HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Meddig ülhet a trónon a Hipernet? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Meddig ülhet a trónon a Hipernet? Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2011. 09. 15. 15:15

A Telenor augusztus végén elindított, Hipernet márkanevű szolgáltatásával új szintre helyezte a lécet a mobilnet-szolgáltatások által nyújtható sávszélesség tekintetében. Minden jel arra utal ugyanakkor, hogy ezt a szintet hamarosan még legalább egy riválisa megugorhatja.
https://www.hwsw.hu/hirek/47357/telenor-hipernet-t-mobile-vodafone-hspa-hsxpa-mobilnet.html

#2 Felhasználó inaktív   EasyRider73 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 15:15

Én még mindig azt szeretném kérni a nagyságos szolgáltatóktól, hogy Budapest->Siófok útvonalon az autópályán, tudjam megszakadás nélkül hallgatni a kedvenc _192kb/s-os_ webrádiómat.

#3 Felhasználó inaktív   szomova 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.549
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 16:04

Marminthogy Bp-en, merthogy orszagosan a leglassabbak.

#4 Felhasználó inaktív   joghurt 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 155
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 15. 22:15

Én csak annyit szeretnék kérni a Telenortól, hogy Budapest közepén nekem nem kell 42 megabit. Nem kell HS*PA. De legalább a sima GSM kapcsolat (és esetleg a GPRS) lehetne stabil, hogy ne dobjon le állandóan a hálózat.

#5 Felhasználó inaktív   peachman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 88
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 16. 06:19

Én a Telenortól elfogadnám azt is, hogy Káposztásmegyeren a lakásban letehessem úgy a telefonomat bárhol, hogy ne kelljen megnéznem éppen ott van-e megfelelő térerő.

Gigabyte P35-DS4 rev1.| Q6600@3.6GHz (8*450) | 2x2GB OCZ KIT Reaper 1066 | MSI 8800GTX-OC 768MB PCIE
3x250GB Seagate SATA2 16MB (500GB RAID0 + 250GB) | LG 16x ROM | ASUS DVD+-RW | Vízhűtés | LG L1919S TFT

#6 Felhasználó inaktív   youngboy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 16. 07:32

Mi T-t nyomjuk, de én is csak annyit kérnék, hogy Küngösön én is tudjak a lakásban úgy mozogni, hogy van térerő és a mibilnet is hajlandó EDGE fölé menni.

#7 Felhasználó inaktív   youngboy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 16. 07:36

És még azt is, hogy a Veszprém-Zalaegerszeg vonalon ne szűnjön meg úgy 5-6-szor teljesen a hálózat. Időnként mindhárom szolgáltatóra igaz.

#8 Felhasználó inaktív   hatpersze 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 16. 08:50

Itt lehet kivánni? :) Akkor én azt szeretném, hogy T-M-nak legyen térereje a belvárosban (5.ker)....

#9 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 16. 09:22

Üzenet megtekintéseIdézet: hatpersze - Dátum: 2011. 09. 16. 09:50

Itt lehet kivánni? :) Akkor én azt szeretném, hogy T-M-nak legyen térereje a belvárosban (5.ker)....


Állítólag. :)

Én meg a Vodkafóntól és a Teleorrtól kérném egyformán, hogy a Budapest-Bécs vasútvonal Törökbálint és Tatabánya közötti kb. 50 km-es szakaszán legalább GSM/GPRS legyen folyamatosan, mert most kb. 20%-os a lefedettség. Ezen kívül a Visegrád-környéki kirándulóhelyeken is lehetne, mert ott most csak a szlovák hálózatok működnek. Meg Dobogókő környékén. Meg...
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#10 Felhasználó inaktív   MacikaG 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 77
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 17. 21:18

"Te, ez az aranyhal nem tud magyarul....."

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó