HWSW Informatikai Kerekasztal: Ingyenes szoftverek - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (147 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 145
  • 146
  • 147
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ingyenes szoftverek Értékeld a témát: -----

#2921 Felhasználó inaktív   StSanya 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.844
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 08. 12:19

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2015. 03. 08. 09:25

OFF


Attól, hogy nem nézed a játék rovatot, az nem ok arra, hogy felhasználói programok szekcióban játékokról csevegj.
Ez a szekció eddig viszonylag mentes volt az OFF-tól, jó lenne, ha nem lenne szétbarmolva.
Azt mindig furcsának tartottam, hogy ha valaki benéz/elront valamit (legyen az bármilyen apróság), akkor nem tudomásul veszi/okul belőle, hanem még neki áll feljebb.
Az önkéntes rendőrködést nem tudom értelmezni, mert közösségi moderáció van tudtommal.


/OFF





Szóval szerinted vannak az operációs rendszerek, vannak a felhasználói programok, s vannak a játékok? Tehát az utolsó az nem a második kategóriába tartozik? S akkor már rendszer-segédprogramokról (más analógiában rendszerközeli programok) sem szabad írni szerinted? Igencsak hiányos az elméleti tudásod...

Amúgy, ha normálisan leírod, hogy mi problémád, lehet nem kapsz olyan választ, mint kaptál...

Eddig is voltak játékok ajánlva, olvass már vissza! Örültek is neki, meg is köszönték. Én is mindig furcsának tartom, ha valakit nem érdekel egy témán belüli altéma, akkor neki áll ezt hangoztatni, trollkodni, ahelyett hogy arra gondolna, mást esetleg érdekel. Dehát ilyen önző világot élünk sajnos...


S lásd kivel van dolgod, ezt nézd meg: Print Conductor

Amúgy alapesetben a windows csak azonos típusúakat tud kötegelve nyomtatni, s állítólag win7-ben bekerült valami limit is, 15 db dokumentumot tud, az xp-ben ez még korlátlan volt.
"Mindörökké! Enter."
Konfig: MSI 790GX-G65, AMD Phenom II X3 720 @X4 @3000MHz, Crucial Ballistix Tactical LP DDR3 1333MHz CL7 8GB kit, MSI Radeon HD 7770 OC 1GB, Intel X-25M 160GB, Western Digital Caviar Red 1TB, Pioneer DVR-216D, Corsair HX-450 Modular, Cooler Master Hyper TX2 @Chieftec AF-0925PWM, Cooler Master Centurion 534 Black, Dell P2414H, APC Back-UPS ES 700VA, D-Link DSL-321B @DChard, Asus RT-N66U @Shibby, Creative GigaWorks T20 Series II, SteelSeries 4H, Genius KB-G265, Logitech G100s

#2922 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 08. 20:35

Nagyon megy itt a szarköpülés
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#2923 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 12. 17:16

Üzenet megtekintéseIdézet: StSanya - Dátum: 2015. 03. 08. 12:19

...
S lásd kivel van dolgod, ezt nézd meg: Print Conductor
...

Ismerem, pár éve próbáltam, de akkor legalábbis csak arra volt jó, hogy fájlokat tömegesen nyomtasson, de az egyes fájlkoat mindig új lapon kezdte.
Nekem meg az kéne, hogy ha az előző dokumentum páratlan oldalból áll, akkor a következő dokumentum első oldalát fizikailag azon lap második oldalára nyomtassa, amelyiknek az első oldalára az előző dokumentum utolsó oldala került.
(Ja, meg Tás is...)


Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 03. 08. 20:35

Nagyon megy itt a szarköpülés

Azt köpüli az ember, amije van, ugye.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#2924 Felhasználó inaktív   Ironjesus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 11. 09. 01:21

Srácok lenne egy problémám, leszedtem a connectify 2015 de sehogy nem tudom eltávolítani a gépről. Ha a vezérlőpultból akarom akkor elkezdi de újra akarja indítani magát és kezdődik minden előröl és nem távolítódik el. Több programmal is megpróbáltam eltávolítani de egyikkel sem ment: Iobit, Revo.
Az Iobit azt mondja eltávolította meg meg is mutatta hogy a reg fájlokat is törölte de ahogy restartot nyomok akkor újra fel akarja telepíteni magát a connectify!
Segítséget kérnék hogyan tudnám megoldani ezt problémát!
Előre is köszönöm!

#2925 Felhasználó inaktív   Ironjesus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 11. 09. 01:51

Üzenet megtekintéseIdézet: Ironjesus - Dátum: 2015. 11. 09. 01:21

Srácok lenne egy problémám, leszedtem a connectify 2015 de sehogy nem tudom eltávolítani a gépről. Ha a vezérlőpultból akarom akkor elkezdi de újra akarja indítani magát és kezdődik minden előröl és nem távolítódik el. Több programmal is megpróbáltam eltávolítani de egyikkel sem ment: Iobit, Revo.
Az Iobit azt mondja eltávolította meg meg is mutatta hogy a reg fájlokat is törölte de ahogy restartot nyomok akkor újra fel akarja telepíteni magát a connectify!
Segítséget kérnék hogyan tudnám megoldani ezt problémát!
Előre is köszönöm!

Azt hiszem megoldódott... Task manager - inuló programok - program megkeresése és letiltása - program helyének megkeresése és törlése - reg clean futtatása!
Nem jött be újra a program restart után azt hiszem végleg végeztem vele :cool2:

Téma megosztása:


  • (147 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 145
  • 146
  • 147
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó