HWSW Informatikai Kerekasztal: Milyen TV-t érdemes venni? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Milyen TV-t érdemes venni? Értékeld a témát: ****- 1 szavazás

#161 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 06. 21:17

Üzenet megtekintéseIdézet: vipi - Dátum: 2010. 12. 06. 21:00

BooBoo, a két tuneres PIP elég ritka, fejből nem is tudok olyat, ami tudja. Ez elég nehéz ügy lesz... biztos, hogy szükség van rá a beltéris, tányéros TV-k és set top box-ok világában? Vagy ha pl DVB-T lenne rá, akkor lehet 1 tuneres is és rá lehet dugni vmelyik hdmi-re egy külső DVB-T tunert.


Ahová lenne (anyósék) ott analóg kábeltv van (set top box nincs). Tehát egyszer a benne lévő tuner ugye az egyik kép, a másik képhez pedig HDMI bemenetre érkező jel kellene. Tehát valami olyan, tunerrel rendelkező cucc, aminek van hdmi kimenete? Mondjuk egy tuneres DVD-lejátszó. A külső DVB-T azt a 7+10 csatornát jelentené? Az elég karcsú.

Köszönöm!

#162 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 07. 08:39

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 12. 06. 21:17

Ahová lenne (anyósék) ott analóg kábeltv van (set top box nincs). Tehát egyszer a benne lévő tuner ugye az egyik kép, a másik képhez pedig HDMI bemenetre érkező jel kellene. Tehát valami olyan, tunerrel rendelkező cucc, aminek van hdmi kimenete? Mondjuk egy tuneres DVD-lejátszó. A külső DVB-T azt a 7+10 csatornát jelentené? Az elég karcsú.

Köszönöm!

Ha analóg kábeltv van akkor kell a két tuner, tehát amit írtál: dvd vagy vmi régi video megteszi. Bár nem látom miért kell ennyire a pip. Én is ragaszkodtam hozzá anno, de aztán rájöttem, hogy sok haszna nincs. Egy esetben volt, ha pc-re kötve használtam monitorként és képben mehetett a tv kis ablakban. De ott az 1 tuner elég volt, szvsz 2 műsort úgysem lehet normálisan követni. :think: Akkor inkább vmi más szolgáltatós, felvevős megoldás jutna előbb eszembe...

#163 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 07. 09:02

Üzenet megtekintéseIdézet: vipi - Dátum: 2010. 12. 07. 08:39

Ha analóg kábeltv van akkor kell a két tuner, tehát amit írtál: dvd vagy vmi régi video megteszi. Bár nem látom miért kell ennyire a pip. Én is ragaszkodtam hozzá anno, de aztán rájöttem, hogy sok haszna nincs. Egy esetben volt, ha pc-re kötve használtam monitorként és képben mehetett a tv kis ablakban. De ott az 1 tuner elég volt, szvsz 2 műsort úgysem lehet normálisan követni. :think: Akkor inkább vmi más szolgáltatós, felvevős megoldás jutna előbb eszembe...



Nem Nekem kell, Én sem értem.
Ketten kétfélét akarnak szerintem nézni (meccs+egyéb) ahol az egyikőjüknek nincs szükség a hangra. A PAP esetén még hang is lenne.
Azt tudom még elképzelni, hogy reklám alatt átkapcsolsz a másikra és nem tudsz ottmaradni véletlenül.

A válaszaidat köszönöm!

Üdv,
Robi

#164 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 07. 15:38

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 12. 06. 21:17

Ahová lenne (anyósék) ott analóg kábeltv van (set top box nincs). Tehát egyszer a benne lévő tuner ugye az egyik kép, a másik képhez pedig HDMI bemenetre érkező jel kellene. Tehát valami olyan, tunerrel rendelkező cucc, aminek van hdmi kimenete? Mondjuk egy tuneres DVD-lejátszó. A külső DVB-T azt a 7+10 csatornát jelentené? Az elég karcsú.


Nekem volt egy Samsung monitorom, 24-es, volt rajta dvi, asszem hdmi is, meg analóg tuner is volt benne. Az tudott olyat, h a tuner képét kis képben rá tudta tenni a másik bemenet képére. Ha jól emlékszem csak a tunerrel volt erre képes, más bemenetet nem tudott skálázni.

Egyébként beírtam gugliba, h LCD TV PIP, és EZT a linket találtam. Nem néztem meg, de hátha tudod használni.

#165 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 07. 16:33

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2010. 12. 07. 15:38

Nekem volt egy Samsung monitorom, 24-es, volt rajta dvi, asszem hdmi is, meg analóg tuner is volt benne. Az tudott olyat, h a tuner képét kis képben rá tudta tenni a másik bemenet képére. Ha jól emlékszem csak a tunerrel volt erre képes, más bemenetet nem tudott skálázni.

Egyébként beírtam gugliba, h LCD TV PIP, és EZT a linket találtam. Nem néztem meg, de hátha tudod használni.


Hát megnéztem a linket. 1 tuneres megoldásokat hoz, amiket korábban már tárgyaltunk. Általában mindenütt abba ütközök, hogy ez manapság már nem támogatott dolog, mert senkinek sem kell. Igazából arra gondolok, hogy így is spórolnak egy kicsit a gyártók, mert ez nem húsbavágó tulajdonság. Egyszerűbb lesz elmetrükkel meggyőzni őket, hogy ez nem fontos nekik. :)

#166 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 07. 18:31

Üzenet megtekintéseIdézet: vipi - Dátum: 2010. 12. 06. 23:00

Folyamatosabb a mozgás. Mint mikor több fps-sel fut egy játék.
Ill. trükkös, mert nem magától a 100Hz-től lesz folyamatosabb, hanem a mozgáskompenzációtól. Minden 100Hz-es tv-be tesznek vmi algoritmust, ami annyit tud, hogy két kép közé ki tud számolni egy köztes, harmadik képet. Ezzel megduplázza az fps-t. Vagyis a 25fps-es (50 félképes) TV műsorból több fps-t csinál. Ettől a gyors mozgások jobbak lesznek, nem lesz darabos, ugráló. Igazából erre ajánlják, tehát gyors mozgáshoz, sporthoz, stb... De pl. a lassú, pásztázó mozgásokban is elég látványos a különbség. Ott is megszűnik a darabosság.

Én TV-nél és filmeknél is használom. Nekem tetszik, hogy finom a mozgás.
De van olyan is, akinek abszolút nem jön be filmeknél. "Elrontja" a megszokott filmes, darabos látványt és kicsit a brazil szappanoperákhoz hasonló érzést kelt egy mozifilm is. Azért írtam idézőjelben, mert valójában jobb a folyamatosabb kép... csak nem ehhez van szokva a szem és furcsa neki a darabos mozifilm után. :)

Még egy előnye szokott lenni a 100(120H)Hz-nek: A filmek 24fps forrásúak, ehhez 24p megjelenítés kell, hogy ne legyen darabos a mozgás. Ezt az 50/60Hz-es TV-k többsége támogatja, de mégis darabos lesz, mivel fizikailag nem tud 24 képet arányosan kirajzolni másodpercenként, sem az 50, sem a 60Hz nem egész számú többszöröse. Ellenben egy 100/120Hz-es TV-vel, aminél a 120 az 5x24. Tehát ott nem fog akadozni a film 24p-ben.

BooBoo, a két tuneres PIP elég ritka, fejből nem is tudok olyat, ami tudja. Ez elég nehéz ügy lesz... biztos, hogy szükség van rá a beltéris, tányéros TV-k és set top box-ok világában? Vagy ha pl DVB-T lenne rá, akkor lehet 1 tuneres is és rá lehet dugni vmelyik hdmi-re egy külső DVB-T tunert.


Koszi a tanacsot, eszben tartom majd. Amugy valo igaz nagyon zavaro a szappanoperak kepi vilaga egy hagyomanyos film es mas adasokhoz kepest.

#167 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 08. 22:03

Ma elmentem megnézni egy-két tv-t. Hát egy 280.000-es Philips volt a legfaszább (Euronics, Vác), de az Nekem nem elérhető.
Több különböző boltban is azt közölte az eladó, hogy szevasz PIP, azaz nincs a gyártóknak ingerenciájuk erre (most az 1 tuner-est hagyjuk).

OFF

Az előbb említett boltban az eladó srác tisztára képben volt (kivéve az input lag), további kérdésekre névjegykártyát adott, tiszta nyugat!

ON

Amire lenne keret, az a Samsung 40C530-as. Játékra is kellene. A korábban emlegetett hdtvtest.co.uk-n lévő teszt a 32C530-ast boncolgatja, de ott azt írják, hogy ugyanezek az adatok igazak a 40C530-ra is. Az input lag 14ms! Ez elég fantasztikus értéknek tűnik. Ám beleolvasva a userek kommentjeibe máris látszik, hogy eltérés van a német és az angol modellek között! Azt írják, hogy 40-50ms közé esik a német modell lag-ja. Akkor itt most megdőlni látszik a teszt használhatósága.

Valakinek gyakorlati tapasztalat erről a tv-ről itt Mo-on? (Nem csak Input lag témakörben.)

#168 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 09. 13:18

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 12. 08. 22:03

Ma elmentem megnézni egy-két tv-t. Hát egy 280.000-es Philips volt a legfaszább (Euronics, Vác), de az Nekem nem elérhető.
Több különböző boltban is azt közölte az eladó, hogy szevasz PIP, azaz nincs a gyártóknak ingerenciájuk erre (most az 1 tuner-est hagyjuk).

OFF

Az előbb említett boltban az eladó srác tisztára képben volt (kivéve az input lag), további kérdésekre névjegykártyát adott, tiszta nyugat!

ON

Amire lenne keret, az a Samsung 40C530-as. Játékra is kellene. A korábban emlegetett hdtvtest.co.uk-n lévő teszt a 32C530-ast boncolgatja, de ott azt írják, hogy ugyanezek az adatok igazak a 40C530-ra is. Az input lag 14ms! Ez elég fantasztikus értéknek tűnik. Ám beleolvasva a userek kommentjeibe máris látszik, hogy eltérés van a német és az angol modellek között! Azt írják, hogy 40-50ms közé esik a német modell lag-ja. Akkor itt most megdőlni látszik a teszt használhatósága.

Valakinek gyakorlati tapasztalat erről a tv-ről itt Mo-on? (Nem csak Input lag témakörben.)

Nem hiszem, hogy van kimért input lagos teszt. Esetleg nézd meg a pontos típusszámot valamelyik boltban és a weboldalakon. A 40C530 után még jön egy azonosító. Pl. 40C530F1WXXU

#169 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 09. 13:18

Üzenet megtekintéseIdézet: BooBoo - Dátum: 2010. 12. 08. 22:03

40C530-ra is. Az input lag 14ms! Ez elég fantasztikus értéknek tűnik. Ám beleolvasva a userek kommentjeibe máris látszik, hogy eltérés van a német és az angol modellek között! Azt írják, hogy 40-50ms közé esik a német modell lag-ja. Akkor itt most megdőlni látszik a teszt használhatósága.

Valakinek gyakorlati tapasztalat erről a tv-ről itt Mo-on? (Nem csak Input lag témakörben.)


Nem tapasztalat, de asszem itt, ebben a topic-ban írta valaki, hogy a mindenféle képjavító áramkörök, mert a 100/120 hz-es köztes képpont számítások baromira megnövelik a lag-ot, ami egyébként logikus is. Ez TV-ként használva nem is baj, játéknál annál inkább. Szóval játéknál ezeket a csodákat ki kell kapcsolni, és akkor jó alacsony lesz a lag. Tessen visszaolvasni :)

Mert az elég valószínűtlennek tűnik, hogy a német piacra nagyobb, az angolra pedig kisebb lag-os tv-ket gyártanának...

Szerkesztette: xclusiv 2010. 12. 09. 13:19 -kor


#170 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 09. 13:45

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2010. 12. 09. 13:18

Nem tapasztalat, de asszem itt, ebben a topic-ban írta valaki, hogy a mindenféle képjavító áramkörök, mert a 100/120 hz-es köztes képpont számítások baromira megnövelik a lag-ot, ami egyébként logikus is. Ez TV-ként használva nem is baj, játéknál annál inkább. Szóval játéknál ezeket a csodákat ki kell kapcsolni, és akkor jó alacsony lesz a lag. Tessen visszaolvasni :)

Mert az elég valószínűtlennek tűnik, hogy a német piacra nagyobb, az angolra pedig kisebb lag-os tv-ket gyártanának...

Másról ír... és valóban létezik a gond. Szoktak ilyet csinálni a gyártók, hogy a különböző piacokra nem ugyanaz a hw/sw megy pontosan.
Jelen esetben gondolom arról van szó, hogy a más piacokra gyártott modelleknél tényleg 15ms a lag, ha mindent kikapcsolsz, míg az ittenieken 40-50ms, szintén a kikapcsolt állapotban. Én nem néztem utána konkrétan ennél a C530-nál, de ha ezt olvasta gondolom fennállhat a probléma.
Mondjuk ez a 40-50ms sem vészes a CRT-hez képest, inkább a 15ms a brutálisan jó. Gyk, az jobb, mint a TFT monitorok nagy többsége, amiknél azért jobban szoktak a lagra figyelni, mint az LCD TV-knél.

#171 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 09. 16:25

Én elolvastam a topik összes hozzászólását, 2-szer. Ezért is írtam, hogy az itt korábban említett oldalon megnéztem... Sebaj, visszaolvasol és meglátod. :)

Azt mondod vipi, hogy az 50ms sem vészes, mert azt szerintem - minden extrát kikapcsolva - tudni fogja ez a kis csoda.

Ahonnan venném csak ennyi van írva: Samsung LE-40C530. Ezek szerint ez többféle Tv-t jelenthet? Más panel, esetleg elektronika, vagy gyártási hely? Jajj, már azt hittem végre tudom, mi kell.



Bár nem annak szánom, de

REKLÁM

Pc-Dream Shop a cég neve. Itt a legolcsóbb és normális hologramos gari van, 2500-ért házhoz szállítják az országban bárhová. Eddig mindenki dicsérte őket. Lehet, hogy ezért olcsóbb, mert valami gagyibbat árulnak?

REKLÁM vége

#172 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 10. 13:06

Én még mindig vívódok a 42LD450 és a 40C530 között.
Kb. egy árban vannak és 2-3 apróság pro kontra van. Ami igazán a Samsung felé húz, hogy 2+1 év a gari 2 helyett, ill. amit írtál: hogy az említett bolttól lehet úgy rendelni, hogy kiszállítva be lehet üzemelni, megnézni.
Valahogy ódzkodom attól, hogy felbontás nélkül átvett csomagra fizessek... vagy ha a futárral történő némi összeveszés által ki is nyittatom és legalább megnézem akkor sem láttam még menni.

Bár magamnak már vettem így TV-t, de egyrészt az sem volt jó érzés, másrészt meg ez most nem magamnak lenne.

#173 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 10. 17:21

Üzenet megtekintéseIdézet: vipi - Dátum: 2010. 12. 10. 13:06

Én még mindig vívódok a 42LD450 és a 40C530 között.
Kb. egy árban vannak és 2-3 apróság pro kontra van. Ami igazán a Samsung felé húz, hogy 2+1 év a gari 2 helyett, ill. amit írtál: hogy az említett bolttól lehet úgy rendelni, hogy kiszállítva be lehet üzemelni, megnézni.
Valahogy ódzkodom attól, hogy felbontás nélkül átvett csomagra fizessek... vagy ha a futárral történő némi összeveszés által ki is nyittatom és legalább megnézem akkor sem láttam még menni.

Bár magamnak már vettem így TV-t, de egyrészt az sem volt jó érzés, másrészt meg ez most nem magamnak lenne.


Én a céghez rendeltem 2 42LD450-et is, Pesten házhoz szállították ingyen.
Egyébként házhozszállításos rendelésnél (de lehet, hogy csak netesnél) asszem 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól különösebb kifogás nélkül is.

#174 Felhasználó inaktív   BooBoo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 356
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 10. 18:12

Én úgy tudom csak a netes rendelésnél él a 8 nap.

Emailt váltottam Velük és idézem: "A típusszám LE-40C530F1WXXH, tehát magyarországi modell.". At input lagra sajnos nem tudtak válaszolni, mondván a Samsung is többféle számot ad meg. Én úgy döntöttem belevágok. Jövő héten megrendelem, max anyázok 10 évig (remélem kibírja addig).

A gariról: még az E***nics-ben mondta az eladó, hogy egy év gari, második évben a javítás díja garis, míg a harmadikban már csak a panel. Nem nagyon mentem bele, gondolván ráérek ezzel. Akkor hogy-is-van-ez?

#175 Felhasználó inaktív   Zsul 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 11. 10:27

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2010. 12. 10. 17:21

Egyébként házhozszállításos rendelésnél (de lehet, hogy csak netesnél) asszem 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól különösebb kifogás nélkül is.

Bármilyen indoklás nélkül elállhatsz a biznisztől... És nem csak netes, hanem akár katalógusos vagy telefonos rendelés esetén is. Valamelyik törvény "szerződés távollévők között" fejezete mesél erről... :)
Karosszékből nincs rákkendroll... |

#176 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 11. 12:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Zsul - Dátum: 2010. 12. 11. 10:27

Bármilyen indoklás nélkül elállhatsz a biznisztől... És nem csak netes, hanem akár katalógusos vagy telefonos rendelés esetén is. Valamelyik törvény "szerződés távollévők között" fejezete mesél erről... :)


Akkor jól tudtam.
Mondjuk eddig mindig azt vettem, amire szükségem volt, szóval nem volt szükségem elállásra.
Viszont ez ideális TV/monitor témában, ahol lehet gyárilag néhány hibás pixel, ami még nem számít garanciális hibának.

#177 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 11. 13:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Zsul - Dátum: 2010. 12. 11. 10:27

Bármilyen indoklás nélkül elállhatsz a biznisztől... És nem csak netes, hanem akár katalógusos vagy telefonos rendelés esetén is. Valamelyik törvény "szerződés távollévők között" fejezete mesél erről... :)


Arra kell vigyázni, hogy sok netes bolt, ha nem szállítással hanem személyes átvétellel kéred akkor normál vásárlásnak tekinti, nem távollévők közti szerződésnek. 1-2 akad, ami személyes átvételnél is szó nélkül cserél.
(Meg persze van egy rakás köcsög bolt, akik szállításkor sem biztos, hogy hajlandóak rá első körben, bármennyire is ez a törvényes.)

A 8 nappal nekem az a bajom, hogy mivel nem magamnak lenne, ill karácsonyra aktuális, így nagy cécót nem akarok. Értsd visszaküldeni, stb...
Meg ugye a szállítási költséget is bukja ilyen esetben az ember, a csalódásról ne is beszéljünk. :)
A másik gondom meg magából a szállításból adódik,d e ezt írtam is.

Xclusiv, a szállítás átvétele hogy történt? Meg lehetett nézni? Vagy legalább kibontani?

#178 Felhasználó inaktív   mirinar 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 11. 14:03

Sziasztok,

nem tudok dönteni a Samsung UE40C6510 UW és az egyik üzletben éppen leárazott UE40C8700 XS között. Szerintetek minimális tv, sok film és játék (konzol, pc) felhasználásra melyik lenne a megfelelőbb. A kettő közötti (most éppen) 60e különbség igazából nem számít.

Válaszaitok előre köszönöm,

#179 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 11. 17:19

Na vegul megvettuk az uj tevet, egy 50 inches Samsung plazma a lakas uj tagja. Nagyon szep maga a keszulek is es a HD rajta.

#180 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 12. 14:19

Üzenet megtekintéseIdézet: mirinar - Dátum: 2010. 12. 11. 14:03

Sziasztok,

nem tudok dönteni a Samsung UE40C6510 UW és az egyik üzletben éppen leárazott UE40C8700 XS között. Szerintetek minimális tv, sok film és játék (konzol, pc) felhasználásra melyik lenne a megfelelőbb. A kettő közötti (most éppen) 60e különbség igazából nem számít.

Válaszaitok előre köszönöm,

Ha jól látom az egyik 3D-s a másik nem. Akkor kérdés, hogy lesz-e rá tartalmad... 3D film pl. Játék gondolom lesz, ott biztos jó élményt nyújthat.
De ha csak a filmeket nézzük és szegényes 3D tartalmat, akkor szvsz egy nagyobb képátló többet dobna... 46-52 col.

Téma megosztása:


  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó