HWSW Informatikai Kerekasztal: Outlook problémák - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (28 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Outlook problémák Értékeld a témát: -----

#421 Felhasználó inaktív   Lenny 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.995
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 11:27

Adott egy XP rajta outlook 2003. Egy POP3-as postafiók beállítva.

Idáig ment rendesen. Egyik nap azonban csak csökkentett módban hajlandó elindulni. Néztem a bővítményeket, de semmi nincs bekapcsolva. A pst-n is lefuttattam egy hibajavítást.. ugyanaz. A technet-en is volt egy fazon aki ilyennel szenvedett. Ő próbálta újratelepíteni, de az sem segített...

Valami tipp, ötlet még?? :confused:
-A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
-Minden reggel mikor felkelek tudom, hogy aznap csak egy jó dolog vár rám. A lefekvés! :)
-A Linux nem Windows, de a Windows se Linux

#422 Felhasználó inaktív   Mészike 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.217
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 11. 06:47

Újra előkerült az a hiba, hogy nem jeleníti meg az asztali értesítéseket... Az az érdekes, hogy a beállításoknál lehet ugye a mintát, hogy mutassa meg, azt sem teszi meg...
Mindkét noti ezt csinálja. Vista az oprendszer.
Intel DP43TF - Intel C2Q Q6600@2.4GHz - 4x1 GB Kingston - 320 GB WD Raid Edition - Nvidia 9600GT - DELL 19" TFT
IBM/Lenovo T400
MSI Wind

#423 Felhasználó inaktív   Mészike 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.217
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 16. 21:58

Hátha valakinek segít az előző problémára a válasz:
500 olvasatlan levélnél, ha több van olvasatlanul, nem működik az asztali értesítés.
Intel DP43TF - Intel C2Q Q6600@2.4GHz - 4x1 GB Kingston - 320 GB WD Raid Edition - Nvidia 9600GT - DELL 19" TFT
IBM/Lenovo T400
MSI Wind

#424 Felhasználó inaktív   goom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 30
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 11. 18:50

Sziasztok, van egy problémám, amire nem találom a megoldást. MS Outlook 2007-et használok a laptopomon, és szeretném, ha az elküldött leveleimre kapott "reply"-válaszok nem erre a címre, hanem egy másik (otthoni asztali gépen használt) e-mail címre érkeznének.
Megoldható-e ez, és ha igen, hogyan? Kérem a segítségeteket.
Gigabyte EP45-DS4 | Core2Duo E8500 | 2×2GB Kingston HyperX DDR2/1066 | HIS Radeon 4850 IceQ4 512MB | 4× HDD, 2,6 TB (SATA-II/16MB) | Thermaltake Soprano & Corsair VX450 | X-Fi XtremeGamer & Genius HomeTheater 5.1 fa & Sennheiser HD520 MkII | Samsung 2232BW | Logitech G5 laser & SteelSeries pad || Vista Business x86 || ASUS MyPal A696 || Nokia E65 ||

#425 Felhasználó inaktív   CAC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 511
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 26. 08:41

Idézet: nord^ - Dátum: 2009. ápr. 17., péntek - 11:17

Üdv!
Hol találom az outlook expressben azt a beállítást, hogy a kiszolgálóról való letöltés után onnan ne törölje a leveleket, hanem ott is maradjon egy példány? Annó be volt állítva, de most az Istennek sem találom..
Köszi

már megvan, csak kérdeznem kell és rögtön rájövök mindenre... f*szomat már :omg:

Eszközök --> fiókok --> levelezés fül --> kiválasztod a fiókot --> tulajdonságok --> speciális fül --> a levelek egy-egy másolata maradjon a kiszolgálón

//szerk, baz én meg nem olvasom végig a kommentet :D

Szerkesztette: CAC 2009. 06. 26. 08:48 -kor

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétfőn!
-----------------------------------------------------------
Eladó cuccok:
2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg
Cooler Master Wavemaster full alu ház
Bolti (csak kipróbálva volt!!) VTX3D 6870

#426 Felhasználó inaktív   CAC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 511
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 26. 08:46

Idézet: goom - Dátum: 2009. jún. 11., csütörtök - 19:50

Sziasztok, van egy problémám, amire nem találom a megoldást. MS Outlook 2007-et használok a laptopomon, és szeretném, ha az elküldött leveleimre kapott "reply"-válaszok nem erre a címre, hanem egy másik (otthoni asztali gépen használt) e-mail címre érkeznének.
Megoldható-e ez, és ha igen, hogyan? Kérem a segítségeteket.

Eszközök --> szabályok és értesítések --> új szabály --> tárgy mezőben az adott szó szerepel --> beírod a generált válasz szövegét --> továbbítás a következőknek: egy adott személy vagy címlista --> megadod az email címet, ahová szeretnéd kapni --> beállítod a kivételeket (ha vannak) --> adsz a szabálynak egy nevet, és kész.
Zavard össze a Világot: mosolyogj hétfőn!
-----------------------------------------------------------
Eladó cuccok:
2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg
Cooler Master Wavemaster full alu ház
Bolti (csak kipróbálva volt!!) VTX3D 6870

#427 Felhasználó inaktív   CAC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 511
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 26. 08:58

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy miképp állítható be Outlook 2007-nél, hogy ha csatolmányt szeretnék menteni, akkor ne a dokumentumok könyvtár legyen az alapértelmezett?
Zavard össze a Világot: mosolyogj hétfőn!
-----------------------------------------------------------
Eladó cuccok:
2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg
Cooler Master Wavemaster full alu ház
Bolti (csak kipróbálva volt!!) VTX3D 6870

#428 Felhasználó inaktív   csapdani 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.017
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 30. 17:44

Outlook Express 6-ban hogy lehet beállítani, hogy legyen egy olyan toolbar gomb vagy shortcut, amivel az üzenetet egy konkrét mappába helyezi át?
Phenom II 955 Black Edition + Scythe Mugen 2 cooler | Gigabyte MA-770T-UD3 | Kingmax 2x2048 MB DDR3 1333MHz | Gigabyte Radeon HD6970 2GB OC version + Windforce cooler | OCZ Vertex Plus 120 GB SSD + WD 1000GB | Corsair HX650W | Coolermaster RC-335-KKN1-GP Elite | Dell U2412M | Samsung UE-46F5000 | Razer DeathAdder 3.5G | Windows 7 64bit

#429 Felhasználó inaktív   Blöff 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 408
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 07:43

Sziasztok!

Outlook Express 6-ot használok XP alatt. A cégnél kizárólag az én gépen kérdezi le elképesztően lassan a beérkező leveleket (akkor is, ha nincs új bejövő). Másoknál egy szemvillanás alatt megtörténik. Volna megoldás a dologra?

#430 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 07. 24. 20:51

Idézet: Blöff - Dátum: 2009. júl. 24., péntek - 8:43

Outlook Express 6-ot használok XP alatt. A cégnél kizárólag az én gépen kérdezi le elképesztően lassan a beérkező leveleket (akkor is, ha nincs új bejövő). Másoknál egy szemvillanás alatt megtörténik. Volna megoldás a dologra?

Vírusölő.
Make love not Wor.

#431 Felhasználó inaktív   Blöff 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 408
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 27. 06:44

Idézet: Jahno - Dátum: 2009. júl. 24., péntek - 19:51

Vírusölő.

Nincs vírus! Más gond lesz ez!

#432 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2009. 07. 27. 06:47

Idézet: Blöff - Dátum: 2009. júl. 27., hétfő - 7:44

Nincs vírus! Más gond lesz ez!

A víruskergető e-mail ellenőrzése miatt lhet lassú, így gondolja.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#433 Felhasználó inaktív   hkpk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.536
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 27. 06:53

Idézet: fpl - Dátum: 2009. ápr. 21., kedd - 2:30

Hello !

Végigolvastam kb. 100 bejegyzést, volt már hasonló kérdés, de a jó választ nem találtam meg. Tehát:
Hogyan lehet szűrni duplikált emailekre? És főleg hogyan lehet a duplikált elemeket eltávolítani?

Outlook Expressz.

Mert többször újraraktam a levelezésem, több gépet és újrainstallt megéltem. Hordozom magammal évek óta a levelezésem, több fiók, több 1000 levél. A kiszolgálón néhány fióknál be van állítva, hogy hagyjon másolatot, és ezen nem is szeretnék változtatni. Viszont a 4-5 szörös ismétlések már eléggé zavarnak ahoz, hogy végre ezt a problémát megoldjam. Egyenkénti törlés reménytelen !

Tehát a legjobb az lenne, ha létezne program ami a dbx-eket átfésüli, az ismétlődéseket kiveszi. Dátum illetve óra perc, másodperc alapján lehetne szűrni, mert úgy látom, hogy a levél egyedi azonosítók különböznek. Kicsomagoltattam pár programmal a dbx-eket eml-nek, de ez úgy tűnik nem jó megoldás. Légyszives privátban "is" válaszoljon aki tud segíteni, fórumot ritkán olvasok. Bár az értesítőt bekattintottam. köszönöm.

Hirtelen ez jut eszembe:
Helyezd akárhova a DBX-eket, majd iportáld az OE importálás funkcióval.
Az importálásnál be lehet lőni, hogy a duplikátumokat hagyja figyelmen kívül.

#434 Felhasználó inaktív   Blöff 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 408
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 27. 10:59

Idézet: didyman - Dátum: 2009. júl. 27., hétfő - 5:47

A víruskergető e-mail ellenőrzése miatt lhet lassú, így gondolja.

Hali!

A kollégámnál kétszer akkora a beérkező e-mail állomány, mégis pikk-pakk végigfut a küldés-fogadás.
Neki is ua. a víruskereső van telepítve.

#435 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2009. 07. 27. 13:00

Idézet: Blöff - Dátum: 2009. júl. 27., hétfő - 11:59

Hali!

A kollégámnál kétszer akkora a beérkező e-mail állomány, mégis pikk-pakk végigfut a küldés-fogadás.
Neki is ua. a víruskereső van telepítve.

Mi is láttunk oylyat, hogy csak egy gépen szarakodik az antivírus emilklienst figyelő része, aztán ez van :) . Sokszor egy újrarakás (a víruskeresőt) megoldja, vagy bármi. Milyen antivírus van felrakva? Próbáld kikapcsolni az emilfigyelést benne, és akkor kiderül hamarabb, mint amennyit levelezünk itt róla.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#436 Felhasználó inaktív   Blöff 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 408
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 14:40

Idézet: didyman - Dátum: 2009. júl. 27., hétfő - 12:00

Mi is láttunk oylyat, hogy csak egy gépen szarakodik az antivírus emilklienst figyelő része, aztán ez van :) . Sokszor egy újrarakás (a víruskeresőt) megoldja, vagy bármi. Milyen antivírus van felrakva? Próbáld kikapcsolni az emilfigyelést benne, és akkor kiderül hamarabb, mint amennyit levelezünk itt róla.

NOD32 van telepítve, a kikapcsolást (e-mail figyelés) már próbáltam.

#437 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 16:51

Carmaged sugallatára nyitottam egy témát az Outlook Express kérdéseknek, és akkor ez a téma maradna az Outlooknak.

Outlook Express problémák
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#438 Felhasználó inaktív   asdf 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 20:48

Erdekes esetem van: nem tul reg installt gep, xp prof+sp3, office xp + service pakk, outlook 2003, ha mar jar a szerverhez meg ennek a szervizpakkja (ja, es meg a 2007 compatibility pakk meg azok szervizpakkjai). A jelenseg az, hogy outlook inditasakor a bovitmenyt nem tudja elinditani (nod32), es szarradoglik a gep, amig nem lep ki belole, a tobbi ablakon nincs net, ha egyaltalan ki lehet lepni belole, feladatkezelo nem indul es ilyesmik. Ha nagyon osszeborul, reboot es utana megint megy egy ideig. Mivel sok okosat nem tudtam hozzaszolni (nod32 4.0 lecserelese 3.0 utan is ez volt a helyzet), ugyis van egy tokugyanolyan konfig ugyanezzel a szoftverkornyezettel zsirujan installva szabadon, odatolom a juzer ala. Hat persze, hogy fel nap alatt ismet megjott ez a hiba. Nod32 le, proba erejeig (na meg hogy a juzer ne akarja felrugni a gepet) egy avgfree fel. Nem telt bele par nap, ott is ugyanez a nem tudja betolteni a bovitmenyt hibauzenet jott. :(
Na es itt vagyok megakadva. Mi a *** ez? Egyetlen tippem, hogy esetleg nem mindegy, hogy az office xp-t, annak szervizpakkjat, az outlook 2003-at es annak szervizpakkjat milyen sorrendben telepitem, van erre tudomanyos tapasztalat, hogyan illenek? Illetve talalkozott mar valaki hasonlo problemaval?
Archív:
Akár 3*-os összegbe is kerülhet egy SMS elküldése egyes újabb telefonokon!
Info, kérdőív, petíció:  http://unicodesms.freeweb.hu

#439 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 07. 28. 20:57

Idézet: asdf - Dátum: 2009. júl. 28., kedd - 21:48

Na es itt vagyok megakadva. Mi a *** ez? Egyetlen tippem, hogy esetleg nem mindegy, hogy az office xp-t, annak szervizpakkjat, az outlook 2003-at es annak szervizpakkjat milyen sorrendben telepitem, van erre tudomanyos tapasztalat, hogyan illenek? Illetve talalkozott mar valaki hasonlo problemaval?

Nekem AVGnél elég ritkán akkor van, ha világ fasza RAMját is elzabálta, meg már swappel sem bírja. Amúgy sosem láttam.
Make love not Wor.

#440 Felhasználó inaktív   asdf 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 21:04

Fel giga van benne, de nem ez lesz a gond, epp ma futottam bele egy gepbe, amiben veletlenul meg 256 van :) Ugyanazon a gepen a nod32 meg az avg free is bovitmenyt nem tudja betolteni hibat dob, tuti valami ms related problema, nem a virusirtok kavarnak be.
Archív:
Akár 3*-os összegbe is kerülhet egy SMS elküldése egyes újabb telefonokon!
Info, kérdőív, petíció:  http://unicodesms.freeweb.hu

Téma megosztása:


  • (28 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó