HWSW Informatikai Kerekasztal: Index Fórum megújulás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Index Fórum megújulás avagy ők is elszánták végre magukat

#51 Felhasználó inaktív   Degeczi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.976
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 04:56

Idézet: Anteris - Dátum: 2004. jún. 29., kedd - 0:11

nem tudom, valahogy rohadt idegesítő lett az egész. Zavaros kavalkád. Erős a gyanúm, hoyg utálni fogom, pedig 6 éve irogatok oda.  :(

hja, én is az internettós idők óta vagyok ott - de ha nem változik vissza használhatóra, akkor ennyi volt
nincs értelme az önsanyargatásnak

a közösség ugyan nagy, de szakmai témákban közel sem olyan, mint pl itt, az index fő, idővel egyetlen előnye pont az egyedülálló "Kedvencek" volt: ha akár évek után föléledt egy régi, engem érdeklő topik, azt rögtön láttam, mert a listám elejére került, a böngészőben "még nem látogatott link"-ként

és erre ezt szándékosan kiherélik! :mad:

vagy azért, mert
- akik tervezték (és akik elfogadták) a rendszert, azok sohasem fórumoztak
- nem érdekelték őket a felhasználók szokásai, igényei - mert maguk a felhasználók sem érdeklik őket: minél kevesebb, annál jobb

#52 Felhasználó inaktív   zombieman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 07:11

Idézet: [Iron] - Dátum: 2004. jún. 28., hétfő - 21:26

Jobb ötletem nincs, de ha megcsinálod a filtert proxomitronhoz, közkinccsé tehetnéd. :)

majd akkor fogok nekiesni, ha minden mas mar hasznalhato... addig semmi ertelme. :(

#53 Felhasználó inaktív   Mighty 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 591
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 07:46

Keresni próbáltatok már ebben az új fórummotorban? VICC az egész...

#54 Felhasználó inaktív   zedorg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.855
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 07:48

a legszanalmasabb ez a "Nem járt le a várakozási idő!" a hozzaszolasoknal ha egymas utan akarnal. Itt is volt ilyen, a kereseseknel, de nem 5 perc bazzeg!
rohej, es az is hogy erre a fosra 10 millat kaptak :(

#55 Felhasználó inaktív   Evil. 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.788
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 08:09

Nem vagott hanyatt a nagy megujulas, nekem meg most se sokkal gyorsabb, mint regen.  :mad:
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

#56 Felhasználó inaktív   zombieman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 10:05

Idézet

Elnézést a késlekedésért, de nagyon-nagyon sok tennivalónk akadt hirtelen... van saját hibalistánk is, illetve már kijegyzeteltük azt a nyolc-tíz topikot is, ahova a visszajelzések érkeztek - no és persze birkózunk azzal a több száz levéllel is, amit ezügyben kaptunk.
Köszönjük, hogy ennyien, ennyit foglalkoztok vele, ettől lesz ugyanis jó a dolog.
Jelenleg még a terhelhetőséget turbózzuk picit, aztán jönnek a leggyakrabban emlegetett problémák, a helytelen várakoztatási idők, a rosszul kalkulált hozzászólásszámok, a Kedvencek rendezése és még sokan mások.
Kis türelmet kérek, persze, és köszönöm előre is, mindannyiunk nevében.

Gerényi Gábor

Index


miert nem lehetett a teszt fazisban (mert hogy volt olyan) ezeket eszrevenni? :reklamacio:

#57 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 10:31

Idézet: zombieman - Dátum: 2004. jún. 28., hétfő - 22:04

a kep beszuras amugy is hasznalhatatlan, 200*XXX mereture csokkenti a beszurt kepet, marha sok ertelme van...

Ha a beszúrt képre egyet a bal egérgombbal rákattintasz, akkor egy új ablakban, eredeti méretben látható a kép.

Szerkesztette: Kory 2004. 06. 29. 10:31 -kor


#58 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 15:56

No megörültem, hogy már a zindexen is lehet használni az UBB kódokat.
Szúrnék be egy képet--- szögzárójel img szögzárójel hivatkozás szögzárójel /img szögzárójel ---hát baszik beszúrni!  :reklamacio:
NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#59 Felhasználó inaktív   Anteris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 20:35

szomorú dolog, hogy a sebesség ugyanolyan drámaian szar, mint előtte volt.  :(

#60 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 20:55

Azért jellemzoen teleszurták reklámokkal, kb 2x annyi van mint eddig. Szal akkor most kinek tettek jok? Maguknak max, mert tobb penzt kapnak majd, de a usereknek ugyan nem...
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#61 Felhasználó inaktív   Delawer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.453
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 21:08

Idézet: Anteris - Dátum: 2004. jún. 29., kedd - 21:35

szomorú dolog, hogy a sebesség ugyanolyan drámaian szar, mint előtte volt.  :(

Én épp az iszonyat lassú válaszideje miatt pártoltam el tőle anno 2 éve.
Néha még ránézek, de a lassúcska működés (és ezzel dícsértem) miatt sokkal többet idegeskedtem, mint kellett volna :)
-- Legyen egy jó napod! --

#62 Felhasználó inaktív   shabba 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.433
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 29. 22:21

Úgy néz ki a kedvenveket már sikerült rendezni hozzászólás ideje szerint, de a linkek kiszürkülése még további feladat marad. Azt nem értem ha tényleg fél évig ezt tesztelték bétában akkor miért most javítanak ki ilyen alap dolgokat. Kvázi beharangoztak egy új, jobb fórumot és adtak a népnek egy totál béta fázisú, kiforratlan, teszteletlen valamit amiből alig működik bármi megfelelően. És most élesben működés közben elkezdik felhúzni a házat miközben már laknak benne.

#63 Felhasználó inaktív   playback 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 30. 11:01

rohadt szar lett az index
2 evig jartam oda de ennyi asszem

foleg ez a jogi cucc
- I beat the shit out of some kids today. [...] It made me feel good about myself. It was like I did something constructive with my life.

Postmodern cultural critique has fried my brain. I have no soul left. I am a sad, cold, evil, twisted person.

#64 Felhasználó inaktív   shabba 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.433
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 30. 11:08

Húú már az utolsó hozzászóló neve is látszik kedvencekben. Ha így haladnak július végére talán összeütnek valami használhatóbb fórumot és beta helyett meg lehet nyilni az RC1 fázist.

#65 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 06. 30. 13:01

Áll ám a cirkusz a zindexen az uj fórumszabályzat miatt. :D Sokan  :reklamacio: -nak, egyesek már jogi lépésekre biztatnak.

Szerkesztette: Brett Shaw 2004. 06. 30. 13:03 -kor

NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#66 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 30. 14:24

Idézet: Brett Shaw - Dátum: 2004. jún. 30., szerda - 14:01

Áll ám a cirkusz a zindexen az uj fórumszabályzat miatt. :D Sokan  :reklamacio: -nak, egyesek már jogi lépésekre biztatnak.

Idézet

# A Fórumunkban közzétett szövegek, képek és információk nyilvánossághoz közvetítési jogai a fórumos hozzászólás elküldését követően az Index.hu Rt-re szállnak, újraközlésük bármilyen nyomtatott vagy elektronikus formában az Index.hu Rt. engedélyéhez kötött. Engedélyért kérjük, forduljon a kiadó képviselőjéhez, az esetek többségében egy nagyon egyszerű eljárás után az engedélyt díjmentesen megadjuk.
# A Fórumunkban közzétett bármilyen szöveges, képi vagy egyéb információhordozókra az értesítés nélküli újraközlés jogát fenntartjuk.
# Az Index.hu Rt. fenntartja a jogot arra vonatkozóan, hogy technikai vagy egyéb okokból a Fórumszolgáltatást vagy annak egy részét korlátozza vagy felfüggessze.
ű
Ezzel kapcsolatban?

#67 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 30. 15:15

Idézet: Brett Shaw - Dátum: 2004. jún. 30., szerda - 14:01

Áll ám a cirkusz a zindexen az uj fórumszabályzat miatt. :D Sokan  :reklamacio: -nak, egyesek már jogi lépésekre biztatnak.

Kiváncsi vagyok ennek mi lesz a vége...nagyon kiváncsi.
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#68 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 30. 18:26

Idézet: bull1 - Dátum: 2004. jún. 30., szerda - 15:24

ű
Ezzel kapcsolatban?

Bizony, bizony!
NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#69 Felhasználó inaktív   zombieman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 02. 16:02

nos, akit erdekel egy kisse szelesebb index forum, user CSS utjan megoldhato.

itt a kod:
iframe[width="728"][height="93"],
td[id="rightcoltd"]
{
display: none !important;
}

.art_t
{
width: 100% !important;
}


hogyan hasznalhato?
1. Opera
- lemented a kodot file-ba (legyen index.css), es a profil konyvtaradba teszed (Help->About Opera)
- az opera6.ini-ben a vegere teszel par sort (path ertelemszeruen)
[Local CSS Files]
Name 12=Index ad blocker
File 12=C:\Program Files\Opera\profile\user\index.css

- Tools->Preferences->Page style->Configure modes->My style sheet legyen author modban is bepipalva
- ezek utan a View->Style->Index ad blocker menupont kapcsolja be a CSS-t

2. Mozilla Firefox
- lemented a kodot a profil konyvtaradba (%AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\default.xxx), azon belul a chrome alkonyvtarba. a filenev userContent.css legyen.

3. Internet Explorer
felraksz egy Operat vagy Firefoxot :]

ha mindent jol csinaltal, kb. ezt kapod.

gaz akkor lehet, ha mas oldalon is pont match-et talal a css, es felulirja az oldalt. ebbol a szempontbol az Opera megoldasa jobb, mert on-the-fly ki/bekapcsolhato a dolog (bar lehet, hogy a Firefox is tudja ezt, annyira nem ismerem).

Ui. termeszetesen

Idézet

Fórumunk teljes körű felhasználása ingyenes valamennyi felhasználónk részére. Ahhoz, hogy ezt az Önök számára hosszú távon fenntarthassuk, a Fórum felületeinek bizonyos, jól elkülönített részén fizetett hirdetéseket jelenítünk meg. E reklámok megjelenítése tehát a szolgáltatás része, attól nem elválasztható, ezért kérjük, hogy semmilyen formában ne használjon semmilyen, reklámmegjelenítést gátló szoftvert Fórumunk látogatása közben.

Szerkesztette: zombieman 2004. 07. 02. 16:11 -kor


#70 Felhasználó inaktív   zedorg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.855
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 03. 01:50

Idézet: Wyco - Dátum: 2004. jún. 29., kedd - 21:55

Azért jellemzoen teleszurták reklámokkal, kb 2x annyi van mint eddig. Szal akkor most kinek tettek jok? Maguknak max, mert tobb penzt kapnak majd, de a usereknek ugyan nem...

reklam hol? :) en 1et sem latok ;))) adblock.mozdev.org hogy te se lass ott ahol nem kell  :)

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó