HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Visszavásárolja a használt mobilt a Vodafone - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Visszavásárolja a használt mobilt a Vodafone Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2012. 10. 02. 13:50

Egyedi készülék-visszavásárlási programot indított október elején a Vodafone Magyarország. A Mobilbeváltó révén az operátor újabb előfizetőket próbál magához édesgetni, hiszen nem csak vodás készülékekért fizet, de a mobilért cserébe kapott kedvezményes kupont értelemszerűen csak a Vodafone-nál lehet levásárolni.
https://www.hwsw.hu/hirek/49143/vodafone-mobilbevalto-mobiltelefon-okostelefon.html

#2 Felhasználó inaktív   kcs 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 13:50

defy+ 10k? Annyiért én is kérek egyet :) ez az "akár" dolog meg nekem úgy néz ki, hogy ha 200k-s telefont veszel, akkor akár 40k, egyébként 5 :D

#3 Felhasználó inaktív   Szemilan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:22

Bementem megkérdezni hogy is van ez...van olyan telefon, amiért nem is adnak semmit. Tahát még öt ezret sem. :(


#4 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:24

Üzenet megtekintéseIdézet: kcs - Dátum: 2012. 10. 02. 14:50

defy+ 10k? Annyiért én is kérek egyet :)

Gondolom, ez főleg olyanoknak van kitalálva, akik nem azzal akarnak pöcsölni, hogy vevőt találjanak a készülékükre. :-)

#5 Felhasználó inaktív   kockulat 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.346
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:38

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2012. 10. 02. 14:24

Gondolom, ez főleg olyanoknak van kitalálva, akik nem azzal akarnak pöcsölni, hogy vevőt találjanak a készülékükre. :-)

Fogod azt' beviszed a plázában a Vodafone bolt mellett található kismillió GSM üzlet egyikébe, ott talán valamivel többet is adnak érte. Vagy nem. De legalább meg lehet próbálni. Másrészt ha már így, akkor inkább odaadom valami családtagnak, nálunk az szokik történni.

#6 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:46

Üzenet megtekintéseIdézet: kockulat - Dátum: 2012. 10. 02. 15:38

Fogod azt' beviszed a plázában a Vodafone bolt mellett található kismillió GSM üzlet egyikébe, ott talán valamivel többet is adnak érte. Vagy nem. De legalább meg lehet próbálni.

Elbasztál vele x időt, meg a plázáig is el kellett mászni, mert bár vodafone üzlet lett volna közelebb, de kutyásferi már nem. És akkor kaptál kétszáz forinttal többet, mert mondjuk eleve nem ájfon öttel meg galaxy hárommal indultál el, hanem mondjuk egy k510i-vel. :-) Van ez a lehetőség, vagy élsz vele, vagy nem, senki se szorít pisztolyt a tarkódhoz. Lehet pampogni, hogy kinek miért nem éri meg, de ha valaki úgy érzi, hogy neki nem éri meg, akkor eleve ne is éljen vele, hanem menjen a kutyásferihez meg a vaterára, probléma megoldva.

#7 Felhasználó inaktív   kcs 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:53

@debaj: Szemilan fórumtárs írta imént, hogy van amiért nem is adnak semmit. Gondolom K510-ért sem adnak semmit. Ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól akció. Reklámban biztos jól fog mutatni a Barátok közt előtt a tévében :D

#8 Felhasználó inaktív   UnA 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.482
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:58

@kcs: "...jól fog mutatni a Barátok közt előtt a tévében" Ezt még mindig adják?

#9 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 10. 02. 14:59

Ebből tán az volt jó, amikor a működésképtelenért is adtak 3-5ezrest, oszt jónapot. Fix tarifa, szar mobilt lehetett túrni, kész.
Make love not Wor.

#10 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 15:03

Üzenet megtekintéseIdézet: kcs - Dátum: 2012. 10. 02. 15:53

@debaj: Szemilan fórumtárs írta imént, hogy van amiért nem is adnak semmit. Gondolom K510-ért sem adnak semmit.

Akkor nem adnak érte semmit, ennyi. Akinek tökmindegy, mennyit kap érte, de egy másodpercet se akar szopni, hogy hirdetgesse, meg kutyásferikkel vitatkozzon, meg a rokonságban se kell senkinek a cucca, annak inkább rohadjon meg a fiókjában, csak mert a hávéesvé fórumon megmondták az okosok, hogy ez egy lófasz? :-) Nyilván nem ez lesz a világ biznisze, de ezt szerintem fölösleges is elvárni. Nagyon ügyesek vagytok, hogy rámutattatok, hogy ennél drágábban is el lehet passzolni egy telefont, legközelebb majd arra is csodálkozzunk rá együtt, hogy az eső vizes. :-)

#11 Felhasználó inaktív   ATC 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 539
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 15:11

@Jahno: +1

Volt régebben olyan Telenor akció, ahol 10eFt-ért számítoták be egységesen a régi telefont, de már csak havi számlás csomag vásárlása esetén. Előtte régebben 5eFt volt a tarifa, de akkor Praktikumot is lehetett rajta venni...

#12 Felhasználó inaktív   kcs 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 15:11

@UnA: Szerinted van rá esély hogy valaha megszűnjön? Engem speciel nem zavar, leszoktam rtl klubról :D

#13 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 15:22

@debaj: De érted, Samsung Galaxy S II-ért "akár" 45 ezer pénz.
Az "akár" gondolom azt jelenti, hogy pár hónapos, kifogástalan állapotú cucc. Ennyiért itthon jó esetben SGS1-et kapsz, S2 használtan 80-100 körül mehet szerintem, bár még nem láttam olyat...

#14 Felhasználó inaktív   Szemilan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 15:22

@debaj: Én nem mondtam azt, hogy rosz ötlet. A fiókban való porosodásnál jobb, ha kapsz pár ezret érte. Csak kérdés kapsz-e?

Régen adtak 5-10 ezret is értük. Igaz az csak pár hónapos akció volt.

#15 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 15:32

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2012. 10. 02. 16:22

S2 használtan 80-100 körül mehet szerintem, bár még nem láttam olyat...

Igen, mehet, ha van rá időd meg türelmed, hogy hirdetgesd. Az "akár" 45-öt meg azonnal odarakják a kezedbe. Ez egy szolgáltatás, annyiba kerül, amennyi a "kapnék érte" és a "kapok érte" különbsége. A döntés szabadsága még mindig a tiéd.

#16 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 02. 21:13

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2012. 10. 02. 16:32

Igen, mehet, ha van rá időd meg türelmed, hogy hirdetgesd. Az "akár" 45-öt meg azonnal odarakják a kezedbe. Ez egy szolgáltatás, annyiba kerül, amennyi a "kapnék érte" és a "kapok érte" különbsége. A döntés szabadsága még mindig a tiéd.

Vágom, és ebben igazad is van. De ennek a szolgáltatásnak jó kis lehúzós ára van, ebben pedig nekem van igazam szerintem.

#17 Felhasználó inaktív   Szemilan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 03. 07:44

@xclusiv: Igazából ha beadod egy használt kereskedőhöz, akkor se kapsz többet érte. Sőt lehet csak akkor veszi be, ha nála veszel telefont. Magán emberneknek ha el akarod adni, akkor hírdetni kell, alkudoznak is stb... Közel nem ilyen egyszerű a folyamat. Pesze ettől függetlenül adhatnának többet a telefonokért.

#18 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 03. 07:55

Üzenet megtekintéseIdézet: xclusiv - Dátum: 2012. 10. 02. 22:13

De ennek a szolgáltatásnak jó kis lehúzós ára van, ebben pedig nekem van igazam szerintem.

Persze, ezt nem vitattam. :-) Csak azt mondtam, hogy ennek van némi létjogosultsága, és biztos lesznek olyanok, akik ilyen-olyan okból élni fognak vele. Én biztosan nem leszek közöttük. :-) A legjobb, ha magánemberként magánembernek adod, csak akkor ugye azt is nézni kell, hogy akár hetekig-hónapokig szophatsz vele, és még úgy is lehet, hogy a nyakadon marad, vagy minimális plusz pénzért viszi végül el valaki.

#19 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 03. 07:57

Üzenet megtekintéseIdézet: Szemilan - Dátum: 2012. 10. 02. 16:22

Régen adtak 5-10 ezret is értük. Igaz az csak pár hónapos akció volt.

Volt is régen valami bitang olcsó és nagyon buta, e-papíros, tán motorola telefon, amit valami 7 küvecsért lehetett mindenfelé kapni. Vitték is, mint a cukrot, pont akkor volt valamelyik szolgáltatónak tízezret ér a régi telefonod akciója :Đ

#20 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 03. 11:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Szemilan - Dátum: 2012. 10. 03. 08:44

@xclusiv: Igazából ha beadod egy használt kereskedőhöz, akkor se kapsz többet érte.

SGS2-ért max 45k? Na ne már.

Idézet

Sőt lehet csak akkor veszi be, ha nála veszel telefont.

a voda pont ilyen

Idézet

Magán emberneknek ha el akarod adni, akkor hírdetni kell, alkudoznak is stb... Közel nem ilyen egyszerű a folyamat.

Step 1.: facebook-ra post: megválnék szeretett telefonomtól, irányár ez és ez. Ha pár napon belül nem csapnak rá, akkor
Step 2.: vaterára felteszed, minimálár amit a voda adna érte, villámár amit szeretnél érte kapni, salala.

Kb. ennyi, ez eddig szumma 5 perc idő.

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó