HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: A Vatera szerint jót tesz a hazai piacnak az eBay megjelenése - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: A Vatera szerint jót tesz a hazai piacnak az eBay megjelenése Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2010. 11. 12. 08:18

Elsősorban nem konkurenciaként, hanem az e-kereskedelmi piac növekedését elősegítő társként tekint az eBare a Vaterát és Tesz-Veszt üzemeltető allegro.hu Kft. A hazai aukciós oldalak egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek, de még van tér a fejlődéshez.
https://www.hwsw.hu/hirek/45641/vatera-tesz-vesz-ebay-aukcio-e-kereskedelem.html

#2 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 08:18

"társként tekint az eBare a Vaterát és Tesz-Veszt üzemeltető allegro.hu"
kimaradt egy "y" az elején
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#3 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2010. 11. 12. 08:22

@gene: kösz, jav.

#4 Felhasználó inaktív   Pepitox 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 155
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 09:10

Remélem olyan jó hatással lesznek a vaterateszvesz aljas rabló duóra, hogy eltűnnek a pöcegödörbe örökre!

#5 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 09:43

Üzenet megtekintéseIdézet: Pepitox - Dátum: 2010. 11. 12. 09:10

Remélem olyan jó hatással lesznek a vaterateszvesz aljas rabló duóra, hogy eltűnnek a pöcegödörbe örökre!

En is varom, hogy vegre rendes eBay-unk legyen, mert a koncepcio jo, de a magyar cegekrol csak ilyen velemenyeket olvastam eddig.

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#6 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 11:45

@Samott: nem tudom, én eddig mindig pont azt kaptam a Vaterától amire számítottam. Elolvastam a használati feltételeket, tartottam magam hozzá, cserébe ők is tartották magukat ahhoz amit ígértek. Nem tudom hol itt a rablás, de mindegy, ez a buta elvakult gyűlölködés ami kettővel feljebb olvasható jellemző kicsi hazánkra.

#7 Felhasználó inaktív   Gjaza 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 129
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 17:49

A Vaterának jót tenne a konkurencia, olyan fél-egy éve durva díjemelést csinált. Bár nekem már sok mindent sikerült eladni rajta, meg jó vételeket is csináltam, úgyhogy egye fene.

(Pár éve feltettem egy 10GB-os régi vinyót, hátha kell valakinek. Kiraktam egy-kétezer forintra, villámár tízezer volt. Két nap múlva elvitték villámáron. Néztem egy nagyot. Majd kiderült, hogy egy illetőnek elszállt a pont ilyen típusú vinyója - a doktori disszertációjával. Szóval az elektronika (vezérlés?) kellett a vinyóról, műszaki ember volt, és értett hozzá. Na, gondoltam, talán még 50 ezerért is elvitte volna, de hát ez van. Ja, ezért kell mindig pontos típusleírást mellékelni, mert az alapján keresett.)

#8 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 23:50

@Pepitox: "Csupor Erik"
Nomen est omen. :E

#9 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 12. 23:51

"Elsősorban nem konkurenciaként, hanem az e-kereskedelmi piac növekedését elősegítő társként tekint az eBayre a Vaterát és Tesz-Veszt üzemeltető allegro.hu Kft."

Persze. Főleg ha megvennék őket. Jó pénzért persze.

#10 Felhasználó inaktív   prawirotaman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 13. 00:17

@Pepitox: Szerintem ha csak egy picit is tisztában lennél például az e-bay díjaival és nemcsak agyatlanul fröcsögnél össze-vissza, akkor talán nem írtad volna le amit írtál. Az ebay-en (pl. ebay.com, ebay.co.uk) ugyanis a listázási díj 10-15-szöröse a Vatera/Teszvesz listázási díjainak, ezért cserébe feltölthetsz 1 azaz egy szinte használhatatlan méretű képet (ha ennél többet akarsz, azért is fizetni kell), az értékesítési jutalék pedig összekötve a Paypal használati díjaival, több mint duplája a Vatera/Teszvesz díjainak (9% értékesítési jutalék + 3,5-4% Paypal díj). Ezek a díjak ugyan nagyon sok mindentől függnek, de a termékek nagy részére igazak. Nem védem az Allegro csoportot, de utálom az ész nélküli mocskolódást.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó