HWSW Informatikai Kerekasztal: SD kártya irásvédelem - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

SD kártya irásvédelem SD kártyák fizikai irásvédelmének kikapc Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   monasz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 03. 00:57

szevasztok

Az a nagy problémám,hogy letörtem az SD kártyám írásvédő kapcsolóját, és igy se fel ,se le semmi.
Valahogy ezt nem lehet kiküszöbölni. Ha valaki valamit tudd a témában,az megoszthatná velem.
Kösz:
        Monasz

#2 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 03. 08:12

Szintén SD kártya, d ehad dne indítsak már feleslegesen új topicot neki, pont jókor láttam meg ezt :)  Vettem a telefonomba egy 1 gigás Kingston MicroSD kártyát (Motorola L7). A telefon nem igazán tudta leformázni, állandóan sikertelen lett. Nem tudtam, mi baja lehet, beraktam egy külső kártyaolvasóba. Ott se sikerül formázni, mindig azt mondja, hogy helyezzek be lemezt, mikor rákattintanék, viszont különben rendesen megjelenik meghajtóként (csak nem lehet rálépni, semmit se csinálni vele). Ugye ekkor valszeg maga a kártya hibás, nincs semmi extra dolog, ami kéne hozzá? Xp Prof SP2 összes létező frissítésével a rendszer.

#3 Felhasználó inaktív   d3relict 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.397
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 03. 09:01

Idézet: monasz - Dátum: 2007. aug. 3., péntek - 1:57

szevasztok

Az a nagy problémám,hogy letörtem az SD kártyám írásvédő kapcsolóját, és igy se fel ,se le semmi.
Valahogy ezt nem lehet kiküszöbölni. Ha valaki valamit tudd a témában,az megoszthatná velem.
Kösz:
        Monasz

"se le"?

lefelé mennie kell... amugy ha veszel sima szigetelőszalagot, vagy bármilyen _vékony_ ragasztószalagot, amivel letudod fedni azt a rést, akkor minden tökéletesen irni fogja (már ha befér a résbe a kártya a megnövelt méret miatt)
*derelict flashdev & fotó weblog | SHELL8 "médiaipari faszkivan" | flickr galéria - mindenféle fotózmányok

#4 Felhasználó inaktív   monasz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 03. 13:32

Idézet: kAy - Dátum: 2007. aug. 3., péntek - 9:01

"se le"?

lefelé mennie kell... amugy ha veszel sima szigetelőszalagot, vagy bármilyen _vékony_ ragasztószalagot, amivel letudod fedni azt a rést, akkor minden tökéletesen irni fogja (már ha befér a résbe a kártya a megnövelt méret miatt)

Üdv.

Már melyik részre gondolsz,arra a kis részre ahol volt az a kis pöcök.Ha azt letakarom akkor se történik semmi.A "se le"-t ugy értettem hogy nem tudok letörölni se semmit.

#5 Felhasználó inaktív   Root_Kiskacsa 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 06. 18:06

Idézet: monasz - Dátum: 2007. aug. 3., péntek - 14:32

Üdv.

Már melyik részre gondolsz,arra a kis részre ahol volt az a kis pöcök.Ha azt letakarom akkor se történik semmi.A "se le"-t ugy értettem hogy nem tudok letörölni se semmit.

Dugd bele egy PDA-ba, azok magasról tesznek az írásvédő pöcökre. Legalábbis a HTC mutánsok.
Pen-drive-on, notebookon, PDA-n kizárólag máshonnan reprodukálható/visszamásolható adat legyen!
Ami hordozható, az nem megbízható!

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó