HWSW Informatikai Kerekasztal: Milyen TV-t érdemes venni? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Milyen TV-t érdemes venni? Értékeld a témát: ****- 1 szavazás

#141 Felhasználó inaktív   andrew-- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.054
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 01:54

Üzenet megtekintéseIdézet: Bird-Of-Prey - Dátum: 2010. 11. 25. 18:07

Van "beépített emberem" :laugh: és egy fél órát ott matekoltam vele.
Most eléggé össze vagyok zavarodva hogy végül is mi legyen...


Nekem egy 100Hz fullHD LED LG-m van a gepre kotve hdmi-vel, de igy is csak 60Hz-et tudok valasztani szoval nem az analog jel miatt volt.

Szerkesztette: andrew-- 2010. 11. 26. 01:54 -kor

i5 3570k [@ 4.2GHz] | ASUS Maximus Gene V | 16GB Samsung [DDR3 1833MHz] | Sapphire HD7950 3GB OC Dual-X | Crucial M4 128GB SSD [Sata3] | Samsung 640+1000GB [Sata2] | ASUS DVD [Sata2] | Seasonic G Series (Gold) [650W] | WACOM Graphire 4 XL | Windows 8.1 Pro [64bit] | Sound Blaster [Zx]

#142 Felhasználó inaktív   Bird-Of-Prey 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.243
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 08:55

Üzenet megtekintéseIdézet: andrew-- - Dátum: 2010. 11. 26. 01:54

Nekem egy 100Hz fullHD LED LG-m van a gepre kotve hdmi-vel, de igy is csak 60Hz-et tudok valasztani szoval nem az analog jel miatt volt.


Okés, azt már egy másik topikban kolléga elmondta miért:

Idézet

vipi:
100Hz-en nem érdemes hajtani monitorként. Minden LCD TV (kivéve a 3D-ket) bemeneten 60Hz-es jelet fogad max. Ebből csinál utána 100(120Hz)-et kép interpolációval. Ami nyilván hibákat is szülhet, ill. egy tűéles monitor képen semmi létjogosultsága nincs. Max filmen. Ezen kívül rendesen megnöveli a bemeneti lagot. Érdemes arra is odafigyelni, mert nem csak hardcore gamerek érezhetik meg, a desktopon, munka közben is nagyon megérezhető egy 80-100ms-es késés.
Tehát PC-s használatra (kivéve a filmeket) teljesen mellékes a 100Hz. (ill. kifejezetten kerülendő, tehát ha van akkor érdemes kikapcsolni.)


És neked mik a tapasztalataid?
Használod monitorként? Milyen távolságról nézed?
Nem állhatunk meg, ez denevérország....

#143 Felhasználó inaktív   andrew-- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.054
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 11:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Bird-Of-Prey - Dátum: 2010. 11. 26. 07:55

És neked mik a tapasztalataid?
Használod monitorként? Milyen távolságról nézed?


Na akkor vegre pontot tehetunk a 100Hz "problemara". Ki is kapcsoltam gyorsan :closedeyes:

Monitorkent hasznalom egyebkent. Ket HP L2208W-m volt elotte, oket nyugdijaztam 1,5 hete ezzel az LG-vel (32LE5300). Nagyreszt filmnezesre, jatekra, internetre hasznalom de a munkam miatt sokszor dolgozom photoshoppal pl. Mivel az elozo 2 HP sem volt azert egy "hardcore grafikus monitor" (raadasul csak analog bemenetet tamogatott) eleg pozitiv a velemenyem az LG-rol. Dolgoztam is mar vele es abszolut nem kellett pofara esnem amikor megneztem ugyanazt a kepet egy joval dragabb kifejezetten grafikara szant monitoron. (Nyilvan ott azert szebb volt alapbol a panel miatt).

Jelenleg kb olyan 2-3m-rol nezem ami furcsa elsore de szerintem hozza lehet szokni (A biztonsag kedveert elol hagytam az egyik monitort).

Szerintem minden attol fugg hogy mire akarod hasznalni. Ha tenyleg a munka a lenyeg akkor lehet egy jobb 27-es mellett dontenek (fullhd-nel nagyobb felbontassal). Ha mondjuk 50-50% (mint nekem pl) akkor szvsz boven be lehet vallalni. Filmnezesre, jatekra messze jobb...

Remelem tudtam azert segiteni :p

Szerkesztette: andrew-- 2010. 11. 26. 11:53 -kor

i5 3570k [@ 4.2GHz] | ASUS Maximus Gene V | 16GB Samsung [DDR3 1833MHz] | Sapphire HD7950 3GB OC Dual-X | Crucial M4 128GB SSD [Sata3] | Samsung 640+1000GB [Sata2] | ASUS DVD [Sata2] | Seasonic G Series (Gold) [650W] | WACOM Graphire 4 XL | Windows 8.1 Pro [64bit] | Sound Blaster [Zx]

#144 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 12:04

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 11. 25. 12:32

Nekem Pc-re is lenne kötve így plazma kizárva, igazi LED tv drága így marad az LCD...
T-Home digitális csomaggal menne a TV-zés. A "házimozi" rész divx, xvid illetve DVD forrásból történne.


Szia,

a plazmát akkor kell kizárni, ha játszol vagy monitorként használod a tv-t.
Ha "csak" TV-t és filmet nézel rajta, akkor a plazma jobb választás lehet.

#145 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 12:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Bird-Of-Prey - Dátum: 2010. 11. 24. 19:01

Mit írtál?

Közben rájöttem, hogy a másik topciba is írtál. Ott válaszoltam. Többek között arra is, hogy a 100Hz nem azt jelenti, hogy ennyin hajtani is tudod. Csak 60Hz-et fogadnak a sima (nem 3D) TV-k. Közben látom meg is lett a válaszom. :)

BooBoo:
A Samsung és LG TV-k-knek elég jó a médialejátszója, főleg a Samsungé. Ott a kisebb/olcsóbb modellek is (C530 pl.) simán játszanak majdnem mindent. Divx, xvid alap, de 1080p mkv-t is lejátszanak DTS hanggal is.
LG-ben gyárilag csak a drágább TV-k tudják a lejátszást, az olcsóbbakban (pl. LD450) hackel kell bekapcsolni, ahgoy írták. De onnantól szintén megy a HD film is. DTS-t enm tudnak.

A frissítésekről:
Ami nem 100-200Hz-es TV, az 50/60Hz-et tud forrásfüggően (meg általában 24hz-et is fogad). A 100Hz-es TV-k meg fogadni szintén 24/50/60Hz-et tudnak, de abból tudnak 100/120Hz-es képet "csinálni". Két képkocka közé számolnak egy közteset. Ettől folyamatosabb lesz a mozgás, de van aki filmeknél nem szereti. Sportműsorokban, egyéb gyors mozgású dolgoknál mindenképp jó, én speciel filmekben is szoktam használni,de ez ízlés kérdése.

Szerkesztette: vipi 2010. 11. 26. 13:05 -kor


#146 Felhasználó inaktív   Bird-Of-Prey 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.243
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 14:40

Üzenet megtekintéseIdézet: andrew-- - Dátum: 2010. 11. 26. 11:50

Na akkor vegre pontot tehetunk a 100Hz "problemara". Ki is kapcsoltam gyorsan :closedeyes:

Monitorkent hasznalom egyebkent. Ket HP L2208W-m volt elotte, oket nyugdijaztam 1,5 hete ezzel az LG-vel (32LE5300). Nagyreszt filmnezesre, jatekra, internetre hasznalom de a munkam miatt sokszor dolgozom photoshoppal pl. Mivel az elozo 2 HP sem volt azert egy "hardcore grafikus monitor" (raadasul csak analog bemenetet tamogatott) eleg pozitiv a velemenyem az LG-rol. Dolgoztam is mar vele es abszolut nem kellett pofara esnem amikor megneztem ugyanazt a kepet egy joval dragabb kifejezetten grafikara szant monitoron. (Nyilvan ott azert szebb volt alapbol a panel miatt).

Jelenleg kb olyan 2-3m-rol nezem ami furcsa elsore de szerintem hozza lehet szokni (A biztonsag kedveert elol hagytam az egyik monitort).

Szerintem minden attol fugg hogy mire akarod hasznalni. Ha tenyleg a munka a lenyeg akkor lehet egy jobb 27-es mellett dontenek (fullhd-nel nagyobb felbontassal). Ha mondjuk 50-50% (mint nekem pl) akkor szvsz boven be lehet vallalni. Filmnezesre, jatekra messze jobb...

Remelem tudtam azert segiteni :p


Igazából (ahogy feljebb is irtam) .css/.php hegesztés ami megy, nomeg multimédia. Szoktam PS-elni is (Illustrator / Corel) de nem nyomdai munkára. Ha nagyon nyomdakész kell, akkor vagy egy kiváló állapotú (majdnem uj) 19"os Samsung CRT-m az ugyis megveri az összes TFT-t (na most jönnek az IPS paneles beszólások :happy: ) akkor előveszem azt.

A jelenlegi 22"-os TFT-met nem fogom eladni ugysem.

Nomeg szeretném a PS3-am rákötni és játszani, mert igazából a plazma TV-mre van rákötve, de ott sohasem játsok vele :)
Fekve a kontrollerrel nagyon nem megy :)
Nem állhatunk meg, ez denevérország....

#147 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 16:35

Üzenet megtekintéseIdézet: Bird-Of-Prey - Dátum: 2010. 11. 26. 14:40

Igazából (ahogy feljebb is irtam) .css/.php hegesztés ami megy, nomeg multimédia. Szoktam PS-elni is (Illustrator / Corel) de nem nyomdai munkára. Ha nagyon nyomdakész kell, akkor vagy egy kiváló állapotú (majdnem uj) 19"os Samsung CRT-m az ugyis megveri az összes TFT-t (na most jönnek az IPS paneles beszólások :happy: ) akkor előveszem azt.

A jelenlegi 22"-os TFT-met nem fogom eladni ugysem.

Nomeg szeretném a PS3-am rákötni és játszani, mert igazából a plazma TV-mre van rákötve, de ott sohasem játsok vele :)
Fekve a kontrollerrel nagyon nem megy :)

Akkor ha nem filmezel, tv-zel, nem kell 100Hz. PC-re, játékra nem jó. Akkor inkább az input lagra figyelj.
A többire meg jó lesz...
26" feletti TV-kbe IPS-t meg xVA paneleket tesznek egyébként. LG IPS, Samsung meg xVA. Bár Samsungban szokott olyan lenni hgoy egy típuson belül vannak jobb és rosszabb típusú (más gyártójú) panelek.

Szerkesztette: vipi 2010. 11. 26. 16:37 -kor


#148 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 26. 20:14

Sziasztok!

Ismét előjövök az összehasonlítás-ommal. Számomra érthetetlen a C570 +40000ft-os ára a C550-hez képest miközben tök egyformák, sőt. Lehet, hogy máshol kellene összehasonlításokat néznem? Ha igen, hol vannak konkrét infók? Van valai aranyszabály Samsungéknál, pl. a 30-as végűek kevesebbet fogyasztanak, az 50-esek jobb kontraszttal rendelkeznek? vagy a szériák 5xx, 6xx közötti eltérés is érdekelne. Remélem érthető voltam.

Nekem ez a 40C550 szimpatikusnak tűnik a maga 132W-os fogyasztásával (ha igaz).

Az Lg-k hackelése garanciavesztést okoz vajon?

Üdv,
Robi

#149 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 27. 17:31

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 11. 26. 20:14

Sziasztok!

Ismét előjövök az összehasonlítás-ommal. Számomra érthetetlen a C570 +40000ft-os ára a C550-hez képest miközben tök egyformák, sőt. Lehet, hogy máshol kellene összehasonlításokat néznem? Ha igen, hol vannak konkrét infók? Van valai aranyszabály Samsungéknál, pl. a 30-as végűek kevesebbet fogyasztanak, az 50-esek jobb kontraszttal rendelkeznek? vagy a szériák 5xx, 6xx közötti eltérés is érdekelne. Remélem érthető voltam.

Nekem ez a 40C550 szimpatikusnak tűnik a maga 132W-os fogyasztásával (ha igaz).

Az Lg-k hackelése garanciavesztést okoz vajon?

Üdv,
Robi

C570: +Nagy felbontású digitális DVB-S/S2 műholdas TV-tuner MPEG4/AVC (H.264) HD

A fogyasztás szerintem nem nagyon különbözik jelentősen ezeknél a típusoknál. A megadott 132W szerintem sok is. Általános használatban (közel sem max fényerőn) ahogy néztem egy mostani 40"-os LCD olyan 80-90W körül el kell, hogy fusson. De kicsit nagyobb, még mindig átlagos fényerőnél is max 110W körül ehetnek. (Nekem 2 éves típusom van 40A656, ez olyan 110W körül van közepes energiagazdálkodáson és 7/10 fényerőn. Efelett kiégeti az ember szemét. Az újabb B, C évjáratok elvileg jobbak ennél is.)

#150 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 28. 10:58

Üzenet megtekintéseIdézet: vipi - Dátum: 2010. 11. 27. 17:31

C570: +Nagy felbontású digitális DVB-S/S2 műholdas TV-tuner MPEG4/AVC (H.264) HD

Efelett kiégeti az ember szemét. Az újabb B, C évjáratok elvileg jobbak ennél is.)


DVB-T mindkettőben van, ez a műholdas dolog mikor kellene, mármint gondolom, ha valami tányéros megoldáson gondolkodnék? (Csak ezért +50.000?)

Nem hiszem, hogy nagyon magas fényerőn járatnám (elég jól sötétíthető helyen menne).

Ahha! Szóval a betű az évjáratot jelzi.

Köszi!

#151 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 28. 12:01

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 11. 28. 10:58

DVB-T mindkettőben van, ez a műholdas dolog mikor kellene, mármint gondolom, ha valami tányéros megoldáson gondolkodnék? (Csak ezért +50.000?)

Nem hiszem, hogy nagyon magas fényerőn járatnám (elég jól sötétíthető helyen menne).

Ahha! Szóval a betű az évjáratot jelzi.

Köszi!

Igen, a DVB-S csak tányéroshoz használható. Ill. ott sem mindig, mert egy rakás szolgáltató társítja a beltérit a kártyával, így hiába tudja a TV, nem lehet áttenni a kártyát.

#152 Felhasználó inaktív   Bird-Of-Prey 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.243
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 28. 19:50

Végül is egy 27"-os Samsung lett amiben van TV tuner. HDMI bemenet+DVI-on arra amire nekem kellett tökéletes!
Nem állhatunk meg, ez denevérország....

#153 Felhasználó inaktív   andrew-- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.054
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 28. 21:22

Melyik Samsung? P2770H?
i5 3570k [@ 4.2GHz] | ASUS Maximus Gene V | 16GB Samsung [DDR3 1833MHz] | Sapphire HD7950 3GB OC Dual-X | Crucial M4 128GB SSD [Sata3] | Samsung 640+1000GB [Sata2] | ASUS DVD [Sata2] | Seasonic G Series (Gold) [650W] | WACOM Graphire 4 XL | Windows 8.1 Pro [64bit] | Sound Blaster [Zx]

#154 Felhasználó inaktív   Bird-Of-Prey 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.243
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 01. 17:33

Igen, azt sikerült! ;)
Nem állhatunk meg, ez denevérország....

#155 Felhasználó inaktív   Evil. 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.788
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 05. 13:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Evil. - Dátum: 2010. 11. 21. 09:29

Panasonic tx-l42u2 -vel van valakinek tapasztalata?Eddig egy lg 42ld420 -ast nézegettem, de a beépített usb bemenetről nem tud divx et lejátszani, ez elég fájó pont, a képe viszont meggyőzött.A panának sd bemenete van, kérdésem, hogy le tudja e játszani a divx, esetleg mk filmeket, valamint ha van összehasonlítási alap a 2 tv között, melyiknek szebb a képe?


Nos lg lett végül is, 2 hét használat után nagyon meg vagyok vele elégedve, okositás megtörtént, igy usb ről mennek a divx és mkv filmek.Ebben az árkategóriában szerintem nagyon jó vétel.
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

#156 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 05. 15:14

Vaker, mi a kulonbseg az LG LD420, 450, 455, es 550 kozott? Arban max 10k kulonbseg van a legdragabb es legolcsobb kozott, a leirasbol pedig mind ugyan azt tudja.

#157 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 06. 10:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Cellular - Dátum: 2010. 12. 05. 15:14

Vaker, mi a kulonbseg az LG LD420, 450, 455, es 550 kozott? Arban max 10k kulonbseg van a legdragabb es legolcsobb kozott, a leirasbol pedig mind ugyan azt tudja.

Az LD 550az már 100Hz-es, a többinél sok nem lehet gondolom, ha 4xx-el kezdődik.

#158 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 06. 14:57

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy "lapos" Tv-t ami eleget tesz a következő kritériumoknak:

- Csak Tv-zéshez lesz, nem lesz rákötve Pc, konzol stb.
- Fontos a két TV adás egyszerre (PIP vagy PAP), tehát nem a külső forrás plusz egy Tv adás
- 40" vagy nagyobb
- USB-ről divx, xvid előny

Mindösszesen 150.000Ft volna rá.

//Ne tévesszenek meg senkit a korábbi kérdéseim, az egy másik projekt része.

#159 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 06. 18:09

Üzenet megtekintéseIdézet: vipi - Dátum: 2010. 12. 06. 12:10

Az LD 550az már 100Hz-es, a többinél sok nem lehet gondolom, ha 4xx-el kezdődik.


Es ez mennyire jo dolog, hogy 100hz-es? Milyen felhasznalas mellett jon ki a kulonbseg egy ilyen es egy alacsonyabb frissitesu kozott?

#160 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 06. 21:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Cellular - Dátum: 2010. 12. 06. 18:09

Es ez mennyire jo dolog, hogy 100hz-es? Milyen felhasznalas mellett jon ki a kulonbseg egy ilyen es egy alacsonyabb frissitesu kozott?

Folyamatosabb a mozgás. Mint mikor több fps-sel fut egy játék.
Ill. trükkös, mert nem magától a 100Hz-től lesz folyamatosabb, hanem a mozgáskompenzációtól. Minden 100Hz-es tv-be tesznek vmi algoritmust, ami annyit tud, hogy két kép közé ki tud számolni egy köztes, harmadik képet. Ezzel megduplázza az fps-t. Vagyis a 25fps-es (50 félképes) TV műsorból több fps-t csinál. Ettől a gyors mozgások jobbak lesznek, nem lesz darabos, ugráló. Igazából erre ajánlják, tehát gyors mozgáshoz, sporthoz, stb... De pl. a lassú, pásztázó mozgásokban is elég látványos a különbség. Ott is megszűnik a darabosság.

Én TV-nél és filmeknél is használom. Nekem tetszik, hogy finom a mozgás.
De van olyan is, akinek abszolút nem jön be filmeknél. "Elrontja" a megszokott filmes, darabos látványt és kicsit a brazil szappanoperákhoz hasonló érzést kelt egy mozifilm is. Azért írtam idézőjelben, mert valójában jobb a folyamatosabb kép... csak nem ehhez van szokva a szem és furcsa neki a darabos mozifilm után. :)

Még egy előnye szokott lenni a 100(120H)Hz-nek: A filmek 24fps forrásúak, ehhez 24p megjelenítés kell, hogy ne legyen darabos a mozgás. Ezt az 50/60Hz-es TV-k többsége támogatja, de mégis darabos lesz, mivel fizikailag nem tud 24 képet arányosan kirajzolni másodpercenként, sem az 50, sem a 60Hz nem egész számú többszöröse. Ellenben egy 100/120Hz-es TV-vel, aminél a 120 az 5x24. Tehát ott nem fog akadozni a film 24p-ben.

BooBoo, a két tuneres PIP elég ritka, fejből nem is tudok olyat, ami tudja. Ez elég nehéz ügy lesz... biztos, hogy szükség van rá a beltéris, tányéros TV-k és set top box-ok világában? Vagy ha pl DVB-T lenne rá, akkor lehet 1 tuneres is és rá lehet dugni vmelyik hdmi-re egy külső DVB-T tunert.

Téma megosztása:


  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó