HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Már nem csak játékkonzol az Xbox - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Már nem csak játékkonzol az Xbox Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 03. 28. 10:21

Tegnap mutatkozott be a Microsoft Xbox platformon a Comcast és az HBO Go hanggal is vezérelhető tévés alkalmazása, amivel párhuzamosan a Microsoft egy érdekes tendenciára hívta fel a figyelmet: az Xbox készüléket egyre inkább használják az emberek a játékon kívül egyéb szórakoztató funkciókra is.
https://www.hwsw.hu/hirek/48283/xbox-microsoft-jatek-multimedia-tartalom-video-streaming-live-gold-set-top-box.html

#2 Felhasználó inaktív   kenand 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 253
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 10:21

Ahhoz elég hangos, hogy jó media lejátszó legyen...meg sokat is fogyaszt...



#3 Felhasználó inaktív   dikki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.706
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 10:32

az ilyen "extra" szolgaltatasokat ki kell utni okostevebol, a jatekot meg onlive szeru cuccokkal. ha ez sikerulne, szepen terden lehetne loni az ms egyik fontos piacat.

#4 Felhasználó inaktív   Dudikoff 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 50
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 10:32

@kenand:
Saját méréseim: Xbox 95W, T-Home set-top-box 14W. Az általam mért Xbox nem a legújabb, slim változat volt, de nem hiszem, hogy az újabb sokkal kevesebbet fogyasztana. A Kinect pár wattot még biztos rádob.

#5 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 12:18

"Már nem csak játékkonzol az Xbox"

Hanem játékkonzol, pár extra szolgáltatással.. :D

#6 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 13:54

Üzenet megtekintéseIdézet: dikki - Dátum: 2012. 03. 28. 10:32

az ilyen "extra" szolgaltatasokat ki kell utni okostevebol, a jatekot meg onlive szeru cuccokkal. ha ez sikerulne, szepen terden lehetne loni az ms egyik fontos piacat.

Mondjuk feltéve, hogy a játékkiadóknak ez az érdekük, mint ahogy nem az, mert a húzócímeket a MS is promotálja az Xbox mellé, így levéve egy rakat marketingköltséget a kiadók válláról.

#7 Felhasználó inaktív   gene 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 14:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Dudikoff - Dátum: 2012. 03. 28. 11:32

@kenand:

Saját méréseim: Xbox 95W,


idle vagy játék közben? (ha utóbbi, akkor milyen játék?)
PSN ID: geneMTS

A férfiak és a fiúk között nincs más különbség, csak a játékok ára. // A munka nem f@sz, állhat napokig.[/center]

#8 Felhasználó inaktív   segej 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 28. 16:41

@kenand: hangos az ikszboksz?!?! én épp most kutatom h milyen dvd van benne, mert hangját se hallani, igaz friss vétel, wmc-t nem tudom minek tettek bele, tkp egy tömörítést sem ismer xD tversityt nem találja meg, ú h gáz, jó nem flesselt, meg semmi. amit wmp11 megoszt azt tökéletesen játsza.

@Dudikoff: minek mérni a kettőt, stb sajnos semmi (értelmes) extra funkcióra nem használható.

Már készülök épp írni az ms-nek, vagy tapasztaltabb X-esek esetleg tudják, mert én nem akarom elhinni, hogy a video kinect, facsebúk, dailymotion meg még két szar lenne az összes app ami elérhető?!?!

#9 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 29. 09:35

Nekem egy 3 honapos uj fekete Slim-em van. Hat azt kell mondjam, hogy igen hangos. Nem zavaroan hangos, de en allergias vagyok a hangra... a laptopom is es az asztali gepem is halkabb a boxnal. A DVD lejatszoja meg valami borzalom. Sztem csak kulonbozo a zajszint toleranciank.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#10 Felhasználó inaktív   segej 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 29. 13:50

@Boba, nem hinném, én is hasonlóképp rühellem a zajokat, ennek konkrétan semmi sincs, én is meglepődtem, még dvd lejátszásnál sem, pedig pörgetem a filmet xDD, egyedül akkor van valami ha játék install megy, de ez érthető :) kibaszott csipogást kéne vhogy letiltani, amikor ki/becsukod, na az írtó hangos (tudom megoldható controllerrel és akkor csendes, de akkor is :D)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó