HWSW Informatikai Kerekasztal: Megújult a HWSW fóruma! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (57 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 55
  • 56
  • 57
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Megújult a HWSW fóruma! Új fórummotor, és egyéb változások. Értékeld a témát: *---- 1 szavazás

#1121 Felhasználó inaktív   Dr. Szöszi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.910
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 05. 15:27

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2016. 05. 04. 16:03

Már megint azt hittem, hogy megújult a HWSW fóruma...

És már megint nem?
És igen, mivel a fórum nem hoz pénzt, így nem csoportosítunk át kellő erőforrást ahhoz, hogy az itt felmerült igényeket, bugokat miazmást megfelelően kezelni tudjuk.

#1122 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 08. 00:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2016. 05. 02. 01:26

A hwsw fórumszerverének az órája 2 percet késik. Csináltam NTP frissítést, és továbbra is 2 perccel kevesebbet mutat az én gépem és az NTP szerverek órájához képest. Mondjuk Jahno nem tud ez ellen mint tenni, a tulajok meg ennél nagyobb bugokat sem javítanak, szóval csak úgy megemlítem, gondolom változás nem lesz ilyen téren.

Úgy néz ki, hogy a Highway Ashway Baytay mégis csak olvas minket, mert most már jól jár a fórumóra, percre pontos. Mondjuk nem is egy nagy kunszt órát frissíteni a szerveren, vagy megnézni miért nem szinkronizálódik rendszeresen.

A főoldal még mindig nem jó, a Disqus-felület többször írja, hogy egy hozzászólás x másodperccel vagy perccel a jövőbe datálódik, igaz ez viszont nem biztosan a hwsw hibája, lehet a Disqus-szerver órája nem jár jól.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#1123 Felhasználó inaktív   DGabor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.859
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 06. 14. 22:13

hetek óta nem kapok mailt privát üzenetről. lerohadt a mail szerver vagy mi van? (bár nem mintha olyan fontos lenne...)
Close the world. Open the nExt.

Megtudtam, hogy "Köcsög pösti" vagyok. Ujjé!

Téma megosztása:


  • (57 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 55
  • 56
  • 57
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó