HWSW Informatikai Kerekasztal: Monortel ADSL II. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (151 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Monortel ADSL II. UPC Telekom ADSL Értékeld a témát: -----

#2981 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 12. 09:15

Ez de komoly volt: csorog a telefonom a T-home-tol keresnek, mondvan van egy visszautasithatatlan ajanlatuk amivel sokkal kevesebbet kell majd fizetnem es sokkal gyorsabb internetet adnak mint a jelenlegi es persze telefon es tv is benne van a csomagban. Mondom neki: igen? Mert hogy en most 4e forintot fizetek a diginek. Mire a valasz: ja, hogy digije van, akkor targytalan. ;-)

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#2982 Felhasználó inaktív   Takeshi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 490
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 12. 13:10

És hogy miért nem lesz nyomortel+DÉMÁSZ területen Digi? Mert a DÉMÁSZ azt akarja, hogy cserélje le nekik a Digi a romos oszlopait. Hát LOL.

#2983 Felhasználó inaktív   pukee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 20. 22:55

Előbb-utóbb lesz valami. Akár a téhóm, akár a digi jön, én váltani szeretnék. Ennyi mérgelődés után én váltok, az tuti. Már ha tudok.

#2984 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 26. 19:36

Üzenet megtekintéseIdézet: ShoT - Dátum: 2013. 07. 21. 10:08

Ez érdekes, szüleim napi rendszerességgel használják mind a 3 szolgáltatástukat, de még nem panaszkodtak! :D


Viszont döntöttünk, nem maradunk a UPC-nél! Menjenek a picsbe! :D


Na, beleugrottam en is a Digibe, varom, mikor kotik be.

#2985 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 12. 21:34

Ugy tunik, varhatok. Kedden telt le a vallalt 15 nap, sehol senki. Az ugyfelszolgalaton nagyon kedves holgy megigerte, hogy 72 oran belul biztosan jelentkeznek a bekotessel kapcsolatban. Van meg hatra 17 orajuk, ez teny, de kivancsi leszek, hivnak-e :)

#2986 Felhasználó inaktív   lacoka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 13. 09:01

Üzenet megtekintéseIdézet: Silver - Dátum: 2013. 09. 12. 21:34

Ugy tunik, varhatok. Kedden telt le a vallalt 15 nap, sehol senki. Az ugyfelszolgalaton nagyon kedves holgy megigerte, hogy 72 oran belul biztosan jelentkeznek a bekotessel kapcsolatban. Van meg hatra 17 orajuk, ez teny, de kivancsi leszek, hivnak-e :)


Szia úgy hallottam hogy anyaghiány van meg azt is mondták valahol hogy sok hibás optikai modemet kaptak és ezért is áll a telepítés
Nekem aki bekötötte azt mondta hogy kevés a melójuk

#2987 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 13. 09:11

Üzenet megtekintéseIdézet: lacoka - Dátum: 2013. 09. 13. 10:01

Szia úgy hallottam hogy anyaghiány van meg azt is mondták valahol hogy sok hibás optikai modemet kaptak és ezért is áll a telepítés
Nekem aki bekötötte azt mondta hogy kevés a melójuk


Koszi, ez nem is lenne gond, csak akkor ne igernek meg.

#2988 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 13. 12:20

Na, ezek sem jobbak, mint a tobbi. Most kiderult, hogy felretajekoztattak, 30 nap a bekotesi ido :)

#2989 Felhasználó inaktív   asdf 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 13. 18:33

Tavaly volt, akinek 60 nap folott kotottek be, szoval korlatozottan lelkesedj.
Archív:
Akár 3*-os összegbe is kerülhet egy SMS elküldése egyes újabb telefonokon!
Info, kérdőív, petíció:  http://unicodesms.freeweb.hu

#2990 Felhasználó inaktív   ShoT 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 308
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 14. 12:48

Mi júl. 22 kötöttük meg a szerződést és 2 hétre rá már üzemelt is (Süly).
De pl. haver júl 23. kötötték a szerződést (igaz Süly másik fele) náluk a mai napig még semmi!

#2991 Felhasználó inaktív   lacoka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 15. 00:12

Sziasztok nem tudom hogy vannak a települések felosztva, nekem aki bekötötte Mendén azt mondta hogy Sülysáp már nem hozzá tartozik
De viszont egy kérésem kérdésem lenne, hogy aki e 2 településen lakik Mende és Sülysáp és esetleg torrentet is használ,
megtuná e nézni hogy a torrent Network tesztnél mit ír ki , mert nálam port nincs nyitva üzenet és sárga pipa van
A net közvetlenül a digi által adott optikai modemból jön a laptopba. A még meglevő T-és nettel port nyitva zöld pipa
Gyömrőn 1 barátomnál szintén digis hálózatban potr nyitva zöld pipa . csak nálam nem megy rendesen valamiért
Voltam Gyömrőn a fejállomáson onnan mennek ki a szerelők ha gond van de elhajtottak hogy nálam van a gond Írtam a diginek is leráztak hogy szerintük náluk minden rendben van. És ha a letöltés megy egy alkalmazás miatt nem veszik fel hibára, mondtam nekik hogy ha Gyömrőn jó port nyitva akkor Mendén is úgy kellene menni.Nem hajladóak semmit tenni , pedig lehet hogy csak valamelyik fejállomáson a beállításokat kellene megnézni.

Szerkesztette: lacoka 2013. 09. 15. 00:14 -kor


#2992 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2013. 09. 15. 03:15

Üzenet megtekintéseIdézet: lacoka - Dátum: 2013. 09. 15. 01:12

mondtam nekik hogy ha Gyömrőn jó port nyitva akkor Mendén is úgy kellene menni.Nem hajladóak semmit tenni , pedig lehet hogy csak valamelyik fejállomáson a beállításokat kellene megnézni.


Tedd másik portra és kész. Többi megfejtésed elég meredek, no meg ki tudja miért nem megy. Egy szem ilyenért valóban bolondok lennének utánajárni, vagy indokold meg rendesebben.
Make love not Wor.

#2993 Felhasználó inaktív   lacoka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 15. 12:44

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2013. 09. 15. 03:15

Tedd másik portra és kész. Többi megfejtésed elég meredek, no meg ki tudja miért nem megy. Egy szem ilyenért valóban bolondok lennének utánajárni, vagy indokold meg rendesebben.


szia mindegy hogy milyen portot írok be neki itthonról a digiről port nincs nyitva , a még meglevő T-és nettel amit le akarok mondani és Gyömrőn a Digiről port nyitva és zöld pipa.
A letöltés megy csak a feltöltés nagyon lassú , kevesen töltenek fel tőlem
( no meg ki tudja miért nem megy ) na ezt szeretném én is tudni. Ezért kétem hogy aki használ torrentet nézze meg légyszi nála mi újság
( vagy indokold meg rendesebben ) ettől rendesebben nem tudom megindokolni lehet hogy bennem van a hiba, ha Gyömrőn a Digi hálózatában hiba nélkül megy ez az alkalmazás akkor nálam Mendén is így kellene menni.

#2994 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2013. 09. 15. 14:15

Üzenet megtekintéseIdézet: lacoka - Dátum: 2013. 09. 15. 13:44

szia mindegy hogy milyen portot írok be neki itthonról a digiről port nincs nyitva ,


És melyik port nincs nyitva? "a valamelyik"? Ha mindegy milyet írsz be, akkor webezni/levelezni sem tudnál, az is porton közlekedik.
Make love not Wor.

#2995 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 26. 10:09

31. nap, se hire, se hamva a szolgaltatasnak. Megegyszer: nem az a baj, hogy kesnek, hanem az, hogy nem szolnak rola, allandoan nekem kell bizgeralnom oket.

A szolgaltatas minosege is ilyen lesz?

#2996 Felhasználó inaktív   Takeshi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 490
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 26. 14:48

Aki most rendel dilit, annak szinte biztos, hogy csúszni fog, mivel anyaghiány van a cégnél. Most azt várják, hogy mondják le egy páran a szolgáltatást és akkor lesz ONT. Good luck :)

#2997 Felhasználó inaktív   rainman35 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 753
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 27. 14:41

A Digis előfizetők elbúcsúzhatnak az AXN csatornáktól októberben. http://dtvnews.hu/hi...-az-axnt-a-digi
Tegnap áttértünk alternativ energiaforrás használatára, a szomszédtól lopjuk az áramot. :)
Router beállitása:http://www.sokoldal.hu/lap.php?azonosito=r...oldal=sM3Qjry3x

#2998 Felhasználó inaktív   lacoka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 28. 20:05

Sziasztok Mendén elkezdte a Digi újra a bekötéseket van aki már több mint egy hónapja vár rá

#2999 Felhasználó inaktív   Silver 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 29. 00:33

No, az augusztus 26-an rendelt Digi kabelt november 26-an kotottek be Maglodon :)

#3000 Felhasználó inaktív   lacoka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 02. 19:29

Sziasztok régen nem járt már erre senki új hírek
A UPC ellen indított eljárást a GVH

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) eljárást indított a UPC Magyarország Telekommunikációs Kft.-vel (UPC) szemben a 29-es számozási körzetben tanúsított magatartása miatt.

A GVH 2015. február 20-án versenyfelügyeleti eljárást indított a UPC-vel szemben, mert nagyszámú fogyasztói jelzés alapján észlelte, hogy a UPC a 29-es számozási körzetben (Monoron és környékén) alacsonyabb színvonalú (kisebb le- és feltöltési sebességű) internet-szolgáltatást kínál magasabb előfizetői díjért az ország többi területéhez képest. A UPC egyedüli távközlési szolgáltatóként van jelen Monoron és a környékbeli települések jelentős részén.

A UPC a fentiekben leírt magatartásával feltételezhetően megsértette a versenytörvény gazdasági erőfölénnyel való visszaélés tilalmára vonatkozó rendelkezéseit. Az eljárás lefolytatását a közérdek védelme teszi szükségessé, figyelemmel arra, hogy a UPC magatartása széles fogyasztói kört érint, és jelentős számú piaci jelzés érkezett a GVH-hoz.

A versenyfelügyeleti eljárás megindítása nem jelenti annak kimondását, hogy a vállalkozás a jogsértést elkövette. Az eljárás a tények tisztázására és ezen keresztül a feltételezett jogsértés elkövetésének bizonyítására irányul. A törvény szerint az eljárás lefolytatására biztosított időtartam 6 hónap, amely – az ügy bonyolultságától függően – két alkalommal, 6-6 hónappal meghosszabbítható.

Az ügy hivatali nyilvántartási száma: Vj/15/2015.

Budapest, 2015. március 2.

Szerkesztette: lacoka 2015. 03. 02. 19:32 -kor


Téma megosztása:


  • (151 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó