HWSW Informatikai Kerekasztal: UPC kábeltévé szolgáltatása... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (311 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

UPC kábeltévé szolgáltatása... Értékeld a témát: ****- 3 szavazás

#3761 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2010. 12. 16. 20:02

Üzenet megtekintéseIdézet: orphaned - Dátum: 2010. 12. 15. 19:00

December első felére ígérték garantáltan a szürke Thomson boxok szoftverének frissítését Budapesten! Ez nem igazán történt meg! Köszönjük UPC!


Fenénekl rinyáltok, inkább örülnél, hogy nem hajigálnak ide egy bétát, csak mert be kell tartani az ígéretet. Inkább csinálják meg rendesen, semmi kapkodás.
Make love not Wor.

#3762 Felhasználó inaktív   orphaned 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 16. 20:43

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2010. 12. 16. 21:02

Fenénekl rinyáltok, inkább örülnél, hogy nem hajigálnak ide egy bétát, csak mert be kell tartani az ígéretet. Inkább csinálják meg rendesen, semmi kapkodás.


Rinyálásról szó nem volt!Csak várja az ember,aztán kész!Te is szoktál puffogni rendesen ha nem stimmel valami!Dobj be egy kis hagymás babot, és minden oké lesz!

#3763 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 17. 07:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Modika - Dátum: 2010. 12. 16. 11:24

Nekünk van egy szürke Thomson boxunk.
Néztem a múlthéten 2 filmet is a videótárban.
Mind a 2-t film alatt legalább 2X meg szakadt a film,nincs jel felirattal.
Utána jó 10-15 perc mire folytathattam a filmet.
Pedig kikapcsoltam,lefrissítette magát stb..

A másik,hogy az elmúlt héten és előtte 2 héttel az X-faktor az egész műsor alatt sokszor egy egy csíkban bekockásodott.
Majd a Cool TV-n az After X 1-1 bekockásodott.
A rögzített műsorokban is 1 szer mindenképpen kockásodás előfordul.
Más is tapasztalt ilyet?

Én már X hónapja írtam, hogy gyakori nálam. Dr. House, Született feleségek, Showder Klub, stb... pár viszonylag nézett sorozat, nálam ezek kockásodnak nagyon.
Összefüggést nem látok, hogy miért, de a többi műsor, reklámok alatt alig látok ilyet, míg a fenti sorozatokban kb. 10-30mp-enként!!!!!! jön elő a fenti jelenség. Totál elütő színben, sokszor egész nagy csíkban színes kockák!
Nem nagyon volt időm, de rohadtul bosszant, mert így ez nulla minőség. Ma be is jelentem hibaként...

(Az más kérdés, hogy nálam analóg vékony csíkos hiba is szokott lenni a scarton, ha nagyon színes jelenet fut a háttérben. 1-2 tipikus eset van, ilyen X-Faktor, Heti Hetes, stb... főcímek vagy jelenetek, amikor full színes a kép.)

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2010. 12. 16. 20:02

Fenénekl rinyáltok, inkább örülnél, hogy nem hajigálnak ide egy bétát, csak mert be kell tartani az ígéretet. Inkább csinálják meg rendesen, semmi kapkodás.

És mennyi idő egy nem béta kiadása? Mert 2 év telt el, mire ott tartunk, hogy lassan kijöhetne egy kikapcsolva nem 10W-ot fogyasztó fw. :think:

Szerkesztette: vipi 2010. 12. 17. 07:50 -kor


#3764 Felhasználó inaktív   alibabusic 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 926
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 17. 10:16

Üzenet megtekintéseIdézet: orphaned - Dátum: 2010. 12. 16. 20:43

Rinyálásról szó nem volt!Csak várja az ember,aztán kész!Te is szoktál puffogni rendesen ha nem stimmel valami!Dobj be egy kis hagymás babot, és minden oké lesz!

Nekem már megjött (Pécs)

Hibái,amit eddig észrevettem:

- Ha 1 felvett film lejátszása közben megnyomom a TXT gombot, visszaugrik oda, ahol ténylegesen elkezdtem nézni a filmet!!

Hogy érthetőbb legyek: A felvétel előtti extra idő 5 percre van állítva, a nyíllal léptetés 1 percre. Amikor elkezdem nézni a felvett filmet a jobb nyíllal lépkedek a film elejére. Na ide ugrik vissza a TXT gomb megnyomása után.

- Ugyanez történik ha lejátszás közben megnyomom az Info gombot és Felirat-ot váltok, akkor is visszaugrik!!!

Mielőtt vki. megkérdezné,hogy mi a bánatos reteknek nyomkodom ezeket a gombokat - már NEM nyomkodom... :rolleyes:

#3765 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 17. 12:30

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2010. 12. 16. 20:02

Fenénekl rinyáltok, inkább örülnél, hogy nem hajigálnak ide egy bétát, csak mert be kell tartani az ígéretet. Inkább csinálják meg rendesen, semmi kapkodás.


Egyrészt kész a cucc, ha jól tudom a fél országban már ezzel futnak a fosok, "csak" ki kell tolni.
Másrészt meg ez egy szarhalom sw javítása, 2 éve panaszkodik mindenki erre a hulladékra.
Egyébként pedig ha megígértek egy valamit és nem tudják tartani, akkor szóljanak előre, hogy elszámoltuk magunkat, bocsánat, csúszik 2 hetet.

#3766 Felhasználó inaktív   khorvat 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 19. 22:21

Anno a tesztelésért kaptam 2500FT UPC videótár használatot

Ennek megfelelően 2010. november 30.-ig meg is néztem 5db 500Ft-os filmet az UPC videótárból!

Majd a decemberi számlán 4*500Ft terhelés "videótár film" megnevezéssel és 1db -1500Ft jováírás szintén "videótár film" megnevezéssel.

Ez alapján 1 megnézett filmem még nincs kiszámlázva és kellene kapjak 1000Ft további kedvezményt, ez többieknek hogy működött várhatóan a januári számla rendbe rakja a dolgokat és valóban ingyen használtam a Videótárt?




Üzenet megtekintéseIdézet: upc on-line - Dátum: 2010. 12. 16. 17:25

Kedves LepekeAnti!


Cégünk karácsonyi meglepetésként videotár kedvezményekkel készül:
2010.12.24 és 2011.01.01 között ingyenes filmekkel ( pl.: Szerelem a kolera idején) és akciós díjakkal ajándékozzuk meg Ügyfeleinket.


Bővebb információ: Aktuális információk


#3767 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2010. 12. 20. 02:30

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2010. 12. 17. 12:30

Másrészt meg ez egy szarhalom sw javítása, 2 éve panaszkodik mindenki erre a hulladékra.


Párszor már kozmetikázták, ott inkább kérném vissza a régit. Ha lefagyást be tudnám váltani a 10W fogyasztásra, akkor inkább az előzőt választanám. Vannak ennek csúnyább dolgai is, aztán meglátjuk.
Make love not Wor.

#3768 Felhasználó inaktív   s.attesz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 276
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 20. 08:38

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne a szürke Thomson mediabox-al. Kikapcsolt állapotban időnként mintha lefagyna. Az órát pontosan mutatja a kijelzőn, de nem lehet bekapcsolni, nem reagál sem a távirányító, sem az előlapon lévő gombjaira. Szerintetek mitől lehet ez? Ilyenkor csak áramtalanítás segít.
Olvastam az új szoftverről is, ha jól értem, akkor a szürke Thomsonnál nem lesz megoldható az energiatakarékos üzemmód? :(

#3769 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 20. 08:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2010. 12. 20. 02:30

Párszor már kozmetikázták, ott inkább kérném vissza a régit. Ha lefagyást be tudnám váltani a 10W fogyasztásra, akkor inkább az előzőt választanám. Vannak ennek csúnyább dolgai is, aztán meglátjuk.



Üzenet megtekintéseIdézet: s.attesz - Dátum: 2010. 12. 20. 08:38

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne a szürke Thomson mediabox-al. Kikapcsolt állapotban időnként mintha lefagyna. Az órát pontosan mutatja a kijelzőn, de nem lehet bekapcsolni, nem reagál sem a távirányító, sem az előlapon lévő gombjaira. Szerintetek mitől lehet ez? Ilyenkor csak áramtalanítás segít.
Olvastam az új szoftverről is, ha jól értem, akkor a szürke Thomsonnál nem lesz megoldható az energiatakarékos üzemmód? :(

Fekete Thomson felvevős. Talán már két hete nem produkálta a hibát, tegnap esteismét megtette.
Energiatakarékos állapotból felébresztette magát, hogy felvegyen. (Scarton elkapcsolta a tv-t, lehetett bámulni a fekete képernyőt.)
A felvételnek nem állt neki, csak az óra mutatta az időt a kijelzőn. A távirányítóra nem reagált.
Áramtalanítás után helyreállt a rend, de a felvételről elfeledkezett. (valamitől a 10 perces továbbvétel is visszaállt 5 percre, így a tv2 "jóvoltából" megint sikerült lehagynia a film végét hétközben)
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#3770 Felhasználó inaktív   PCsaba 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 42
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 20. 08:54

Üzenet megtekintéseIdézet: orphaned - Dátum: 2010. 12. 16. 21:43

Rinyálásról szó nem volt!Csak várja az ember,aztán kész!Te is szoktál puffogni rendesen ha nem stimmel valami!Dobj be egy kis hagymás babot, és minden oké lesz!


Én is "megkaptam a magamét" anno még októberben mikor rákérdeztem hogy a már akkor is kész SW mikor lesz... (mert volt egy kósza megjegyzés amit talán átugrottam, hogy valamikor nov. végén - dec. elején)
De most, majd két hónappal azután Bp-en még most sem frissült! :(
Nem is tudom itt ki kivel van. :huh:

Erről az utóbbiról ne nyissunk vitát, viszont kíváncsi lennék milyen technikai okai vannak annak, hogy akár két hónap kell ehhez...
Vagy esetleg megint valami újabb apró javítást akarnak eszközölni benne? :s (Akkor meg erről információt kérnénk!)
The only thing that can stop hair falling is the floor ...

#3771 Felhasználó inaktív   upc on-line 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 20. 15:45

Üzenet megtekintéseIdézet: khorvat - Dátum: 2010. 12. 19. 22:21

Anno a tesztelésért kaptam 2500FT UPC videótár használatot

Ennek megfelelően 2010. november 30.-ig meg is néztem 5db 500Ft-os filmet az UPC videótárból!

Majd a decemberi számlán 4*500Ft terhelés "videótár film" megnevezéssel és 1db -1500Ft jováírás szintén "videótár film" megnevezéssel.

Ez alapján 1 megnézett filmem még nincs kiszámlázva és kellene kapjak 1000Ft további kedvezményt, ez többieknek hogy működött várhatóan a januári számla rendbe rakja a dolgokat és valóban ingyen használtam a Videótárt?


Kedves khorvath!

Nyilvántartásunkat ellenőriztük, valóban nincs még elszámolva és jóváírva Önnél két film, ez csak az új év első havi számláján fog megjelenni. Megértését köszönjük!

Szerkesztette: upc on-line 2010. 12. 20. 15:54 -kor

Üdvözlettel: upc on-line

Twitter: upc_online_hu
Facebook: upcmagyarorszag

#3772 Felhasználó inaktív   Gubip 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 107
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 20. 17:07

Üzenet megtekintéseIdézet: s.attesz - Dátum: 2010. 12. 20. 08:38

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne a szürke Thomson mediabox-al. Kikapcsolt állapotban időnként mintha lefagyna. Az órát pontosan mutatja a kijelzőn, de nem lehet bekapcsolni, nem reagál sem a távirányító, sem az előlapon lévő gombjaira. Szerintetek mitől lehet ez? Ilyenkor csak áramtalanítás segít.
Olvastam az új szoftverről is, ha jól értem, akkor a szürke Thomsonnál nem lesz megoldható az energiatakarékos üzemmód? :(



valamelyik nap nálam is megjátszotta ezt a történetet

#3773 Felhasználó inaktív   Modika 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 468
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 20. 20:16

http://www.upc.hu/ug...atornakiosztas/

El vannak írva a dátumok.
Illetve a Budapest digitális csatornakiosztás-ra kattintva az analóg csatornakiosztás jelenik meg.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása..

#3774 Felhasználó inaktív   PCsaba 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 42
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 08:49

Üzenet megtekintéseIdézet: Modika - Dátum: 2010. 12. 20. 21:16

http://www.upc.hu/ug...atornakiosztas/

El vannak írva a dátumok.
Illetve a Budapest digitális csatornakiosztás-ra kattintva az analóg csatornakiosztás jelenik meg.


Tényleg jókora kavar van! :rolleyes:
A Bp-i digitálisra jövő évtől az analóg jön be, de a jövő évi Bp-i közp. fejállomásos analógra meg a dunaújvárosi jön be!
Mentségükre legyen mondva, hogy a file-okban már jók a dátumok, csak a linkeknék volt copy/paste... :bologat:
The only thing that can stop hair falling is the floor ...

#3775 Felhasználó inaktív   KuNgZi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 273
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 08:58

Nem tudja valaki, hogy a sport tv mikor áll át 16:9-re? mondjuk náluk is jó lenne a több hangsáv, mondjuk nba vagy nfl meccset szívesebben nézek angolul, mint magyarul, ja és az eredeti maradhatna 5.1 :happy:
PC: Asus m5a99x EVO R2.0 + FX8120@4Ghz@1.25V + Corsair H100i@2db Coolink Swif2 120p + Corsair Vegeance Blue 2*4GB DDR3 1600Mhz + Asus HD7850-DC2-2GD5-V2 @1100/1475 + OCZ Agility 3@60GB + Samsung 1TB Sata2 + CM 690 ii Advanced/window --- Samsung Galaxy S2 + 32GB Samsung Class10 MicroSD + Samsung MHL Adapter + JIG + OTG kábel

#3776 Felhasználó inaktív   Gubek 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.634
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 10:06

Egy biztos: Eredeti hangsáv soha nem lesz, főleg nem 5.1-es.
------------------------------------------------------------------
Gigabyte F2A85X-D3H, AMD APU A8-6500@3,5 GHz with Radeon 8570D, CSX 8 GB RAM, Samsung 840 PRO 128GB + WD Red 1TB, Samsung SH-224DB/BEBE fekete OEM, Corsair VS450, Thermaltake Commander GS-III + Windows 7 Ultimate SP1 (64 bit) + Logitech Ultra-Flat Keyboard + Logitech Corded Mouse M500 + Dell SE2416H + Logitech X-530
Canon Pixma MP540

Internet power by UPC Fiber Power 120 with Cisco EPC3925 HGW + UPC Digital Gold + HBO MaxPak + Európa + Világ with Cisco HD DVR and Thomson SD DVR (fekete)

#3777 Felhasználó inaktív   upc on-line 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 11:13

Üzenet megtekintéseIdézet: PCsaba - Dátum: 2010. 12. 21. 08:49

Tényleg jókora kavar van! :rolleyes:
A Bp-i digitálisra jövő évtől az analóg jön be, de a jövő évi Bp-i közp. fejállomásos analógra meg a dunaújvárosi jön be!
Mentségükre legyen mondva, hogy a file-okban már jók a dátumok, csak a linkeknék volt copy/paste... :bologat:


Kedves Modika és PCsaba!

Köszönjük az észrevételeiket, sajnos egy technikai malőr folytán nem frissültek az adatok megfelelően, ugyanis egy sokkal felhasználóbarátabb, interaktív csatornakiosztást élesítettünk oldalunkon. Használják bátran, észrevételeiket pedig várjuk továbbra is!
Üdvözlettel: upc on-line

Twitter: upc_online_hu
Facebook: upcmagyarorszag

#3778 Felhasználó inaktív   s.attesz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 276
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 11:47

Üzenet megtekintéseIdézet: PCsaba - Dátum: 2010. 12. 21. 08:49

Tényleg jókora kavar van! :rolleyes:
A Bp-i digitálisra jövő évtől az analóg jön be, de a jövő évi Bp-i közp. fejállomásos analógra meg a dunaújvárosi jön be!
Mentségükre legyen mondva, hogy a file-okban már jók a dátumok, csak a linkeknék volt copy/paste... :bologat:


Hol találtátok meg az új csatornakiosztásokat? Az említett oldalon ugyanis én csak az aktuálisat látom. A régebbi változatban mindig megtaláltam, de ebben az új változatban nem sikerült.

#3779 Felhasználó inaktív   budaisrac 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 58
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 15:38

ma az utcánkba egyik házba kettő darab digitális boxot hoztak

Azt szeretném kérdezni jol láttam hogy mostmár LG média boxokat adnak?

Illeve ha valaki nézi a topikot a UPC digitális tv programozói közül akkor javaslom hogy ismét javítsanak a szoftveren mert egyrészt a fekete thomson dvr box felvétel indulásakor bekapcsolja a tv t illetve ha elmegy teljesen pihenni a box akkor bekapcsolása esetén 1 perc amig feláll a rendszer ami meglátásom szerint elég hosszú idő

várom véleményeteket tapasztalatokat

köszönöm

#3780 Felhasználó inaktív   alibabusic 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 926
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 21. 17:10

Üzenet megtekintéseIdézet: s.attesz - Dátum: 2010. 12. 21. 11:47

Hol találtátok meg az új csatornakiosztásokat? Az említett oldalon ugyanis én csak az aktuálisat látom. A régebbi változatban mindig megtaláltam, de ebben az új változatban nem sikerült.

Ahogy nekem sem válaszoltak korábban erre a kérdésre, úgy látom neked sem!!!

Lehet,hogy csak 1-2 kiválasztott ügyfél nézheti.... :rolleyes:

ui: én sem látom!!!

Téma megosztása:


  • (311 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó