HWSW Informatikai Kerekasztal: Mitől zúg a hanfalam? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mitől zúg a hanfalam? Házimozi gondok Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   any11 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 07. 15:57

Mitől zúghat a következő konfig:
Kenwood erősítő, Sony 5.1 hanfalszett, Orion dvd lejátszó, Samsung 42"-os plazmaTV. Amig nem cseréltem ki a tv-t, addig gyönyörűen ment a rendszer. De mióta beraktam az új tv-t, zúgnak a hanfalak. Ha szézhúzom a dvdt és az erősítőt összekötő 6db rca-kábelt, akkor a zúgás megszünik. Akkor sem zúg, ha a dvd nincs öszekötve a tv-vel. De a három eszköz valamiért összegerjed... Tipp?

#2 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 07. 16:22

Földhurok. Vegyél földhurokszűrőt.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#3 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 07. 16:26

És ha csak a tv antennát(kábel tv?) húzod ki? Ha akkor is megszűnik, akkor a tv antennára tegyél egy izolátort.
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#4 Felhasználó inaktív   Mercury 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 247
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 18. 19:34

Sziasztok!

A mai napon tűnt fel, hogy az 5.1-es hangfalamból a "rear left" -nek olyan hangja van, amit csatoltam mp3-ban "rossz" néven. A hangfelvétel a Win-es hangfalteszt hangja, mellette ott van, hogy hogyan szól a többi jó. A központi egységnél átcseréltem egy másik hangszóróval, de akkor meg a helyére dugott szólt ilyen fura hangon, tehát biztos nem a hangfal a rossz, hanem a központi egységből már így jön a hang. Van esetleg ötletetek így hang, meg leírás alapján, hogy mi okozhatja a gondot?

Csatolt fájl:



Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó