HWSW Informatikai Kerekasztal: Webkamera - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (17 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Webkamera Milyet érdemes? Értékeld a témát: -----

#231 Felhasználó inaktív   gabesz86 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 18. 20:16

Hy... ma vettem meg a genius videocam messenger-t... gyengébb fényviszonyoknál nagyon gáz, de már a driver telepítésekor is kiidegelt. Nem ajánlom senkinek
Tuti lehet jobbat kapni az áráért.

Elhatároztam, hogy veszek valami komolyabbat mondjuk úgy 10e körül. Valakinek van tanácsa?

#232 Felhasználó inaktív   Primary 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.396
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 18. 21:29

Nincs jobb webcam mint egy 3ccd-s hd kamera.
Najó ez csak vicc, de most én azt használok, és elégedett vagyok a képminőségével.

#233 Felhasználó inaktív   ampersand 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 19. 16:45

Hello

Nekem telapitesi gondjaim lennenek, nekem egy Canyon CNR-WCAM413 kameram van. A CD-rol a softwaret felinstallalja rendesen, de restart es a kamera csatlakoztatasa utan, a telepites hibauzenettel er veget. Egyebkent csak USB1.0 vagy USB1.1 port van a gepben, a kamerara USB2.0 van irva. Nemtudom hogy ez-e a problema de egy masik notebookon amelyen USB2.0 van siman megy.

Szerkesztette: ampersand 2008. 01. 19. 16:46 -kor


#234 Felhasználó inaktív   Primary 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.396
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 19. 22:32

szerintem kompatibilisnek kellenek hogy legyenek

#235 Felhasználó inaktív   gabesz86 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 21. 09:45

Idézet: Primary - Dátum: 2008. jan. 18., péntek - 21:29

Nincs jobb webcam mint egy 3ccd-s hd kamera.
Najó ez csak vicc, de most én azt használok, és elégedett vagyok a képminőségével.

Hát azért annyira magas árkategóriában nem gondolkozok :)
Valami 10-15 körül akarok venni egy minősígi kamot, hisz viszonylag értékálló s csak egyszer kell megvenni. Egyenlőre a jól ismert Logitech kamotkat néztem, de személyes tapasztalatok kérése végett írtam a fórumba. Szóval... valakinek van tapasztalata "felső-közép" kategóriás webkamokban?

#236 Felhasználó inaktív   stes 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 21. 13:31

Sziasztok.eladó még pár db.Logitech Quickcam Fusion Web camera.zsir uj!!!bontatlan!!!8000ft
számom:06704517336


a bolti ára a linkre katintva!!

http://www.aqua.hu/index.php?id=termekek&a...search_termek=&

Csatolt fájl:



#237 Felhasználó inaktív   gabesz86 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 21. 15:22

Garancia van rá? Vaterán is Te árulod? :)

#238 Felhasználó inaktív   NySteve 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 26. 13:27

Hi, gondom akadt a webkamerákkal, mióta új a gépem bármilyen webkamerát csatlakoztatok, telepítem a drivert/szoftvert mikor felvételt akarok készíteni nincs hangja a gépnek, ha movie makerben akarom megtenni, az lefagy. MSN hang és videóbeállításai lefagy. Tud valaki valamilyen megoldást?

#239 Felhasználó inaktív   illessym 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 13:32

hello!
Nekem olyan problémám adódott, hogy a webkamerám cd-je tönkrement, olvasási hibás. Szükségem lenne a driverre, és azokra a programokra, amik a cd-n találhatók. Ha esetleg valaki tudna nekem egy teljes cd-t iso-ban vagy valamilyen formátumban rendelkezésemre bocsátani, azt megköszönném. Ha esetleg tudtok egy oldalt ahonnan ezeket le tudom tölteni, azt is megköszönném.

#240 Felhasználó inaktív   illessym 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 17:13

ja és az előbb lemaradt a cam tipusa: trust 1400T webcamhoz
köszi

#241 Felhasználó inaktív   Aramitz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 11. 12:07

Idézet: Öcsipók - Dátum: 2007. jan. 5., péntek - 22:11

Hahó,

feltöltöttem pár képernyőmentést, amint éppen a kamera 3 beállítólapját pisztergálom. A szobában 3 db. 11W-os kompakt fénycső szolgáltatta a fényt. A 4. képen pedig 1280*960-ban vagyok látható. Be van kapcsolva a Low Light kapcsoló, a háttérfény mindössze egy tőlem balra, ablakba helyezett karácsonyi "fényháló".

Kép 1
Kép 2
Kép 3
Kép 4

Jelenleg 640*480-ban használom, de ugyanilyen gyors 1280*960-as felbontásban is. A kisebb felbontás használatának az az előnye, hogy ilyenkor be tudod kapcsolni az arckövetést, és az 1,3 mpixeles felbontásában mindig rázoomol arra a 300 kpixelre, ahol az arcod van. Az az érzésem, csak papíron 30 fps-es. Ahogy leveszem az Exposure-t, begyorsul, de egyre több fény kell neki.

EGYÉBKÉNT ABSZOLÚT MEG VAGYOK VELE ELÉGEDVE, FŐLEG ENNYI PÉNZÉRT! MIndenkinek ajánlani tudom csak:
-szerintem tök jól néz ki, jó az anyag és színválasztás, nagyon ötletes a lába...
-tetején van egy gomb állóképek gyors rögzítésére
-az optika könnyen beállítható, közel tökéletes éles képet ad (én egy újságot raktam oda, ahol általában a fejem lenni szokott, és arra fókuszáltam ki)
-optika alatt kis piros LED-el jelzi, hogy a big brother éppen lát
-telepítése pofon egyszerűen és zökkenőmentesen lezajlott, semmivel sem akadt össze (nálam az alaplapi USB1.1 mellett van egy PCI USB2.0 bővítőkártya, ennek egyik portja hajtja)
-a hozzá adott szoftver rém egyszerű, de nagyon funkcionális
-sok extra körítést tud, a Logitech Fusion egyedül az arc mimikával mozgatott fejekkel tud többet
-hangját még nem próbáltam, de ami késik, nem múlik (egyébként a kamerából egy kábel jön ki, ami a másik végén kettéoszlik egy kisjack-re és egy USB-re, vagyis a hang nem az USB-n jön ki, azt egy hangkártya bemenetére kell kötni)

Szia!

Én is ezt a kamerát néztem ki és lenne pár kérdésem:
A kamera talpa milyen, notebookra is rá lehet rakni?
Az USB és a jack dugó között mekkora a távolság, hogy oszlik ketté a kábel? Nekem az USB port a gép oldalán van, a hangbemenet meg az elején.
Hangja milyen minőségű?
Így egy éves használat után mennyire vagy megelégedve vele?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv,
Gábor

Szerkesztette: Aramitz 2008. 02. 11. 12:07 -kor


#242 Felhasználó inaktív   FLO 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 308
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 06. 16:39

sziasztok!
Vettem egy webkamerát, MSI Starcam 370i.

Semmi gond nem lenne, csak nem megy.
Ez a hibaüzenet jön ki:

Sorry, u have no video capture hardware.

Miért van ez? És persze nincs kép.... Mit csináljak h működjön?

Előre is kösz.

Szerkesztette: FLO 2008. 03. 06. 16:42 -kor


#243 Felhasználó inaktív   applause 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 97
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 11. 22:20

Gondom van a Microsoft LifeCam NX-3000 kamerámmal. Gépet cseréltem és a képe ugrál, villog. Eddig inteles gépben, integrélt VGA-val használtam. A másig gép melyben rossz, AMD-s 690G/SB600 chippel.
Lehet, hogy nem szereti?
A rendszert már kétszer újratelepítettem, de nem segített. Egy öreg IBM Netvistán kipróbálva tökéletes.
Várom az ötleteket.
Sony Vaio VPCSE2F1E

#244 Felhasználó inaktív   applause 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 97
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 13. 20:18

Idézet: applause - Dátum: 2008. márc. 11., kedd - 22:20

Gondom van a Microsoft LifeCam NX-3000 kamerámmal. Gépet cseréltem és a képe ugrál, villog. Eddig inteles gépben, integrélt VGA-val használtam. A másig gép melyben rossz, AMD-s 690G/SB600 chippel.
Lehet, hogy nem szereti?
A rendszert már kétszer újratelepítettem, de nem segített. Egy öreg IBM Netvistán kipróbálva tökéletes.
Várom az ötleteket.

Senki?
Sony Vaio VPCSE2F1E

#245 Felhasználó inaktív   Wendelke 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 28. 09:50

Sziasztok!

Tudnátok olyan programot ajánlani, ami működésre bírna egy Logitech QuikCam webkamerát. A saját szoftvere valamiért össze van veszve a Windows-al, a driver még nem okoz gondot. Tehát olyan szoftver, program kellene amivel legalább Skype-ozásra tudnám használni, a többi csili-vili funkciója hidegen hagy.

Ja, és most ezért nem akarok másik web kamerát venni. 

Előre is köszönöm.

#246 Felhasználó inaktív   Wendelke 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 28. 10:25

Idézet: Silco - Dátum: 2007. febr. 16., péntek - 22:08

Ha esetleg valaki olyat tapasztal, hogy Logitech webkamera install-álása után néha boot közben lefagy az XP-je, akkor update-elje a Daemon Tools-át olyanra, amiben az SPTD verziója 1.39 vagy tegye fel az 1.42-es verziót belőle.

Na szóval, elöbb írtam, minthogy olvastam volna. Úgy tűnik pontosan ilyen problémám van, b@szik bebootolni a gépem, bár én a Logitech szoftverre gyanakodtam, mert amikor letöröltem, akkor ment minden rendben, ja és egy időben tettem fel vele a Daemon-t is.

Tudna valaki segíteni abban, hogy melyik Daemon Tools verzió felel meg a fenti kritériumoknak.

Előre is köszönöm.

Szerkesztette: Wendelke 2008. 03. 28. 10:26 -kor


#247 Felhasználó inaktív   Elkersz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 20. 06:11

Sziasztok!

Akit érdekelne, van 9db eladó webkamerám. 1 Napig voltak üzembehelyezve. Mindegyik működőképes, gyári csomagolással, szoftverrel, leírással.

Elkersz Bt. - Webkamerák

#248 Felhasználó inaktív   altbrucke 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 12. 08:08

nekem olyan problémám van amit nem értek:
saját és más gépekről beszélve 1 bizonyos gépre(apósomé), videóhívásnál én látom és hallom őt, ő viszont hall minket, a kontrolablakba megy a saját képe de minket nem lát.
Megnéztem a beállításokat de nem találtam hibát, eltérést benne.
Max. annyi a különbség hogy mi logitech-t ő meg microsoft webkamcsit használ.
Valami ötlet??
Köszi előre is!
Esetleges megoldásokat privibe is légyszi gyakrabban olvasom az ;)

#249 Felhasználó inaktív   shitgun 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 06. 19:30

Idézet: petyus_ - Dátum: 2007. aug. 27., hétfő - 14:29

Sziasztok

Nekem egy Logitech QuickCam Communicate STX-em van, nagyon tetszik, szép a képe meg minden, csak egy gond van vele, ha feltelepítem a driverét akkor kb 5-6 alkalomból 1x indul el  :Đ . Bejön a Windows töltőképernyő, tölt egy darabig, aztán amikor eltűnik nem jön be a Windows, hanem fekete képernyő és semmi... Próbáltam a cd-n lévőő driverrel, azóta meg letöltöttem 2 frissebbet de mindkettővel ugynezt csinálja. Valakinek valami ötlete?

:)  ez nagy szivacs nekem is igy van ez azt jelenti hogy miko bootol a gép vagyis betölt miko bekaocsolod nem szabd semmien usb dolgot bedugni s előtte se közbe mert akkor arról a dologról bootol és igy szar lessz csak akkor dugd be ha már be bootolt betöltött as gép ha már megkaptad az infót akko bocs

#250 Felhasználó inaktív   gabesz86 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 23. 19:21

Hali!

Annyit az előző hozzászóláshoz, hogy a BIOS-ba be lehet állítani, hogy akarjon e bootolni USB-ről, pl pendrive-ról. Lehet csak ki kell kapcsolni. Ám hozzáteszem, hogy olyat is láttam már, hogy ha az usb-s mobilnet volt rádugva a gépre akkor nem akart elindulni, ám akkor még a bios sem töltődött be :) Egyedül a reset gomb segített. Bejött az alaplap márkaneve aztán meg is ált. :)

No mind1.

Amúgy van valakinek tapasztalata Logitech P 9000 kamerával kapcsolatban? A legjobbat akarom megvenni, persze nem kell, hogy forogjon meg ilyenek, így gondoltam a p9000-re. Valakinek jobb ötlete? THX

Téma megosztása:


  • (17 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó