HWSW Informatikai Kerekasztal: Megújult a HWSW fóruma! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (57 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Megújult a HWSW fóruma! Új fórummotor, és egyéb változások. Értékeld a témát: *---- 1 szavazás

#1 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2011. 09. 18. 23:08

Köszönjük. Szívből. Tényleg. Lehetőséget adtok bárkinek, szabad vélemény, bódottá, viva la HWSW.

https://forum.hwsw.h...11#entry7028711
Make love not Wor.

#2 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 19. 07:41

Aztán? Ez a Flashdesignor semmit nem oszt szoroz ennek a fórumnak. Alapjaiban van az egész elbaszva, hogy rendes moderatúra híján egy ilyen kis lepkefing csávó rendbonthat itt lazán. Inkább azt kéne, hogy Renwickék szarjanak sünt. Farfekvésest.

Mondjuk mi sem tesszük jól, hogy csak reklamálunk, meg siránkozunk. Lécelni kéne lefelé, valami másik fórumra. Részemről azt sem bánnám, ha angol nyelvű, csak legyen rajta aktív, szakmai közösség, meg ne 5 millió éves, házibarkács motor fusson rajta, hogy a témákat se lehessen szortírozni meg keresni rendesen. Nem találtam még ilyen helyet, valahogy kihalófélben van ez az egész fórumosdi. Régóta fontolgatom, hogy hagynom kéne az egészet 'csában és addig is nem segíteni senkinek, menjenek a kibaszott Faszbukkjukra segítségért, vagy szépen fizessenek meg szakembert.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2011. 09. 19. 10:11

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2011. 09. 19. 08:41

és addig is nem segíteni senkinek, menjenek a kibaszott Faszbukkjukra segítségért, vagy szépen fizessenek meg szakembert.



Nem véletlenül az autós pörög, meg a pompás marsos :-) No meg ahova vers beírja a faszságait. HWSW moderatúra legalább nem következetes, mikor én okádtam tele a fórumot ilyesmivel, akkor zéró idő alatt repültem, de még mindig nem tudom, hogy szabad-e ilyet, vagy sem? Vagy csak a betegknek lehet? Akkro csinálok nicket, hozok róla papírt, meglátjuk ki bírja tovább.
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   unix 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 494
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 19. 10:28

azt nem értem ha mindenki ennyire kocka okoscsávó miért nem rak fel egy fórummotort a saját szerverére?

ja de hazudok értem.mert senki nem fog baszkodni moderokálással,adminolással azért hogy utánna szarjunk sünt felkiáltással valami pimpike kioszt.

amugy meg télleg jobb volt 1.3-as ipb.

ez egy karika szar.
-- UNIX/Linux System Administrator
az egyszerűség a végső kifinomultság, amely a dolgok bonyolultságának leküzdéséből, nem pedig figyelmen kívül hagyásából származik

#5 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2011. 09. 19. 11:04

Üzenet megtekintéseIdézet: unix - Dátum: 2011. 09. 19. 11:28

azt nem értem ha mindenki ennyire kocka okoscsávó miért nem rak fel egy fórummotort a saját szerverére?


Így van, nem akarunk szopni és úgyis bedőlne. Ellenben itt nagyon sokan ingyé, önként és dalolva vállalták volna a moderációt. Azzal már előbbre lennénk.
Make love not Wor.

#6 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 19. 11:13

Üzenet megtekintéseIdézet: unix - Dátum: 2011. 09. 19. 11:28

azt nem értem ha mindenki ennyire kocka okoscsávó miért nem rak fel egy fórummotort a saját szerverére?

Azért, mert nincs neki szervere? Vagy van, de menne ott pár hónapig, aztán bedőlne az egész, esetleg menne még tovább, de kimaradásokkal. Azért nem olyan egyszerű egy szervert üzemeltetni, feltelepítem, aztán nosza örüljön mindenki. Aztán még ha sikerül is, akkor is be kell járatódnia, míg a népek odaszoknak.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#7 Felhasználó inaktív   DGabor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.859
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 19. 20:33

te Jahno! sírsz itt mint egy fürdősribi, hogy szar az egész. de mint megannyian mondták már: hova máshova? SG a másik fos, egyéb noname fórumok felejtősek, PH esetleg szóba jöhet. ha ezek nem, mi legyen?

Szerkesztette: DGabor_ 2011. 09. 19. 20:34 -kor

Close the world. Open the nExt.

Megtudtam, hogy "Köcsög pösti" vagyok. Ujjé!

#8 Felhasználó inaktív   Chabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 27. 23:47

ez most komoly hogy ezt fejlesztik hónapok óta ? :blink:

Üzenet megtekintéseIdézet: Ytse - Dátum: 2011. 09. 21. 07:50

@Xero: csak rajtatok múlik, leálltok-e vele vitatkozni vagy sem. egyébként már készül az új kommentmotor, ahol maguk a felhasználók dönthetik el, kinek a hozzászólásait nem akarják többé látni.

Üzenet megtekintéseIdézet: didyman - Dátum: 2011. 09. 27. 09:19

(Yccse, ezt tudja a jelenlegi motor is.)(Aztán meg is bukott ez a fajta közösségi moderáció.)(Attól, hogy mink itt letiltjuk, a hülyeségei még láthatóak maradnak minden olvasó számára, ami csak nem vet jó fényt rátok, pláne, ha le is tiltjátok magatoknak-még észrevenni sem fogjátok.)

https://forum.hwsw.h...ost__p__7033749

:omg:
Az igazi mazochista az, aki közúti ellenőrzésnél leáll mögéd, pedig le se intették!
Nem jött össze neki, továbbküldték...

#9 Felhasználó inaktív   Eleanor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.620
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 06:41

Idézet

Wikileaks: „Ne azt nézzék amit mondok, hanem amit csinálok"

 
 
Ha az agyatok fele akkora lenne, mint az arcotok… zsenik lennétek.. (T.B.)
 

#10 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 08:14

Üzenet megtekintéseIdézet: DGabor_ - Dátum: 2011. 09. 19. 21:33

[..] PH esetleg szóba jöhet. [..]


Teljesen komolyan mondom, hogy sokkal jobb, mint hittem. Anno, az "ősidőkben" emlékszem az itteni "guruk" sokszor leszólták az ottani közösséget, hogy "komolytalan".

Amióta itt "behalt" a fórum (a szakmai részeken az aktivitás sajnos minimális) én is rendszeresen átjárok oda. (Nagyon rég óta van regisztrációm, de jobbára csak a teszteket olvastam ott az elmúlt években; a fórumon nem voltam aktív.)

Meg kell mondjam, hogy sikerült találkoznom jópár olyan emberrel, aki valamilyen témának igazi szakértője. Szóval érdemes lehet olvasni azt a fórumot is. A szakmai részt legalábbis feltétlenül.
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#11 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 09:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2011. 09. 28. 09:14

Teljesen komolyan mondom, hogy sokkal jobb, mint hittem. Anno, az "ősidőkben" emlékszem az itteni "guruk" sokszor leszólták az ottani közösséget, hogy "komolytalan".

Nekem ott sosem a közösséggel volt bajom, hanem a túl fapados fórummotorral. Mondjuk azóta sok mindenen javítottak, de pl. még mindig nem lehet a hozzászólást előnézetben megnézni és szerkeszteni is csak 5 perc áll rendelkezésre. Valamint az óvodás kinézetű, emberre kényszerített avataroktól kiver az agyfasz, mondjuk ezt a részét az Adblock megoldja.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#12 Felhasználó inaktív   Chabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 11:21

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2011. 09. 28. 10:14

Teljesen komolyan mondom, hogy sokkal jobb, mint hittem. Anno, az "ősidőkben" emlékszem az itteni "guruk" sokszor leszólták az ottani közösséget, hogy "komolytalan".

Amióta itt "behalt" a fórum (a szakmai részeken az aktivitás sajnos minimális) én is rendszeresen átjárok oda. (Nagyon rég óta van regisztrációm, de jobbára csak a teszteket olvastam ott az elmúlt években; a fórumon nem voltam aktív.)

Meg kell mondjam, hogy sikerült találkoznom jópár olyan emberrel, aki valamilyen témának igazi szakértője. Szóval érdemes lehet olvasni azt a fórumot is. A szakmai részt legalábbis feltétlenül.

Nekem is régóta van ott regisztrációm, de hiába van sok "téma szekértője" ha beleolvasol bármelyik topikba 100 hozzászólásból 200 nem odaillő, ha 3-4 nap után visszanézek akkor meg a tökömnek sincs kedve 1000 hozzászólást végigfutni csak azért mert 1-2-re kíváncsi lennék. Uccsó "friss" oldalt szoktam megnézni, de ha a felénél már megy a zintel vs ájemdé meg a "mé nem aggyák olcsóbban mert 10 ezerért akarom megvenni" szokásos duma, akkor már nyomom is az X-et. :up:
Aztán hiába müxik a moderáció, alapból nem azzal van a gond.
Az igazi mazochista az, aki közúti ellenőrzésnél leáll mögéd, pedig le se intették!
Nem jött össze neki, továbbküldték...

#13 Felhasználó inaktív   Zsivaagoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 15:03

Itt még véletlenül/csoda folytán maradt meg közösség valamilyen formában. Az a néhány szőrös masztodon még nem határozta el, hogy másik legelőt keressen. Mint én is. :lama: :nevet:
A regisztrációt meg már érte néhány megatonna basztatás és jogosan. Akárki, akárhonnan, akárhogyan regisztrálhat, pláne Facebook-ról :fuck:.
A friss "fórumtag"-ról nem lehet tudni, hogy férfi/nő/shemale/transzvesztita/hermafrodita/eunuch gyermekprostituált vagy mifasz, ugyanúgy legmagasabb iskolai végzettség sem tudható meg, az éppen űzött szakma sem, ezek nélkül meg hogyan állapítsam meg valakiről, hogy zárt intézetbe való közveszélyes szociopata és pszichopata troll-e, vagy csak friss júzer és szar napja van, mert tegnap tudta meg, hogy a főnökével dug félre az asszony. Vagy egyszerűen a 12 éves Kolompár "magyart ölök" Rubikkocka Nintendó Hozé Ármándó gyémántos rajpujáró olaszherceg keres kihívót streetfight-ra.

A júzerrel véleményeztetni a többi júzert meg faszság és nagyon gyorsan kontraproduktív. Miért:
"A Földön az intelligencia mennyisége állandó. A népesség növekszik!"

Lehet szavazást kiírni, hogy az utóbbi időben mennyi funkcionális analfabéta pszichopatával találkoztál a fórumon.
Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.
Ha visszakérdezek, akkor az azért van, mert nem értettem, hogy mit kérdeztél. Heeeee?

#14 Felhasználó inaktív   Eleanor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.620
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 28. 15:27

Mozsmé, a háwéjezswé hírek között elfér… igaz, a szinvonal kicsit magasabb.
 
 
Ha az agyatok fele akkora lenne, mint az arcotok… zsenik lennétek.. (T.B.)
 

#15 Felhasználó inaktív   Iguana 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 10. 01. 17:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Chabi - Dátum: 2011. 09. 28. 12:21

Nekem is régóta van ott regisztrációm, de hiába van sok "téma szekértője" ha beleolvasol bármelyik topikba 100 hozzászólásból 200 nem odaillő, ha 3-4 nap után visszanézek akkor meg a tökömnek sincs kedve 1000 hozzászólást végigfutni csak azért mert 1-2-re kíváncsi lennék. Uccsó "friss" oldalt szoktam megnézni, de ha a felénél már megy a zintel vs ájemdé meg a "mé nem aggyák olcsóbban mert 10 ezerért akarom megvenni" szokásos duma, akkor már nyomom is az X-et. :up:
Aztán hiába müxik a moderáció, alapból nem azzal van a gond.

Nemrég végigolvastam ott egy 14k hozzászólásos topikot (olvass vissza, ezerszer leírtuk már), hozzászóltam kettőt, erre elküldtek az anyámba :nevet:
hirtelen azt hittem, a gugatopikra kattintottam véletlenül :]
Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

#16 Felhasználó inaktív   Zsul 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 11. 10. 13:35

Üzenet megtekintéseIdézet: unix - Dátum: 2011. 09. 19. 10:28

azt nem értem ha mindenki ennyire kocka okoscsávó miért nem rak fel egy fórummotort a saját szerverére?

Miért, a hwsw talán a társadalom iránti áldozatvállalási hajlamából kifolyólag üzemelteti ezt az egészet, és a pénzt az indiai éhező kisgyerekeknek adja? :think: Ez egy cég, ami profitot termel oly módon, hogy az ehhez szükséges 'terméket' (tehát az érdemi hozzászólásokat, amire a read only vagy csak kérdezni tudó júzerek jönnek mint szarra a légy) nem a cég állítja elő, hanem egy közösség tagjai. Ráadásul ezek a tagok akár ingyenmunkát is vállaltak (moderátorkodás) ami ugyan jót tett a közösségnek is, de egyszerre a 'termék' színvonalát is emelte, ami meg jót tett a forgalmi adatoknak, az meg a reklámozási és egyéb hajlandóságoknak amikből csilingelt befelé a zsé. Aztán jöttek a forradalmárok, akik megreformálták a fórumot -ami, hát lássuk be, nem jött össze :-D - és most már nem nagyon jönnek észt osztani a forradalom szükségességéről...

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2011. 09. 28. 09:15

Nekem ott sosem a közösséggel volt bajom, hanem a túl fapados fórummotorral. Mondjuk azóta sok mindenen javítottak, de pl. még mindig nem lehet a hozzászólást előnézetben megnézni és szerkeszteni is csak 5 perc áll rendelkezésre. Valamint az óvodás kinézetű, emberre kényszerített avataroktól kiver az agyfasz, mondjuk ezt a részét az Adblock megoldja.

Meg úgy általában mindenkinek ez a gondja szerintem a PH-val... :-D

Más kérdés, hogy ott vannak hozzászólások, itt meg nincsenek és ezért szépen lassan átszoknak majd oda az emberek. A hwsw meghalt, az a pár csoport aki itt ragadt az 'öregek' közül meg egy piázás közben meg tudja beszélni, hogy hová menjenek át ha itt bezárna a bolt... :Đ
Karosszékből nincs rákkendroll... |

#17 Felhasználó inaktív   MisterY 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.979
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 11. 11. 08:28


Aktív tartalom az elmúlt 24 órában
Összesen 74 bejegyzés az elmúlt 24 órában


Kérem, az utolsó, aki elhagyja a fórumot, kapcsolja le a villanyt!

#18 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 11. 11. 08:33

Üzenet megtekintéseIdézet: MisterY - Dátum: 2011. 11. 11. 08:28

Aktív tartalom az elmúlt 24 órában
Összesen 74 bejegyzés az elmúlt 24 órában


Kérem, az utolsó, aki elhagyja a fórumot, kapcsolja le a villanyt!

Ebben a 74-ben benne van az összevont Gémkapocs, meg a bolha is. Ha ezt is levesszük, akkor alig van mozgás, az is csak a cikkeknél.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#19 Felhasználó inaktív   Chabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 11. 11. 08:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2011. 11. 11. 09:33

Ebben a 74-ben benne van az összevont Gémkapocs, meg a bolha is. Ha ezt is levesszük, akkor alig van mozgás, az is csak a cikkeknél.

Mai top fórumozók/ 24h (óránként? változik)

Gabibácsi (72)
Jahno (26)
leslie (24)
FőDudu (21)
blueboi69 (20)
Sparow2 (18)
PolaR (14)
Raynes (13)
didyman (12)

= 220

szóval ez a fenti 74 tuti hülyeség
Az igazi mazochista az, aki közúti ellenőrzésnél leáll mögéd, pedig le se intették!
Nem jött össze neki, továbbküldték...

#20 Felhasználó inaktív   MisterY 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.979
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 11. 11. 08:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Chabi - Dátum: 2011. 11. 11. 08:47

szóval ez a fenti 74 tuti hülyeség


74 aktív topikban 220 hozzászólás.
De az már tényleg durva, hogy 10 hozzászólással már a top10-ben lehetsz.

Szerkesztette: MisterY 2011. 11. 11. 08:54 -kor


Téma megosztása:


  • (57 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó