HWSW Informatikai Kerekasztal: Merevlemez probléma - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Merevlemez probléma Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Zinege 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 05. 15:22

A következöprobléma megoldásához szeretnék segítséget kérni. Két vinyót használok az elsődleges meghajtó egy sata-s és a másodlagos ata. Na a gépem gondolt egyet és nem akarja olvasni a másodlagost. Előszőr még meg tudtam nyitni rajta mappákat de ha bármilyen fájlt meg akartam nyitni újraindult a rendszer. Mostanra pedig meg sem tudom nyitni a vinyón lévő egyik partíciót sem. Kipróbáltam egy másik gépben és ott hibátlanúl működik ez a vinyó(maxtor 160gb).
Abit Kn9, AMD athlon 4800+,Gainward Nv 8600GT,1Gb ram.

#2 Felhasználó inaktív   cyberman30 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.197
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 07. 10:25

Nem törlődtek a BIOS beállítások?

#3 Felhasználó inaktív   Zinege 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 07. 11:14

Idézet: cyberman30 - Dátum: 2007. aug. 7., kedd - 10:25

Nem törlődtek a BIOS beállítások?

Mostanra sikerült megoldanom a hibát., legalábbis kikerülnöm. A getdataback-el le tudtam menteni a vinyón lévő adatokat és formázás után már normálisan működik minden. Itt találtam róla infót: http://support.micro...om/kb/246026/hu
Azért köszi a segítséget

#4 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 07. 11:39

Idézet: Zinege - Dátum: 2007. aug. 5., vasárnap - 16:22

A következöprobléma megoldásához szeretnék segítséget kérni. Két vinyót használok az elsődleges meghajtó egy sata-s és a másodlagos ata. Na a gépem gondolt egyet és nem akarja olvasni a másodlagost. Előszőr még meg tudtam nyitni rajta mappákat de ha bármilyen fájlt meg akartam nyitni újraindult a rendszer. Mostanra pedig meg sem tudom nyitni a vinyón lévő egyik partíciót sem. Kipróbáltam egy másik gépben és ott hibátlanúl működik ez a vinyó(maxtor 160gb).
Abit Kn9, AMD athlon 4800+,Gainward Nv 8600GT,1Gb ram.

Automatikus újraindítást ki kellene kapcsolni, oszt látnál jó kis kékhalálokat, a hozzájuk tartozó hibaüzenettel, ide be lehetne azt idézni. Sok mindent eldönthet.  :smoker:

ps.: eldönthetett volna... :) Lementhetted volna a másik gépben is a hdd tartalmát.


ps/2.: azt írják ott, hogy a menteni kell a fájlrendszer adatait, a "sérült" fájlok KIVÉTELÉVEL. Nézd meg, minden jó-e, vagy csak annak látszik...

Szerkesztette: Warrior 2007. 08. 07. 11:45 -kor

"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#5 Felhasználó inaktív   cyberman30 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.197
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 07. 19:41

Ezzel talán csak elnapoltad az újabb hibák sorozatát...

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó