HWSW Informatikai Kerekasztal: Filmkészítés rejtelmei, videó szerkesztés. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (33 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 31
  • 32
  • 33
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Filmkészítés rejtelmei, videó szerkesztés. Mit, hogyan a vágó pulton. Értékeld a témát: -----

#641 Felhasználó inaktív   onemans 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 08. 13:39

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2012. 05. 08. 13:27

.. majd a végén ott a nagy piros gomb, akkor leszámolja/összerakja, amit kérsz.



Ja, erre emlékszem:

"Nyomja meg a piros gombot és nyugodjon békében." :D

#642 Felhasználó inaktív   onemans 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 08. 13:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2012. 05. 08. 13:27

XP-s videószerkesztő meg néha a játékszernél is gyengébb, ne soroljuk ide. Otthonra Pinnacle, ULead, később drágán Vegas, Premire (bár ezt utálom), no meg a nagy király pld. az Edius.


Hát, amennyit fizetnek egy műsorért, annyit tudok költeni sw-re.
Ediust más is emlegette, de horror áron van és próbaverziót se találtam. Pinnacle tudtommal csak 10-töl van magyarul, de állítólag csak a 14-es használható. Sokan panaszkodtak, hogy lefagy.:-( Ulead-ről nem hallottam, látom, corel oldalán vannak trialok, melyiket ajánlod kipróbálásra?

#643 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 05. 08. 13:54

Üzenet megtekintéseIdézet: onemans - Dátum: 2012. 05. 08. 14:46

Hát, amennyit fizetnek egy műsorért, annyit tudok költeni sw-re.
Ediust más is emlegette, de horror áron van és próbaverziót se találtam. Pinnacle tudtommal csak 10-töl van magyarul, de állítólag csak a 14-es használható. Sokan panaszkodtak, hogy lefagy.:-( Ulead-ről nem hallottam, látom, corel oldalán vannak trialok, melyiket ajánlod kipróbálásra?


Pinnacle egy csomó cucchoz ingyen van, amúgy meg kb. 8ezer pénz. Nem fagy le. Ediusból van próba, de szerintem első ránézésre pilótavizsgás lesz, amúgy ha diák vagy, akkor 50ezer pénz az tanulói verzió. Pinnacléből az okosabbak sem drágák: http://shop.avid.com...pinnacle-studio de ha már pénzről beszélsz, akkor főleg hagyjuk a játékszereket és csináld normálisan. Jahh, és attól függ mire lesz, a zenének jogdíjas vonzata is akad...
Make love not Wor.

#644 Felhasználó inaktív   onemans 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 09. 08:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2012. 05. 08. 13:54

Pinnacle egy csomó cucchoz ingyen van, amúgy meg kb. 8ezer pénz. Nem fagy le. Ediusból van próba, de szerintem első ránézésre pilótavizsgás lesz, amúgy ha diák vagy, akkor 50ezer pénz az tanulói verzió. Pinnacléből az okosabbak sem drágák: http://shop.avid.com...pinnacle-studio de ha már pénzről beszélsz, akkor főleg hagyjuk a játékszereket és csináld normálisan. Jahh, és attól függ mire lesz, a zenének jogdíjas vonzata is akad...


Köszönöm, jó tippet adtál! :blush:

Téma megosztása:


  • (33 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 31
  • 32
  • 33
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó