HWSW Informatikai Kerekasztal: Powerpoint + zenelejátszás végig - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Powerpoint + zenelejátszás végig

#1 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 02. 28. 16:25

Üdv.
Egy olyan gyors kérdésem lenne, hogy a fenti program 2000-es változatában, hogy tudom beállítani, hogy a bemutató kezdetétől fogva végig ugyanaz a zene (wav vagy mp3 esetleg) szóljon.
Eddig csak azt tudtam elérni, hogy egy adott dián mi szóljon, illetve azt hogy minden diánál újrakezdi.

Valakinek van ötlete?

#2 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 02. 28. 16:45

Diavetítés > Animáció testreszabása > Lejátszási beállítások > Lejátszás vége csak xx dia után
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#3 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 03. 01. 08:01

idézet:
Ezt írta lameXpert:
Diavetítés > Animáció testreszabása > Lejátszási beállítások > Lejátszás vége csak xx dia után[/quote]

Még mindig nem jött össze. Úgy érted, hogy kiválasztom az első diát és azon állva bemegyek a fenti menübe? Ha így csinálom a Lejátszási beállítások szürke, nem lehet semmit sem állítani, akkor sem, ha már kiválasztottam a hangot. A Diavetítésben viszont van egy Akcióbeállítás, ahol szintén lehet hangot beállítani, de egyszer működik egyszer nem, nem értem.
Azért kösz.

#4 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 03. 02. 08:10

idézet:
Ezt írta Kory:


Még mindig nem jött össze. Úgy érted, hogy kiválasztom az első diát és azon állva bemegyek a fenti menübe? Ha így csinálom a Lejátszási beállítások szürke, nem lehet semmit sem állítani, akkor sem, ha már kiválasztottam a hangot. A Diavetítésben viszont van egy Akcióbeállítás, ahol szintén lehet hangot beállítani, de egyszer működik egyszer nem, nem értem.
Azért kösz.
[/quote]

Igen

Lejátszásakor folytatódik a vetítés > Lejátszás vége csak xx dia után
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó