HWSW Informatikai Kerekasztal: Outlook problémák - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (28 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Outlook problémák Értékeld a témát: -----

#411 Felhasználó inaktív   Veriakilis 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 473
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 13:15

Sziasztok!

Outlook Express (6.0) -ban beállítok egy logót egy levélpapírra jobbra fel, és beállítom a levélpapíron, hogy ne legyen mozaikban a logó.

Ha másik gépen megkapják az elküldött emailt, akkor ha outlook-al nézik, akkor jó is az email, és a logó szépen ott van a jobb felső sarokban.

De ha Linux (Ubuntu) alatt nézik meg az elküldött emailt az Evolution (remélem jól írtam a nevét) levelezőprogrammal, akkor kiteszi a logó-t mozaikba, és eléggé olvashatatla emiatt a szöveg.
Akkor tudják csak elolvasni, ha kijelölik a szöveget.

Én úgy látom, hogy az én outlook express-emben jól állítottam be mindent: főképpen: úgy állítottam be a levélpapírt, hogy ne tegye mozaikban a logót.

[B]Mi lehet a baj, és hogyan tudom elérni, hogy ne tegye mozaikba más programokban nézve sem az elküldött emailt?

A segítséget előre is köszönöm:
Veriakilis

Szerkesztette: Veriakilis 2009. 03. 04. 13:16 -kor


#412 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 13:45

Idézet: Veriakilis - Dátum: 2009. márc. 4., szerda - 14:15

Sziasztok!

Outlook Express (6.0) -ban beállítok egy logót egy levélpapírra jobbra fel, és beállítom a levélpapíron, hogy ne legyen mozaikban a logó.

Ha másik gépen megkapják az elküldött emailt, akkor ha outlook-al nézik, akkor jó is az email, és a logó szépen ott van a jobb felső sarokban.

De ha Linux (Ubuntu) alatt nézik meg az elküldött emailt az Evolution (remélem jól írtam a nevét) levelezőprogrammal, akkor kiteszi a logó-t mozaikba, és eléggé olvashatatla emiatt a szöveg.
Akkor tudják csak elolvasni, ha kijelölik a szöveget.

Én úgy látom, hogy az én outlook express-emben jól állítottam be mindent: főképpen: úgy állítottam be a levélpapírt, hogy ne tegye mozaikban a logót.

[B]Mi lehet a baj, és hogyan tudom elérni, hogy ne tegye mozaikba más programokban nézve sem az elküldött emailt?

A segítséget előre is köszönöm:
Veriakilis

Leginkább ne használj ilyet :)

Ennyire kompatibilisek a levelező programok egymással.
Megoldásnak:    ne 1db kicsi logót tegyél jobb felülre, hanem egy teljes üres lapot tegyél be háttérnek amin ott van a logo.

#413 Felhasználó inaktív   eziskamu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 310
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 10. 13:57

Adott már megint egy Outlook 2003. Adott egy openldap szerver. Azt kellene valahogy megoldani, hogy ne keljen a speciális gomb keresés menüjébe menni, hogy keressünk egy kapcsolatot a címzéshez, hanem jó lenne ha már kapásból megjelenne az összes ldapban szereplő felhasználó (jóval kevesebb mint száz). A lényeg, hogy lehessen úgy használni a meglévő ldap szerver címtárát mint egy Exchange-hez tartozó címtárat.
Thunderbirdben és Outlook 2007-ben legalább nem kell a speciális fülre menni kereséshez, hanem azonnal vagy egy enter után köpi ki a személyeket . Egy ilyen részmegoldás is érdekelne.
Gumidominó! Elmeosztály, mert megérdemlem....

#414 Felhasználó inaktív   eziskamu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 310
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 10. 14:04

Mármint úgy azonnal, hogy beírtuk a név elejét, és nem kell a speciális/keresés-re menni.
Gumidominó! Elmeosztály, mert megérdemlem....

#415 Felhasználó inaktív   eziskamu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 310
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 17. 08:44

Idézet: eziskamu - Dátum: 2009. márc. 10., kedd - 13:57

Adott már megint egy Outlook 2003. Adott egy openldap szerver. Azt kellene valahogy megoldani, hogy ne keljen a speciális gomb keresés menüjébe menni, hogy keressünk egy kapcsolatot a címzéshez, hanem jó lenne ha már kapásból megjelenne az összes ldapban szereplő felhasználó (jóval kevesebb mint száz). A lényeg, hogy lehessen úgy használni a meglévő ldap szerver címtárát mint egy Exchange-hez tartozó címtárat.
Thunderbirdben és Outlook 2007-ben legalább nem kell a speciális fülre menni kereséshez, hanem azonnal vagy egy enter után köpi ki a személyeket . Egy ilyen részmegoldás is érdekelne.

Senki?
Gumidominó! Elmeosztály, mert megérdemlem....

#416 Felhasználó inaktív   Bird-Of-Prey 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.243
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 18. 08:14

Hogyan lehet Outlook 2007-ben beállítani 2 különböző POP3 fiókot, 2 különböző .pst filera?

(nem szeretném hogy a leveleim összekeveredjenek)
Nem állhatunk meg, ez denevérország....

#417 Felhasználó inaktív   Fopara 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 16. 10:24

Hello!
Olyan problébában szeretnék segítséget kérni, hogy tömörítette a OE az üzeneteimet, ezután pl a beérkezett üzeneteim 2008 06-tól idáig eltűntek.
Nagynehezen előhalásztam a dbx kiterjesztésű fájlokat, hogyan tudom visszaállítani az üzeneteimet?

#418 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 04. 16. 10:31

Idézet: Bird-Of-Prey - Dátum: 2009. márc. 18., szerda - 9:14

Hogyan lehet Outlook 2007-ben beállítani 2 különböző POP3 fiókot, 2 különböző .pst filera?

(nem szeretném hogy a leveleim összekeveredjenek)

Hozzáadod a pst-t, aztán üzenetszabály, meg van olyan, hogy kézbesítési hely.
Make love not Wor.

#419 Felhasználó inaktív   nord^ 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 10:17

Üdv!
Hol találom az outlook expressben azt a beállítást, hogy a kiszolgálóról való letöltés után onnan ne törölje a leveleket, hanem ott is maradjon egy példány? Annó be volt állítva, de most az Istennek sem találom..
Köszi

már megvan, csak kérdeznem kell és rögtön rájövök mindenre... f*szomat már :omg:

Szerkesztette: nord^ 2009. 04. 17. 10:19 -kor


#420 Felhasználó inaktív   fpl 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 21. 02:30

Hello !

Végigolvastam kb. 100 bejegyzést, volt már hasonló kérdés, de a jó választ nem találtam meg. Tehát:
Hogyan lehet szűrni duplikált emailekre? És főleg hogyan lehet a duplikált elemeket eltávolítani?

Outlook Expressz.

Mert többször újraraktam a levelezésem, több gépet és újrainstallt megéltem. Hordozom magammal évek óta a levelezésem, több fiók, több 1000 levél. A kiszolgálón néhány fióknál be van állítva, hogy hagyjon másolatot, és ezen nem is szeretnék változtatni. Viszont a 4-5 szörös ismétlések már eléggé zavarnak ahoz, hogy végre ezt a problémát megoldjam. Egyenkénti törlés reménytelen !

Tehát a legjobb az lenne, ha létezne program ami a dbx-eket átfésüli, az ismétlődéseket kiveszi. Dátum illetve óra perc, másodperc alapján lehetne szűrni, mert úgy látom, hogy a levél egyedi azonosítók különböznek. Kicsomagoltattam pár programmal a dbx-eket eml-nek, de ez úgy tűnik nem jó megoldás. Légyszives privátban "is" válaszoljon aki tud segíteni, fórumot ritkán olvasok. Bár az értesítőt bekattintottam. köszönöm.

#421 Felhasználó inaktív   Lenny 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.995
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 11:27

Adott egy XP rajta outlook 2003. Egy POP3-as postafiók beállítva.

Idáig ment rendesen. Egyik nap azonban csak csökkentett módban hajlandó elindulni. Néztem a bővítményeket, de semmi nincs bekapcsolva. A pst-n is lefuttattam egy hibajavítást.. ugyanaz. A technet-en is volt egy fazon aki ilyennel szenvedett. Ő próbálta újratelepíteni, de az sem segített...

Valami tipp, ötlet még?? :confused:
-A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
-Minden reggel mikor felkelek tudom, hogy aznap csak egy jó dolog vár rám. A lefekvés! :)
-A Linux nem Windows, de a Windows se Linux

#422 Felhasználó inaktív   Mészike 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.217
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 11. 06:47

Újra előkerült az a hiba, hogy nem jeleníti meg az asztali értesítéseket... Az az érdekes, hogy a beállításoknál lehet ugye a mintát, hogy mutassa meg, azt sem teszi meg...
Mindkét noti ezt csinálja. Vista az oprendszer.
Intel DP43TF - Intel C2Q Q6600@2.4GHz - 4x1 GB Kingston - 320 GB WD Raid Edition - Nvidia 9600GT - DELL 19" TFT
IBM/Lenovo T400
MSI Wind

#423 Felhasználó inaktív   Mészike 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.217
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 16. 21:58

Hátha valakinek segít az előző problémára a válasz:
500 olvasatlan levélnél, ha több van olvasatlanul, nem működik az asztali értesítés.
Intel DP43TF - Intel C2Q Q6600@2.4GHz - 4x1 GB Kingston - 320 GB WD Raid Edition - Nvidia 9600GT - DELL 19" TFT
IBM/Lenovo T400
MSI Wind

#424 Felhasználó inaktív   goom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 30
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 11. 18:50

Sziasztok, van egy problémám, amire nem találom a megoldást. MS Outlook 2007-et használok a laptopomon, és szeretném, ha az elküldött leveleimre kapott "reply"-válaszok nem erre a címre, hanem egy másik (otthoni asztali gépen használt) e-mail címre érkeznének.
Megoldható-e ez, és ha igen, hogyan? Kérem a segítségeteket.
Gigabyte EP45-DS4 | Core2Duo E8500 | 2×2GB Kingston HyperX DDR2/1066 | HIS Radeon 4850 IceQ4 512MB | 4× HDD, 2,6 TB (SATA-II/16MB) | Thermaltake Soprano & Corsair VX450 | X-Fi XtremeGamer & Genius HomeTheater 5.1 fa & Sennheiser HD520 MkII | Samsung 2232BW | Logitech G5 laser & SteelSeries pad || Vista Business x86 || ASUS MyPal A696 || Nokia E65 ||

#425 Felhasználó inaktív   CAC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 511
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 26. 08:41

Idézet: nord^ - Dátum: 2009. ápr. 17., péntek - 11:17

Üdv!
Hol találom az outlook expressben azt a beállítást, hogy a kiszolgálóról való letöltés után onnan ne törölje a leveleket, hanem ott is maradjon egy példány? Annó be volt állítva, de most az Istennek sem találom..
Köszi

már megvan, csak kérdeznem kell és rögtön rájövök mindenre... f*szomat már :omg:

Eszközök --> fiókok --> levelezés fül --> kiválasztod a fiókot --> tulajdonságok --> speciális fül --> a levelek egy-egy másolata maradjon a kiszolgálón

//szerk, baz én meg nem olvasom végig a kommentet :D

Szerkesztette: CAC 2009. 06. 26. 08:48 -kor

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétfőn!
-----------------------------------------------------------
Eladó cuccok:
2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg
Cooler Master Wavemaster full alu ház
Bolti (csak kipróbálva volt!!) VTX3D 6870

#426 Felhasználó inaktív   CAC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 511
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 26. 08:46

Idézet: goom - Dátum: 2009. jún. 11., csütörtök - 19:50

Sziasztok, van egy problémám, amire nem találom a megoldást. MS Outlook 2007-et használok a laptopomon, és szeretném, ha az elküldött leveleimre kapott "reply"-válaszok nem erre a címre, hanem egy másik (otthoni asztali gépen használt) e-mail címre érkeznének.
Megoldható-e ez, és ha igen, hogyan? Kérem a segítségeteket.

Eszközök --> szabályok és értesítések --> új szabály --> tárgy mezőben az adott szó szerepel --> beírod a generált válasz szövegét --> továbbítás a következőknek: egy adott személy vagy címlista --> megadod az email címet, ahová szeretnéd kapni --> beállítod a kivételeket (ha vannak) --> adsz a szabálynak egy nevet, és kész.
Zavard össze a Világot: mosolyogj hétfőn!
-----------------------------------------------------------
Eladó cuccok:
2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg
Cooler Master Wavemaster full alu ház
Bolti (csak kipróbálva volt!!) VTX3D 6870

#427 Felhasználó inaktív   CAC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 511
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 26. 08:58

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy miképp állítható be Outlook 2007-nél, hogy ha csatolmányt szeretnék menteni, akkor ne a dokumentumok könyvtár legyen az alapértelmezett?
Zavard össze a Világot: mosolyogj hétfőn!
-----------------------------------------------------------
Eladó cuccok:
2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg
Cooler Master Wavemaster full alu ház
Bolti (csak kipróbálva volt!!) VTX3D 6870

#428 Felhasználó inaktív   csapdani 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.017
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 30. 17:44

Outlook Express 6-ban hogy lehet beállítani, hogy legyen egy olyan toolbar gomb vagy shortcut, amivel az üzenetet egy konkrét mappába helyezi át?
Phenom II 955 Black Edition + Scythe Mugen 2 cooler | Gigabyte MA-770T-UD3 | Kingmax 2x2048 MB DDR3 1333MHz | Gigabyte Radeon HD6970 2GB OC version + Windforce cooler | OCZ Vertex Plus 120 GB SSD + WD 1000GB | Corsair HX650W | Coolermaster RC-335-KKN1-GP Elite | Dell U2412M | Samsung UE-46F5000 | Razer DeathAdder 3.5G | Windows 7 64bit

#429 Felhasználó inaktív   Blöff 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 408
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 07:43

Sziasztok!

Outlook Express 6-ot használok XP alatt. A cégnél kizárólag az én gépen kérdezi le elképesztően lassan a beérkező leveleket (akkor is, ha nincs új bejövő). Másoknál egy szemvillanás alatt megtörténik. Volna megoldás a dologra?

#430 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 07. 24. 20:51

Idézet: Blöff - Dátum: 2009. júl. 24., péntek - 8:43

Outlook Express 6-ot használok XP alatt. A cégnél kizárólag az én gépen kérdezi le elképesztően lassan a beérkező leveleket (akkor is, ha nincs új bejövő). Másoknál egy szemvillanás alatt megtörténik. Volna megoldás a dologra?

Vírusölő.
Make love not Wor.

Téma megosztása:


  • (28 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó