HWSW Informatikai Kerekasztal: Androidos összefoglaló topik - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (139 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Androidos összefoglaló topik Eszmecserék, tapasztalatok, beszélgetések

#1 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 08:26

Kép

Hogy ne a másik topikot "szemeteljük tele", gondoltam nyitok a témának egy külön részleget.
Ide miden jöhet ami a címben szereplő operációs rendszerrel kapcsolatos.

info:
Manapság leginkább mobil eszközökön találkozhatunk Android operációs rendszerrel, egyre több ismerős kezében láthatunk érintőképernyős mobilt, amelyen Android fut. A platform lényeges része a Google eszköztár, amely lehetővé teszi, hogy a Google(illetve GMail) azonosítónk megadása után a névjegyzéket, az üzeneteinket, a beszélgetéseinket, a naptárunkat, illetve a webes fotóalbumunkat a mobil oda-vissza szinkronban tartsa. Ha levelezni kezdünk egy új partnerrel a GMail keretein belül, a mobilunk névjegyzékében megjelenik az új név; ha egy telefonhívás után felvesszük a névjegyzékbe a hívó adatait, akkor a GMail kapcsolataink között jelenik meg szinte azonnal, s igaz ez a naptárunkra, illetve a GTalk beszélgetéseinkre is. A mobilban lévő kamera segítségével készített fotókat hamar meg tudjuk osztan a Picasa portálon, illetve a Latitude használatávan megoszthatjuk a pontos helyzetünket ismerőseinkkel.

Az Android további érdekessége az Android Market, ahol kategorizált alkalmazásokat tudunk letölteni a telefonunkra, bár magyarországi tartózkodással egyelőre csak ingyenes programokat, vásárolni még nem tudunk. Bár az Android Market-en lévő alkalmazások száma még nem érte el a rivális AppStore alkalmazásainak számát, naponta találhatunk újabb és újabb hasznos programokat, játékokat.

Kissé kényelmetlen a kis méretű kijelzőn, de képesek vagyunk egy Chrome leszármazott böngészővel a világhálót elérni, a mobil eszköz tudása megfelel egy átlagos böngésző tudásának (2.2 verzió esetén Flash Lite 10.1 révén Flash tartalom is működik!), bár az élménynek a kijelző mérete szab határokat, a szöveg újratördelése és a kényelmes zoom funkciók okán mégis hasznos lehet utazás közbeni internetezésre.

A platform alapból támogat különféle multimédia formátumokat, legyen az zene vagy videó, ám a letölthető programok révén szinte alig van olyan média fájl, amelyet ne tudnánk megszólaltatni.

Nos, az Android használatáról nehéz többet beszélni, el kell menni egy olyan üzletbe, ahol megtapogatható legalább egy Android operációs rendszert futtató telefon, és ki kell próbálni... :)


Pár hasznos link:
Androidhungary
Wikipedia
Android blog

#2 Felhasználó inaktív   Zsul 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 09:23

Nah végre, hiánypótló topik, megy is a kedvencek közé :up: :)

Mindjárt lenne is egy kérdésem: Szeretnék olyan mappákat létrehozni, ahová pakolgatni tudom külön a doksikat, külön az ebookokat, stb.. Ha létrehozom, akkor a kártya gyökerében látom is (pl Astroval), de desktopra kitenni nem tudom, sem úgy ha a mappát sem úgy ha a parancsikon lehetőséget választom. Mappánál csak a default mappákat ajánlja fel (Video pl. ami nem is tudom hol lehet), shortcutnál pedig egyáltalán nem is mutatja.. Én vagyok nagyon béna? :)
Karosszékből nincs rákkendroll... |

#3 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 10:18

Launcher pro? :)
Ott van new folder lehetőség. :up:

Am jah. Én is hiányoltam már régóta ilyesmi topikot, az már sajna egy más kérdés hogy itt mennyire lesz népszerű :(

A teljesség igénye nélkül (bár ezt már az első hsz-ba kellett volna.. szerkeszteni már nem tudom, szal marad itt) pár szerintem must have progi andoidra:

Launcher pro. Alternatív "desktop". Az alapnál jóval több lehetőséggel, és nagyfokú testreszabhatósággal
Power amp - Faja zenelejátszó. EQ, mély és magas kiemelés, Flac támogatás, album art kezelés, stb
System info widget. Szabad memória, rom kihasználtság, töltöttség pontosabb kiratása, stb Így néz ki
Power control widget (skinezhető, többet tud mint az alap) Ez meg ilyen
Camera 360. Sokkal normálisabb fotókat lehet vele készít mint az alap sw-el.
ApnDroid. Hogy a telefon ne mászkáljon önhatalmúlag a netre :)
Handcent SMS. Sms küldő és fogadó progi
Perfect Uninstaller. Egyértelmű.
ES File xplorer. Filekezelő progi. Bár az alap is egész használható
mvideo player. Az egyik legjobb videolejátszó
Dolphin HD. Az alap böngésző helyett.

Szerkesztette: M@Xtreme 2010. 12. 03. 10:25 -kor


#4 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 10:45

Én is örülök a topiknak! :up:

Kiegészítésképpen:
sok különbség van egy alap android és egy gyárilag a gyártó által ráhúzott felület között amik még android verziónként is eltérőek lehetnek:

HTC - HTC sense
Motorola - Moto Blur
Samsung - TouchWiz
LG - egyéni felület van a mostani cuccaikon, nevét nem leltem
Sony E - Rachael(?)
stb.

Előny: Egyedi kezelő felület, sok kényelmi funkció és plusz feature, + egyéni progik, optimalizáció(ami nem minden esetre igaz).
Hátrány: nehezebb a gyártónak megcsinálni a saját felületet az újabb android verziókra így később vagy épp legrosszabb esetben egyáltalán nem kap frissítést jópár modell.
Ebben a szegmensben legrégebben a HTC van jelen mert már WinMo óta fejlesztgetik a HTC sense-t és ez a legkiforrottabb ilyen user interface sokak szerint.
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#5 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 10:50

:up:

Illetve van mikor az adott gyártó nem nyúl hozzá, hanem 1:1 az eredeti felületet pakolja bele a termékébe.
Ilyen pl a most viszonylag hazánkban is felkapottá vált (nem hiába, hisz a blade hihetetlen tudással és felszereltséggel rendelkezik az árához képest. Ha valakit érdekel írok róla részletesebben beszámolót.) ZTE.

Szerkesztette: M@Xtreme 2010. 12. 03. 10:52 -kor


#6 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 10:59

ajánlom figyelmetekbe a MIUI romot, kínai über alles rom, van hozzá angol nyelvi fájl (tervezem a hazai lokalizált változatot, majd ha lesz egy hosszú hétvégém, megcsinálom és igyekszem a heti update mellé linkelni a magyar frissítést is).

iszonyat jó és rettenetesen gyors rom, az alap kernellel is. bár én vorkkernel-el használom, azzal még gyorsabb.

egy videó a 11.26-os verzióról (minden hét péntekén jön az új, azaz ma jön a 12.3 verzió).



készítettem hozzá egy patchet is, amivel a GPS fix jóval gyorsabb. illetve konkrétan a MIUI-Au.com változathoz készítettem patchet, mert az ausztrál NTP szerverrel kommunikálna, ami miatt a GPS fix nagyon tetű (több perc is lehet, a patch következménye, hogy a GPS lock szar időben, házban sem több pár másodpercnél :))

a GPS fixet ennek a postnak a végén találjátok meg (telepítés a szokásos, recovery boot, install zip from sd card, ott kiválasztjátok és kész, majd reboot)

alaphangon kapott eredmény:

Kép

készülékek, amire biztosan elérhető a MIUI:

nexus one
desire
milestone

jah, alapnak pedig a mindenkori elérhető legfrissebb androidot veszik alapul, szóval a MIUI egy 2.2.1-es android alapon nyugszik (vélhetően majd érkezik a 2.3 és a 3.0 stb változata is)

Szerkesztette: dareal 2010. 12. 03. 11:00 -kor

www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#7 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 11:04

No ez durva :up:

#8 Felhasználó inaktív   Zsul 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 11:06

Üzenet megtekintéseIdézet: M@Xtreme - Dátum: 2010. 12. 03. 10:18

Launcher pro? :)
Ott van new folder lehetőség. :up:

Jah, tudom, hogy van rá kismillió progi, de igazából az érdekelt volna, hogy sima android szinten ezt hogyan tudom kivitelezni? A HTC Sense-el elégedett vagyok, elég is csak ez a mappa dolog zavar :)

Tud valaki megoldást? :)
Karosszékből nincs rákkendroll... |

#9 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 11:08

Üzenet megtekintéseIdézet: Zsul - Dátum: 2010. 12. 03. 11:06

Jah, tudom, hogy van rá kismillió progi, de igazából az érdekelt volna, hogy sima android szinten ezt hogyan tudom kivitelezni? A HTC Sense-el elégedett vagyok, elég is csak ez a mappa dolog zavar :)

Tud valaki megoldást? :)


emlékeim szerint tudsz kitenni könyvtárakat is, nem csak widgeteket és program ikonokat. sajnos nincs most a közelemben sense ui-s droid, így nem tudom megnézni (a környezetem összes droid készüléke már miui-s készülék :D)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#10 Felhasználó inaktív   Zsul 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 11:31

Üzenet megtekintéseIdézet: dareal - Dátum: 2010. 12. 03. 11:08

emlékeim szerint tudsz kitenni könyvtárakat is, nem csak widgeteket és program ikonokat. sajnos nincs most a közelemben sense ui-s droid, így nem tudom megnézni (a környezetem összes droid készüléke már miui-s készülék :D)

Légyszi írd már le hogyan ha meg tudod nézni :)

Ez a MIUI felmászik vajon HTC Legendre is? :) Ehhez kell rootolni a telót?
Karosszékből nincs rákkendroll... |

#11 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 11:41

Üzenet megtekintéseIdézet: Zsul - Dátum: 2010. 12. 03. 11:31

Légyszi írd már le hogyan ha meg tudod nézni :)

Ez a MIUI felmászik vajon HTC Legendre is? :) Ehhez kell rootolni a telót?


nem tudom neked megnézni, nincs most sense-es teló a közelemben.
root kell mindenképp, legendre nem tudom, hogy van-e portja.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#12 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 12:20

HD2-re is van miui-s rom.

még 1 kötelező progi: dialer one
bár HTC-nél a HTC féle dialer is jó, többi gyártó nem tudom ad-e hasonlót...
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#13 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 12:30

Gondolom azt mondanom sem kell hogy manapság a rootolás sem 1 bonyolult művelet. (z4root, androot.. Feltelepíted valamelyiket, elindítod és szeva :) )
Utóbbit próbáltam, tökéletesen működik. (ezzel a telefont unrootolni is lehet)

Szerkesztette: M@Xtreme 2010. 12. 03. 12:31 -kor


#14 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 13:20

z4root-al már a Defy-t is lehet :)

M@x: írhatnál a ZTE blade-ről egyfajta sémát alakíts ki plz. mint mondjuk a gamebeszámolós topikban és akkor én meg azt követve írnék egy Defy-s beszámolót ;)
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#15 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 14:01

Kis témázgatás: ti használtok taskkillert? Előző telómon csak 256MB ram volt így ott használtam de mostanin van 512MB így az autokillt már nem használom sőt le is szedtem mert elolvastam ezt:
https://supportforum.../message/218824

egy kis tanulmány arról hogy miért nem kell taskkillert használni(nem csak moto telókra érvényes ez, bár amelyikben 256MB ram van azon azért nem árt használni).
Term. én arra az esetre használok, ha vmi progi nincs jól megírva és beragad erre a systempanel nevű rendszerinfó/monitorozó progit használom ennek nem kell szervíz a háttérbe ha a monitorozás ki van kapcsolva, viszont van benne frankó task kill funkció.
Szóval én most azt mondom nem használok taskkillert.

Szerkesztette: Dan(td) 2010. 12. 03. 14:07 -kor

Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#16 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 14:34

Már korábban megtettem, de bekopizom ide is akkor :)


Csomagolás és tartalom:
A telefon viszonylag kis dobozban helyezkedik el, aminek tartalma:
- Leírás
- Stereo Headset (felejtős)
- Aksi töltő
- Adatkábel
- 2gb-s Verbatim microSD
Egyszóval semmi sallang.
Garaciából 2 évet kapunk :)

Kép
(a kijelző színei a kép miatt iylen szarok. Gondolom a vaku használata + a fényviszony sem volt túl nyerő)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Összeszerelés minősége, csatlakozók, kijelző
Nos ez okozta az első nagy meglepetést. Olcsó telefonhoz mérten, én valami ritka gagyi kritikán aluli gány munkát vártam, ám kellemeset csalódtam. A készülék remekül recsegés, és lötyögés mentesen össze van rakva. A kijelző üvegből van, így nem igazán karcolódik (viszont az újlenyomatokat nagyon gyűjti) . A fizikai gombok kicsit kilógnak a sorból, mert azokat csinálhatták volna jobb minőségűre is, DE így sem mondható még rossznak.
A telefont micro (tehát nem mini!) usb-n keresztül kell tölteni.
Ezen kívül helyet kapott egy 3.5mm-es jack is a készülék tetején.
A kijelző minden elfogultság nélkül az eddigi legjobb színekkel rendelkező tft-t amit telefonba valaha láttam. A Spica mellé tettem 1 azonos képet nézve, hát az utóbbi a bladehez képest baromira homályos és élettelen képet ad. (mindkettő max fényerőn volt)
Felbontásilag 800x480-at tud a készülék, ami szintén nagyon jónak mondható. Mindezt 3.5"-on. Természetesen kapacitív és multitouch technológiával készült.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OS/HW
A kütyüt én 2.1update1-es androiddal vásároltam, ám hamarosan elérhető válik rá a 2.2 is. Magáról a rendszerről had ne írjak, aki ismeri az androidot annak kb semmi újat nem fog hozni lehetőségek terén :)
Amit viszont érdemes megemlíteni, hogy a telefonba SEMMIFÉLE T-s szarság nem került. Nincs web n walk, T-s magenta szinű undorító háttér, stb. A Telefon bootscreenje sem Trés logo, hanem 1 android figura, és a gyártó nevét ábrázoló animált splashcreen.

Hardwareileg elég fejlett a Zte üdvöskéje, főleg ha azt vesszük figyelembe hogy mennyibe kerül.
600 MHz ARM1136EJ-S CPU, Qualcomm’s venerable MSM7227 chipset felelős a penge működésért.
Az akku 1250mah-s. A készenléti időről később.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Játékok:

2D/3D keverék
Angry Birds. - ez remekül fut, semmi lassulás, semmi textúrahiba.

2D:
Panda vs ninjas: Szintén tökéletes, jóval gyorsabb mint a spican
Totemo: Megy gond nélkül

3D:
Reckless Racing: Kisebb akadásoktól (néha) eltekintve tökéletesen játszható
ToonWarz: Egy 3D-s fps játékról van szó. Szintén megy, nincs vele gond
Mahjong: A menüben az animáció kicsit lassú, de a játék gyors
Robo Defense: Megy tökéletesen.
Asphalt 5. na ez lassú. Viszont a 2.2-es Froyoval már nem lesz ezzel sem probléma (láttam már neten videt :) )
Quake2: Játszhatatlan, fekete kép. Ez Spicán ment, de bazi lassan.
Labirinth 3D: Gyors, tökéletes
Fifa 2010: Kifogástalan

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Multimedia:
A cuccos 3.2mp-s autófókuszos kamerát kapott. A vele készült képek az elviselhető kategóriába tartoznak, semmiképp nem kiemelkedő. Kb Spica szint.
Ezen kívül helyet kapott még egy fm rádió is, ami szépen teszi a dolgát, panasz nem lehet rá.
Hangzás téren sem vall szégynet a készülék. A nálam alapnak számító powerAmp nevű programmal remekül szól a cx500-ammal megtámogatva. (az alap füles = kuka mint az sejthető)

Tesztképek:

kép 1 Kép 2 Kép 3
A 2 utolsó fotónál véletlen 1600x1200-ra állítottam a felbontást. :)

gps:
Pillanatok alatt talál műholdat,és nem szakadgat le róla. Ez talán a telefon legerősebb része. Sygic Mobile maps 10-el remekül működik.

hmm mit hagytam ki?
ja igen az osztályozást. Nos mindent figyelembe véve, ez a cuccos bizony best buy. Rendesen fel fogja forgatni az okostelefonok piacát az tuti. Hardwareileg jóval erősebb mint az ebbe az árkategóriába eső készülékek, sőőt. Froyoval kb galaxy S szinten lesz 3D-s teljesítményben! Azért ez nem rossz 36k-ért.
Illetve a végére egy is negatívumot is megemlítenék, ez pedig a készenléti idő. 1 Nap alatt simán l lehet meríteni az akksit.
Ha még valakinek lenne kérdése, szívesen válaszolok.

Szerkesztette: M@Xtreme 2010. 12. 03. 14:43 -kor


#17 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 15:54

Thx :) Am. hogy a galaxy S-t behozza tuningolni is kéne a bladet szvsz :)

Apropó, ha már 3D-s game amik sztem nagyon jók és szépek:

Nova - fps (kb állejtős quake3 nézett ki így Pc-n anno)
Dungeon hunter - Hack 'n' Slash (diablo fanoknak kötelező)
Assassin's Creed - mászkálós kaland/hack'n'slash
Hero of sparta - mászkálós kaland
Asphalt 5 - autóverseny
Raging Thunder2 - autóverseny
Tom Clancy's HawX - repülős szim.
Let's Golf 1+2 - golf

Ha még ismertek további szép 3D-s gamékat akkor írjátok le :)

JA még vmi Androidra szinte minden régebbi konzol emulátora jelen van én használom:
FrodoC64 - C64 emu
Snesoid - superNintendo
Gensoid - Sega
Gameboid - GameboyAdvanced
PsxDroid - Playstation1

stb.stb. még Zx spectrum emu is van :Đ
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#18 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 16:06

Kép

:)

#19 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 16:37

én nem használok semmi taskkillert. (HTC HD2, változó, hogy épp milyen rommal)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#20 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 03. 16:58

Dan. te Honnan rendelted a Defyt?
Most nézem hogy a gsmhome-nál akciós (88) csak basszus.. tartok ettől a hangszórós témától. Pedig rá kéne feküdnöm a témára, mert most van rá meg a pénz, meg ki tudja pár hét múlva mennyibe lesz.

Téma megosztása:


  • (139 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó