HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Drágább PC-ket akar eladni az Acer - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Drágább PC-ket akar eladni az Acer Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2011. 12. 08. 16:57

Az Acer olcsó tömeggyártóból a prémium kategória felé szeretne elmozdulni, mondta a vállalat elnök-vezérigazgatója, J.T. Wang.
https://www.hwsw.hu/hirek/42722/acer-notebook-pc-piac-ultrabook.html

#2 Felhasználó inaktív   Reggie0 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 59
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 08. 16:57

Szerintem nem diktalt valodi arversenyt, ugyanis annyival volt olcsobb, mint amennyivel rosszabb volt egy normalis markanal (Pl. Lenovo, HP, Dell).

#3 Felhasználó inaktív   DNC 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 08. 21:46

@Reggie0: fusiból is jött már betonszéria, hápéból is ipari hulladék...

acer-t miért utálja ennyire mindenki ?

#4 Felhasználó inaktív   Xero 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 08. 22:47

Üzenet megtekintéseIdézet: DNC - Dátum: 2011. 12. 08. 22:46

@Reggie0: fusiból is jött már betonszéria, hápéból is ipari hulladék...

acer-t miért utálja ennyire mindenki ?


Azért mert arányaiban a legtöbb szart az Acer és a Fujitsu adott ki. Mivel ezek nyomott áron kerültek a piacra, így nagy az elterjedtségük is, így sokat találkozik velük az ember. Én is tudok kapásból mondani a környezetemben 3 ócska Acert és mellé 2-3 Fujitsu-t is.

Sajnos az emberek elhitték azt, hogy lehet jó paraméterű gépet nyomott áron venni. Természetesen lehetett, csak éppen minden egyes porcikája szemétre való volt.

#5 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 08. 22:54

Én nemtom, egy rájött,h a prémiumban van pénz,és hirtelen mindenki arra fordul. Aztán jajgatnak,h jaj elönt minket a kinaí bóvli,és esnek az eladások is ...hát igen, a prémium az bizony prémium.
És hozzátenném hogy az ultrabook oké,h frankó, de csak árában prémium maximum. Az asus zen is ilyesmi akart lenni lásd B&O hang, de az még nagyon kevés. Nem véletlen,h a legtöbb luxusmárka európai, és nem ázsiai.
Arról nem is beszélve,h a prémium ártól az emberek némi exkluzivitást is várnának, mert akkora hypot kelteni mint az alma elég kevesen képesek!
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#6 Felhasználó inaktív   philcsy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.501
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 09. 00:58

@map: Ezzel csak nekünk tesznek szívességet. Minél többen kezdik gyártani a prémium kategóriás termékeket annál kevésbé lesznek prémiumok. Ami ma ultrabook az holnap "standardbook". A kínai tömegtermék meg olyan lesz mint a kvarcóra. Fillérekért meg tudod venni, ha akarsz egyet a WC-be is.
geri: "a világon 6.5 milliárd PC felhasználó van"
geri: "én a hwsw egy kiemelkedő szakmai színvonallal bíró, megbecsült, elsőrangú tagja vagyok."

#7 Felhasználó inaktív   Reggie0 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 59
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 09. 02:45

@DNC: Nem utalom, nekem is van acer gepem, de attol meg nem leszek szemellenzos es elfogadom, hogy ezek a tenyek. Persze az a megszokott, hogy bejatszik a tulajoknal a kognitiv disszonancia, de nalam pont nem...

#8 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 09. 03:23

@philcsy: erről értesítsd az árcédulákat is :D
Az igaz, persze,h van ami először a drágább cuccokban debütál átkerül a "standardbookokba", de jön más marhaság ugyis, plusz a löherebörbőlfonottlujívutonmintás egO gépeket is viszik, nagyon prémium áron pedig high-tech nem sok van benne. Senki nem mondta hogy igazából a legmodernebb lesz a prémium.
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#9 Felhasználó inaktív   Peak 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 224
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 09. 11:21

@Xero: Még jó, hogy halovány segédfogalmad sincs, hogy miről beszélsz. :D
Csak a légbőlkapott ostobaságokat szajkózod tovább, amit szintán másik ostoba szakbarbártól hallottál!

Az Acer meghibásodási statisztikája 14%, a vallási fanatikusként szajkózott és istenitett HP-d 15%-on áll, az exIBM Lenovo 12,5% körül alakít, mig a Dell 13,5% körül mozog.

Leszel szíves a hülyeségeidet és a dezinformálást abbahagyni!
Legmélyebb tisztelettel köszönöm szépen!

#10 Felhasználó inaktív   Xero 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 09. 13:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Peak - Dátum: 2011. 12. 09. 12:21

@Xero: Még jó, hogy halovány segédfogalmad sincs, hogy mirõl beszélsz. :D
Csak a légbõlkapott ostobaságokat szajkózod tovább, amit szintán másik ostoba szakbarbártól hallottál!

Az Acer meghibásodási statisztikája 14%, a vallási fanatikusként szajkózott és istenitett HP-d 15%-on áll, az exIBM Lenovo 12,5% körül alakít, mig a Dell 13,5% körül mozog.

Leszel szíves a hülyeségeidet és a dezinformálást abbahagyni!
Legmélyebb tisztelettel köszönöm szépen!



Még jó, hogy van. Nagy valószínűséggel lényegesen több mint Neked. :D Lehet, hogy Neked nem sikerült értelmezni az általam leírtakat. ;)
Az önigazolós mellébeszélésedre és hülyeségeidre nem látok itt nagy igényt.

Egy szóval nem említettem meghibásodási rátát. Én a kidolgozás minőségéről beszéltem. Az, hogy a tömegben eladott Acer-ek gagyi műanyaggal, pocsék kijelzővel kerültek piacra egyszerűen tény.

Másrészről Apple user vagyok, ergo engem vajmi kevéssé mozgat meg ilyen szempontból a consumer pc piac. :D

Szerkesztette: Xero 2011. 12. 09. 13:54 -kor


#11 Felhasználó inaktív   Reggie0 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 59
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 09. 23:00

@Peak: Csak ebben nincsen benne, az, hogy valami eleve szarul van megtervezve, vagy menet kozben elromlik... Az ACER hiaba adja olcsobban ugyan azt a teljesitmenyt, ha cserebe teli van tervezesi hibaval es bar ritkabban hibasodik meg fizikailag, viszont amig hasznalod vegig idegesit...

#12 Felhasználó inaktív   DNC 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 12. 10. 09:37

tervezési hibák, "gagyi műanyag", pocsék kijelző... azért almáéknál is volna mit keresni. de a többieket sem hagyhajuk ki !
nálam beváltak az acer notik. sosem hasonlítgattam hp-hoz, vagy sony / apple-hez. olyan értelmetlen, butaság lenne, mint nehézsúlyú boxoló ellen pehelysúlyút küldeni a ringbe.
a célközönségüknek - túlnyomórészt átlag júzer, elsőnotis júzer - tökéletesen kielégítették az igényeit. jó anyagokból készültek, bírták a gyűrődést, nem melegedtek agyon.
egy hcgamer alatt nyilván máshogy viselkedik, de aki szamárral indul lóversenyre, az megeheti a kalapját.
a statisztikákat csak igazolni tudom, ugyanannyi baj van velük, mint a többivel.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó