HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Sony Ericsson Jalou - ejtsd: zsalu - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Sony Ericsson Jalou - ejtsd: zsalu

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2010. 01. 22. 11:10

A Jalou fantázianev? telefont néhol Bijou néven is ismerik, szerintem ez a név sokkal jobban illik rá. Valóban olyan kívül-belül, mint egy bizsu: a dekoratív küls?n egyb?l látszik ugyan, hogy nincs köze a nemesebb anyagokhoz, mégis rendben van az összkép.
https://www.hwsw.hu/...bil-dizajn.html

#2 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 11:10

"Egyrészt a beépített kliens bődületesen lassan töltötte le a leveleket: 86 email, mind 10 kbyte-nál kisebb, öt metrómegálló alatt jött le"

A hármas metrón az E51-em is egyfolytában gondolkozik, hogy ő most 3G vagy GSM hálózaton legyen, aztán a kapcsolgatás közben nem tölt semmit, ráadásul valamiért inkább választja a nullához közelítő térerejű 3G-t, mint a teljes erővel dübörgő GSM-et. Arról nem is beszélve, hogy hiába fogott erős GSM jelet, a következő megállónál már kattan is vissza 3G-re, és az egész huzavona kezdődik elölről. (A piros szolgáltatóról van szó egyébként, külszínen semmi baj vele, más szolgáltatóval még nem próbáltam.) Felszínen is meg kéne próbálni, hogy hátha ez okozta a lassúságot.

#3 Felhasználó inaktív   aDoayen 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 2.180
  • Csatlakozott: 2001. júl. 17.

Elküldve: 2010. 01. 22. 11:39

metrón nincs 3G
jóhogy lassan jönnek a levelek
nekem a kisföldalattin a gmail basic is alig jön be at all.
sőt twitterezni se nagyon tudok

ezért van az h mindig passziánszozok a kis sárgán.
komolyabb játékhoz túl rövid az idő, de 10 perc alatt lemegy 2-3 kör
chill,
aDoayen

#4 Felhasználó inaktív   Herr 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 207
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 11:47

Zsalugáter.

#5 Felhasználó inaktív   duke 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 12:31

"A képek letöltésénél kisebb problémákba futottam bele: az elsődleges az volt, hogy USB kábelt kellett szereznem, mert ez ugye nem volt a dobozban"

Ezt mondjuk nem kene problemanak nevezeni,a gyartok kornyezetvedelmi okbol nagyon helyesen nem tesznek felesleges kiegeszitoket a termekek melle.Es persze koltsegtakarekosag miatt.Tegye fel a kezet akinek mostanra nincs otthon 2-3 felesleges usb kabele,regi telefonok,fenykepezogepek, mp3 lejatszok,nyomtatok maradekakent.

#6 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 12:45

*felteszi a kezét*

Amióta miniUSB seggű telefonom van, nagyjából azóta nem divat adni. :)

#7 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2010. 01. 22. 13:32

Idézet: duke - Dátum: 2010. jan. 22., péntek - 12:31

Tegye fel a kezet akinek mostanra nincs otthon 2-3 felesleges usb kabele,

Éppen ez a bajom, hogy Samu teló/ipod/Pana fényképező ez már kapásból 3 féle. Ipodé legalább fehér, azt megismerem a kupacból :-)
Make love not Wor.

#8 Felhasználó inaktív   Nikuyome 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 131
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 16:53

Idézet: duke - Dátum: 2010. jan. 22., péntek - 12:31

"A képek letöltésénél kisebb problémákba futottam bele: az elsődleges az volt, hogy USB kábelt kellett szereznem, mert ez ugye nem volt a dobozban"<br />
<br />
Ezt mondjuk nem kene problemanak nevezeni,a gyartok kornyezetvedelmi okbol nagyon helyesen nem tesznek felesleges kiegeszitoket a termekek melle.Es persze koltsegtakarekosag miatt.Tegye fel a kezet akinek mostanra nincs otthon 2-3 felesleges usb kabele,regi telefonok,fenykepezogepek, mp3 lejatszok,nyomtatok maradekakent.

Ez ilyen tipikus SE Greenheart sablon szöveg, fast port csati van rajta amit csak a SE használ, mindenkinél kilószámra vannak otthon a fast portos adatkábelek nem? Gondolkozzál már, ha szabvány csatlakozó lenne akkor még oké lenne, de ez egy egyedi, és szar fajta csatlakozó, mert mindig tönkremennek egyrészt, másrészt meg nem használhatod másik márkájú teló töltőjével. Ennyiért igenis adjanak mellé egy usb kábelt, és egy 2 gigás memóriakártyát. Szerencsére mások nem olyan zöldek mint a SE, aki már telefont sem tud gyártani, de az árakkal elszáll mint a huzat, és most már a telefonokhoz sem adnak lassan semmit. 

#9 Felhasználó inaktív   scullly 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 17:46

@debaj: én is kék metrón használtam. Ugyanazon a vonalon és ugyanazzal a SIM-mel egy iPhone fél metrómegálló alatt szedi le a leveleket. Igaz, az csak az utols 50-et töltöti le. Ez végül azért nem került bele a cikkbe, mert nem lenne korrekt a Jalout az iPhone-nal összevetni. Viszont így, hogy felmerült a lefedettség kérdése, meg kellett említenem.

#10 Felhasználó inaktív   scullly 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 18:11

@duke: Ezen a telón a Nikuyome átal is említett csatlakozó van. Ez csökkenti annak az esélyét, hogy a célcsoport tagjainak háztartásában ilyenek kószáljanak szabadon. Kép nekem tényleg problémát okozott elsôre, mert nem volt kéznél, és szereznem kellett.

Sztem az ultimate környezet- és felhasználóbarát megoldás az, ha egy USB kábel kerül a dobozba, és mellé egy USB-konnektor átalakító. Láttam már ilyet több helyen.

#11 Felhasználó inaktív   Socket 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.663
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 21:11

Hát de kérdem én, zsaluzni lehet vele? Kép
http://tet-halo.ning.com/
TeT háló-Tanulást segítő technológiák.
Pedagógus mentor rendszer.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó