HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: MWC: Medfield, nokiás részletek és Meego - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: MWC: Medfield, nokiás részletek és Meego

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2011. 02. 14. 16:46

Megvillantotta a Meegót és a Medfieldet az Intel, üres kézzel érkezett a Nokia és végre Európa is megkapja a Motorola Droid Pro GSM-verzióját. Ez is Barcelonában történt.
https://www.hwsw.hu/hirek/46153/intel-medfield-meego-nokia-microsoft-motorola-pro-okostelefon.html

#2 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 14. 16:46

nagyon-nagyon lassú cég a nokia...
Persze nem rég irták alá az együttmüködést, de szerintem nem vagyok egyedül akik titkon remélték,h közben a háttérben már valami készült.... legalább egy bemutatható koncepció vagy ilyesmi...
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#3 Felhasználó inaktív   otto_dc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 274
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 14. 22:18

ááá! simán a túlélésre játszanak jelenleg, egyelőre nem is tehetnek mást, mert a szoftvereik egy-másfél éves késésben simán vannak, így mire valami/bármi a hétköznapi nagy üzleti nyomás mellett létrejönne, addigra akkora piacot veszíthetnének, hogy csak na... :)
a winmo7-tel a felszínen maradhatnak -- talán tényleg hoz is valamit a konyhára; és fogadjunk, hogy az s40-es vonal is még jó ideig menni fog, így csendben és különösebb presszió nélkül, párhuzamosan van lehetőségük fejleszteni.

#4 Felhasználó inaktív   daylienn 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 14. 22:45

@map:

Koncepció már van. 1 2.1 2.2 Csak azt nem tudom elhinni, hogy a mostani bejelentés fényében lesz-e, aki hajlandó felső/felső-középkategóriás telefont venni tőlük a WP7 megjelenéséig... Szóval nem árt, ha azért Q3 végére/Q4 elejére alkotnak valamit WP7 fronton.
"És robbanó tartály mögött vihorászni tűzharc közepén szerintem még a Nők lapja horoszkópja szerint sem jelent jót." /by MAZUR [GS'10J]

#5 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 14. 23:13

@daylienn: igen,ezt én is láttam, és ez egy koncepció... de ez azért most szerintem kevés, sem bemutatás, sem megjelenés, semmi, csak 1-2 kép,és az igéret,h majd lesz...
Az elégedetlenségem abból fakad,h már decemberben voltak olyyan találgatások,h lesz MS-Nokia szövetség. Ugy tűnik csak a managereket turáztatták, a mérnököket nem...
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#6 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 16. 12:12

@map: lehet, hogy már készülnek, nem tudhatjuk. De egy félkész valamit nem mutathattak be ugye :)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó