HWSW Informatikai Kerekasztal: "Revenge on..." sorozat - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

"Revenge on..." sorozat

#21 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 21:08

Innen ingyenesen letölhető minda3 rész:
http://www.ingyenjat...main.php?kkod=3

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 02. 17. 21:25

csá

#23 Felhasználó inaktív   .edem 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 03. 13. 14:26

Lehet menteni! legalábbis az Army-ban. Alt+s, majd total commanderből úgy indítod, hogy army loadgame.

#24 Felhasználó inaktív   L4z4 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 18:09

Én is megkaptam anno valakitől a játékot (még netem sem volt) de meguntam, hogy mindig újrakezdjem. Ráadásul nem volt benne semmi logika, hogy hol mit kéne csinálni az életbenmaradásért. (amikor harc volt) Gyakorlatilag arról szólt, hogy kipróbálsz egy választ, ha nem, játék újraindít, kipróbálsz másikat, ha nem.. így tovább. A szerző legalábbis így gondolta, csak én ebbe nem mentem bele :s Pedig amúgy jó lett volna a játék stílusa, grafikája, kezelése - pont ennyi kell ebben a stílusban. (+ mentési lehetőség)

#25 Felhasználó inaktív   takysoft 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 04. 12:30

Ha valakit érdekel, innét tölthető: https://file/d/0B_BuauyWtTO7VFE3RDQzYmplclE/view?usp=sharing

Telepítős változat, dosbox belehegesztve. Sulihoz és Police-hoz van benne végigjátszás, de a Police-szal nem bírok el.
Ahhoz nem tudna valaki adni? Egyszerűen sehol se találok.
A Deluxe változat van benne amúgy.

Egyébként lehet menteni. Nem értem miért nem ovasnak az emberek readme fáljokat :D

#26 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 03. 04. 17:05

Üzenet megtekintéseIdézet: takysoft - Dátum: 2015. 03. 04. 12:30

Ha valakit érdekel, innét tölthető: https://drive.google...iew?usp=sharing

Telepítős változat, dosbox belehegesztve. Sulihoz és Police-hoz van benne végigjátszás, de a Police-szal nem bírok el.
Ahhoz nem tudna valaki adni? Egyszerűen sehol se találok.
A Deluxe változat van benne amúgy.

Egyébként lehet menteni. Nem értem miért nem ovasnak az emberek readme fáljokat :D


Pfff, csak így egyben exében tudod kirakni? Ezeket nem szeretem elindítani...
Make love not Wor.

#27 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 04. 20:08

Főleg hogy dosbox van mindenre, szóval egy wines exevel kitörölhetem a seggemet.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#28 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 08. 13:43

És mé nem raktok dos6.22-őt/freedos-t/dos7-et(win98 boot flopi) egy pendrive-ra?
Amúgy nálunk is nagy szám volt a suliban. Végigjátszása kutyatöke.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#29 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 08. 17:35

Üzenet megtekintéseIdézet: Samuraj - Dátum: 2015. 03. 08. 13:43

És mé nem raktok dos6.22-őt/freedos-t/dos7-et(win98 boot flopi) egy pendrive-ra?
Amúgy nálunk is nagy szám volt a suliban. Végigjátszása kutyatöke.

Mert, supportálja a dos a bananapimet? Amúgy meg minek, dosbox teljesen jó.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#30 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 10. 18:57

Üzenet megtekintéseIdézet: takysoft - Dátum: 2015. 03. 04. 12:30

Police-szal nem bírok el.

Az nem az, amikor a végén helikopáterrel kell felszállni a jard udvaráról? Meg közben küzdeni kell kolompár edömér fiával vagy mi. Fejből már én se tom, de szólsz, hol akadtál el, mi a szitu, aztán úgy hátha beugrik.
Meg ebben van a terhes nő is? Na azzal is lehet különböző figurákat művelni (fujj de ízléstelen), próbálgasd csak végig. Mintha egy vagy több esetben még le is tud verni. Hát ez a Tomket! Kevesebb lenne a világ nélküle, na!
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#31 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 10. 19:23

Megkérdezzem Tomcat-tet hogy elakadtál? :D
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#32 Felhasználó inaktív   Sparow2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 21. 23:36

Üzenet megtekintéseIdézet: takysoft - Dátum: 2015. 03. 04. 12:30

Ha valakit érdekel, innét tölthető: https://drive.google...iew?usp=sharing

Telepítős változat, dosbox belehegesztve. Sulihoz és Police-hoz van benne végigjátszás, de a Police-szal nem bírok el.
Ahhoz nem tudna valaki adni? Egyszerűen sehol se találok.
A Deluxe változat van benne amúgy.

Egyébként lehet menteni. Nem értem miért nem ovasnak az emberek readme fáljokat :D

Végigjátszás, 4 perc 6 mp :D
https://www.youtube....h?v=vLFF2P8fInI

#33 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 21. 13:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 03. 04. 18:05

Pfff, csak így egyben exében tudod kirakni? Ezeket nem szeretem elindítani...
Megnéztem neked, és jogos volt a gyanúd. BScope.Trojan-Dropper.Injector van benne.

Linux, Wine vagy virtuális gép alatt indítva nincs kockázat, úgyhogy kipróbáltam. Viszont ez így Win32 .exe formájában a trójait leszámítva is balfaszság, mert ha az embernek nem Windowsa van, akkor Wine kell a telepítéshez, amit meg sokan nem szeretnek feltenni, mert böszme nagy. Persze, értem, lámáknak csinálták a pakkot, hogy telepítsen mindent egy helyre, meg csináljon automatán ikonokat az Asztalra, meg lehessen automatán uninstallálni is, de akkor is szarul van kivitelezve. Ettől eltekintve rendesen fut DOSBoxban, persze nem a hozzá csomagoltat használtam (meg az amúgy is trójais), hanem ami a linuxos tárolóban van.

Akit érdekel, ide feltettem sztenderd zip-formátumban, kártevőmentesen. DOBBox nélkül egyből csak 2,2 MB. A virustotal.com oldalon ellenőrizni lehet, hogy a benne található futtatható DOS-os .exe és .com állományokban nincs kártevő, már nem tölti fel a rendszer, ismeri a fájlok SHA256 hashét, kapásból tudja mutatni a vírusellenőrzési adatokat.

Üzenet megtekintéseIdézet: Ford Fairlane - Dátum: 2005. 11. 13. 01:11

VIII Satan: Hogy erted, hogy 12-20 oldal Pascallal? Annyi elagazas, lepes van benne osszesen, vagy a megnyeresig? Es mennyire komplex a motor, mert ha csak lapozgatos konyv szintu, akkor atirhatnad HTML-be, a DOS-os Pascal cuccok futtatasa ma mar sok embernek problema. Ha jo, kirakhatnank az oldalra is, meg a hirek koze, ha gondolod.
Tudom, régi hozzászólás, de igaz. Elindítva a játékot tipikusan az a tartalom, ami HTML-ben is menne, sőt, abba lenne való.

Ha már DOSBox: a Terror News diskmag CD-s kiadását szeretném elindítani, de gány VESA-kódja van, így se DOSBox 0.74, se a legújabb QEMU, se VirtualBox, se VMWare Player + FreeDOS 1.1 sem MS-DOS 6.22 alatt nem tudtam működésre bírni, a TN-CD.EXE mindenképp befagy, miután válaszoltam a kérdéseire. Ezek sem láttak jövőbe, mikor a DOS-os speckó VESA szarjukat megírták, most meg lehet baszni. Valakinek valódi DOS-os nosztalgiagépen sem megy, mert válogatós volt a progi a videókártyákra, S3-at és társait nem szerette, csak az ET3000, 4000, ilyeneket, de ezeket emulálva DOSBox alatt sem megy. Faszom a Pistikés hozzáállásukat.

Szerkesztette: Raynes 2015. 05. 21. 13:40 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#34 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 05. 21. 15:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 05. 21. 14:34

Megnéztem neked, és jogos volt a gyanúd. BScope.Trojan-Dropper.Injector van benne.


Linket ki is szerkesztettem, mert úgy illik, csávókánk önként úgy döntött, hogy ezen egy hozzászólása után elhagyja a HWSW köreit.
Make love not Wor.

#35 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 21. 16:11

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 05. 21. 16:58

csávókánk önként úgy döntött, hogy ezen egy hozzászólása után elhagyja a HWSW köreit

Ja, „önként”, ahogy Gyula :Đ Van dumád rendesen :-D
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó