HWSW Informatikai Kerekasztal: Nyelvtanulás / nyelvvizsga általában - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (14 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Nyelvtanulás / nyelvvizsga általában Korábban "Angol nyelvvizsga" Értékeld a témát: -----

#261 Felhasználó inaktív   OnLány 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.956
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 19. 17:28

Kaptam egy munkát, ahol a kapcsolattartás, dokumentáció, tréningek angolul zajlanak, és ugyan felsőfokom van angolból, de évek óta alig használtam a nyelvet, ezért egy felfrissítésre lenne szükségem. Továbbá úgy érzem, hogy a hivatalos angol nyelvezettel nem biztos hogy gördülékenyen boldogulnék, ezért gondoltam arra, hogy be kéne mielőbb iratkoznom egy intenzív Business English nyelvtanfolyamra (már ha ez valóban az, aminek én hiszem és a fenti dolgokhoz szükséges dolgokat megtanulhatom ott).

Valaki a topiklátogatók közül részt vett-e Business English néven futó valamilyen nyelvtanfolyamon? Ha igen, légyszi írja meg a tapasztalatait, mit lehet ott tanulni, hasznos-e stb., mert feleslegesen nem akarok kihajítani az ablakon iksztízezer ft-ot. Előre is :respect:
Azt mondják, az ember az, amit megeszik ("ételed az életed"). Ha ez így van, miért van az, hogy a manapság már szinte mindenben megtalálható tartósítószerek fogyasztása ellenére is korán halálozunk el?

#262 Felhasználó inaktív   Dextrose 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 18. 14:53

Milyen az a Upper Intermediate (FCE Cambridge) nyelvvizsga?
Érdemes erre menni? Mire lehet használni?
Most erre ajánlottak be egy teszt után.  :think:
Intel Core i7-8700K | 64GB Kingston HyperX Predator DDR4 3000MHz | 500GB PCIe SSD + 3000GB 7200RPM | ASUS MAXIMUS X CODE Z370 | nVidia GTX Ti 1080 8GB GDDR5X | NZXT S340 | Seasonic Platinum Prime 650W 80+ Platinum

paranormal.hu

#263 Felhasználó inaktív   Capri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.733
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 18. 17:37

Idézet: Dextrose - Dátum: 2009. szept. 18., péntek - 13:53

Milyen az a Upper Intermediate (FCE Cambridge) nyelvvizsga?
Érdemes erre menni? Mire lehet használni?
Most erre ajánlottak be egy teszt után.  :think:

Nemtudom milyen lehet, de én az IELTS vagy TOEFL vizsgát ajánlom inkább. Azokat szinte mindenhol elfogadják. (oktatás, vízum stb..)

#264 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 18. 17:47

Vagy TOEIC. Amugy a TOEFL kb Kozepfoknak felel meg, csupan bizonyitek hogy beszeled a nyelvet DE nem tokeletesen, pont emiatt elvaras ha vmi USA intezmenybe akarsz kerulni, hogy legalabb aze erteni fogod amit mondanak nagyjabol.

#265 Felhasználó inaktív   Capri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.733
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 18. 20:40

Idézet: Cellular - Dátum: 2009. szept. 18., péntek - 16:47

Vagy TOEIC. Amugy a TOEFL kb Kozepfoknak felel meg, csupan bizonyitek hogy beszeled a nyelvet DE nem tokeletesen, pont emiatt elvaras ha vmi USA intezmenybe akarsz kerulni, hogy legalabb aze erteni fogod amit mondanak nagyjabol.

A TOEFL annyira nem ismerem, de az IELTS vizsgánál a megszerzett pontszám árulkodik arról, hogy mennyire beszéled a nyelvet. (1-9ig) Azt hittem a TOEFL esetén is így van.

#266 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 19. 06:08

En az IELTS-et nem ismerem igazan, TOEFL-em van es emlekszem, eleg konnyu volt. Anno a Rigo utcai vizsga nehezebbnek tunt :omg:

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó