HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Október 9-én mutatkozik be itthon az új Windows - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Október 9-én mutatkozik be itthon az új Windows Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:35

A Microsoft hivatalosan is bejelentette a Windows rajtjának időpontját: a cég október 25-án New Yorkban rántja le a leplet az operációs rendszerről. Magyarországon október 9-én mutatkozik be a szoftver a szakmai közönségnek.
https://www.hwsw.hu/hirek/49070/microsoft-windows-8-server-2012-technet.html

#2 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:35

HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!! Kösz nem. :)

#3 Felhasználó inaktív   java787 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 349
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:38

Ebben a pici országban talán sikeres lehet a Windows 8 annyi bigott Microsoft fan van. Mindenhol másutt vaskos bukás lesz!

#4 Felhasználó inaktív   MásikJános 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 554
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:42

@java787: Túl optipista vagy! Még a magyar ugaron is vaskos bukás lesz ez a csempés sz@r. :)

#5 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:43

@java787: ezt miből mérted le? csak érdekel, mert igazából nekem sincs rá igényem, de az ilyen sarkos kijelentések mindig megmozgatják a fantáziámat.

#6 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:46

És eljő a desktop Linux éve, igen, tudjuk a mantrát.

#7 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:47

Remélem a magyar bemutatón Vers játékával demózzák az új Windows képességeit.

#8 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:49

Mindjárt jönnek a Microsoft trollocskák azzal, hogy: "Sosem lesz Linux desktop éve!" "Fos a zandroid!" "Google ellopja a zadataidat és leszíjja az agyadat is!" "Windows, winsows über alles!" és a szokásos mondókák.
Pedig ez a win8 akkora hányinger, hogy a realitásukat el nem vesztett win userek is émelyegnek tőle. Ez egyszerűen túl nagy paradigmaváltás és nem is a jó irányba.


#9 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:52

@kockulat: Íme tessék!
Még nem olvastam a hozzászólásodat de elõre tudtam, hogy valaki jönni fog a "Linux desktop évével!"
Így legyen ötösöm a lottón!!

Linux éve ide, desktop év oda, 2012 a Windows 8 bukásának az éve lesz!
És ezt valószínűleg legbelül te is tudod. Csak fájdalmas kognitív disszonancia redukcióval járna az elismerése.

Szerkesztette: Maxim_ 2012. 09. 18. 15:53 -kor


#10 Felhasználó inaktív   Front3r 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 85
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:52

@Maxim_: Ti meg lenézitek azt, aki nem linuxot használ, mert az az Zisten!!! :D

#11 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:56

Üzenet megtekintéseIdézet: Front3r - Dátum: 2012. 09. 18. 15:52

@Maxim_: Ti meg lenézitek azt, aki nem linuxot használ, mert az az Zisten!!!

Mostanában a windowser professzorok szokták lenézni és lefikázni az Androidosokat. Olyan hamis állításokkal mint, olcsó mobilok rendszere, hülyéknek való és hasonló. Pedig a valóságban a felső-kategóriás Androidok egy árban vannak sőt némely drágább is a csúcs iPhonenál. A drága áruk ellenére mégis úgy kapkodják őket a vásárlók mint a cukrot. Ja persze a Windows Phone-ok sehol sincsenek. Az iPhone is csak arra való az windowser érvrendszerben, hogy az ellenségnek képzelt linux alapú Androidot fikázni lehessen. Azt jól érzitek, hogy a bukást bukásra halmozó WP nem ellenfél.
A Win8 az a pont ahol egyesül (a Microsoft szándékai szerint is) a WP és desktop Windows. Ez az egyesítés bebuktatja az eddig úgy ahogy jól teljesítő desktop Windows üzletet is. Kár volt táblává erőszakolni a desktop Windowst. Az emberek már a Lumiáknál egyértelművé tették, hogy nem tetszik nekik ez a Metros új irányvonal.

Szerkesztette: Maxim_ 2012. 09. 18. 16:06 -kor


#12 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:57

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2012. 09. 18. 15:52

@kockulat: Íme tessék!
Még nem olvastam a hozzászólásodat de előre tudtam, hogy valaki jönni fog a "Linux desktop évével!"
Így legyen ötösöm a lottón!!

Linux éve ide, desktop év oda, 2012 a Windows 8 bukásának az éve lesz!
És ezt valószínűleg legbelül te is tudod. Csak fájdalmas kognitív disszonancia redukcióval járna az elismerése.

Hát nos, MS-ről szóló cikk, borítékolható volt a Linux trollok megjelenése, oszt tessék. De most komolyan, hogy kinek mennyire tetszik az egyéni szocializálódás kérdése. Nekem tetszik, neked nem, a különbség kettőnk közt, hogy én elfogadom a véleményed. Legalábbis ezzel kapcsolatban.

#13 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:59

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2012. 09. 18. 15:56

Mostanában a windowser professzorok szokták lenézni és lefikázni az Androidosokat. Olyan hamis állításokkal mint, olcsó mobilok rendszere, hülyéknek való és hasonló. Pedig a valóságban a felső-kategóriás Androidok egy árban vannak sőt némely drágább is a csúcs iPhonenál.

Hogy a juhtúróba jön ide az Android?

#14 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 15:59

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2012. 09. 18. 16:56

<br>Mostanában a windowser professzorok szokták lenézni és lefikázni az Androidosokat. Olyan hamis állításokkal mint, olcsó mobilok rendszere, hülyéknek való és hasonló. Pedig a valóságban a felső-kategóriás Androidok egy árban vannak sőt némely drágább is a csúcs iPhonenál. A drága áruk ellenére mégis úgy kapkodják őket a vásárlók mint a cukrot. Ja persze a Windows Phone-ok sehol sincsenek. Az iPhone is csak arra való az windowser érvrendszerben, hogy az ellenségnek képzelt linux alapú Androidot fikázni lehessen.&nbsp;

Aha, nagyon szomorú, de ez ebben a topicban, a többi hülyeségeddel együtt mégis kit érdekel? :-D
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#15 Felhasználó inaktív   hack69 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 16:01

@Maxim_: Ártól függetlenül még lehet állhat a hülyéknek való. Persze ezt nem állítom, még ha nagy a szórás is.

#16 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 16:01

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2012. 09. 18. 15:52

Linux éve ide, desktop év oda, 2012 a Windows 8 bukásának az éve lesz!
És ezt valószínűleg legbelül te is tudod. Csak fájdalmas kognitív disszonancia redukcióval járna az elismerése.

Tudod nekem van életem, ezért pont leszarom, hogy bukik-e a Windows 8 vagy a Linux lesz-e 2012 oprendszere. Az ilyesmi maximum neked okoz álmatlan éjszakákat meg a hozzád hasonlóknak, akiknek egy _program_ bármi többet jelent mint egy halom kódot.

#17 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 16:09

Üzenet megtekintéseIdézet: kockulat - Dátum: 2012. 09. 18. 15:57

Hát nos, MS-ről szóló cikk, borítékolható volt a Linux trollok megjelenése, oszt tessék. De most komolyan, hogy kinek mennyire tetszik az egyéni szocializálódás kérdése. Nekem tetszik, neked nem, a különbség kettőnk közt, hogy én elfogadom a véleményed. Legalábbis ezzel kapcsolatban.

Ehhez képest TE VOLTÁL AZ az először leírta itt a "Linux" szót. :D
Ez jellemző rátok ordas Windows trollokra. Saját magatokat vetítitek ki a vitapartnerekre.

#18 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 16:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2012. 09. 18. 16:09

Ehhez képest TE VOLTÁL AZ az először leírta itt a "Linux" szót. :D
Ez jellemző rátok ordas Windows trollokra. Saját magatokat vetítitek ki a vitapartnerekre.

Igen, köszönjük emese, kockacukor, fejsimi.

#19 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 16:19

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2012. 09. 18. 17:09

Ehhez képest TE VOLTÁL AZ az először leírta itt a "Linux" szót. :D
Ez jellemző rátok ordas Windows trollokra. Saját magatokat vetítitek ki a vitapartnerekre.

Ha már letolt gatyával elsőzünk, aki először leírta itt a "troll" szót, az milyen ízű faszkorbácsot érdemel?
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#20 Felhasználó inaktív   Sanyix 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 18. 16:31

@kockulat: má nem poén, olyan 2009 környékén eljött, és egyre jobban linux éve van mindegyik újabb évben ;)
ASUS= 0 minőség, full szopás, szemét, nemtörődöm support, bugtemető. asus SOHA többé, és másnak sem ajánlom

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó