HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Az EMC diktál a tárolópiacon - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Az EMC diktál a tárolópiacon Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 09. 10. 13:28

Turbófokozatba kapcsolt a második negyedévben az EMC értékesítőcsapata, a vállalat messze a legnagyobb növekedést érte el a tárológyártók közül, derül ki az IDC által nyilvánosságra hozott számokból. Magyarországon meglepően erős volt a második negyedév.
https://www.hwsw.hu/hirek/49013/tarolo-piac-idc-emc-ibm-hp-netapp-dell-hitachi-oracle.html

#2 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 10. 13:28

Khm... merevlemezhiány, az.
Az szerintem akkor van, amikor bemegyek a pécéboltba, kérek egy merevlemezt, és azt mondják, hogy nincs, és nem is lesz a közeljövőben. Ez a merevlemezhiány. Erről szó se volt...

#3 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 10. 13:36

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2012. 09. 10. 14:28

Az szerintem akkor van, amikor bemegyek a pécéboltba, kérek egy merevlemezt, és azt mondják, hogy nincs, és nem is lesz a közeljövőben. Ez a merevlemezhiány.

Amiről te beszélsz, az a merevlemezek teljes hiánya. Merevlemezhiány az, amikor a piac egymillió merevlemezt akar, de a gyártók csak nyolcszázezret tudnak legyártani.

#4 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 10. 18:43

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2012. 09. 10. 14:36

Amiről te beszélsz, az a merevlemezek teljes hiánya. Merevlemezhiány az, amikor a piac egymillió merevlemezt akar, de a gyártók csak nyolcszázezret tudnak legyártani.

Nem mondtál ellent nekem :)
Hiány akkor van valamiből, amikor azt nem lehet kapni. Itt pedig semmi ilyen nem volt, ugyanis az összes gyártó olyan áremelést csinált, hogy a kereslet jelentős része elpárolgott. Ha ezt hiánynak nevezed, akkor Audi S8-ból is hiány van, mert vennék én is, de nem ennyiért :D

#5 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 09. 10. 19:24

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2012. 09. 10. 14:36

Amiről te beszélsz, az a merevlemezek teljes hiánya. Merevlemezhiány az, amikor a piac egymillió merevlemezt akar, de a gyártók csak nyolcszázezret tudnak legyártani.


Volt az, csak idehaza a közértben nem, mert féltek tőle, hogy "drágán" a júzer nem veszi meg. Közben EMC az nekünk valami 60%-os kedvezményt is adott, de még így is olyan ára volt a vinyóknak, hogy ki sem mertem szorozni.

Utánaleshetek, hogy mennyi volt, szerintem pár darab 320-as vagy 640es vinyóból fél HWSW-t fel lehetne vásárolni, júzerekkel együtt.
Make love not Wor.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó