HWSW Informatikai Kerekasztal: Tavaly Svedben voltunk... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tavaly Svedben voltunk...

#1 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 07. 20:32

InGen tippjere, letrehoztam a nyaralas topicot! Mindenki meselhet nyaralasi elmenyeirol, nem muszaj az idei nyarra szoritkozni! Hajra! Az en legutobbi ciprusi elmenyeimet, az Uzenotabla topicban lehet olvasni. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#2 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 07. 21:57

Miért kérdezted hogy a tavaly milyen "j" ha pontossal írtad le végül? KépKépKépKépKépKép
[Trust in my command!]

#3 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 15:09

azert kerdezte, mert már en is mondtam neki parszor hogy ly, de csak nem akarta elhinni!:Đ

amugy on:

nekem is van egy remek elmenyem, egy ket hetes csövezés viszontagságai itália szerte, de még csak most van gépelés alatt. lehet hogy bemásolom majd ide, persze ha erdeklésre tart számot, ugyanis ez egy naplo, és elég hosszu lett:D


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#4 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 15:46

"persze ha erdeklésre tart számot"

Alap..kíváncsian várjuk.

Only human!

#5 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 16:40

De mért pont svédek? Nem szeretem a scédeket.KépKépKépKép
"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#6 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 18:56

Átnevezzem a topicot ( j / ly )? Kép



#7 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 19:09

húúú micsoda helyesíró bajnok vagy!!!! KépKép

De doppingszerek azok tiltottak... Csak úgy mondom.Kép


"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 19:24

Azert svedben, mert ez egy jellegzetes idezet a Gyalog Galopp c. filmbol, es InGen baratunk tanacsat olvasva (a nyaralasi topicrol) ez volt az elso dolog ami bevillant agyacskamba. Baalint persze, h erdekel, nyomhatod. Kép Ezert van ez a topic. :Đ Elmeselem nektek ket evvel ezelotti komoly nyaralasomat! Kép Naszoval ket eve nyaron megvettem a Hondam. Ezzel ki is lottem a nyaralas lehetoseget, nem mintha nagyon erdekelt volna. A tortenet ugy nez ki, h penteken vettem, kitalaltuk, h szombaton lemegyunk vele balcsira, Tom baratomhoz megmutatni neki a verdasit, es ezzel kiloni a nyaralast is. Kép Elindultunk, M7 aruhaz fehervarnal. Kialltunk valami miatt.. aztan jottunk volna vissza M7re, hatso szervizuton gurulgattunk, mivel elottem egy lengyel rendszmu koreai csodagep benazott. Lassitott, es megallt, en is mogotte kb 1.5m-re. Pasi balra bambul, rukverbe vagja a kocsit (tukorbe persze nem nezett) es mielott barmit tehettem volna nagygazzal ramtolatott... Kocsi eleje lezuzva... 1 napja nalam az auto. Kiszallok uvoltozok. Faszi lengyelul habog. Elmondtam neki 3 nyelven, h most szepen felreallunk a parkoloba, es megvarjuk a rendoroket (angol, nemet, magyar). Beulok elkezdek tolatni a parkoloba, erre faszi is beul es elhajt nagygazzal... haverom a kocsi mellett allt. A kocsiban meg ultek ketten (nalam). En egybol padlogazt nyomtam, es uvoltottem haveromnak, h hivja a rendoroket. Elmondanam, az M7-en 170km/h sebesseggel szoritottam le a pasit, ugy, h a kocsi lokharitoja logott, a motorhazteto meg nem zarodott! Amikor sikerult leszoritani nagyon keves volt ahoz, h ne ugy kezdjem, h utom-verem az embert. A velem levo 2 lany akadajozott meg ebben. Az egyikuk mar uldozes kozben a rendorseggel beszelt. Mikor megalltunk atadta a telefont, en kozoltem hanyas kilometerkonel vagyunk, es a helyzetet. Egyben nem csalodtam. Kb egy percen belul ott volt a rendor auto, raadasul a haverom mar a hatso ulsen dekkolt. Kép A kuton pont elkapta oket, es indultak is. Vegulis be kellett menni a rendorsegre mert tolmacs kellett a pasihoz. Vegul kuderult, h jol beszel oroszul, haverom meg pefekt orosz volt aki velem volt. Szoval sikerult megertetni magunkat. Ami nagyon bant, h a faszit nem buntettek meg, csak a biztositast rendeztek le vele. Ha en ezt kulfoldon meg merem csinalni, mar reg elozetes letartoztatasban varom a gyorsitott eljarast.. ennyit a magyar igazsagszolgaltatasrol. Egy kulfoldivel semmit se kezdenek mert szarnak bele. Pontosan fel ev utan jott meg a jegyzokonyv baszogatasra, es az esettol pontosan egy evre jott meg a biztositotol a papir, h utaljak a penzt. Hat koszonom, gyonyoru nyar volt. Es akkor itt elmeselem, ra egy nyarral, azaz tavaj, szinte pontosan egy evvel, egy BMW csodas kulfoldi allampolgar magyar egyed seggarc, ket zarovonalon keresztul derekszogben elemkanyarodott 20km/h oras sebesseggel, es sokat nem tudtam tenni a karambol elkerulesere... Faszi eroskodik, h de gyorsan jottem. Mondom ok elismerem 60 volt 50 helyett most mit tesz? Kihivtam a rendoroket, ismet picsa ido alatt ottvoltak. Ez mondjuk belvaros volt, Erzsebet hid elott nemsokkal. Rendoroknek is mondja a magaet, erre rendor mondja, h en johettem volna 200-al is, akkoris o a hibas a duplazarovonal miatt, es ha rendori eljarast indit, akkor elveszik a jogsijat, es meg penzbirsaggal is sujtjak. Erre mondta, h jo akkor elismeri a hibassagat. Rendik voltak a Zsándárkok, mert ottmaradtak amig kitolti a pasi a papirokat, es mindent figyeltek helyesen teszi e. Amikor en kerultem sorra megkerdeztek, h innen boldogulok e, mondtam jah, szepnapot kivantak es elmentek. Pozitiv elmeny, de megint 2 honapot kocsi nelkul toltottem. Kép Na ennyit az elmult 2 evem nyarairol. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 22:20

Bocs, de ki volt az a 2 csaj?Kép
[Trust in my command!]

#10 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 23:00

Ugy erzem jobb ha ezt a kerdest most ignoralom. :Đ Regen volt Cirm. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#11 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 23:02

Bacca qtya, tudtam! Kép
[Trust in my command!]

#12 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 23:03

Megvolt a 100. hozzaszolasod Cirm! Gratula! Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#13 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 23:06

Basszus és nem is figyeltem hogy hová írtam!!! Most már keményarcnak számítok? KépKép
[Trust in my command!]

#14 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 23:10

Nem! IQ harcos! KépKépKép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#15 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 23:13

Azért mert sokat pofázok, máris IQ harcosnak számítok? Ez könnyen ment Kép Igy bárki lehet itt IQ bajnok és még azt sem kell bizonyítania hogy van agya, csak mozogjanak az ujjai Kép
[Trust in my command!]

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 09. 07:43

Moderátor kollégák! Nem tom ti hogy vagytok vele de nekem nem ez az első olyan hogy nem tudok átnevezni egy topicot! Valaki mozduljon rá és próbálja meg átnevezni ................

......mert ez egy nagggggyon durva hejesírásiKép hiba!



#17 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 08:02

Nekem sem megy :Đ az érdekes, hogy az összes többit át tudom nevezni, csak ezt nem :-D

De szerintem annyira nem durva, külön poén a pontos jéé :-D



#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 09. 08:06

Akkor próbáld a Power Mac Power-t a hardware sekcióban! Ha megy akkor Mac vs. PC-re nevezd át!

Bocs az OFFolásért.....

.....ezentúl szigorúan ON vagyok!



#19 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 08:27

Ott sem megy. Megfigyeltem, hogy amikben idézőjel van, ott nem megy. Szerintem kiakasztja a PHP-t.

OFF vége.



#20 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 08:30

Ez a cím poénnak van szánva, abból is látszik hogy "svédben" voltunk. Ha Av halál komolyan gondolta volna, akkor kiírja hogy Tavaly Svédországban voltunk, de ha visszaolvastok, ő utal is rá hogy miért ez a cím.
[Trust in my command!]

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó