HWSW Informatikai Kerekasztal: Milyen tabletet vegyek? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Milyen tabletet vegyek? Értékeld a témát: -----

#61 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 08:36

Üzenet megtekintéseIdézet: Dextrose - Dátum: 2014. 04. 20. 19:14

Áhh, a 2007-es office csomag óta nem tetszik nekem az office csomag. Amióta átrendezték a menüsort, meg új gombokat kapott az egész felület, azóta úgy gondolom, túlvariálták az egészet. Emlékszem, a 2007-es officenál állandóan percekig keresgéltem, míg megtaláltam egy egyszerű formázás-gombot.

2003 esetében minden adott a mai napig, és állítom, hogy még 10 év múlva is ugyanolyan használható és az elvárásoknak megfelelő csomag lesz.

Az újabb Office-oknak is visszaállítható a rendes menü. Meg pl. az újabb Wordök szebb szövegképet hoznak létre, mint a 2003. Az Exceljük is többet tud, és feloldottak benne egy csomó korlátozást, ami még a 2003-ban benne volt (pl. 65536 sor korlátja). Tíz év múlva sehol nem lesz az Office 2003, már most nincs hozzá támogatás, és korosodik el.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#62 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 16:45

Üzenet megtekintéseIdézet: FőDudu - Dátum: 2014. 04. 21. 07:59

Azert a bongeszo eleg jol osszeszarja magat 8-10 tab utan.
Safari es chrome is.

Meg szerencse, hogy a chrome ott folytatja ahol befejezte - mert a mocsok safari nem....
Ipad Air.

Nálam sosem szállt még el, sok tabbal sem. Jahnonál sem értettem amikor mondta.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#63 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 16:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2014. 04. 21. 09:36

Az újabb Office-oknak is visszaállítható a rendes menü. Meg pl. az újabb Wordök szebb szövegképet hoznak létre, mint a 2003. Az Exceljük is többet tud, és feloldottak benne egy csomó korlátozást, ami még a 2003-ban benne volt (pl. 65536 sor korlátja). Tíz év múlva sehol nem lesz az Office 2003, már most nincs hozzá támogatás, és korosodik el.

Pontosan.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#64 Felhasználó inaktív   FőDudu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 16:49

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 04. 21. 17:45

Nálam sosem szállt még el, sok tabbal sem. Jahnonál sem értettem amikor mondta.

iPad2 is csinalta, iPad air is csinalja, sot az az asszony iPad retinaja is csinalja.
Nem jottem ra mi az oka - megnyitas utan a chrome ugyanott folytatja, szoval nem a tartalom miatt pusztul.

Safari sajnos nem folytatja ugyanott, igy azzal nem tudom a tartalomtol fuggo dolgot kizarni.

Egyszeruen bezarodik a bongeszo.

#65 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 16:58

Üzenet megtekintéseIdézet: FőDudu - Dátum: 2014. 04. 21. 17:49

iPad2 is csinalta, iPad air is csinalja, sot az az asszony iPad retinaja is csinalja.
Nem jottem ra mi az oka - megnyitas utan a chrome ugyanott folytatja, szoval nem a tartalom miatt pusztul.

Safari sajnos nem folytatja ugyanott, igy azzal nem tudom a tartalomtol fuggo dolgot kizarni.

Egyszeruen bezarodik a bongeszo.

Életemben nem csinálta még nekem, lehet nem nézek olyan oldalakat :) De asszony sem mondta hogy a retinásán ilyen lenne.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#66 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 04. 21. 17:57

Üzenet megtekintéseIdézet: FőDudu - Dátum: 2014. 04. 21. 17:49

Nem jottem ra mi az oka - megnyitas utan a chrome ugyanott folytatja, szoval nem a tartalom miatt pusztul.

Safari sajnos nem folytatja ugyanott, igy azzal nem tudom a tartalomtol fuggo dolgot kizarni.



Nekem a beépített ugyanott kezdené, de mivel újra összeomlik, így párszor eljátszunk egymással, és tán 4-5 alkalom után üres tabbal indul. Lehet ezért csinálták meg a 2esben, hogy üresen indul. Legjobb mikor linken youtube videót hívok meg, azt külön becsukni sem lehet, nem másik tab, ha összedől, akkor előre tudom, leszedi az oldalt, majd a link miatt már nyitja is a youtubeot is, oszt páccss...

Szerintem Nova jobban tudja, de tartalom, banner, javascript, egyéb lófaszok miatt elfogy a memóriája. Csak ha ezt egy tabon pld. a port.hu nézegetése közben teszi, akkor ne mondjuk már a weboldalak 80%-ra, hogy szarul van optimalizálva, mikor a web már előbb létezett, mint az iPad és egyre erőforrásigényesebb is (na jó, Zskategória blog már tényleg durva asztali gépnek is, de nem csak 1 nevenincs oldalról beszélek). Abból is gondolom a tartalmat, mert egy adott konstans flicker album lapozgatása, vagy hasonló is kibassza a biztosítékot.
Make love not Wor.

#67 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 06:15

Bakker, nekem nem üresen indul kettesen, vagy az csak összeomlás után lenne?
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#68 Felhasználó inaktív   FőDudu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 07:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 04. 22. 07:15

Bakker, nekem nem üresen indul kettesen, vagy az csak összeomlás után lenne?

Nekem uresen indul osszeomlas utan a Safari. Epp ezert tertem at Chrome-ra.
Az ugyanis legalabb ugyanott folytatja. 8-10 tab eseten mar nem emlekszem mi volt megnyitva az osszeomlaskor.

#69 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 04. 22. 09:04

Üzenet megtekintéseIdézet: FőDudu - Dátum: 2014. 04. 22. 08:31

Nekem uresen indul osszeomlas utan a Safari. Epp ezert tertem at Chrome-ra.
Az ugyanis legalabb ugyanott folytatja. 8-10 tab eseten mar nem emlekszem mi volt megnyitva az osszeomlaskor.


8at nem merek megnyitni, csak szar mikor az ember valami oldalt olvas, egyszerűbb ott megnyitni a linket, majd a végén elsőt becsukni, második tabot elolvasni, becsukni, mint visszagörgetni és nézegetni egyesével. Legalábbis én így szoktam. Nekem Safari nem üresen indul, de sokszor egy tabtól is elborul.
Make love not Wor.

#70 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 09:36

Üzenet megtekintéseIdézet: FőDudu - Dátum: 2014. 04. 22. 08:31

Nekem uresen indul osszeomlas utan a Safari. Epp ezert tertem at Chrome-ra.
Az ugyanis legalabb ugyanott folytatja. 8-10 tab eseten mar nem emlekszem mi volt megnyitva az osszeomlaskor.

Ja értem. Nekem nem omlott össze, azért nem értettem, bocsi :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#71 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 23. 05:42

Na, direkt leteszteltem, ha már tesztmérnök vagyok, ahogyan gyula is mondaná :) szóval én mindig 7-8 tabot használok, most pár hahus meg autonavigátoros is volt, és most reggel sikerült hogy elszálljon a safari, egyszerűen kilépett. Amikor ismét átváltottam rá, tabokkal együtt indult (és nem szállt el)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó