HWSW Informatikai Kerekasztal: Átállás dvb-c rendszerre - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Átállás dvb-c rendszerre Digitális kábel-TV Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 10:37

Sose gondoltam volna, hogy valaha is új topikot nyitok, de most eljött ez az idő is. Talán többeket is érint, ezért vettem a bátorságot.

Tehát az van, hogy a Telekom idén aug. és okt. között átáll az analóg kábel-tv adásról dvb-c sugárzásra. Az értesítő levelükben leírtak pár dolgot, azt az esetet kivéve, ami engem érint, természetesen. Jelenleg ezzel a TV-tunerrel nézek analóg kábeltévét a gépemen. Minden szép és jó, azt az apróságot kivéve, hogy ez analóg és dvb-t, tehát még véletlenül se dvb-c, amire átállnak. A topik indítása előtt természetesen felhívtam a Telekom üfsz.-t, ahol a hölgy "felkészültsége" olyan szintű volt, hogy még a kérdésemet se értette.

Azt meg én nem értem egész világosan, hogy marad-e ugyanez a kábel, csak a dvb-c jel különbözik-e az analógtól (én ezt feltételezem), de választ persze erre se kaptam.

A probléma lényege tehát röviden a következő: kell-e másik, természetesen dvb-c USBs TV-tunert vennem (a microATX-es alaplapom miatt belső kártya szóba se jöhet, nincs hová tennem), vagy fog-e működni ez, amit jelenleg is használok? Szerintem nem. Hálás lennék, ha a nálam jártasabbak felvilágosítanának, köszönöm.

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 06. 10:44 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#2 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 14:11

Ehcce hrű khéhrdés ez khéhrem alássan. A szóban forgó 2nr/Thunar/thúnör/tyúkbél nem támogassalya a DVB-C-t (csak a DVB-T-t), ezt Játékmackó coma lyóul meXXXopta. Nagyon helyes, hogy az analóg szarokat kilövik végre, és az embőrök isch McÚjíccslyák a tekkknikátot. Azért a 21. század második évtizedében ne analógozzunk mán mindig, ennyi erővel még tekerős gramofonozhatnánk. Úgy néz ki, hogy ez nem a Lénöksz, hanem a megújulások éve lesz, a közszolgálati SD-ket egy hete lőtték ki, az emmagon is beszüntették a DivX-es feltöltést, tavaly meg az analóg földfelszíni thívízés ment a levesbe, de műholdak között sem lehet már túl sok analóg, ott is már a a DVB-S/SD-t leváltó DVB-S2/HD terjed. Már tényleg az analóg réjdioun lesz a shore lassan. Eztetetet kő Teddy Bearovich kollégának megértenie, miközben könyékig kotor a pízthártczályába új toonerre valócskára, more. Még egy játékmackó is jobban jár egy újabb minőségrontó analóg-digitális konverzió nélkül, mindjárt tolhattylya a cuccost dédzsödölkön théjnörbe, dikcsák.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#3 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 15:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 07. 06. 15:11

Ehcce hrű khéhrdés ez khéhrem alássan.

Köszi, Atyám. Majd még 2x elolvasom, hátha sikerül dekódolnom a maradékot is. Játékmackó NEM= Gyula. Játékmackó nem a modernizáció ellen vala, meg érti is a szükségességét, stb.

Na most kérlek szépen, én rágugliztam dvb-c USB-tunerekre, és pofára tök ugyanolyanok, tehát van a végükön egy koax-bemenet, mint az enyémnek is. Persze biztos, hogy belülről teljesen mások. Csak épp Játékmackó, informatikus, és nem telekommunikációs szakember.

Játékmackó édesanyja, aki mindjárt 80 éves, pl. egy árva kukkot se értett a Trékom irományából (de őt nem is érinti, mert neki iptv-s set top box-a van). Jah, azt is írta Trékom, hogy vegyek én is új "lapos" tévét, csak épp azt nem írták hová tegyem, mert hogy a szobámba nem fér már el (ezért is tévéztem eddig a pc-ről).

OFF.: Jupíszi is cserélgeti a modemjeit, valami wifis csodákat szórogat, már több júzerem hívogatott emiatt (is). Modern világot élünk, kétségtelen.

ON... :)

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 06. 15:54 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#4 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 07. 06. 16:35

Üzenet megtekintéseIdézet: Macikák - Dátum: 2015. 07. 06. 11:37

A probléma lényege tehát röviden a következő: kell-e másik, természetesen dvb-c USBs TV-tunert vennem (a microATX-es alaplapom miatt belső kártya szóba se jöhet, nincs hová tennem), vagy fog-e működni ez, amit jelenleg is használok? Szerintem nem. Hálás lennék, ha a nálam jártasabbak felvilágosítanának, köszönöm.


Kábel marad, azon másik szabvány érkezik, új tuner kell.
Make love not Wor.

#5 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 16:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 07. 06. 17:35

Kábel marad, azon másik szabvány érkezik, új tuner kell.

Köszönöm, az első értékelhető válasz... :)

Tehát, ha jól értem, egy ilyennel pl. akár meg is úszhatnám az átállást? Itteni, magyar boltokban persze nem láttam, naná!

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 06. 16:46 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#6 Felhasználó inaktív   gageszka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.034
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 17:47

Csak azok a digitális adások fognak menni amiket nem kódol a telekom.
Ha kódolt csatornákat akarsz, akkor olyan dvb-c tunert kell venned amiben van kártya olvasó is... Különben nyista tv nèzės, legfeljebb az mtva adásait fogod nézni...

Valami ilyesmi:
http://www.ebay.com/...=item4d194bd82f

Szerkesztette: gageszka 2015. 07. 06. 17:51 -kor


#7 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 18:13

Üzenet megtekintéseIdézet: gageszka - Dátum: 2015. 07. 06. 18:47

Csak azok a digitális adások fognak menni amiket nem kódol a telekom.
Ha kódolt csatornákat akarsz, akkor olyan dvb-c tunert kell venned amiben van kártya olvasó is... Különben nyista tv nčzės, legfeljebb az mtva adásait fogod nézni...

Valami ilyesmi:
http://www.ebay.com/...=item4d194bd82f

Értem, köszi! Nekem bőven elég lenne a kódolatlan kínálat, csak ha lehet, minimális átrendezkedéssel... :)
Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#8 Felhasználó inaktív   gageszka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.034
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 18:24

Most nézegettem a telekom ászf-t, semmi utalást nem találtam arra, hogy lenne kódolatlan csatorna.
Vagyi ha telekomnál tv-zni akarsz, akkor fizess és fizess...


Ellenben dvb-t vagyis földfelszini vétellel, 9 ingyenesn fogható csatorna van...
www.minigtv.hu

Szerkesztette: gageszka 2015. 07. 06. 18:25 -kor


#9 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 18:45

Telekom nem ad valami boxot? (Nem mintha bármire is használható lenne, de legalább nem fog tovább billegni a szekrény sarka :D)
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#10 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 19:41

Elnézést, Uraim! Tehát itt a hivatalos Trékom-infó. Minden benne van, kivéve az engem érintő lényeget.

@VKP: Igen, elviekben dobnak valami egy db. boxot ingyen és bérmentve, bár én őszintén szólva nem nagyon látom át ennek az egésznek az értelmét (a modernizáció elvi szükségszerűségén kívül, persze) Az ugyanis fel se merül bennük, hogy neadjisten létezhet olyan állat is mint jómagam, aki esetleg PC használatával tévézne.

De vegyek egy lapos tévét, mer' az mán eztet tuggya -- zseniális, detélleg... :p

Annak idején épphogy kivitettem innét a TV-t, mert nem fért el. Inkább vettem az akkori gépembe egy analóg TV-kártyát kb. úgy 2000 magasságában: működött, oké. Két éve meg vettem azt az USB-s, de szintén analógot, ami jelenleg is pöpecül műxik, oké. A mATX-es lapom miatt viszont belső kártya már szóba se jöhet. Most meg jönnek ezzel a dvb-c bulival, csak hogy ne unatkozzak, esetleg... :p

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 06. 20:10 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#11 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 21:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Macikák - Dátum: 2015. 07. 06. 20:41

Elnézést, Uraim! Tehát itt a hivatalos Trékom-infó. Minden benne van, kivéve az engem érintő lényeget.

@VKP: Igen, elviekben dobnak valami egy db. boxot ingyen és bérmentve, bár én őszintén szólva nem nagyon látom át ennek az egésznek az értelmét (a modernizáció elvi szükségszerűségén kívül, persze) Az ugyanis fel se merül bennük, hogy neadjisten létezhet olyan állat is mint jómagam, aki esetleg PC használatával tévézne.

De vegyek egy lapos tévét, mer' az mán eztet tuggya -- zseniális, detélleg... :p

Annak idején épphogy kivitettem innét a TV-t, mert nem fért el. Inkább vettem az akkori gépembe egy analóg TV-kártyát kb. úgy 2000 magasságában: működött, oké. Két éve meg vettem azt az USB-s, de szintén analógot, ami jelenleg is pöpecül műxik, oké. A mATX-es lapom miatt viszont belső kártya már szóba se jöhet. Most meg jönnek ezzel a dvb-c bulival, csak hogy ne unatkozzak, esetleg... :p


Viszont szerencséd van, mert a leírás alapján nem lesz kódolt, tehát nem kell venned plusz eszközöket, (box, ci+, stb) így "csak" egy tunert kell venned.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#12 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 23:21

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2015. 07. 06. 22:31

Viszont szerencséd van, mert a leírás alapján nem lesz kódolt, tehát nem kell venned plusz eszközöket, (box, ci+, stb) így "csak" egy tunert kell venned.

Köszi szépen! Remélem, hogy ennyivel megúszom, jó lenne. Csak azért tettem új topikba, mert biztos vagyok benne, hogy nem csak engem érint, a Trében viszont fel sem merült, hogy némelyeknek ez is gondot jelenthet. Logikailag én is úgy értelmeztem, hogy a drót ugyanaz, csak a jel más, dehát én ehhez se értek... :)
Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#13 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 06. 23:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Macikák - Dátum: 2015. 07. 07. 00:21

Köszi szépen! Remélem, hogy ennyivel megúszom, jó lenne. Csak azért tettem új topikba, mert biztos vagyok benne, hogy nem csak engem érint, a Trében viszont fel sem merült, hogy némelyeknek ez is gondot jelenthet. Logikailag én is úgy értelmeztem, hogy a drót ugyanaz, csak a jel más, dehát én ehhez se értek... :)

Drót ugyanaz, viszont nem árt, ha rendes a drót, meg a rajta lévő elosztók/erősítők tudják azt a frekveciasávot amit a dvb-c használ.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#14 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 07. 01:19

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2015. 07. 07. 00:26

Drót ugyanaz, viszont nem árt, ha rendes a drót, meg a rajta lévő elosztók/erősítők tudják azt a frekveciasávot amit a dvb-c használ.

Itt voltam épp, mikor behozták, de az nem tegnap volt, majd kiderül... :)
Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#15 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 07. 05:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Macikák - Dátum: 2015. 07. 06. 20:41

De vegyek egy lapos tévét, mer' az mán eztet tuggya -- zseniális, detélleg... :p

Küldd el az ilyen fax telekomost a vérbe. Nem minden lapostévé tudja, bár már szinte mindegyik tudja, régebben, mikor a lapos tv-k terjedni kezdtek, sokan csak olyat vettek, amelyik csak a digitális földfelszínit tudta, de jellemzően a digitális kábelt nem, vagy esetleg fordítva, aztán vehetik, vehették hozzá a boxot pluszban. Olyan eszközt kell venni, amelyik mindkettőt támogatja, nem szabad 5k-s különbözeten a szart rágni, drágább rá később megint költeni.

Egyébként meg nem értem, hogy mit nem értettél a hsz.-emből.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#16 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 07. 06:01

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 07. 07. 06:46

Küldd el az ilyen fax telekomost a vérbe.

Egyébként meg nem értem, hogy mit nem értettél a hsz.-emből.

Hát az általam linkelt info-oldalukon is ez a szöveg van, meg a levelükben is.

Kábel-ügyben Te mintha azt írtad volna, hogy más lesz, Jahmo + VPK szerint ugyanaz marad, csak a jel lesz más, Trékomos kisasszony meg még a kérdésem se értette, mikor hívtam őket, nem hogy válaszolni tudott volna rá... :)

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 07. 06:02 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#17 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 07. 14:31

Kép

Hálából a segítségért pcx-kuponok -- használjátok egészséggel, ha tudjátok! :)

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 07. 14:32 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#18 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 07. 16:36

5-6 éve még kapható volt olyan lapostévé, ami analógon kívül semmit (még jó, hogy hdmi, és vga van rajta).
Most vehetsz olyan tv-(monitor)t, ami tud(hat)ja a dvb-t (földi digitális), és dvb-c (kábeles digtális) szabványt is.
Amikor anno bezengték a dvb-t-t, akkor vettem néhány tunerkártyát, hasonló okokból. Amikor megszabadultak a boltok a készletektől, akkor más (modernebb) szabvány szerint adták a földi digitált, a tunerek csak minimális digitalizálásra, és analóg kábelre maradtak.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#19 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 07. 17:34

Üzenet megtekintéseIdézet: csozsi - Dátum: 2015. 07. 07. 17:36

Most vehetsz olyan tv-(monitor)t, ami tud(hat)ja a dvb-t (földi digitális), és dvb-c (kábeles digtális) szabványt is.
Amikor anno bezengték a dvb-t-t, akkor vettem néhány tunerkártyát, hasonló okokból.

Igen, ezt a monitort én is néztem, az árgép nekem is kidobta, még a bolt is ugyanaz (amúgy nem rossz, tőlük is rendeltem már más dolgokat), de... 24''-es, így esély sincs rá, hely szempontjából... :(

Nálam jelenleg ez a "hasonló ok" amiért maradna a PC-s megoldás.

Szerkesztette: Macikák 2015. 07. 07. 17:39 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#20 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 07. 08. 09:39

VKP!

Ha erre jársz..
Légyszi segíts már nekem, mert ez az új csatornakiosztásos móka szétcsapta a beállításokat a Windows Media Centeremben és megint nem látom az EPG-ben a TV2-es és RTL Klub-os műsorcímeket..

A jómúltkorában a segedelmeddel :respect: sikerült megoldanom, de most újra előjött a probléma. :(

Előre is hála. :blush:

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó