HWSW Informatikai Kerekasztal: Felajánlások (Segíteni kéne), karitatív topic VII. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (237 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 235
  • 236
  • 237
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Felajánlások (Segíteni kéne), karitatív topic VII. www.felajanlasok.hu Értékeld a témát: -----

#4721 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 22. 08:10

Üzenet megtekintéseIdézet: RadyR - Dátum: 2016. 03. 21. 21:26

Rendben, akkor Debrecen lesz.
Valamelyik áprilisi hétvégén fog utazni a család. Jelzek, amint meglesz pontos időpont.



Ugye azért nem Debrecenben kell majd átvennem? Tudsz karülni Kecskemét útvonalra, ha igen majd egyeztetünk, hogy hol és mikor.

Előre is köszönöm nem csak a magam nevében. Nézem a rászoruló huncut emberkét..

Üdv.: Szőke




Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4722 Felhasználó inaktív   RadyR 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 22. 19:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2016. 03. 22. 08:10

Ugye azért nem Debrecenben kell majd átvennem? Tudsz karülni Kecskemét útvonalra, ha igen majd egyeztetünk, hogy hol és mikor.

Előre is köszönöm nem csak a magam nevében. Nézem a rászoruló huncut emberkét..

Üdv.: Szőke


Elnézést, természetesen a Kecskemét felé kerülős útvonalra gondoltam.

#4723 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 23. 06:50

Üzenet megtekintéseIdézet: RadyR - Dátum: 2016. 03. 22. 20:34

Elnézést, természetesen a Kecskemét felé kerülős útvonalra gondoltam.


Előre is köszönet érte.
Ebben az esetben két lehetőségetek van:

1./ Tiszaugnál lejöttök a 44-l szinte párhuzamosan futó mellékútra (jó út) Tiszaug -> Tiszasas -> Csépa -> Szelevény felé és betértek hozzám (legalább vendégül láthatlak téged is, mint oly sok segítőtársat) egy kis pihenőre, (kaja kávé) majd innen vissza Kunszentmárton irányába a 44-re. Kunszentmárton előtt Marfű -> Törökszentmiklós és végül az M4 -n Debrecen.


2 A másik megoldás, hogy Kecskeméttől egyenesen végig a Marfűi elágazásig a 44 sz. főúton és valahol Cserkeszőlő területén ütközünk. Ebben az esetben viszont nem tudlak vendégül látni, legfeljebb az út szélén tudunk talizni.

Na majd döntöl, hogy hogyan tovább és főleg majd értesítel, hogy mikor.

Én NYÖGdíjas vagyok, nekem bármikor jó.

Ü.: Szőke

Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4724 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 24. 19:56

Üzenet megtekintéseIdézet: RadyR - Dátum: 2016. 03. 20. 14:52


Érdemes még ezeket felajánlani, vagy inkább hagyjuk?:



Köszönetünk!

A lényeget már letárgyaltad Szőkével. Én csak annyit fűzök hozzá, hogy a felajánlott konfigokkal nagy mértékben egyező gépet használok minden nap, mindenféle célokra. Asus P5B-E, E7500, 4 GB DDR2-800 RAM, 9800GT. Öregecske, az igaz, de nekem több, mint elég. Az egyedüli modern alkatrésze egy Samsung 850 EVO SSD, aminek áldásos hatására a Core2Duo szárnyakat kapott lemezműveletek közben. Pedig a deszka csak SATA-2-t tud.
... a trip back in time is all I need ...

#4725 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 25. 07:01

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2016. 03. 24. 20:56

Köszönetünk!

A lényeget már letárgyaltad Szőkével. Én csak annyit fűzök hozzá, hogy a felajánlott konfigokkal nagy mértékben egyező gépet használok minden nap, mindenféle célokra. Asus P5B-E, E7500, 4 GB DDR2-800 RAM, 9800GT. Öregecske, az igaz, de nekem több, mint elég. Az egyedüli modern alkatrésze egy Samsung 850 EVO SSD, aminek áldásos hatására a Core2Duo szárnyakat kapott lemezműveletek közben. Pedig a deszka csak SATA-2-t tud.


Maximálisan igazad van.

Ráadásul ait még nemárt elfeledni. Az okoskák tényleg nagyon jók útközben a NET elérésére, fotózásra és sok egyébre is és aránylag meg is fizethetőek (sok-sok havi részletet figyelembe véve). Viszont egy-egy komolyabb alkalmazás Pl. tervezőprogi, Office, Néró, stb, vagy komolyabb játék - mert mondjuk meg az igazságot, hogy a fiataloknak arra is szükségük van és nem csak a tetriszre és a facebookra - már nem lehet ezekre a zsebméretű okoskákra feltenni. Oskolás feladatok ellátásához viszont elég gyakran kell komolyabb sw is, de a szövegszerkesztő, táblázatkezelő is nélkülözhetetlen, ugyanúgy mint a prezentáció készítő. Ehhez viszont már nem okoska, hanem számítógép kell. A Laptop és a Notebook (a mai napig nem tudom mi a különbség közöttük) viszont még mindig szinte elérhetetlen a szegényebb réteg számára, mármint ha valami komolyabbat akar a delikvens.

A végkövetkeztetés szerintem, hogy a számítógépekre - amik már az itt tárgyalt paramétereket tudják - mindig is szükség fog lenni és nagyon jól jönnek az arra rászorulóknak.



Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4726 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 26. 15:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2016. 03. 25. 07:01

A Laptop és a Notebook (a mai napig nem tudom mi a különbség közöttük)...


Bár ma már abszolúte nem időszerű a megkülönböztetés, de jobb későn megtudni, mint soha.
A "laptop" jelentés szerinti fordításban "ölben tartható"-t jelent. Azokat a hordozható gépeket hívták így, amik elég könnyűek (kb 6 - 8 kg alatti össztömeg) és eléggé felszereltek (tapipad, pöcökegér, beépített kijelző) voltak ahhoz, hogy akár ölben tartva is elmókoljon rajtuk az ember. Nem feltétlenül bírták sokáig akkumulátorról - már ha volt nekik olyanjuk, mert némelyiknek egyáltalán nem is volt akksija -, de nem volt lehetetlen küldetés hurcibálni őket, bár fárasztónak fárasztó volt. A plazmakijelzős gépek mind a laptop kategóriába esnek pölö, mert a plazma sokat evett. Kellett hozzá az állandó elektromos tápellátás.

A "notebook" jelentése jegyzettömb, jegyzetfüzet. A laptopokból fejlődtek ki evolúciós úton. :) Könnyebbek (súlyra) és kisebbek (egykorú laptop társaikkal szemben leginkább teljesítményben, de méretben is), mint őseik. Cserébe mind nyújtják az elektromos hálózattól független, hosszabb (néhány órás) használat lehetőségét. Az első notebookok még a fekete-fehér DSTN LCD kijelzőket kapták (később az olcsó gépekbe szorult vissza ez a kijelzőtípus), majd a színes TFT LCD-k jöttek, olykor látványosan sokkal jobb képminőségekkel.

Az meg természetesnek mondható, hogy az egyszeri júzerek fejében a két kategória hamar összekeveredett, és egyetlen közös halmazt alkotott, aminek a neve, leginkább a szaksajtó következetes szóhasználata miatt notebook lett, míg a laptop kifejezés lassan ugyan, de hal kifele. És egyszerűen nincs is igazán találó, jó, magyarnak (de legalább finnugornak) mondható szavunk erre a géposztályra.
... a trip back in time is all I need ...

#4727 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 26. 16:59

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2016. 03. 26. 16:00

Bár ma már abszolúte nem időszerű a megkülönböztetés, de jobb későn megtudni, mint soha.
A "laptop" jelentés szerinti fordításban "ölben tartható"-t jelent. Azokat a hordozható gépeket hívták így, amik elég könnyűek (kb 6 - 8 kg alatti össztömeg) és eléggé felszereltek (tapipad, pöcökegér, beépített kijelző) voltak ahhoz, hogy akár ölben tartva is elmókoljon rajtuk az ember. Nem feltétlenül bírták sokáig akkumulátorról - már ha volt nekik olyanjuk, mert némelyiknek egyáltalán nem is volt akksija -, de nem volt lehetetlen küldetés hurcibálni őket, bár fárasztónak fárasztó volt. A plazmakijelzős gépek mind a laptop kategóriába esnek pölö, mert a plazma sokat evett. Kellett hozzá az állandó elektromos tápellátás.

A "notebook" jelentése jegyzettömb, jegyzetfüzet. A laptopokból fejlődtek ki evolúciós úton. :) Könnyebbek (súlyra) és kisebbek (egykorú laptop társaikkal szemben leginkább teljesítményben, de méretben is), mint őseik. Cserébe mind nyújtják az elektromos hálózattól független, hosszabb (néhány órás) használat lehetőségét. Az első notebookok még a fekete-fehér DSTN LCD kijelzőket kapták (később az olcsó gépekbe szorult vissza ez a kijelzőtípus), majd a színes TFT LCD-k jöttek, olykor látványosan sokkal jobb képminőségekkel.

Az meg természetesnek mondható, hogy az egyszeri júzerek fejében a két kategória hamar összekeveredett, és egyetlen közös halmazt alkotott, aminek a neve, leginkább a szaksajtó következetes szóhasználata miatt notebook lett, míg a laptop kifejezés lassan ugyan, de hal kifele. És egyszerűen nincs is igazán találó, jó, magyarnak (de legalább finnugornak) mondható szavunk erre a géposztályra.



KÖSZIKE! Megint homályosodtam, bár nekem az összes hurcibálható masinger lipitopi. Kivétel a mostanság felkapott tablettek.



Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4728 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 07. 14:30

Ezúton kívánok hálás köszönetet mondani RadyR Kép fórumtársnak aki a hetekkel ezelőtti igéretét betartva ma leszállította óriási kerülővel egészen Cserkeszőlőig a korbban is emlegetett 2 konfigot.
Nugodtan állíthatom, hogy ez a 2 masina fog a Tiszazug legerősebb masinái lenni.


Most jókor is jöt, hiszen sok mindent nem tudok csinálni, de a 2 gép fezkanrátolásával el fogok egy darabig szórakozni, majd jöhet a szerencsés jelentkező kiválasztása.


Még Egyszer KÖSZÖNÖM/KÖSZÖNJÜK:


Dydiman! A facen sürgős üzenetet küldtem. Remélem még ebben az évezredben válasz is jön rá.


Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4729 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 07. 16:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2016. 05. 07. 15:30



Remélem még ebben az évezredben válasz is jön rá.



Sürgős üzenetre nem lenne szabad ilyen laza határidőt szabnod. Még ebben az évtizedben válaszoljon, nem? :)
... a trip back in time is all I need ...

#4730 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 13. 08:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2016. 05. 07. 17:07

Sürgős üzenetre nem lenne szabad ilyen laza határidőt szabnod. Még ebben az évtizedben válaszoljon, nem? :)


Válaszolt, de attól nem lettem okosabb. :(

HELP!


Fentebb már jeleztem, hogy RadyR cimborától milyen 2 db. erőgépet kaptunk. Tekintetel, hogy nem vagyok valami nagy számítógépes guru (csak azokat ismerem a masinákból melyek megfordultak a kezemben) a fenti 2 géphez kapcsolódna pár kérdésecske. Tudom, hogy ezek többségét itt a NET-n is megtalálnám, ha utána néznék, de egyelőre még nagyon (mágnesként) vonz az ágyikó.




1./ Van a gépekre 32 és 64 bites (hetes variáció a sokból) opuszom. Melyiket érdemesebb feltenni és miért? Melyik a gyorsabb, nagyobb teljesítményű, vagy miért. Valaki homályosítson már fel.


2./ A gépek átvétele óta már okoskodtam, hogy vajon kik is kaphatnák azokat meg akik a legjobban tudnák használni és már elvileg mag is vannak a kiválasztotjaim, csak még azt nem tudom, hogy melyiket kinek. SEGÍTSETEK dönteni.


Az első személy mezőgazdasági gépész fősulira jár, az idei első évben is elég sokat volt itt (nem győztük telepíthetni a saját gépemre a neki szükséges progikat, visszaállítás gyors vlt, mert a GHOST az XP-nél még szépen működik és nekem az van. Ő lenne az első jelöltem.


A második jelöltem már teljesen más témakört kedvel, ugyanis valami művészeti fősulira jár és elég sok filmet rakott össze a gépemen. Persze ehhez is hozta a progikat, telepítgetett (ez nekem már magas volt) de a visszaállítás GHOST segedelmével mindíg gyors maradt. Ő tehát leginkább ilyen filmes dolgokra használná a gépét. Ő melyik konfigot kapja?


Remélem tudtok javaslatot adni a fenti témákban, melyeket előre is köszönök.


Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4731 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 13. 15:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Szõke - Dátum: 2016. 05. 13. 09:45

Válaszolt, de attól nem lettem okosabb. :(

HELP!

Fentebb már jeleztem, hogy RadyR cimborától milyen 2 db. erőgépet kaptunk. Tekintetel, hogy nem vagyok valami nagy számítógépes guru (csak azokat ismerem a masinákból melyek megfordultak a kezemben) a fenti 2 géphez kapcsolódna pár kérdésecske. Tudom, hogy ezek többségét itt a NET-n is megtalálnám, ha utána néznék, de egyelőre még nagyon (mágnesként) vonz az ágyikó.


1./ Van a gépekre 32 és 64 bites (hetes variáció a sokból) opuszom. Melyiket érdemesebb feltenni és miért? Melyik a gyorsabb, nagyobb teljesítményű, vagy miért. Valaki homályosítson már fel.

2./ A gépek átvétele óta már okoskodtam, hogy vajon kik is kaphatnák azokat meg akik a legjobban tudnák használni és már elvileg mag is vannak a kiválasztotjaim, csak még azt nem tudom, hogy melyiket kinek. SEGÍTSETEK dönteni.

Az első személy mezőgazdasági gépész fősulira jár, az idei első évben is elég sokat volt itt (nem győztük telepíthetni a saját gépemre a neki szükséges progikat, visszaállítás gyors vlt, mert a GHOST az XP-nél még szépen működik és nekem az van. Ő lenne az első jelöltem.

A második jelöltem már teljesen más témakört kedvel, ugyanis valami művészeti fősulira jár és elég sok filmet rakott össze a gépemen. Persze ehhez is hozta a progikat, telepítgetett (ez nekem már magas volt) de a visszaállítás GHOST segedelmével mindíg gyors maradt. Ő tehát leginkább ilyen filmes dolgokra használná a gépét. Ő melyik konfigot kapja?

Remélem tudtok javaslatot adni a fenti témákban, melyeket előre is köszönök.



Sorban:

1. Mindkét gépre 64 bites opusz. Memória bőven elég hozzá mindkét gépben, és a 64 bit gyorsabb, stabilabb.

2. Az inteles gépet add a művésznek: a filmek kódolása erőforrás-igényesebb, nála jobban ki lesz használva az E5200-as mintegy 30%-os számítási teljesítmény előnye. Az AMD-s gép elég lesz a mezőgazdasági gépészeti főiskolán elvárható/elképzelhető tervezési feladatokhoz. Ugyanakkor az AMD-s gép processzora kb. 30%-kal kevesebb energiát kér; ha esetleg ez is számít, vedd figyelembe.

Szerk.: azt esetleg még el lehet játszani, hogy a 9600GT videokártyát is áttenni az inteles gépbe, a 8800GT még menjen az AMD-s proci mellé. Jobban összeillenének úgy.

Szerkesztette: Telcontar 2016. 05. 13. 15:47 -kor

... a trip back in time is all I need ...

#4732 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 13. 15:42

Ghost helyett meg Macrium Reflect ingyenes, és nagyon jó szoft. Megy mindenen IS.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#4733 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 13. 17:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2016. 05. 13. 16:38

Sorban:

1. Mindkét gépre 64 bites opusz. Memória bőven elég hozzá mindkét gépben, és a 64 bit gyorsabb, stabilabb.

2. Az inteles gépet add a művésznek: a filmek kódolása erőforrás-igényesebb, nála jobban ki lesz használva az E5200-as mintegy 30%-os számítási teljesítmény előnye. Az AMD-s gép elég lesz a mezőgazdasági gépészeti főiskolán elvárható/elképzelhető tervezési feladatokhoz. Ugyanakkor az AMD-s gép processzora kb. 30%-kal kevesebb energiát kér; ha esetleg ez is számít, vedd figyelembe.

Szerk.: azt esetleg még el lehet játszani, hogy a 9600GT videokártyát is áttenni az inteles gépbe, a 8800GT még menjen az AMD-s proci mellé. Jobban összeillenének úgy.


Köszönöm! Megint sikerült egy keveset homályosodnom, hogy a 64 bit gyorsabb.
A VGA kártya cserét is meg fogom oldani..
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4734 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 13. 17:37

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2016. 05. 13. 16:42

Ghost helyett meg Macrium Reflect ingyenes, és nagyon jó szoft. Megy mindenen IS.


Köszönöm! a letöltés már folyamatban van, tesztelés majd ezután, mert így hirtelen nem látom, hogy op.rendszer nélkül (DOS környezetben) tudom-e majd használni, vagy valami más trükkje van a totál összeomlott rendszer visszaállítására a meglévő mentésből.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4735 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 13. 17:45

Azt még nem próbáltam, de gondolom tud olyat is.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#4736 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 17. 14:36

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2016. 05. 13. 18:45

Azt még nem próbáltam, de gondolom tud olyat is.


USB kulccsal ai Istenért sem akar sikeredni. Lehet, hogy felhagyok a kísérletezgetéssel.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4737 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 20. 15:01

Elméletileg úgy tudom, hogy a sok-sok segítőtárs között vannak többen is akik a régiségeket, relikviákat gyűjtik. Hozzájuk fordulok most ajánlatommal.
A régi szép időkből kimaradt egy notihoz használható GPRS kártya, minden tartozékával, eredeti dobozában. (Sajonos nem találtam olyan rászorulót annó aki a SIM kártya díját tudta volna vállalni.)
Érdekel esetleg valakit. Képeket is próbálok feltölteni.

https://drive.google...ODRfQTdycGFLRkU
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4738 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 08. 20. 16:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2017. 08. 20. 16:01

Elméletileg úgy tudom, hogy a sok-sok segítőtárs között vannak többen is akik a régiségeket, relikviákat gyűjtik. Hozzájuk fordulok most ajánlatommal.
A régi szép időkből kimaradt egy notihoz használható GPRS kártya, minden tartozékával, eredeti dobozában. (Sajonos nem találtam olyan rászorulót annó aki a SIM kártya díját tudta volna vállalni.)
Érdekel esetleg valakit. Képeket is próbálok feltölteni.

https://drive.google...ODRfQTdycGFLRkU


Bár a linkhez nincs jogom, de a kártya jó eséllyel semmire sem való, tele van a világ okosabb és jobb USBs cuccokkal, támogatva van, minden notival működik.
Make love not Wor.

#4739 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 14. 12:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 08. 20. 17:26

Bár a linkhez nincs jogom, de a kártya jó eséllyel semmire sem való, tele van a világ okosabb és jobb USBs cuccokkal, támogatva van, minden notival működik.


Azt már nekem a "vén fejemmel" is sikerült megfejtenek, hogy ennek a kártyának nem túl sok használati értéke van, éppen ezért írtam, hogy esetleg relikviának, régiségnek hátha kell valakinek, vagy mehet a "kukába".
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


Téma megosztása:


  • (237 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 235
  • 236
  • 237
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó