HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Kipróbáltuk: Acer Aspire 8935G csúcsnotesz - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Kipróbáltuk: Acer Aspire 8935G csúcsnotesz Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2009. 07. 30. 12:44

Az Acer ebben az évben sem csak netbookokat gyárt, 8935G noteszgépe épp a másik véglet 2 gigahertzes Core 2 Quad processzorával, ATI Radeon HD4670 grafikus vezérlőjével, 500 gigabájtos merevlemezével, 18,4 hüvelykes kijelzőjével és Blu-ray meghajtójával.
https://www.hwsw.hu/...iprobaltuk.html' target='_blank'>https://www.hwsw.hu/...iprobaltuk.html

#2 Felhasználó inaktív   fatianegra 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 30. 12:44

Nekem ilyen gépem van, T6400 C2D procival. Asztali gépemet cseréltem le vele.
A kiegészítő gombokat hardveresen le lehet tiltani (HOLD gomb), ha zavaró mert állandóan beletenyerel a júzer, csakúgy mint a tapipad. A tapipadot és az ujjlenyomat olvasót nem használom. A gombok nyomáspontja valóban megszokást és állandó törölgetést igényel. Koszos embereknek nem ajánlom. Remek a kijelző (minden vackot ki lehet pakolni az asztalra, minden el fog férni) és az 5.1-es hangszóró hangja. Az akkus üzemidő normál használat mellett a Radeon VGA-val is eléri a 3 órát, hála a LED-es képernyőnek! Nem melegszik érzékelhetően és nem is zajong. Éjszakára is nyugodtan bekapcsolva lehet hagyni nem fogja felzavarni a gyerekeket. A fedél nyitásakor-becsukásakor ügyelni kell rá hogy mindig a keret közepénél fogva mozgassuk, mert máskülönben vészesen nyaklik a kijelző.

#3 Felhasználó inaktív   bértollnok 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 09. 23:18

Nekem pont a tesztelt kiépítésű gépem van.
A felemlegetett negatívumok közül talán csak a kijelző tükröződése, ami zavar. A többit meg lehet szokni.
A gép tényleg nem arra van, hogy állandóan hurcoljuk. Ilyet az vegyen, aki egy teljes értékű gépet szeretne akkor is, ha a telken van. A billentyűzetet megszoktam és megszerettem. Néha a nagybetűk helyett az "ííííííííííííí"-t nyomom :-)
Gyárilag Vista van rajta, ezt most akarom frissíteni W7-re, mert az előbbi elég ... de ez nem a gép hibája. A BIOS-t frissíteni kellett, ami letölthető volt az ACER honlapjáról. Én még az első sorozatból vettem, az újaknál nyilván javították a hibát. Az volt a baj, hogy időnként meggondolta magát és nem akart boot-olni, csak a tizedik alkalomra. Ez egy csaknem félmillás gépnél elég idegesítő. A frissítés megoldotta. A kijelző amúgy fenomenális, a fullHD filmekre csúcs.
Táskát nehezen kaptam hozzá a mérete miatt. Végül gyárit (ACER) találtam és rendeltem a net-en, elég korrekt áron.
Csak ajánlani tudom a gépet. Tényleg nem olcsó, de nincs kompromisszum sem. A CAD alkalmazásokra is bőven jó a kijelzője miatt. Az előző hozzászólásban jelzett kijelző nyaklást nem tapasztalom...

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó