HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Tanks - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (500 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 498
  • 499
  • 500
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Tanks MMORPG Harckocsi szimulátor

#9981 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 05. 13:23

SU152... jaj. :D

Miután meglett a motor és a felfüggesztés már kezdett egész használható lenni. Bármennyire is fun a derp löveg azon ritka alkalmakkor, amikor valami papír tankot\td-t oneshotolsz összességében nem használható. A járgány lassú és nehézkes ehhez a löveghez, jól funkcionálna valami szélsebes papírsárkányon, de az SU-n nem. Megvettem a középsőt, ami viszont pontatlansága és alacsony penje miatt továbbra is teljességgel inkonzisztens élményt nyújt. A sebzése nevetséges eloszlást mutat 350 és 510 között bármit lőttem már, bár inkább az alsó érték felé tendál általában és akár 100 méterről is el tudsz hibázni vele egy O-I-t. A penetration meg... jaj... A nagyobb sem lesz egy leányálom, ahogy elnézem, csak jobb a ROF...

Persze ez még mindig nem olyan rossz, mint haverom, aki a Sturer Emil-t lockolta ki, 10 csata alatt sikerült 1000 damage-t kiosztania :D Nem véletlen a legrosszabb statisztikájú tank jelenleg a game-ben, szenvedni fog vele keményen.

Szerkesztette: Nevl 2016. 05. 05. 13:23 -kor

"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#9982 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 07. 06:14

Én is gondolkoztam, hogy másfél év után előveszem újra a játékot, de arra jutottam, hogy inkább nem.. :D Megint újra kéne tanulni az egészet, annyit változott ez idő alatt.
Marad helyette az Armored Warfare.. :)
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#9983 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 11. 27. 01:15

Itt egy Tank Ász Radley Walterrel AMX 30B-vel kedvcsinálónak.

Replay

Kép

#9984 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 05. 21:32

Még egy tizes med.

Kép

#9985 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 06. 09:10

Lol nice GZ! :) Én nagyon szeretem a pattont még akkor is, ha nem épp a legerősebb tier 10 med, 3. slotba szerintem az aim time csökkentő cucc dukál :)

Én lassan haladgatok a T54E1-el, ill ráfekszem a Panther II, ill. orosz oldalon a tier VII mediumra (mi is a neve T43?). Meg kéne vennem mellette a T110E5-t (bár a credit megvan hozzá végülis), vissza vásárolni a maus-t mielőtt nerfelik, na meg a T28 Prototipe és ISU-152 is beszerzésre vár...

Viszont sokszor úgy érzem, annyit változott a játék, már messze nem tudok benne olyan hatékony lenni, mint régen. Sokszor a térkép ismeret hiánya és a gyökér csapatok lehetetlenné teszik, hogy értelmes eredményeket érjek el. Arról nem is beszélve, hogy SZVSZ az orosz járgányok nyomasztóan OP-k és az auto loaderek nem tettek jót a játék élménynek. Pattonnal nagyon sokszor belefutok olyan szituációkba, amikor egyszerűen a tank gyenge ahhoz, amit elvárnék tőle (én nem szeretem sniperként használni). Object 140 300 méterről célzás nélkül mozgásból 4-ből 4X átlövi a kilógó kupolám én meg rendesen rácélozva weakspotra lepattanok... Másik nagy kedvencem a Batchat, amikor 200 méterről full gázzal 5 lövésből 4X eltalál és még át is lő, pedig én sem állok egy helyben. Ez sem egyszer fordult elő az utóbbi napokban. Persze biztos én is noob vagyok, de legutóbb akkor gurult el a gyógyszer, amikor pattonnal 200 méterről lepattantam az IS7 farlemezéről kétszer (90° szögben állt nekem tehát nincs angling) Ő pedig fordulás és toronyforgatás mellett is azonnal eltalált és természetesen át is lőtt, megint csak nem álltam egy helyben és a tank kis része lógott csak ki a fedezék mögül. Ezen a ponton (12. elvesztett game egy huzamban) inkább kiléptem. Ettől függetlenül azért mindig jön 1-2-3 game, amikor meg nagyon jól tudok aratni, az helyrezökkenti a lelki egyensúlyomat.

Svéd TD ágat is elkezdtem, tier VI egyelőre több szenvedés, mint haszon. Nem elég, hogy tulajdonképp teljesen vak, de még a signal range is elképesztő szar, az ágyú - bár alfa dmg egész jó - megbízhatatlan és lassan tölt, valamint a magas tank profil és a nem létező páncélzat miatt a gun depression-t nem tudod kihasználni anélkül, hogy ne kockáztatnád a tankot. A mobilitás rendben van, de ahhoz nincs elég alfa dmg, hogy trollvagonként használd. Ráadásul ennek a td-nek az MM-jével van valami. Valamelyik nap direkt számoltam, 10 csatából 8-ban bottom tier voltam úgy, hogy többségében legalább 3 vagy 4 tier 8 is volt a csatában, akiket esélyem sincs átlőni legtöbbször szemből. Tier 8-tól felfelé már sokkal jobbnak tűnik a történet, kíváncsi leszek.

Szerkesztette: Nevl 2017. 07. 06. 09:26 -kor

"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#9986 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 06. 09:31

Én meg egy tizes artyt szeretnék végre, de még nagyon messze van mindegyik. A szovjet van a legközelebb, "csak" 200e xp kellene hozzá. Viszont ebben az új rendszerben annyira nem tudok érvényesülni artyval. Picit sebzek, a stunnolt tankokat senki sem lövi. Meg aztán ezek a brutál új könnyű tankok úgy vágtatnak át a vonalainkon mint kés a vajon. Sokszor már a csata elején felvillan a villanykörte és kapom a lövéseket. Így nagyon gyenge az xp felhozatal.

#9987 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 06. 11:47

Ha esetleg valaki akar röhögni egy kicsit.

http://wotreplays.co...ton-g_w_tiger_p

#9988 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 06. 14:36

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2017. 07. 06. 10:31

Én meg egy tizes artyt szeretnék végre, de még nagyon messze van mindegyik. A szovjet van a legközelebb, "csak" 200e xp kellene hozzá. Viszont ebben az új rendszerben annyira nem tudok érvényesülni artyval. Picit sebzek, a stunnolt tankokat senki sem lövi. Meg aztán ezek a brutál új könnyű tankok úgy vágtatnak át a vonalainkon mint kés a vajon. Sokszor már a csata elején felvillan a villanykörte és kapom a lövéseket. Így nagyon gyenge az xp felhozatal.

Nekem volt GW Typ E, de ma már nincs értelme az artynak. Max. egy kis S-51 őrület... :D
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#9989 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 06. 14:56

Nagyon sok tizes tankomnak semmi értelme nincs, mert nem használom őket, csak annyi, hogy elértem őket, ennyi. Egyedül a Leo1-el mentem viszonylag sokat, meg a JpE100-zal, Maussal, de mivel már majdnem egy féléve nincs prémiumom egyáltalán nem játszom ezekkel, mert nem tudnám/akarnám fenntartani őket. Így is úgy nyomom a kilences, nyolcas artykkal a csatákat, hogy közben megyek egy-egy kört a Panther88-al vagy az E-25-tel. Kb így lehetséges az, hogy a creditem picit növekszik. Mondjuk ma sikerült egy Obj260-as küldit is megcsinálnom. Igazából ezeket a PM küldiket is leszarom már, és inkább annak a 200.000 creditnek örültem, amit nyertem egy csatán. 200.000 credit az minimum 10 csata a P88-al.

Az S-51 után érdemes kipróbálni a SU-14-2-t. Legalábbis patch előtt istenkirálycsászárság volt. Ugyanazt tudta mint az S-51 csak jobban, gyorsabban. Az Obj 212 egy kicsit csalódás nekem, azt hittem, hogy jó lesz, de valahogy ezekben a tierű csatákban már nem harap annyira.

#9990 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 08. 18:50

M12-vel haladok, bár lehet inkább vissza kéne vennem a GW Tigert... Kb igazad van arty fronton, de köv patchben jön valami buff, ha általad trackelt/stunnolt járgányt lőnek meg, akkor kapsz + creditet és xp-t, ez talán segít.
Szerintem is túltolták a nerfet sajna.


Wolf, Armored Warfare ennyire jó? Láttam róla videókat, de főleg a coop pve küldik fogták meg a fantáziám azok egész nehéznek tűnnek.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#9991 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 08. 20:12

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2017. 07. 08. 18:50

M12-vel haladok, bár lehet inkább vissza kéne vennem a GW Tigert... Kb igazad van arty fronton, de köv patchben jön valami buff, ha általad trackelt/stunnolt járgányt lőnek meg, akkor kapsz + creditet és xp-t, ez talán segít.
Szerintem is túltolták a nerfet sajna.


Wolf, Armored Warfare ennyire jó? Láttam róla videókat, de főleg a coop pve küldik fogták meg a fantáziám azok egész nehéznek tűnnek.



Nem lenne rossz, ha játszana vele valaki. Tulajdonképpen csak a PVE módban találsz játékos társakat, a PVP és a többi játékmód szinte halott. Alapvetően jópofa, leegyszerűsített WoT. Sokat játszottunk vele sutyiékkal.
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#9992 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 16. 18:43

Na kifejlesztettem a GWTigert. Pedig korábban megfogadtam, hogy nem fogok grindolni, de most valahogy mégis könnyen rá tudtam hangolódni a GWTigerP-re.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: grind.jpg


#9993 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 17. 22:54

A kis R2D2 nem weakspot noobok!!! Kép

Kép

Szerkesztette: Warton 2017. 07. 17. 22:55 -kor


#9994 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 18. 12:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2017. 07. 17. 23:54

A kis R2D2 nem weakspot noobok!!! Kép

Kép


:D azt hittem ezeket már mindenki tudja. Akárhányszor megyek T34-el vagy Pattonnal folyamatosan a kupolát lövi mindenki (na nem mintha a pattonnál bármelyik T10-nek bármi gondja lenne a torony tetszőleges pontjának átlövésével). Ez szerencsére változik köv patchben... halleluja! Nagyon ráfért M48-ra a szeretet.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#9995 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 07. 22. 22:54

Kicsit artizgatok.

Sikerült megszerezni a 4. bombavető medált, a reakció sem maradt el.[url="https://forum.hwsw.hu/public/style_emoticons/default/laugh.gif"]https://forum.hwsw.hu/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/url]
Kép
A kitakart szó pedig az ebola...Kép


Még egy Ojjektumos küldi:
Kép

Szerkesztette: Warton 2017. 07. 22. 22:55 -kor


#9996 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 10. 15:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2017. 07. 06. 10:31

Én meg egy tizes artyt szeretnék végre, de még nagyon messze van mindegyik. A szovjet van a legközelebb, "csak" 200e xp kellene hozzá. Viszont ebben az új rendszerben annyira nem tudok érvényesülni artyval. Picit sebzek, a stunnolt tankokat senki sem lövi. Meg aztán ezek a brutál új könnyű tankok úgy vágtatnak át a vonalainkon mint kés a vajon. Sokszor már a csata elején felvillan a villanykörte és kapom a lövéseket. Így nagyon gyenge az xp felhozatal.


Végül is szűk két hónap alatt meg is lett. [url="https://forum.hwsw.hu/public/style_emoticons/default/cool.gif"]https://forum.hwsw.hu/public/style_emoticons/default/cool.gif[/url]
kb. 500 freexp-vel.
Nagyon viszketett az ujjam már amikor ki tudtam volna fejleszteni, de csak freexp-vel. De uralkodtam magamon és normál XP-ből meg lett ez a csodatank is.

Kép

Hála istennek végre van megint egy rádiósom, amivel nem tudok mit csinálni... Kép

#9997 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 11. 08:37

Az micsoda egy troll járgány... gz! :)
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

Téma megosztása:


  • (500 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 498
  • 499
  • 500
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó