HWSW Informatikai Kerekasztal: Kérlek gyűjtsd Te is a kupakot.. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Kérlek gyűjtsd Te is a kupakot.. ..talán meggyógyul egy kisgyermek. Értékeld a témát: -----

#41 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 25. 14:07

Idézet: Tomi Filth - Dátum: 2007. jan. 24., szerda - 13:01

Nekem havonta összegyűlik 20deka kupakom, amit mindig odaadok munkatársamnak, mert a lányának az iskolájában gyűjtik, de csak saját maguknak...

Ha minden háztartásban összegyülne 20dekakupak egy hónapban, akkor abból iszonyat mennyiséget össze lehetne rakni, és nem utolsó sorban környezetünket is megkíméljük vele!

Azt hiszem amugy a Praktikerek mellett lehet elhelyezni ezeket az összegyűjtött kupakokat!

Tomesz

A koliban,most hogy végefelé tart a vizsgaidőszak 3-4naponta kellene járnom összegyűjteni,mert mind a 18 szinten levő flakon tele van..és mi lesz,ha szorgalmi időszak lesz,és mindenki itt lesz,és gyak. itt él?
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#42 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 25. 15:45

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. jan. 25., csütörtök - 14:07

A koliban,most hogy végefelé tart a vizsgaidőszak 3-4naponta kellene járnom összegyűjteni,mert mind a 18 szinten levő flakon tele van..és mi lesz,ha szorgalmi időszak lesz,és mindenki itt lesz,és gyak. itt él?

Akkor ezen a hétvégén tudunk kupakot adni?  :think:
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#43 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 25. 15:55

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. jan. 25., csütörtök - 16:45

Akkor ezen a hétvégén tudunk kupakot adni?  :think:

an. 27 - 28.
febr. 03 - 04.
Ezek szombat, vasárnapok és 14-től, 17 óráig várják a kupakokat
so sztem igen
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#44 Felhasználó inaktív   OnLány 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.956
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 28. 11:33

Én mindig kidobálom a kupakokat, sosem gondoltam volna, hogy ilyesmit jó célra is lehet fordítani... :rolleyes: Végre valami értelmes ötlet! Környezetvédelem és segítségnyújtás egyben :)
A kisfiúnak :up:, remélem lesz lehetősége meggyógyulni! A kupakgyűjtőknek meg hajrá!
Azt mondják, az ember az, amit megeszik ("ételed az életed"). Ha ez így van, miért van az, hogy a manapság már szinte mindenben megtalálható tartósítószerek fogyasztása ellenére is korán halálozunk el?

#45 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 28. 11:57

Eddig én is kidobtam, de most már van értelme összegyűjteni.  :up: A munkatársaimat is rávettem a gyűjtésre.
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#46 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 28. 12:19

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. jan. 28., vasárnap - 12:57

Eddig én is kidobtam, de most már van értelme összegyűjteni.  :up: A munkatársaimat is rávettem a gyűjtésre.

sikerült leadni?
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#47 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 28. 12:23

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. jan. 28., vasárnap - 12:19

sikerült leadni?

Tegnap nem tudtam eljutni, ma megyek a Flórián térre. Majd elmondom mi volt.  ;)
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#48 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 31. 09:40

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. jan. 28., vasárnap - 13:23

Tegnap nem tudtam eljutni, ma megyek a Flórián térre. Majd elmondom mi volt.  ;)

na?
nekem rendben levitte az emberkém,aki megkértem :)
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#49 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 31. 10:35

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. jan. 31., szerda - 9:40

na?
nekem rendben levitte az emberkém,aki megkértem :)

Végül rábeszéltek, hogy ezen a héten még gyűjtsünk és majd most hétvégén viszem egyben az egészet. ;)
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#50 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 02. 11:40

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. jan. 31., szerda - 11:35

Végül rábeszéltek, hogy ezen a héten még gyűjtsünk és majd most hétvégén viszem egyben az egészet. ;)

hát még szerintem lesz tovább is ez a dolog.Én beszéltem az anyukával és azt mondta,hogy az út fele már megvan...gondolom ez at jelenti,hogy a 2. feléből még hiányzik.. :rolleyes:
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#51 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 02. 12:41

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. febr. 2., péntek - 11:40

hát még szerintem lesz tovább is ez a dolog.Én beszéltem az anyukával és azt mondta,hogy az út fele már megvan...gondolom ez at jelenti,hogy a 2. feléből még hiányzik.. :rolleyes:

Újabb időpontokat tudsz az átadásra?  :think:
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#52 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 03. 01:28

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. febr. 2., péntek - 13:41

Újabb időpontokat tudsz az átadásra?  :think:

kérdezek...de van egy ember,aki elviszi,a 3as busz vonalán lehet neki leadni,ha érdekel adok kontaktot..és hozzá hétköznap lehet vinni bármikor
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#53 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 03. 19:15

Leadtam. A Flórián üzletház egyik ajtaján be lehetett jutni az előtérbe és ott el tudtam helyezni a kupakokat. :) Nem volt ott senki és egy kiírás sem szóval a továbbiakról nem tudtam érdeklődni. :think:
Jó volt látni a sok összegyűlt kupakot.  :up: 
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#54 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 04. 03:21

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. febr. 3., szombat - 20:15

Leadtam. A Flórián üzletház egyik ajtaján be lehetett jutni az előtérbe és ott el tudtam helyezni a kupakokat. :) Nem volt ott senki és egy kiírás sem szóval a továbbiakról nem tudtam érdeklődni. :think:
Jó volt látni a sok összegyűlt kupakot.  :up:

én most kaptam Bélapátfalváról 4zsáknyit...csak azt nem tudom,hogy fogok ennyit elvinni... :think:
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#55 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 13. 23:50

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. febr. 4., vasárnap - 4:21

én most kaptam Bélapátfalváról 4zsáknyit...csak azt nem tudom,hogy fogok ennyit elvinni... :think:

28t kupak gyűlt össze eddig :D
"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#56 Felhasználó inaktív   traxer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.126
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 23. 17:39

http://www.thermo-press.hu/menu.htm

Itt is összegyűlhet némi kupak. Kapcsolatba kellene lépni velük.

#57 Felhasználó inaktív   ikriszta 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.525
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 23. 18:44

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. febr. 13., kedd - 23:50

28t kupak gyűlt össze eddig :D

Tudsz az átadásra újabb időpontokat?  :think:
Az élet egy rajz radírgumi nélkül.    Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.   Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat! 
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

#58 Felhasználó inaktív   Tomi Filth 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.493
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 03. 10:39

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. febr. 23., péntek - 18:44

Tudsz az átadásra újabb időpontokat?  :think:

Mi egy főiskolai rendezvény keretében kupakgyüjtést rendeztünk a Kis Alexnak, április 28-án lesz a rendezvény. Ha esetleg addig nem tudjátok leadni sehol, hozzám is eljuttathatod, már rengeteget gyüjtöttünk össze. Sok-sok helyen, közösen összefogva gyüjtjük már a kupakokat...

Hanem mindenk máshoz egy olyan kérdésem lenne:

A kupakokon kívül milyen más műanyag termék jó még? Ezt kitől tudom megkérdezni? Valaki írta ittt a fórumon, hogy csak a PP-vel jelzett. Annak lehet tudni a számozott jelölését? Ugyanis sokszor egy-egy mustáros, majonézes flakon ugyanolyan anyagból van mint a kupakja...

Tomesz

#59 Felhasználó inaktív   petymeg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 05. 14:23

Idézet: ikriszta - Dátum: 2007. febr. 23., péntek - 19:44

Tudsz az átadásra újabb időpontokat?  :think:

bocsánat,h eddig nem voltam.
Most érdeklődöm én is utána a dolognak.Elvileg a Praktikeres hely működik...de ha lesz pontos akkor majd irok.

Tomi Filth:Ezt is megkérdeztem,de amit tudok,hogy PP,PE (2es újrahasznosítós jellel) az jó,továbbá zsugorított palack(pet) is.Viszont fontos,h tiszták legyenek.De még pontosítom...

Szerkesztette: petymeg 2007. 03. 05. 14:27 -kor

"A Földön két intelligens életforma fejlődött ki: az emberek és a magyarok..." /Isaac Asimov/

#60 Felhasználó inaktív   Tomi Filth 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.493
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 07. 07:56

Idézet: petymeg - Dátum: 2007. márc. 5., hétfő - 14:23

bocsánat,h eddig nem voltam.
Most érdeklődöm én is utána a dolognak.Elvileg a Praktikeres hely működik...de ha lesz pontos akkor majd irok.

Tomi Filth:Ezt is megkérdeztem,de amit tudok,hogy PP,PE (2es újrahasznosítós jellel) az jó,továbbá zsugorított palack(pet) is.Viszont fontos,h tiszták legyenek.De még pontosítom...

Szia!

Köszönöm, akkor nekikezdek gyüjtögetni a PP és PE palackokat is (mint a legtöbb tusfürdős, mosószeres, öblítős flakon, élelmiszeres tubusok...), merthogy súlyra ezek jelentősebbek.

A PET palack csak zsugorítva jó? Úgy nem jó, hogy összecsavarjuk, amennyire csak bírjuk kézzel, és úgy gyüjtjük?

Üdv: Tomesz

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó