HWSW Informatikai Kerekasztal: Nap-net - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Nap-net Szolgáltatás? Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 22:14

Sziasztok!
Egy éve van mikró-netem,melyet a Nap-net nevű,"veretes,"non-profit" cég szolgáltat.Mert az rendben van,hogy ez egy balkáni állam,még is van akit irígyelek,a netszolgáltató miatt.Nekem havi 8200 -ft ért állna rendelkezésemre a net,ha nem szakadna meg naponta 25-ször.Hétfőtől péntekig van ügyfélszolgálat,08-16.ig.Na most ha a net hosszabb ideig szünetel, és már péntek en meghal ,max hétfőn negyed 12-kor veszi fel a csajszi a telefont,pedig 8 tól van ügyfélszolgálat.Két dolgot javasol mindíg:"Húzza ki az ezközt"(Acces Point)Meghogy szól a szerelőnek.Ő viszont azt mondja,hogy semmi köze ehhez a céghez,pedig a Nap-net adta meg a számát,hogy technikai kérdésben keressem.Mivel napokig semmi sem történik.Legutóbb mikor hívtam,alapból leugatott,hogy mit képzelek én,hát ő szabadságon van!!!Persze a csekk jön,mint disznó.A Nap-netet pedig annyira érdekli a dolog,mint újszülöttet a nemzetközi helyzet.A gondom az,hogy semmi más lehetőségem sincs a netre,mert egy tanyán lakom,és ez az édes kis sorscsapás,Csongrád megyében,a Szeged melletti Forráskúton,és Zsombón,illetve Bordányban zajlik.Senkit sem akarok feltartani,csak figyelmeztetni szerettem volna azokat,akik megakarják érni a nyugdíjat,ne adj Isten a következő gengszterváltást,meneküljenek ettől a cégtől,mint ördög a tömjéntől.

#2 Felhasználó inaktív   csucsregop 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 475
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 23:37

Idézet: saman - Dátum: 2006. júl. 31., hétfő - 22:14

Sziasztok!
Egy éve van mikró-netem,melyet a Nap-net nevű,"veretes,"non-profit" cég szolgáltat.Mert az rendben van,hogy ez egy balkáni állam,még is van akit irígyelek,a netszolgáltató miatt.Nekem havi 8200 -ft ért állna rendelkezésemre a net,ha nem szakadna meg naponta 25-ször.Hétfőtől péntekig van ügyfélszolgálat,08-16.ig.Na most ha a net hosszabb ideig szünetel, és már péntek en meghal ,max hétfőn negyed 12-kor veszi fel a csajszi a telefont,pedig 8 tól van ügyfélszolgálat.Két dolgot javasol mindíg:"Húzza ki az ezközt"(Acces Point)Meghogy szól a szerelőnek.Ő viszont azt mondja,hogy semmi köze ehhez a céghez,pedig a Nap-net adta meg a számát,hogy technikai kérdésben keressem.Mivel napokig semmi sem történik.Legutóbb mikor hívtam,alapból leugatott,hogy mit képzelek én,hát ő szabadságon van!!!Persze a csekk jön,mint disznó.A Nap-netet pedig annyira érdekli a dolog,mint újszülöttet a nemzetközi helyzet.A gondom az,hogy semmi más lehetőségem sincs a netre,mert egy tanyán lakom,és ez az édes kis sorscsapás,Csongrád megyében,a Szeged melletti Forráskúton,és Zsombón,illetve Bordányban zajlik.Senkit sem akarok feltartani,csak figyelmeztetni szerettem volna azokat,akik megakarják érni a nyugdíjat,ne adj Isten a következő gengszterváltást,meneküljenek ettől a cégtől,mint ördög a tömjéntől.

Nos. Van egy olyan szerv, akinek a rövidítrése: NHH
Kopogtass be hozzájuk...
Valószinü nem teljesítik a szerződésben leírt rendelkezésreállást, ezért pedig kötbér jár.

#3 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 23:42

Idézet: csucsregop - Dátum: 2006. júl. 31., hétfő - 23:37

Nos. Van egy olyan szerv, akinek a rövidítrése: NHH
Kopogtass be hozzájuk...
Valószinü nem teljesítik a szerződésben leírt rendelkezésreállást, ezért pedig kötbér jár.

Tisztelettel köszönöm a válaszod,csak azt nem tudom,hogy miként tudom bizonyítani,ami történt.Azért írtam egyébként,hogy aki csak tud,meneküljön a hasonló gondoktól,illetve ne tápláljon hamis illúziókat,hogy a 21. században,Európában él.A nyálam csorog,mikor ezen a fórumon tisztességes szolgáltatókról olvasok,pedig nem vagyok irígy természetű.

#4 Felhasználó inaktív   addictive 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 651
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 01. 07:27

Idézet: saman - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 0:42

Tisztelettel köszönöm a válaszod,csak azt nem tudom,hogy miként tudom bizonyítani,ami történt.Azért írtam egyébként,hogy aki csak tud,meneküljön a hasonló gondoktól,illetve ne tápláljon hamis illúziókat,hogy a 21. században,Európában él.A nyálam csorog,mikor ezen a fórumon tisztességes szolgáltatókról olvasok,pedig nem vagyok irígy természetű.

Ajánlott levlében írd meg bánatodat nekik. Legalább egyszer. Ha tesznek rá, akkor meg akár mégegyszer. Az a baj, hogy csak ezzel tudod igazolni. Viszont abban keményen írj le mindent, azt is, hogy 8-16 ig van üfsz, és 11kor sem veszik fel, meg hogy ilyen szar, olyan szar... (Előtte ÁSZF-jüket bongészd, és olyanokat próbálj felhozni, amit vállaltak, de nem teljesítenek.) Most sajnos rohanok melózni, de ha érdekel, írom a további lépéseket is. Ja mégvalami. Hűségszerződés van?

üdv:
addictive

#5 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 01. 19:18

Idézet: addictive - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 7:27

Ajánlott levlében írd meg bánatodat nekik. Legalább egyszer. Ha tesznek rá, akkor meg akár mégegyszer. Az a baj, hogy csak ezzel tudod igazolni. Viszont abban keményen írj le mindent, azt is, hogy 8-16 ig van üfsz, és 11kor sem veszik fel, meg hogy ilyen szar, olyan szar... (Előtte ÁSZF-jüket bongészd, és olyanokat próbálj felhozni, amit vállaltak, de nem teljesítenek.) Most sajnos rohanok melózni, de ha érdekel, írom a további lépéseket is. Ja mégvalami. Hűségszerződés van?

üdv:
addictive

Szia!
Persze ,hogy van hűségnyilatkozat,még két évre!A döbbenet,és most kapaszkodj!!Ma megint felhívtam a Nap-netet.A csaj ekképp szól:nem tudja,lehet,hogy nálam nem megy a szolgáltatás.Mondom neki,hogy ne zavarja,de már egy éve megy kisebb nagyobb hibákkal.Tehát rálát a lavór az adóra,régebben nem volt ennyi gond stb.Mire a csaj azt mondja,miután én a jogi utat vetettem fel,hogy ők akkor inkább leszerelik a motyót.Mire én mondom,hogy 3 évre írtam alá,és önök vállalták,hogy szolgáltatnak.Na már most ha én aláírtam 3 évet,akkor joggal vélelmeztem,hogy legalább addig szolgáltatnak.Mi lesz a hűségnyilatkozattal?Azt mondja,hogy az nem lényeges(!)Mondtam neki,hogy nem vagyok jogász,de a szolgáltatásból történő kizárás okai között nem láttam,hogyha a szolgáltató képtelen szolgáltatni, ezért kizárhatjákj az ügyfelet.Mert ha egy katyusával ,kilövöm a szerverét,akkor ok.Ha ez nem velem történik,nem hiszem el.Egyébként,köszi a válaszod.
tisztelettel:
saman

#6 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 08. 01. 19:23

Idézet: saman - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 20:18

Tehát rálát a lavór az adóra,régebben nem volt ennyi gond stb.Mire a csaj azt mondja,miután én a jogi utat vetettem fel,hogy ők akkor inkább leszerelik a motyót.Mire én mondom,hogy 3 évre írtam alá,és önök vállalták,hogy szolgáltatnak.Na már most ha én aláírtam 3 évet,akkor joggal vélelmeztem,hogy legalább addig szolgáltatnak.

Nem hogy inkább örülnél neki, oszt lelécelsz. Más meg azon szopik, hogy nem műxik, de szopatják őket a 2-3 évvel.

Amúgy ha valami nem műxik, és nem tudnak szolgáltatni, akkor pld. Antenna Hungára is felbontotta velünk a szerződést, mert nőtt az antenna elé egy szép nagy fa, oszt viharban/esőben ha átázik, akkor nincs jel. Közös megegyezésel a hűség lejárta előtt 2 hónappal most felbontódunk. Ez van, pedig 6 évig voltunk userek.

Szóval ha engedik, akkor lelépni de gyorsan.
Make love not Wor.

#7 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 01. 20:22

Idézet: Jahno - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 19:23

Nem hogy inkább örülnél neki, oszt lelécelsz. Más meg azon szopik, hogy nem műxik, de szopatják őket a 2-3 évvel.

Amúgy ha valami nem műxik, és nem tudnak szolgáltatni, akkor pld. Antenna Hungára is felbontotta velünk a szerződést, mert nőtt az antenna elé egy szép nagy fa, oszt viharban/esőben ha átázik, akkor nincs jel. Közös megegyezésel a hűség lejárta előtt 2 hónappal most felbontódunk. Ez van, pedig 6 évig voltunk userek.

Szóval ha engedik, akkor lelépni de gyorsan.

Ebben igazad is lenne,ha nem alapoztam volna,egy csomó munkát erre,pláne hogy én is vártam pár évet,a netre.Énnekem fa ,ág,fű meg vakond gondom nincs,mert egy szönyegbombázáshoz hasonló a környék,amit a net zavartalansága miatt követtem el.Én azt nem értem,hogyha korábban működött,most meg nem,akkor tagadjam le magam a világból?Na meg ha valakit 3-4 évvel szopatnak,mennyi annak az anyagi vonzata?Na meg honnan tudja valaki,hogy mi miért nem megy,ha még egyszer sem voltak kint nálam,mikor panasz volt,az antenna állapotának vizsgálata pedig annyira volt a programjukban,mint Duna-kanyarban a háromszög.Lépnék én,olyan gyorsan,mint a villám,csak nálunk másik szolgáltatót keresni,illetve találni olyan hülyeség,mint kiporszívózni a sivatagot.Mert nekem nem az a bajom,hogy drága,meg 508.7,stb.Hanem az,hogyha egy szolg.vagy bárki szerződést köt,annak a tisztessége haladja már meg rákosi mátyásét.Na meg,ha valaki közössel szerződést bont,legalább azt közölje,hogy mettől meddig van szabadságon,és kinek van joga ezt megtenni.

#8 Felhasználó inaktív   csucsregop 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 475
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 00:46

Idézet: saman - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 20:22

Ebben igazad is lenne,ha nem alapoztam volna,egy csomó munkát erre,pláne hogy én is vártam pár évet,a netre.Énnekem fa ,ág,fű meg vakond gondom nincs,mert egy szönyegbombázáshoz hasonló a környék,amit a net zavartalansága miatt követtem el.Én azt nem értem,hogyha korábban működött,most meg nem,akkor tagadjam le magam a világból?Na meg ha valakit 3-4 évvel szopatnak,mennyi annak az anyagi vonzata?Na meg honnan tudja valaki,hogy mi miért nem megy,ha még egyszer sem voltak kint nálam,mikor panasz volt,az antenna állapotának vizsgálata pedig annyira volt a programjukban,mint Duna-kanyarban a háromszög.Lépnék én,olyan gyorsan,mint a villám,csak nálunk másik szolgáltatót keresni,illetve találni olyan hülyeség,mint kiporszívózni a sivatagot.Mert nekem nem az a bajom,hogy drága,meg 508.7,stb.Hanem az,hogyha egy szolg.vagy bárki szerződést köt,annak a tisztessége haladja már meg rákosi mátyásét.Na meg,ha valaki közössel szerződést bont,legalább azt közölje,hogy mettől meddig van szabadságon,és kinek van joga ezt megtenni.

Oda kell menni, ahol kiszolgálnak.

#9 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 08. 02. 00:55

Idézet: csucsregop - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 1:46

Oda kell menni, ahol kiszolgálnak.

Mondjuk ezzel könnyen pofázom, mikor itthon legalább 2-féle szolgáltatási mód közül tudok választani, de mikor anyóshoz kértem netet, akkor volt 10 rugóért vacak/szakadós/lossos helyi wlanos cucc 512 kilobiten, vagy fullos 98.5%-os rendelkezésre állással 512 béreltvonal havi 500ezresért. Aztán ennyi, még modemes telefont sem lehetett behúzatni, maradt a 9 kilobites mobilos betárcsázás, percenként vagy 20 forintért.

Én itt mobiloztam, néha drágább volt, mint a wlanos cucc, de működött, meg legalább stabilan volt lassú, és nem stabilan szakadozott  :D
Make love not Wor.

#10 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 08. 02. 00:56

Idézet: saman - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 21:22

Ebben igazad is lenne,ha nem alapoztam volna,egy csomó munkát erre,

Mennyi az a csomó munka? Drágább net megérné, ha lenne, de működne jól?
Make love not Wor.

#11 Felhasználó inaktív   Czumy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 165
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 10:02

Idézet: saman - Dátum: 2006. aug. 1., kedd - 20:22

(...) szönyegbombázáshoz hasonló a környék (...) mint Duna-kanyarban a háromszög (...) a tisztessége haladja már meg rákosi mátyásét. (...)

Ezek a hasonlatok... :D  :D kész! :D


Egyébként milyen szolgáltatások/szolgáltatók merülhetnének fel, mint alternatíva??

Javaslom, hogy inkább személyesen keresd fel az ügyfélszolgálatot és vegyék felírásban a panaszodat!
Ezt követően pedig írj egy részletes, de higgadt hangvételű levelet, amiben vázolod a problémáidat, az ügyfélszolgálat segítőkészségét ...stb, illetve még a legelején azt, hogy kinek küldöd el és miért is került sor a megírására. A végén határozott hangon kérj benne gyors és hatékony megoldást a gondokra a szolgálatódtól!

Küld el ezt a NHH-nak, a Fogyasztóvédelemnek (e kettőnek tanácsos mellékelni a szerződésed másolatát is) és persze a szolgáltatódnak is küldj egy példányt!

#12 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 17:57

Idézet: Jahno - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 0:56

Mennyi az a csomó munka? Drágább net megérné, ha lenne, de működne jól?

A csomó munka,sok,másképpen nem végezhető,és megélhetést alapszinten biztosító tevékenység,melyet trehány szolgáltató veszélyeztet.

#13 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 18:00

Idézet: csucsregop - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 0:46

Oda kell menni, ahol kiszolgálnak.

Ma megpróbáltam odamenni.Csak a 15 milla hiányzik még,lakásra,de inkább saját net szolgáltató céget alapítok ennyiből.Ilyen szinten nekem is menne.Remélem Te leszel az első ügyfelem.

#14 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 18:03

Idézet: Jahno - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 0:55

Mondjuk ezzel könnyen pofázom, mikor itthon legalább 2-féle szolgáltatási mód közül tudok választani, de mikor anyóshoz kértem netet, akkor volt 10 rugóért vacak/szakadós/lossos helyi wlanos cucc 512 kilobiten, vagy fullos 98.5%-os rendelkezésre állással 512 béreltvonal havi 500ezresért. Aztán ennyi, még modemes telefont sem lehetett behúzatni, maradt a 9 kilobites mobilos betárcsázás, percenként vagy 20 forintért.

Én itt mobiloztam, néha drágább volt, mint a wlanos cucc, de működött, meg legalább stabilan volt lassú, és nem stabilan szakadozott  :D

Régebben én is mobilon nyomtam,és nekem is stabilan lassú volt.De ment.Nem értem egyébként a mobil szolgáltatók miért nem lépnelk erre a piacra?Mármint egy 512 es,nem megás,hanem gigás csomaggal.

#15 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 18:05

Idézet: Czumy - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 10:02

Ezek a hasonlatok... :D  :D kész! :D


Egyébként milyen szolgáltatások/szolgáltatók merülhetnének fel, mint alternatíva??

Javaslom, hogy inkább személyesen keresd fel az ügyfélszolgálatot és vegyék felírásban a panaszodat!
Ezt követően pedig írj egy részletes, de higgadt hangvételű levelet, amiben vázolod a problémáidat, az ügyfélszolgálat segítőkészségét ...stb, illetve még a legelején azt, hogy kinek küldöd el és miért is került sor a megírására. A végén határozott hangon kérj benne gyors és hatékony megoldást a gondokra a szolgálatódtól!

Küld el ezt a NHH-nak, a Fogyasztóvédelemnek (e kettőnek tanácsos mellékelni a szerződésed másolatát is) és persze a szolgáltatódnak is küldj egy példányt!

Követem a tanácsodat,bár ma azt mondta egy haverom,hogy annyi lesz az értelme,mint szobakerékpáron ,a csengőnek,mivel ez a cég annyira hasonlít egy szolgáltatóra,mint helikopter a ventillátorra.

#16 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 18:05

Idézet: Jahno - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 0:56

Mennyi az a csomó munka? Drágább net megérné, ha lenne, de működne jól?

Persze.A drága az relatív.

#17 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 08. 02. 18:27

Idézet: saman - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 19:05

Persze.A drága az relatív.

Kb. 30ezres körül már lehet van full műholdas Ahrt-s net, csak azért kérdezem.
Make love not Wor.

#18 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 02. 18:38

Idézet: Jahno - Dátum: 2006. aug. 2., szerda - 18:27

Kb. 30ezres körül már lehet van full műholdas Ahrt-s net, csak azért kérdezem.

Már megérte,ezen a fórumon szétnéznem.Mert lehet,hogy a megoldást találtad meg.Ha nem vennéd zaklatásnak,pár szóban tudnál mondani valamit,erről a műholdas megoldásról?
köszi:
saman

#19 Felhasználó inaktív   PentOxin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 08. 21:53

Nos Az igazság az hogy a jóhaverja vagyok annak aki ezt a fórumot létrehozta!!!

Hát igen teljesen igaza van ezzel a szolgáltatóval kapcsolatban, mert nekem kb 8 hónapja kötötték be ezt a tipusú netet. Én Vidéki azaz Tanyasi voltam és nem igazán állt rendelkezésemre másfajta megoldás megfelelő áron!!!
A Szolgáltató "NapNet" igen!!!
Maga a szolgáltatás azaz a rendszer nem is lenne olyan rossz, ha a megfelelő rendszer karbantartást ill, megfelelő szakemberekkel lenne ellátva a csapat!!!
Kezdődhetne az ügyfélszolgálati munkatársal " NŐ" " SZŐKE?" "nem tudom" !!!
Kevés ha valaki szoftwer üzemeltetői szinten ért a számítástechnikához, hátha még annyira sem!!!
Itt nem elég egy egyszerű tanfolyam!!!
Felvenni a telefont Egyszerűnek tűnik, de intézkedni is kellene!!
Pár problémát feltárnék a szolgáltatással kapcsolatban!!!

1. Az ügyfélszolgálati idő!!!  Hétfőtöl - Péntekig 8-16 ig ! Ezen kivül senkit sehol és semmit sem léehet elérni!!!
Mi van ha pont pénteken du 16:10 perckor döglik be a net!!! Nos igen a megoldás a következő :
      Odaülök a Tv elé és szorgalmasan zongorázgatok Hétfő reggel 8:00 - ig amikor is veszem a bátorságot és felhívom őket már ha felvennék azt az átkozott telefont!!!

2. A szolgáltatás stabilitása:  Nem tudom pontosan de nekem a stabilitás mondjuk egy 100-as skálán mérve úgy 98% ig ok!!! de ez alatt már úgymond eléggé megbízhatatlan azaz a szolgáltató a szerződésben leírtakat nemtudja teljesíteni!!!

3. A Sávszélesség : Nos a stabilitás miatt azaz pontosabban fogalmazva instabilitás miatt ez sem a legjobb, de ha véletlenül épp kifog az ember egy olyan időszakot, hogy nem szakad meg akkor is gyakran van olyan gond, hogy 512 helyett csak 250 -et éphogy eléri!!!!
Kérdés mi ez? Milyen jelenség?

4. Odáig jutottam, hogy sajnos a munkám végett szükségem van a netre így elkellett költöznöm, hogy egy sokkal megbízhatóbb szolgáltatót keressek és ez pedig a TvNetWork!!!

Ez nem reklám, de a sebesség állandó és a stabilitás az tuti!!!!

5. Nem tudom igazán ilyen esetben amikor egy szolgáltatónál sok panasz van akkor ki az akinek ezt figyelemmel kéne kísérni-e?

6. Ja igen még egy valami az ügyfél félrevezetése!!!!!!
    Engem nagyon megvezettek a dijcsomagoknál és a sávszélességnél!!!
    Erröl azonban most nem írok!!!


ui: Én azt mondom aki tud lehetőleg ne ezt a szolgáltatót válassza, mert megbánja!!!! Persze ez nem a szolgáltatásra, hanem a szolgáltatóra vonatkozik!!!! :(  :down:

ui2: Hihetetlen módon azt aki ezt a topic-ot indította 2014-ig letiltották,a szólásszabadság nevében.

Lehet, hogy nagyon büdös húsba harapott???

#20 Felhasználó inaktív   saman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 08. 22:12

Idézet: PentOxin - Dátum: 2006. aug. 8., kedd - 21:53

Nos Az igazság az hogy a jóhaverja vagyok annak aki ezt a fórumot létrehozta!!!

Hát igen teljesen igaza van ezzel a szolgáltatóval kapcsolatban, mert nekem kb 8 hónapja kötötték be ezt a tipusú netet. Én Vidéki azaz Tanyasi voltam és nem igazán állt rendelkezésemre másfajta megoldás megfelelő áron!!!
A Szolgáltató "NapNet" igen!!!
Maga a szolgáltatás azaz a rendszer nem is lenne olyan rossz, ha a megfelelő rendszer karbantartást ill, megfelelő szakemberekkel lenne ellátva a csapat!!!
Kezdődhetne az ügyfélszolgálati munkatársal " NŐ" " SZŐKE?" "nem tudom" !!!
Kevés ha valaki szoftwer üzemeltetői szinten ért a számítástechnikához, hátha még annyira sem!!!
Itt nem elég egy egyszerű tanfolyam!!!
Felvenni a telefont Egyszerűnek tűnik, de intézkedni is kellene!!
Pár problémát feltárnék a szolgáltatással kapcsolatban!!!

1. Az ügyfélszolgálati idő!!!  Hétfőtöl - Péntekig 8-16 ig ! Ezen kivül senkit sehol és semmit sem léehet elérni!!!
   Mi van ha pont pénteken du 16:10 perckor döglik be a net!!! Nos igen a megoldás a következő :
      Odaülök a Tv elé és szorgalmasan zongorázgatok Hétfő reggel 8:00 - ig amikor is veszem a bátorságot és felhívom őket már ha felvennék azt az átkozott telefont!!!

2. A szolgáltatás stabilitása:  Nem tudom pontosan de nekem a stabilitás mondjuk egy 100-as skálán mérve úgy 98% ig ok!!! de ez alatt már úgymond eléggé megbízhatatlan azaz a szolgáltató a szerződésben leírtakat nemtudja teljesíteni!!!

3. A Sávszélesség : Nos a stabilitás miatt azaz pontosabban fogalmazva instabilitás miatt ez sem a legjobb, de ha véletlenül épp kifog az ember egy olyan időszakot, hogy nem szakad meg akkor is gyakran van olyan gond, hogy 512 helyett csak 250 -et éphogy eléri!!!!
   Kérdés mi ez? Milyen jelenség?

4. Odáig jutottam, hogy sajnos a munkám végett szükségem van a netre így elkellett költöznöm, hogy egy sokkal megbízhatóbb szolgáltatót keressek és ez pedig a TvNetWork!!!

Ez nem reklám, de a sebesség állandó és a stabilitás az tuti!!!!

5. Nem tudom igazán ilyen esetben amikor egy szolgáltatónál sok panasz van akkor ki az akinek ezt figyelemmel kéne kísérni-e?

6. Ja igen még egy valami az ügyfél félrevezetése!!!!!!
    Engem nagyon megvezettek a dijcsomagoknál és a sávszélességnél!!!
    Erröl azonban most nem írok!!!


ui: Én azt mondom aki tud lehetőleg ne ezt a szolgáltatót válassza, mert megbánja!!!! Persze ez nem a szolgáltatásra, hanem a szolgáltatóra vonatkozik!!!! :(  :down:

ui2: Hihetetlen módon azt aki ezt a topic-ot indította 2014-ig letiltották,a szólásszabadság nevében.

Lehet, hogy nagyon büdös húsba harapott???

Tisztelettel,elnézést kérek a fórum moderátoraitól,illetve az oldal szerkesztőitől,de a válasz olvasása közben,a hozzáférés megtagadása jelen  meg a monitoron.De most ismét jó a fórum hozzáférés.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó