HWSW Informatikai Kerekasztal: Panasonic NV GS320 driver CD - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Panasonic NV GS320 driver CD Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   marczi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 800
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 25. 15:13

A címben megjelölt kamerához elveszett a gyári CD. Ha valaki rendelkezik ilyennel, akkor kérem töltse fel nekem (tárhelyet tudok adni hozzá). Előre is köszönettel a segítséget.

#2 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 05. 25. 16:16

Én ehhez mindig a gyári supportot zaklatom, de kamerához driverCD?
Make love not Wor.

#3 Felhasználó inaktív   marczi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 800
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 25. 19:55

Idézet: Jahno - Dátum: 2009. máj. 25., hétfő - 16:16

Én ehhez mindig a gyári supportot zaklatom, de kamerához driverCD?

Az sajna már megvolt, de nem kaptam választ (bár a magyarországit még nem próbáltam) :s Ez a kamera webkameraként is használható, illetve ahhoz, h a DV-ről át lehessen nyomni a videot, szintén kellene a drivere

#4 Felhasználó inaktív   R2D2Robi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 26. 20:34

Nekem ilyen kamerám van, és a CD-n van olyan szoftver aminek segítségével le lehet szedni a DV-AVI videót a a kameráról a gépre, meg szerkeszteni.

Viszont ehelyett a szoftver helyett lehet mást is használni pl: Pinneacle Studio, Ulead DVD Movie Factory, TMPgenc Authoring Works, Adobe Premiere stb. amivel szintén le lehet szedni a videót és szerkeszteni.

Szóval ami a CD-n van:
MotionDV STUDIO 5.6E LE (ez a videó leszedő, szerkesztő)
SweetMovieLife 1.0E (ez is videószerkesztő, csak light-osabb)
USB Driver (ez pedig a webkamera funkció miatt)

Ha csak az USB driver kell, akkor azt e-mailben is el tudom küldeni, ha megadod a címedet., kb. 15 mega, tehát valami gmail postafiókra célszerű, az elbírja, vagy feltöltöm ftp-n oda, amit megadsz helyet.

A többi szoftvert azt nem vállalom, mert 700 Mbyte a CD képfájl, meg szerintem netről is lehet leszedni frissebb verziót is belőlük, meg felesleges is, mert jobb szoftverek vannak.

#5 Felhasználó inaktív   R2D2Robi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 26. 20:37

Azt nem írtam, de videó áttöltéshez nem kell driver, legalábbis nem ez az USb driver, mert videót a DV kábelen és a FireWire kártyán (IEEE-1394) keresztül lehet, max. a FireWire kártyához kell csak driver, de azt meg nem a kamerához van.

#6 Felhasználó inaktív   R2D2Robi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 26. 20:41

Ja és még ezeréves Acrobat Reader 5.05 install és DirectX install van még a CD-n, hogy teljesen legyen...

Bocs, hogy nem szerkesztettem a hozzászólást, hanem újakat írtam, törölni már nem tudom...

Szerkesztette: R2D2Robi 2009. 05. 26. 20:49 -kor


#7 Felhasználó inaktív   foraver 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 26. 21:00

Nekem is kellene valami driver, gondolom a firewire kartyahoz, ami egy NEC kartya, de sehol se talaltam, mert Xp alatt siman at tudtam venni az anyagot gepre a DV kamerarol, de par napja felraktam a Windows 7-et es ez alatt egyszeruen nem ismeri fel. Pontosabban az eszkozok kozott megjelenik, hogy Panasonic NV-GS320, de se Adobe Premiere Pro, se Sony Vegas 7 nem lat semmilyen kamerat. Nem tudom hogy lehetne megeszkabalni. Kerestem a NEC firewire kartyahoz drivert, de sehol nem talaltam.

#8 Felhasználó inaktív   R2D2Robi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 26. 21:12

Windows 7-hez még nem nagyon vannak driverek meg szoftverek általában, valszeg még várni kell rá, viszont lehet előbb lesz Windows 7 XP Mode, ami alatt már talán működni fog:

http://itcafe.hu/hir/microsoft_windows_7_x...virtual_pc.html

#9 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 26. 22:15

http://panasonic.jp/...soft/index.html
http://panasonic.jp/...info/vista.html

Szerkesztette: csozsi 2009. 05. 26. 22:19 -kor

"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#10 Felhasználó inaktív   marczi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 800
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 27. 07:39

Idézet: R2D2Robi - Dátum: 2009. máj. 26., kedd - 20:34

Nekem ilyen kamerám van, és a CD-n van olyan szoftver aminek segítségével le lehet szedni a DV-AVI videót a a kameráról a gépre, meg szerkeszteni.

Viszont ehelyett a szoftver helyett lehet mást is használni pl: Pinneacle Studio, Ulead DVD Movie Factory, TMPgenc Authoring Works, Adobe Premiere stb. amivel szintén le lehet szedni a videót és szerkeszteni.

Szóval ami a CD-n van:
MotionDV STUDIO 5.6E LE (ez a videó leszedő, szerkesztő)
SweetMovieLife 1.0E (ez is videószerkesztő, csak light-osabb)
USB Driver (ez pedig a webkamera funkció miatt)

Ha csak az USB driver kell, akkor azt e-mailben is el tudom küldeni, ha megadod a címedet., kb. 15 mega, tehát valami gmail postafiókra célszerű, az elbírja, vagy feltöltöm ftp-n oda, amit megadsz helyet.

A többi szoftvert azt nem vállalom, mert 700 Mbyte a CD képfájl, meg szerintem netről is lehet leszedni frissebb verziót is belőlük, meg felesleges is, mert jobb szoftverek vannak.

Köszönöm, a driver önmagában elég lesz. Megtennéd, hogy ide átküldöd? marczi kukac dev-labs.com

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó