HWSW Informatikai Kerekasztal: 678-as hiba - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

678-as hiba de a felhasználónév és a jelszó jó Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   dudzsi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 20. 22:23

Sziasztok!
Egy nagy help kellene.Adott egy ASUS P5LD2-X/1333 alaplap és a benne lévö hálókártya. A probléma az lenne hogy van egy vianete es d-linkes modem és a gépen XP ami nem igazán komunikál egymással.Vagyis azt csinálja hogy felcsatizok a netre ami fel is megy rendesen de ha megnyitom a böngészöt egyböl megszakad és utána nem is lehet ujra fel csatizni.Hivtam az ügyfélszolgálatott hogy van valami gáz és mondta a ficko hogy ö látja hogy itt vagyok.De akkor nálam már nem ment.A hálókártya meg vagy azt irja hogy nincs kábel vagy azt hogy korlátozott a kapcsolat.A gépre most raktam fel egy sp3-as xpt amit le is szedtem és felraktam egy sp2 est hát ha az a baj. De nem javult.A legujabb driver van fent a hálókártyának.A vicces hogy routerrel tökéletesen müködik, csak közvetlen a géppel nem. Az ügyfélszolgálatos csávó azt is mondta hogy lehet hogy az xpbe a pppoe rosszul rakodott fel.Na jó de azzal lehet kezdeni valamit?De mind a kétszer?
Elöre is köszönöm a segitséget

#22 Felhasználó inaktív   Uthenger 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 587
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 21. 07:31

Idézet: dudzsi - Dátum: 2008. júl. 20., vasárnap - 22:23

Sziasztok!
Egy nagy help kellene.Adott egy ASUS P5LD2-X/1333 alaplap és a benne lévö hálókártya. A probléma az lenne hogy van egy vianete es d-linkes modem és a gépen XP ami nem igazán komunikál egymással.Vagyis azt csinálja hogy felcsatizok a netre ami fel is megy rendesen de ha megnyitom a böngészöt egyböl megszakad és utána nem is lehet ujra fel csatizni.Hivtam az ügyfélszolgálatott hogy van valami gáz és mondta a ficko hogy ö látja hogy itt vagyok.De akkor nálam már nem ment.A hálókártya meg vagy azt irja hogy nincs kábel vagy azt hogy korlátozott a kapcsolat.A gépre most raktam fel egy sp3-as xpt amit le is szedtem és felraktam egy sp2 est hát ha az a baj. De nem javult.A legujabb driver van fent a hálókártyának.A vicces hogy routerrel tökéletesen müködik, csak közvetlen a géppel nem. Az ügyfélszolgálatos csávó azt is mondta hogy lehet hogy az xpbe a pppoe rosszul rakodott fel.Na jó de azzal lehet kezdeni valamit?De mind a kétszer?
Elöre is köszönöm a segitséget

rakd fel a cfos-t, annak saját pppoe drivere van, ha azzal se megy akkor marad a win reinstall.

#23 Felhasználó inaktív   Root_Kiskacsa 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 22. 17:14

Idézet: Uthenger - Dátum: 2008. júl. 21., hétfő - 8:31

(...)ha azzal se megy akkor marad a win reinstall.

Már megtette:

Idézet

A gépre most raktam fel egy sp3-as xpt amit le is szedtem és felraktam egy sp2 est hát ha az a baj.

Ha elsőre nem javult meg a reinstalltól, másodjára sem fog. Ott inkább valami driverhibára tippelek, vagy ultragagyi hálókártyára. Esetleg fenn van valami olyan hálózati szolgáltatás, ami bekavar.
Még meg lehet próbálni a RASPPPoE protokolt is, szintén egy harmadik fél által készített cucc.
Pen-drive-on, notebookon, PDA-n kizárólag máshonnan reprodukálható/visszamásolható adat legyen!
Ami hordozható, az nem megbízható!

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó