alap ability expertise kell, hogy OE-n kívül maradjon. Tesztelése folyamatban, de első blikkre a burst hiánya miatt végül is nem sebzi túl a CDR-t (!!!).

Lehetséges felhasználás:
1.) Kezdő kieges, aki nem engedheti meg a top fegyvert, ezzel mégis van alternatíva.
2.) Olyan froob fegyvervonal, amiben nincs használható fegyver, vagy egyszerűen lyuk van 2 fegyver között: pl. 1hb, melee energy.
3.) Ranged energy még jó is lehet, 1/1 sec, burst/fling is van rajta, létezik egy- és kétkezes forma is!

Bl.

#160 Felhasználó inaktív   macske 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 518
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 16. 15:33

Idézet: Blindant - Dátum: 2007. dec. 15., szombat - 16:59

A harmadik: Corporal Ashley Winstead adja. Milky Way, Cyborg Valley-ben kell meghatározott sorrendben borgokat ölni. A völgy kicsi, a respawn túl lassú ahhoz képest hogy hányan nyüzsögtek ott, és pont nem olyan jött, ami épp kellett volna... Az utolsó borgból csak 1 van, ez a völgy legnyugatabbi pontján jelenik meg, érdemes csapatban ölni, a taktika a már ismert borgtánc. Ne csodálkozzunk ha leesnek a buffjaink: Hellfury-ja van, annak speckójával együtt!
Jutalom: 1 db top nano, NODROP verzióban (advynak az új +350 adventuring, enginek a legnagyobb bot heal). Elég sovány ahhoz képest, amennyi ideig szenvedtem vele.

Na .. szerettem volna ezt a nanot de nekem ez a quest kicsit hosszabb lett
Először elküldött Varmint Woodsba ölni 10 Nanobot Hackert 10 Crypto Crackert 10 Black Hat-et. (Keletre van egy camp területen közel egy jack clonehoz, Pos: 3580, 1020). 85-90esek a mobok, 2. respawnra megvan mind.
Aztán mehettem avalonba mintát gyűjteni .. szintén 3x10 kellett Anun Slicerből (Anun Beaks),  Nanomutant-ból (Nanomutant Claws), Sandcrawlerből (Sandcrawler Hides). A mobok 110 körüliek, mindenütt volt 10-10 pont.
Na ez után jön a játék a cyborgokkal Milky wayben: 7 Cyborg Nanobiologist, 7 Cyborg Constructor, 7 Cyborg Aggressor, Cyborg Techwrecker
Jutalom: Cyborg Dogtags és Cyborg Techwrecker Dogtags. Bár rewardban nincs kiírva az 1m mellé  jár a nano is. (Nano Crystal (The Great Explorer) nekem .. )
Edit: Ez kb annyit jelent hgoy kis  IP befektetéssel megy a KoTe .. +5% xp-ért lehet sorbanállni ismét, már akit illet.

Szerkesztette: macske 2007. 12. 16. 15:38 -kor

If you judge people, you have no time to love them - Mother Teresa

#161 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 07:36

Igazad van Macs, a Varmint Woods meg az Avalonos séta is benne van, elfelejtettem... Ömlesztve csináltam 4-5 küldetést párhuzamosan, erre a részre már nem elékeztem pontosan. A VW rész nem vészes, sok camp, sok mob, tetszőleges sorrend, Avalonba csapattal mentem, hamar megvolt, csak a Cyborg-vadászat nyúlt hosszúra és nyögvenyelősre.

Bl.

#162 Felhasználó inaktív   Viktorhun 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 10:18

Idézet: macske - Dátum: 2007. dec. 13., csütörtök - 9:04

Dilinek nagy mákja volt .. akkor jött vissza amikor még Deko/Moxy kiteolható volt így kapott pisztolyokat.

:respect: 
Dankesüni mindkét fegyóért!!!!!!
:respect:

Szerkesztette: Viktorhun 2007. 12. 19. 10:19 -kor

Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA.
Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

#163 Felhasználó inaktív   Viktorhun 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 13:08

Server down kb most.

Még jó, hogy épp mostantól nemérek rá :D
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA.
Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

#164 Felhasználó inaktív   Klixon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 41
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 20. 00:22

Kép

Karácsonyi screenshot készítő verseny!

Ha érzed magadban a lappangó kreativitást, készíts magadról / barátaidról egy karácsonyi képet, küldd el, és esélyed van megnyerni a 20 millió credites főnyereményt!

Várunk minden screenshotot és grafikai programmal módosított képet!

Szabályok.. / részletek

Szerkesztette: Klixon 2007. 12. 20. 00:25 -kor


#165 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 20. 23:55

CAS cuccokat merre is tudnék összeszedni? VAgy csak dynaloot vagy mishekből?
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#166 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 08:56

A CAS-t alkatrészekből kell öszzerakni. LINK

Bl.

#167 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 21:47

Idézet: Blindant - Dátum: 2007. dec. 21., péntek - 7:56

A CAS-t alkatrészekből kell öszzerakni. LINK

Jujj, tényleg. Már emlékszem...azért most kezdek rádöbbenni, hogy mennyit is felejtettem :D
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#168 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 23. 08:42

Egy ismerős mindenáron két fegyvert akar az enfojára. Még kicsi, 10es. Olvasgattam, keresgéltem, de ti mit ajánlottok egy két fegyveres enfonak?
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#169 Felhasználó inaktív   sanyiiiii 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 23. 21:42

Hát én anno 1hb-t javasoltam volna , esetleg alien baltát ha kieges, jelenleg viszont fogalmam sincs hogy áll a helyzet :think:  :Đ

#170 Felhasználó inaktív   Klixon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 41
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 24. 03:34

Kép

Karácsonyi screenshot készítő verseny!

Üdv megint!

Még mindig várjuk a képeket! :)

Egy kicsit a tétet is sikerült megemelnünk.

1 hely  30mil credit
2 hely  20mil credit
3 hely  10mil credit

Szabályzat.. / részletek

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó