HWSW Informatikai Kerekasztal: Ghost Recon: Future Soldier - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ghost Recon: Future Soldier

#1 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 06. 18:57

Gondoltam nyitok ennek a játéknak egy topicot, mert nem találtam. Esetleg, akinek androidos telefonja van, ajánlom ezt az alkalmazást.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#2 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 10. 21:44

Új videó:


Szerkesztette: The Lone Drow 2012. 04. 10. 21:45 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#3 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 07:52

Játszanak még az emberek ezzel a játékkal?
Csak mert nemrég figyeltem fel rá, és mivel nem volt demo, így bevallom, hogy letöltöttem, hogy kipróbáljam. Meg hogy lássam, hogy fut-e a gépemen. És nagyon tetszik a játék. Szóval lehet beruházok rá eredetibe.
Viszont az volna a kérdésem, hogy megéri? Mert engem első sorban a multija érdekelne, meg a co-op. Csak kérdés, hogy játszanak-e még vele, vagy már nagyon kevesen. Csak mert nincs kedvem órákat várni, még talál más embereket egy 15 perces meccsre.

#4 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 18. 11:42

Nekem meg van a cucc, a co-op nagyon jó lenne, HA nem kellene uplay-en barátodnak lennie a társadnak. Valahol van ebben is ráció, de érdemben azóta sem tudtam kipróbálni, pedig meg van már megjelenés óta. Nem olyan rég tettem föl, és aztán le is töröltem. Szerintem játszák még, mert a multi élvezetes. Lehet én is föl teszem még egyszer, aztán meg látjuk a dolgot.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#5 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 18. 20:08

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2014. 04. 18. 10:42

Nekem meg van a cucc, a co-op nagyon jó lenne, HA nem kellene uplay-en barátodnak lennie a társadnak. Valahol van ebben is ráció, de érdemben azóta sem tudtam kipróbálni, pedig meg van már megjelenés óta. Nem olyan rég tettem föl, és aztán le is töröltem. Szerintem játszák még, mert a multi élvezetes. Lehet én is föl teszem még egyszer, aztán meg látjuk a dolgot.


Na, ma meg is szereztem a játékot. :) Sőt, elcsíptem egy jó kis akciót, amibe az AW 1-2 is benne volt, így mind a 3 játékot megvettem.
Ha felrakod újra, és gondolod, tolhatjuk co-opba.

#6 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 19. 13:52

Én az AW2-vel PS3-on játszottam, de hamar agyfaszt kaptam a tehetetlen csapattársaktól. Most képzeld el azt a szituációt, hogy az osztag vezetőjét lövik minden felől, ezen felül még az egyébként különlegesen kiképzett katonák sírnak parancsért. Ez nem így működik. Szerencsére a Future Soldier kampányában nem így van, és meg mondom neked őszintén, hogy kifejezetten tetszett. A történet nem nagy szám, ha jó sztorit akarsz ebben a stílusban, akko Spec Ops: The Line. Lehet vissza teszem a gépre, még nem döntöttem el, mert rengeteg játékkal kellene játszanom, jól el vagyok maradva. De, ha úgy van, mehetünk majd co-op-ban, főleg, ha jönne még más is, mert ez négyen lenne az igazi. Ketten hamar az enyészeté leszünk, anno is ketten mentünk neki.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#7 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 23. 18:10

Alvares47 az Uplayes nevem. Ha gondolod vegyél fel, vagy bárki felvehet akinek van kedve co-op vagy multy játékra.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó