HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Silverlight sokkolja az RTL Most felhasználóit - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Silverlight sokkolja az RTL Most felhasználóit Értékeld a témát: -----

#161 Felhasználó inaktív   Skull Joe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 24. 08:50

Egyetértek DES-sel . Az XP máig a legjobb Microsoft OS. Nem kicsit, hanem brutálisan szénné veri az összes utána kivövő foshalmazt.

#162 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 24. 10:59

Üzenet megtekintéseIdézet: Skull Joe - Dátum: 2015. 05. 24. 09:50

Egyetértek DES-sel . Az XP máig a legjobb Microsoft OS. Nem kicsit, hanem brutálisan szénné veri az összes utána kivövő foshalmazt.

Hát persze
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#163 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 25. 05:44

Végre normálisan mp4be lehet videózni, nem fostalicska silverlightal!

Vajon mit mond a KICCSAJ ?
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#164 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 25. 09:49

hehe? nekem most silverlight jön be wtf?

Ja jól van. Csak néha cserélgetem a browser user stringjét és ha defaulton van, akkor silverlight jön be. Ez is érdekes mondjuk.

Szerkesztette: des 2015. 05. 25. 09:54 -kor

A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#165 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 27. 12:32

Üzenet megtekintéseIdézet: des - Dátum: 2015. 05. 23. 18:49

A linux-szal csak az a bajom, hogy már nem akarok újat tanulni. (régen gondolkoztam róla, de nem mentem bele) És azért nem keveset kellene, hogy jól menjen minden. Amúgy csak 2gb ramom van, de ebből is 500-at lefoglal a vga. Nem érzem magam visszakényszerítve.

A 2GB RAM tényleg kevés, de nekem is annyi van, igaz nekem csak 128MB-tot vesz le az integrált kártya, de arra érdemes dedikált kártyát venni, ha nem noteszgépről van szó. Ha bővíthető, vegyél bele RAM-ot, nem egy nagy tétel manapság.

Az új tanulása mindig is állandó elem az IT-ben. Pont erre játszottak rá Billy és Ballmer Stivy báék, hogy rászoktatják a csöcseikre az átlag felhasználót, meg az iskolában is azt tanítják majd, és mivel az alternatívákhoz tanulni kellene, már csak azért sem fog váltani. Tanulni mindig kell. Gondolj bele, annak idején a DOS/Win3.x vs. Win9x is éles váltás volt, aztán a Win9x-Win2k/XP váltás sem volt kicsi. Most az XP-Win8/Win10 váltás sem kicsi.

Igazából nem kéne sokat tanulnod a Linuxot. A partíció, a swap, stb. ugyanaz, mint Windows alatt, igazából csak a linuxos fájlstruktúrát (mit hol kell keresni, /usr-ben, /etc-ben vagy /home-ban, stb.) és csomagkezelést kéne megszoknod, plusz ha nagyon mélyen hekkeled, akkor az általad választott ablakkezelőt. Meg ha valami eszközzel először szopni kell, akkor annak a beüzemelésével kell eleinte megküzdeni, de megéri.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó